SATIN AL

Roxio Toast 15 Titanium

 • Yeni! Toast Slice ile basit video düzenleme
 • Yeni! Roxio Secure Burn ile diskteki veya USB sürücüsündeki dosyaları koruyun
 • Geliştirildi! Ekran Yakalama: Ekranınızı ve sistem sesini kaydedin ve üzerine konuşma ekleyin
 • Geliştirildi! DVD oluşturma: Başlık, menü ve bölümleriyle DVD filmleri oluşturun
 • Disk kaydı: Tek pakette Mac için DVD ve CD kayıtçısı edinin
 • Video dönüştürme: Telefon, tablet ve oyun konsollarından görüntüleme
 • Video yakalama: Web, kamera ve DVD’lerden
 • Paylaşım: Facebook, YouTube, Google+ ve diğerlerine gönderin!

 

 

 

Düzenle

Toast® Slice programındaki basit video düzenleme araçlarıyla kliplerinizdeki istenmeyen bölümleri kırpın. Kullanımı kolay araçlarla ses izlerini veya kayıtlarını temizleyin ve geliştirin.

 


 

Yakala

Doğrudan ekranınızdan kaydedin veya taşınır aygıtlardan, disklerden ve web'den video yakalayın. Uzun çalarlardan, kasetlerden ve online kaynaklardan ses alın.


Dönüştür

Videoları web, kamera, DVD ve diğerlerinden alarak iPad™, iPhone®, video oyunu konsolları ve diğer popüler aygıtlarda oynatılacak şekilde dönüştürün.

 


 

Kopyala

CD, DVD ve Blu-ray diskleri kaydedin — birden fazla sürücü kullanabilirsiniz. 4.7 GB tek katmanlı disklere çift katmanlı DVD-Video diskleri kaydedin.*


Kaydet

Toast, dijital medyanızı kaydetmenin en kolay ve hızlı yolu. Tek pakette Mac ve PC için DVD ve CD kayıtçısı edinin. Müzik veya veriyi kaydedin veya başlığı, menüleri ve bölümleriyle DVD filmleri oluşturun. Şifreleme yetenekli Roxio Secure Burn programının eklenmesiyle, dosyalarınızı Mac ve Windows uyumlu formatlarda disklere veya USB belleklere koruyarak kaydedin.

 


 

Paylaş

Videonuzu doğrudan YouTube™, Facebook® veya Vimeo®'da paylaşın. Toast YouTube ve Vimeo linklerinizi otomatik olarak tweetleyecektir.

*Şifreli veya korunan içerikleri kaydetmez veya sabit diske almaz.

 

 

Yakalama

Videoyu herhangi bir yerden yakalayın — ekranınızdan, web'den, diskten ve taşınır aygıtlardan

Ses Yakalama  

Ses Yakalama

Neredeyse her yerden ses alın — uzun çalarlardan, kasetlerden, mikrofondan veya Internet sesinden — düzenleyin ve geliştirin, sonra müzik kütüphanenize ekleyin veya CD'ye kaydedin. Ses filtreleriyle kayıtları temizleyin ve geliştirin. Müziği otomatik olarak iTunes'a yakalayın.

 
Live Screen Capture

GELİŞTİRİLDİ!

 

Live Screen Capture

Sistem sesini vr içeriği doğrudan ekranınızdan kaydedin, üzerine ses ekleyin, düzenleyin, kaydedin ve paylaşın. Videolara, sunumlara ve diğer projelere ilginç içerikler eklemenin ve paylaşılacak eğiticiler oluşturmanın hızlı ve kolay yolu.

             
HD video yakalayın  

HD video yakalayın

Toast, AVCHD™ kameranızdan video katarmanın en hızlı yoludur, aktarım süresi kısadır ve herhangi bir HD video kaynağından alabilir. HD içeriği Blu-ray oynatıcılarda oynatılmak üzere standart DVD'lere kaydedin.

  Web videosu yakalayın  

Web videosu yakalayın

Favori web sitenizdeki akışkan web videosunu kaydedin ve büyük ekran televizyonunuzda izlemek için DVD'ye kaydedin. Toast videoyu, favori aygıtlarınızla senkronize edebilmek için otomatik olarak iTunes'a da gönderebilir.

             
Video kliplerini ayıklayın ve düzenleyin  

Video kliplerini ayıklayın ve düzenleyin

Evinizdeki DVD filmlerinden video klipleri almak için bir DVD kayıtçısına mı ihtiyacınız var? Toast kesmenizi ve istediğiniz bir oynatıcı aygıtta izlemeye ve paylaşmaya uygun olacak şekilde dönüştürmenizi sağlar. Başlangıç ve bitiş noktalarını kırpın, kaydetmeden önce video kliplerin ortasında istenmeyen bölümleri çıkarın, hatta ses efektleri uygulayın.

  iPad için CD'deki sesli kitapları kaydedin  

iPad için CD'deki sesli kitapları kaydedin

Mac için bir CD kayıtçısına sahip olmak, sesli kitap CD’lerini iTunes’a bölümleri, duraklatma/oynatma desteği ve çeşitli oynatma hızlarıyla aktarabileceğiniz anlamına geliyor. iPad, iPhone veya favori taşınır aygıtınızın keyfini çıkarmak için dönüştürün.

 

Düzenleme

Kolay düzenleme araçlarıyla yüksek kalitede video ve ses dosyalarına sahip olun

Toast Slice

GELİŞTİRİLDİ!

 

Toast Slice

Toast Slice içindeki basit düzenleme araçlarıyla videolarınızın en iyi bölümlerine odaklanın ve istemediğiniz bölümleri kesin. Klibinizi bir dosya olarak kaydedin veya Toast MyDVD’ye göndererek DVD projenize ekleyin. Veya iMovie’ye göndererek düzenlemeye devam edin.

  Toast Audio Assistant  

Toast Audio Assistant

Toast Audio Assistant ses filtreleriyle ses izlerinizi veya ses kayıtlarınızı temizleyin ve geliştirin. Sonra geliştirilen izlerinizi müzik kütüphanenize ekleyin veya kolaylıkla CD’ye kaydedin.

 

Dönüştürme

Videoyu iPad, iPhone, video oyun konsolları için dönüştürün

Özel video profilleri ve hazırsetleriyle zamandan tasarruf edin  

Özel video profilleri ve hazırsetleriyle zamandan tasarruf edin

Popüler mobil aygıtlara uygun çok sayıda video hazırsetlerinin keyfini çıkarın veya yeni özel video profilleri oluşturarak videonuzu hızlıca tercih ettiğiniz aygıta aktarın. Yeni video şablonları içeriyor.

  Videoyu iPad veya iPhone için dönüştürün  

Videoyu iPad veya iPhone için dönüştürün

Videoları web, kamera, DVD videoları ve diğerlerinden alarak iPad™, iPhone®, video oyunu konsolları ve diğer popüler aygıtlarda oynatılacak şekilde dönüştürün.

             
Sizin kurallarınıza göre video dönüşümü  

Sizin kurallarınıza göre video dönüşümü

Video dönüştürme projelerini bilgisayarın başında olmadığınız zamanlarda çalışacak şekilde programlayın, dönüşmleri duraklatın veya devam ettirin. Videonuzun kısa bir bölümünü seçilen kalite ayarlarıyla izleyerek en iyi video kalitesini seçebilirsiniz.

  Desteklenen formatlar  

Desteklenen formatlar

DivX Plus HD, MKV ve diğerleri için destek içerir. Otomatik olarak oluşturulan HTML şablonla videoyu Adobe Flash olarak kaydedin.

 

Kopyalama

CD, DVD ve Blu-ray diskleri kaydedin — birden fazla sürücü kullanarak daha hızlı

Disk Kopyalama  

Disk Kopyalama

Kolaylıkla CD, DVD ve Blu-ray Disk kopyaları oluşturun*. Mac OS, Toast ve diğer disk imajı formatlarını kopyalayın — orijinal disk ne olursa olsun, Toast kopyalayabilir*. Disk imajlarını doğrudan Finder içinden diske kaydedin.

  DVD Video kopyalayın  

DVD Video kopyalayın

Fit-to-DVD komutuyla büyük DVD-Video diskleri pahalı olmayan DVD disklere kopyalayın. Sessiz alanlarda film keyfi yaşamak için, filmeri iPad veya iPhone'a aktarırken DVD altyazılarını da kopyalayın ve koruyun.

             
Özel DVD derlemeleri  

Özel DVD derlemeleri*

Toast, Mac için tek bir diskte 4 saatlik DVD video oluşturarak özel DVD derlemeleri yapmanızı sağlayan güçlü bir DVD kayıtçısıdır. Geçerli alan ve video kalitesini arttırırken, tek tek DVD filmleri, sesleri ve dilleri seçin.

  Bozulan Diskler için Dosya Onarımı  

Bozulan Diskler için Dosya Onarımı

Önemli verileri kaybetme riskine girmeyin. Bozulan disklerdeki okunamayan dosyaları onararak, onarılamayan dosyaların listesiyle birlikte yeni bir diske kaydedin. Bir kısmının kurtarılması bile hiç yoktan iyidir!

*Şifreli veya korunan içerikleri kaydetmez veya sabit diske almaz.

 

Kaydetme

Mac için en kolay ve en hızlı DVD kaydı

Toast 15 Titanium ile DVD filmleri oluşturun

 

Toast MyDVD – Gelişmiş DVD kaydı

GELİŞTİRİLDİ!

 

Toast MyDVD – Gelişmiş DVD kaydı

Stili olan HD menüleri ve müzikle, videolarınızı proesyonel görünümlü multimedya projelerine dönüştürün. Birkaç basit adımda DVD ve AVCHD olarak kaydedin veya Advanced Modunda menüleri, metinleri, müziği ve diğer özellikleri özelleştirin. 20+ temalı şablonlarla güzel sonuçlar elde edin ve birden fazla filmi kolaylıkla tek diskte birleştirin.

  DVD ve Blu-ray Disk kaydı  

DVD oluşturma

Mac için lider DVD kayıtçıyla kolaylıkla DVD ve AVCHD filmleri oluşturun. Videolarınızı sürükleyerek projeye ekleyin ve videoları kırpın. Sonrasında başlık, menü, bölüm ve ses filtreleri ekleyin. Projeyi kaydederken video kalitesi düzeyini seçin.

             
HD içeriği standart DVD'lere kaydedin  

HD içeriği standart DVD'lere kaydedin

HD videoları Blu-ray Disk oynatıcılarda çalıştırmak üzere standart DVD'lere kaydedin. Yaklaşık 30 dakikalık bir HD video, Blu-ray Disk oynatıcıda oynatılacak şekilde standart bir DVD'ye kaydedilebilir.

     

 

 

Yeni! Roxio Secure Burn ile dosyaları koruyun

 

Verinizi güvenceye alın

YENİ!

 

Verinizi güvenceye alın

Roxio Secure Burn ile veriyi diske kaydedin veya şifreli veriyi bir USB sürücüsüne kopyalayın. Güvenlik ayarlarını kontrol ederek taşınabilir medyaya kaydedilen verilerinizin güvenli ve şifreyle korunur olduğunundan emin olabilirsiniz.

 
Maksimum uyumluluk

YENİ!

 

Maksimum uyumluluk

Roxio Secure Burn ile veriyi diske kaydedin veya şifreli veriyi bir USB sürücüsüne kopyalayın. Güvenlik ayarlarını kontrol ederek taşınabilir medyaya kaydedilen verilerinizin güvenli ve şifreyle korunur olduğunundan emin olabilirsiniz.

 

Toast 15 Titanium ile veri ve müziği diske kaydedin

 

Sürükle, bırak, kaydet  

Sürükle, bırak, kaydet

Toast 15 Titanium, müzik, video, fotoğraf ve veri dosyalarınızı Mac ve PC için CD, DVD veya Blu-ray Disc™ üzerine kaydetmek için en kolay ve hızlı yoldur. 50 GB kapasitesindeki veriyi yüksek kapasiteli Blu-ray Disklerine arşivlemek için ek eklenti gerekmiyor.

  Ses Diski bölme  

Ses Diski bölme

Toast ile Mac için işlevsel bir CD kayıtçısı da edinirsiniz. Audio Disc Spanning, birden fazla diskteki ses CD'si projelerinizi döndürmenizi ve mükemmel müzik miksi için şarkıları ve diskleri özelleştirmenizi sağlar.

             
HD videolarınızı otomatik alın  

HD videolarınızı otomatik alın

AVCHD™ Archive, kameradaki tüm HD videoları diske tek tıklamada aktarır ve kolayca incelemeniz için otomatik olarak Mac bilgisayarınıza bir kopyasını kopyalar.

  DiscCatalogMaker  

DiscCatalogMaker

DiscCatalogMaker diskleri kataloglamanızı kolaylaştırıyor. Sonrasında kataloglanan disklerinizdeki dosyaları ve klasörleri kolaylıkla tarayabilir, dosya veya klasör isminin tümüne veya bir kısmına göre arama yapabilirsiniz.

             
Tüm dosyalar parmaklarınızın ucunda  

Tüm dosyalar parmaklarınızın ucunda

Toast'un Media Browser uygulaması, projeniz için doğru içeriği bulmanızı kolaylaştırıyor. Media Browser dosyaları taramanızı sağlar, spot arama yapar, iTunes, iPhoto, iMovie, Aperture ve artık Lightroom içinde aramayı destekler.

  Kolay arama ve hızlı erişim  

Kolay arama ve hızlı erişim

Disklerinizi kaydederken otomatik olarak kataloglayın - bilgisayarınıza kaydedilen fotoğraf küçük resimleri sayesinde disklerinizin içeriğini kolaylıkla önizleyebilir, disk sürücüde takılı olmasa da herhangi bir dosya veya fotoğrafın hangi diskte olduğunu bulabilirsiniz.

 

Paylaşma

Videonuzu YouTube, Facebook veya Vimeo ortamlarında paylaşın

Online paylaşın  

Online paylaşın

Videonuzu tek adımda doğrudan YouTube™, Facebook® veya Vimeo® ortamlarına aktararak arkadaşlarınız, aileniz ve dünyayla paylaşın. Hatta Toast, tek tıklamayla YouTube ve Vimeo video linklerinizi otomatik olarak tweetleyecektir.

  Mac ve PC'de paylaşın  

Mac ve PC'de paylaşın

Mac için ikonları, arkaplan resimleri ve PC’de otomatik çalışan diskleriyle, Mac ve PC için benzersiz içerikleri olan hibrit diskler oluşturmanızı sağlayan esnek bir DVD kayıtçısı seçin. Kolay paylaşım için platformlar arası fotoğraf diskleri oluşturun.

             
Mac'de HD video oynatma  

Mac'de HD video oynatma

Toast ile oluşturulan yüksek tanımlı DVD video disklerini Mac'te oynatın.

     

 

 

 

Yakalayın Toast 15 Titanium Toast 15 Pro
Geliştirildi! Live Screen Capture ile ekranınızı, sistem sesini ve konuşmanızı kaydedin
Favori video paylaşım sitelerindeki web videoları yakalayın*
Video ve Dönüştürme projeleri için, DVD-Video'daki klipleri ayırın
Sesli kitap CD'lerini bölümleri ve değişik oynatma hızlarıyla iTunes'a aktarın.
Uzun dönüşümler olmadan kameranızdaki AVCHD videoları yakalayın
Bütünleşik Aperture, Lightroom ve Spotlight kütüphane taraması
Yeni! Toast Slice basit video editörüyle düzenleyin Toast 15 Titanium Toast 15 Pro
İstemediğiniz bölümleri çıkarmak için kolaylıkla kolaylıkla tanımlayın, kesin ve kırpın
Mükemmel kırpma için videonun başlangıç ve bitiş noktalarını kırpın
Videoları aktarmadan önce video kliplerin arasındaki istenmeyen bölümleri çıkarın
Toast Audio Assistant ile en sevdiğiniz video kliplerindeki sesi geliştirin ve ayarlayın
Disk oluşturmak için MyDVD’ye gönderin
Daha fazla düzenleme için iMovie’ye gönderin
Kolaylıkla kaydedin, aktarın ve online paylaşın
Kopyalayın Toast 15 Titanium Toast 15 Pro
Kolay CD, DVD ve Blu-ray Disc kopyalama*
Mac OS, Toast ve diğer disk imaj formatlarında kaydedin
Fit-to-DVD* komutuyla büyük DVD-Video diskleri pahalı olmayan DVD disklere kopyalayın
DVD kopyaları* için DVD-Video başlıklarını, ses izlerini ve dil seçeneklerini özelleştirin
Dönüştürün Toast 15 Titanium Toast 15 Pro
Geliştirildi! Video dönüşümleri için ek şablonlar
Özel Video profilleri oluşturun ve kaydedin
Video veya sesi, popüler aygıtlarda (iPad, iPhone, Apple TV, mobil telefon, tablet, oyun konsolları ve dahası) için dönüştürün
DVD-video disklerden, resim klasörlerinden, kameralardan ve diğerlerinden videoları dönüştürün
Gerektiğinde sistemi serbestleştirmek için video dönüşümünü duraklatın veya devam ettirin
Saniyeler içinde seçili video kalitesini önizleyin
Video dönüştürme projelerini bilgisayardan uzak olduğunuz zamanlarda çalıştırılacak şekilde programlayın
Videoyu HTML şablonla birlikte Adobe Flash (FLV ve F4V) olarak kaydedin
Dilediğiniz bölümlere daha kolay erişmek için dönüştürülen videoya ayraçlar ekleyin
Paylaşın Toast 15 Titanium Toast 15 Pro
Videoyu doğrudan YouTube, Vimeo ve Facebook’ta yayınlayın
Yayınlanan YouTube video linklerini otomatik olarak tweetle
Mac ve PC kullanıcılarıyla kolaylıkla paylaşabilmek için platformlar arası fotoğraf diskleri oluştur
Kaydedin Toast 15 Titanium Toast 15 Pro
Sadece Mac veya Mac ve PC için CD ve DVD kaydedin
Sadece Mac veya Mac ve PC için Blu-ray disk kaydedin Eklenti gerekiyor
HD videolarını, BD oynatıcılarda izlemek üzere standart DVD'lere kaydedin
Kolay arama ve önizleme için veri disklerinizin içeriğini otomatik olarak kataloglama, çeşitli dosya formatları için küçük resimli Disk Kataloğu oluşturma
Toast MyDVD ile menü ve bölümlü DVD-Video diskleri oluşturun
Disklerinizi, ikonlar, artalanlar ve diğer seçeneklerle özelleştirin
Veri, Ses ve Kopyalama projelerinizi bir kerede birden fazla kaydediciye gönderin
CD metni, iz kırpma ve sönümleme efektleriyle ses CD'leri hazırlayın
Yeni! Roxio Secure Burn Toast 15 Titanium Toast 15 Pro
Veriyi şifreleyin ve hem Mac hem de Windows PC’lerinde sorunsuz olarak okunabilecek şekilde diske kaydedin
Şifreli veriyi hem Mac hem de Windows PC’lerinde sorunsuz olarak okunabilecek şekilde USB belleklere kaydedin
Sadece Mac veya Windows-uyumlu formatlarda kaydetme olanağı
Geliştirildi! Toast MyDVD ile DVD Kaydetme Toast 15 Titanium Toast 15 Pro
Geliştirildi! Temalı şablonlarla projenize bir disk menüsü ekleyin 20 Şablon 100+ Şablon
Kullanımı kolay arayüz, sürükleyip bırakarak film ekleme
Menü yerleşimini değiştirin, alt menüler ekleyin veya çıkarın, videolarınıza bölüm noktaları ekleyin
Şablonları özelleştirin, metni düzenleyin, müziği veya arkaplan resmini değiştirin
DVD ve AVCHD olarak kaydedin
Burn to Blu-ray Blu-ray kaydetme Eklenti gerekiyor
Yeni! Painter Essentials 5 ile Fotoğrafları Tabloya Dönüştürün Toast 15 Titanium Toast 15 Pro
Fotoğrafları tek tıklamayla ilginç tablolara dönüştürün  
Kolaylıkla sıfırdan taslak, çizim veya boyama yapın  
Gerçek yağlı boya, tebeşir, kömür, suluboya vs gibi fırça ve sanat araçlarını yansıtan araçlarla en gerçekçi boyama deneyimine sahip olun  
Yeni! Corel AfterShot 3 Toast 15 Titanium Toast 15 Pro
Hassas fotoğraf düzenlemelerini fotoğrafın tümüne veya bir kısmına uygulayarak kırpın, düzeltin, pozlamayı kontrol edin, renkleri düzeltin ve dahasını yapın  
Büyük fotoğraf koleksiyonlarını kolaylıkla yönetin, fotoğrafları organize edin ve aramayın, web galerileri oluşturun  
Orijinal fotoğrafları korurken düzeltmeler yapın  
Katmanlar ve bölgelerle hassas düzenleyin  
Leke ve kırmızı göz temizleme araçları  
Fotoğrafları geliştirmek için resim hazırset kütüphanesi  
Güçlü toplu işleme kontrolleriyle bir veya binlerce fotoğrafı düzenleyin  
Kapsamlı filigran ekleme  
250’den fazla RAW fotoğraf makinesi profili  
HDR Express 3 ile Fotoğraf Düzenleme Toast 15 Titanium Toast 15 Pro
Kolaylıkla gerçek HDR renkli fotoğraflar oluşturun  
Birden fazla pozlamayı tek bir HDR resmi olarak birleştirin  
Auto Image Stacking ile belirli bir dosyayı hemen bulun  
Image Browser ile kolaylıkla fotoğraflarınızı bulun  
Hazırsetler hızlıca doğru HDR ayarlarını bulmanızı sağlıyor  
Slideshow özelliğiyle resimlerinizi tam ekran modunda görüntüleyin  
Adaptive Tone Mapping zor parlak bölgeleri düzeltmeniz için yardımcı olur  
Birden fazla fotoğrafı birleştirirken kamera titremesi etkisini en aza indirin  
De-ghosting, nesnelerin çerçeveler arasında hareketini en aza indirir  
Yeni! FotoMagico 5 RE ile Yüksek Tanımlı Slayt Gösterileri Toast 15 Titanium Toast 15 Pro
Slayt gösterilerini sürükleyip bırakarak kaydedin  
Yeni! Şablonlar ve serbest telifli müzikler, slayt gösterinizi oluşturmanızda yardımcı olacak  
Resimleri, başlıklar ve müzikle sihirli öykülere dönüştürün ve göz kamaştıran HD kalitesinde sunun  
iPhoto kütüphane entegrasyonu medyanıza kolaylıkla erişmenizi sağlıyor  
Projeleri kolaylıkla Toast’a aktarın  
Toast Audio Assistant Toast 15 Titanium Toast 15 Pro
Uzun çalarlardan, kasetlerden ve mikrofondan ses alın
Akan internet sesini yakalayın
Gürültüyü azaltın ve ses kalitesini geliştirin
Müziği otomatik olarak iTunes'a yakalayın.
Müzik kütüphanenize aktarın veya CD’ye kaydedin
Ekstralar Toast 15 Titanium Toast 15 Pro
Retina görünümünü destekler
Temel işlemler ve projeler için sizi adım adım yönlendirecek, katıştırılmış video eğiticiler ve kılavuzlar

*Şifreli veya kopyalamaya karşı korumalı içerik kaydedilmez veya kopyalanmaz.

**Sonuçlar, Roxio tarafından ATI Stream ve nVidia CUDA teknolojileri etkinleştirilerek ve iptal edilerek PC'lerde uygulanmıştır. Performans sonuçları test edilen video içeriğe, kullanılan CPU ve ekran kartı modeline göre değişebilir.

 

 

Minimum Sistem Gereksinimi:

 • Intel® işlemcili Mac® bilgisayar 1 GB RAM (Pro için 2 GB RAM önerilir)
 • Mac OS® X 10.7, 10.9, 10.10, 10.11, 10.12. Mac OS 10.8 üzerinde kısmi fonksiyonalite
 • Tüm bileşenleri yüklemek için yaklaşık 1 GB (Pro için 5 GB) disk alanı
 • VideoBoost, en iyi performans için uyumlu bir NVIDIA® kartı ve 4 GB RAM gerektirir
 • DVD sürücüsü, yükleme için
 • Eğitim videoları, OS uyumluluğu, diğer ürün güncellemeleri ve fonksiyonaliteleri için İnternet bağlantısı

Desteklenen Giriş Formatları:

 • Ses: AAC, AIFF, MP3, WAV, M4A, OGG, FLAC ve Dolby® Digital AC-3
 • Video: AVCHD, AVCHD Lite, AVI, DivX Plus HD, DV, FLV ve F4V for Adobe® Flash®, MJPEG, MOV, MKV, MPEG-1/2/4, VOB, VIDEO_TS klasörü ve EyeTV kayıtları
 • Fotoğraf: BMP, GIF. JPG, PDF, PSD, PNG, TIFF
 • Disk İmajları: ISO, BIN/CUE, IMG, DMG, CDR, NRG

Diller:

 • İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca ve Japonca

* *Bu ek Toast 15 Pro uygulamaları sadece İngilizcedir: HDR Express ve FotoMagico.