Fiyatı

Photoshop yazılımındaki yenilikler

 

Görüntülerinizi yeni İçerik Duyarlı özellikler yardımıyla rötuşlayabilir, yeniden yapılandırılmış yepyeni araçlar ve iş akışları sayesinde üstün tasarımlar ve filmler oluşturabilirsiniz. Görüntülerinizi yeni İçerik Duyarlı özellikler yardımıyla rötuşlayabilir, yeniden yapılandırılmış yepyeni araçlar ve iş akışları sayesinde üstün tasarımlar ve filmler oluşturabilirsiniz.

Yazılımınızı alternatifi olmayan hız, performans ve verimlilik için Photoshop CS6 sürümüne yükseltin. Yazılımın yeni, şık arayüzü İçerik Duyarlı Yama, yeni Bulanıklaştırma Galerisi, daha hızlı ve hassas Kırpma aracı, kullanımı kolay video oluşturma ve daha birçok çığır açan yeni tasarım aracına sahip.

Photoshop CS6 yazılımındaki en yeni özellikler

Yeni Adobe Mercury Graphics Engine çözümü, çığır açan yeni İçerik Duyarlı araçlar, yeniden yapılandırılmış tasarım araçları ve daha birçok özellikle üretkenliğinizi arttırarak yaratıcılığınızı geliştirin.*

 

 

Görüntüleme büyüsünü yaşayın

Yeni İçerik Duyarlı özellikler görüntü rötuşlama işlemlerini son derece kolay ve kontrollü yepyeni bir düzeye taşıyor. Görüntüleri kırptığınızda, geniş açı objektif eğriliklerini düzelttiğinizde, otomatik düzeltme ve daha birçok işlemde üstün sonuçlar alacaksınız.

 

 

Verimli çalışın

Yeni Adobe Mercury Graphics Engine çözümüyle ışık hızında çalışın.* Yeni hazır ayar taşıma ve paylaşma çözümleri, yeni otomatik kurtarma ve Arka Planda Kaydetme seçenekleri ve modern kullanıcı arabirimi sayesinde üretkenliğinizi arttırın.

 

 

 

Windows

 • Intel® Pentium® 4 veya AMD Athlon® 64 işlemci
 • Microsoft® Windows® XP* Service Pack 3 veya Windows 7 Service Pack 1. Adobe Creative Suite 5.5 ve CS6 uygulamaları Windows 8'i de destekler. Windows 8 desteğiyle ilgili daha fazla bilgi için CS6 Sık Sorulan Sorular'a bakın.*
 • 1 GB RAM
 • Yükleme için 1 GB kullanılabilir sabit disk alanı, yükleme sırasında ise ilave boş alan gerekir (çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına yüklenemez)
 • 16 bit renkli 1024x768 ekran (1280x800 önerilir) ve 256 MB VRAM (512 MB önerilir)
 • OpenGL 2.0 özellikli sistem
 • DVD-ROM sürücüsü
 • Bu yazılım etkinleştirme yapılmadan çalışmaz. Yazılımın etkinleştirilmesi, aboneliklerin geçerliliği ve çevrimiçi hizmetlere erişim için geniş bant Internet bağlantısı ve kayıt yaptırmak gerekir.† Telefonla etkinleştirme yapılamaz.

* Windows desteği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Mac OS

 • 64 bit destekli Çok Çekirdekli Intel işlemci
 • Intel tabanlı sistemlere yüklendiğinde, Mac OS X v10.6.8 veya v10.7. Adobe Creative Suite 3, 4, 5, CS5.5 ve CS6 uygulamaları Mac OS X Mountain Lion (v.10.8) işletim sistemini destekler.**
 • 1 GB RAM
 • Yükleme için 2 GB kullanılabilir sabit disk alanı, yükleme sırasında ise ilave boş alan gerekir (büyük-küçük harf duyarlı dosya sistemi kullanan disk bölümlerine veya çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına yüklenemez)
 • 16 bit renkli 1024x768 ekran (1280x800 önerilir) ve 256 MB VRAM (512 MB önerilir)
 • OpenGL 2.0 özellikli sistem
 • DVD-ROM sürücüsü
 • Bu yazılım etkinleştirme yapılmadan çalışmaz. Yazılımın etkinleştirilmesi, aboneliklerin geçerliliği ve çevrimiçi hizmetlere erişim için geniş bant Internet bağlantısı ve kayıt yaptırmak gerekir.† Telefonla etkinleştirme yapılamaz.

* Bazı GPU destekli özellikler Windows XP işletim sisteminde desteklenmemektedir.

** Mac OS X Mountain Lion desteği hakkında daha fazla bilgi edinin.

† Bu ürün, belirli Adobe çevrimiçi hizmetleri veya üçüncü taraflarca sunulan çevrimiçi hizmetler ("Çevrimiçi Hizmetler") ile entegre edilebilir veya bu hizmetlere erişim sağlayabilir. Çevrimiçi hizmetleri yalnızca 13 yaş ve üzeri kullanıcılar kullanabilir. Bu kullanıcıların bazı ek koşulları ve Adobe'nin çevrimiçi gizlilik ilkelerini kabul etmesi gerekir. Çevrimiçi Hizmetler tüm ülkelerde veya dillerde sunulmamaktadır, kullanıcının kaydolmasını gerektirebilir ve önceden bildirilmeksizin tamamen veya kısmen sonlandırılabilir veya değiştirilebilir. Ek ücretler veya abonelik ücretleri uygulanabilir.