SATIN AL

Acrobat XI Pro

Maksimum PDF gücü.

Acrobat XI Pro. PDF belgeleri ve formlarla çalışmak için kapsamlı çözüm.

Acrobat XI Pro nedir?


Adobe® Acrobat® XI Pro, önde gelen bir PDF dönüştürücüden çok daha fazlasını sunar. İletişim kurmak için çok daha fazla güç sağlayan akıllı araçlarla donatılmıştır. Kolayca, kesintisiz ve son derece parlak.

PDF dosyalarını düzenleme


Adobe® Acrobat® XI Pro ile metin ve görüntülerde yapacağınız ufak tefek değişiklikleri, orijinal belgeye veya grafiğe ihtiyaç duymadan doğrudan PDF dosyanız üzerinde gerçekleştirebilirsiniz.

PDF dosyalarından dışa aktarma


PDF dosyalarındaki bilgileri tekrar yazmak için harcadığınız zamandan tasarruf edin. PDF dosyalarını düzenlenebilir Microsoft Office belgelerine dönüştürün. Fontları ve formatları zahmetsizce koruyun.

PDF dosyaları oluşturma


Artık gönderdiğiniz belgelerin diğer kullanıcıların ekranlarında düzgün görünüp görünmediği konusunda endişelenmenize gerek yok. Belgelerinizi, ücretsiz Adobe Reader® yazılımını kullanan herkesin güvenle görüntüleyebileceği PDF dosyalarına dönüştürün.

Form oluşturma ve analiz etme


Form oluşturmak, verileri yeniden anahtarlamak ve hataları düzeltmek için harcadığınız zamandan tasarruf edin. Formlarınızı çevrimiçi olarak dağıtın, ardından yanıtları toplayıp gerçek zamanlı olarak analiz edin.

Dosyaları birleştirme ve bir araya toplama


Tek bir PDF ekleyerek daha anlaşılır biçimde iletişim kurun. Farklı dosyaları, e-postayla kolayca gönderilebilen ve rahatlıkla arama yapılabilen iyi düzenlenmiş tek bir PDF dosyasında birleştirin.

İncelemeleri ve onaylama süreçlerini kolaylaştırma


Basılı belgelerin ve yazdırılan e-postaların yarattığı karmaşanın içinde kaybolmayın. Acrobat ile inceleme ve onaylama döngülerini otomatikleştirin. İnceleyicilerin birbirlerinin yorumlarını görebildiği ve kendi yorumlarını getirebildiği inceleme süreçleriyle teslim tarihinizi kolayca karşılayın.

PDF dosyalarını koruma


Acrobat XI, hangi uygulamayı kullanırsanız kullanın çalışmalarınızın daha güvenli biçimde korunmasını sağlar.

Standartlara uygun PDF dosyaları oluşturma


Uyumlu belgeler oluştururken, tek bir adımı bile kaçırmamanız gerekir. Şirketinizdeki herkes, çok adımlı işlemleri Acrobat XI ile tutarlı biçimde izleyebilir. Bu iş düşündüğünüzden çok daha kolaydır.YENİ Metin ve görüntü düzenleme

Metin ve görüntü düzenleme
İşaretleme ve tıklatma yöntemini kullanan yeni arabirimle PDF'ler üzerinde, tıpkı diğer uygulamalardaki kadar kolay şekilde ufak tefek değişiklikler yapabilirsiniz.YENİ PDF dosyalarını PowerPoint'e dönüştürme

PDF dosyalarını PowerPoint'e dönüştürme
PDF dosyanızı tam olarak düzenlenebilir bir PowerPoint sunumu halinde kaydederek yeni projelere hızlı bir başlangıç yapın.
YENİ Yeni PDF ve web formları oluşturma

Yeni PDF ve web formları oluşturma
Acrobat XI Pro'da dahili olarak sunulan Adobe FormsCentral masaüstü uygulamasını kullanarak profesyonel şablonları özelleştirin veya sıfırdan form tasarlayın.GELİŞTİRİLDİ Rutin PDF görevlerini standartlaştırma

Rutin PDF görevlerini standartlaştırma
PDF'lerin tutarlı biçimde oluşturulmasını kolaylaştırın. Eylemler özelliğiyle kullanıcıları doğru adımlar dizisine yönlendirin.
 Windows • 1.3 GHz veya daha hızlı işlemci
 • Microsoft® Windows® XP Service Pack 3 (32 bit) veya Service Pack 2 (64 bit); Windows Server® 2003 R2 (32 bit ve 64 bit); Windows Server 2008 veya 2008 R2 (32 bit ve 64 bit); Windows 7 (32 bit ve 64 bit); Windows 8 (32 bit ve 64 bit)
 • 512 MB RAM (1 GB önerilir)
 • 1,85 GB kullanılabilir sabit disk alanı
 • 1024x768 ekran çözünürlüğü
 • DVD-ROM sürücüsü
 • Internet Explorer 7, 8, 9 veya 10; Firefox Extended Support Release; Chrome
 • Video donanım hızlandırıcısı (isteğe bağlı)
 • Not: Windows Server 2003 R2 ile Windows XP (Service Pack 2) 64 bit sürümleri için, KB930627 numaralı Microsoft Güncellemesi gerekir.

Mac OS • Intel® işlemci
 • Mac OS X v10.6.4, v10.7.2 veya v10.8
 • 1 GB RAM
 • 1,5 GB kullanılabilir sabit disk alanı
 • 1024x768 ekran çözünürlüğü
 • DVD-ROM sürücüsü
 • Mac OS X v10.6.8 veya v10.7.2 için Safari 5.1, Mac OS X v10.8 için Safari 5.2, Mac OS X v10.7.4 veya v10.8 için Safari 6.0
Adobe® Acrobat® XI Pro yazılımını değerlendirmeyle ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Deneme sürümü tümüyle işlevseldir ve size test etmeniz için ürünün tüm özelliklerini sunar.

Adobe® Acrobat® XI Pro deneme sürümünü indirmek için tıklayınız.