SATIN AL

Roxio Toast 15 Pro

 • Toast Titanium’un tüm gücü + değeri 250 $'dan fazla eden değerli ekler
 • Blu-ray Disc Authoring - Blu-ray Disklerinde filmler oluşturun
 • Yeni! 100+ Blu-Ray & DVD Menü Şablonları
 • Yeni! Corel® Painter® Essentials footoğraf efekti ve boyama
 • Yeni! Corel® AfterShot™ 3 RAW fotoğraf yönetimi ve düzenlemesi
 • Yeni! FotoMagico™ 5 RE yüksek tanımlı slayt gösterileri
 • HDR Express 3, yüksek dinamik aralık düzenleme

 

 

Toast Pro

Titanium’un tüm gücü, EK OLARAK Blu-ray kaydı ve sahip olmanız gereken dijital medya:

 

     
             
Bilgisayar, aygır veya dosyalarınızdan video ve ses Yakalayın ve Düzenleyin   Dosyalarınızı ve medyalarınızı Kopyalayın ve Dönüştürün, böylece popüler aygıtlarınızda görüntüleyin   Dahili araçlarla diske Kaydedin veya doğrudan sosyal medyada Paylaşın   Fotoğraflarınızı bir sonraki aşamaya taşıyan Fotoğraf Düzenleme ve Slayt Gösterisi araçları — sadece Pro sürümünde

 

 

Yeni! Benzersiz sanat ve fotoğraf efektleri

Ödüllü Corel Painter Essentials 5 içindeki Natural-Media® fırçalarıyla boş bir tuval üzerinde kolaylıkla taslak çizin, çizim yapın ve boyayın. Benzersiz fotoğraf boyama ve klonlama araçlarıyla, fotoğraflarınızı etkileyici sanata dönüştürün.


Yeni! Fotoğraflarınızı yönetin, ayarlayın ve mükemmelleştirin

Corel AfterShot 3 ile RAW resimleri hızlıca dönüştürün ve ayarlayarak gerçek detaylarını, rengini ve güzelliğini ortaya çıkarın. Sezgisel düzenleme araçları, büyük koleksiyonlar için güçlü fotoğraf yönetimi ve 250+ RAW fotoğraf makinesi profili desteğiyle, fotoğrafları bir üst düzeye taşımak için ihtiyaç duyacağınız her şeye sahip.

 


 

Kolay HDR fotoğraf oluşturma

HDR Express 3, göz kamaştıran HDR resimlerin püf noktasıdır. Akışkan işakışı, kolay kontroller ve hazır setler, etkileyici sonuçlara ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Ek olarak güçlü teknolojisi, kamera titremesi, hareket eden özneler gibi temel sorunların üstesinden gelir.


Yeni! Büyü yapın
HD öyküler

FotoMagico™ 4,5 RE, fotoğraflarınızı ve videolarınızı, müzik, geçiş efektleri ve metinlerle sihirli High-Def öykülere dönüştürmenizi sağlıyor. Yenilikçi metin, geçiş ve hizalama araçları, parıltılı sonuçlar sağlıyor.

 


 

HD videoları Blu-ray Diske kaydedin

Mac için favori DVD kaydetme yazılımınız Blu-ray oynatıcıda HD izlemek için Blu-ray Disklerde başlıklı, menülü ve bölümlü filmler oluşturmanızı sağlıyor. Bu özellik Toast 15 Pro’nun klasik DVD kayıt araçlarının ve yeni Toast MyDVD gelişmiş kayıt araçlarının içindedir.

 

 

Fotoğraf

Sadece Toast 15 Pro içinde yer alan profesyonel kalitedeki araçlarla fotoğraflarınızı şahesere dönüştürün

 

Yeni! Corel Painter Essentials 5
Fotoğraf Düzenleme Yazılımı: Fotoğraflarınızı dijital boyamalara dönüştürün

Painter Essentials 5 ile sıradanın ötesine gidin ve etkileyici sanattan ilham alın. Ödüllü Natural-Media® fırçaları ve fotoğraflarınızı hemen başeserlere dönüştüren benzersiz fotoğraf boyama araçlarını keşfedin.

 

Akıl almaz fırçalar ve boyama araçları

Gerçek yağlı boya, tebeşir, kömür, suluboya ve diğer medyaları yakın şekilde taklit eden devrimsel fırçalar ve resim araçlarıyla kendinizden geçmeye hazırlanın, bilgisayar ile çalıştığınızı unutacaksınız.

   

Benzersiz fotoğraf efektleri

Resimlerinizin farklılaşmasını garantileyen basit fotoğraf boyama araçları. Varolan bir stili sadece tek tıklamayla uygulayın veya özel bir başeser oluşturmak için bir fırça seçin.

             
 

Devrimsel Particle™ Fırçaları

Tuvalinizde burgular çizen, akan, parlayan ve yerçekimine uyan, fizikten ilham alan inanılmaz fırçalarla benzersiz fotoğraf efektleri oluşturun veya artistik bir şaheser yaratın.

   

Ayna boyama

Mirror boyamayla uyguladığınız her darbe tuvalin zıt kenarına kopyalanır. Simetrik nesneler çizerken hassaslığı ve doğruluğu arttırmak için deneyin.

             
 

Eşzamanlı Efekt önizlemesi

Çalışmanıza fotoğraf efektleri ve detaylar ekleyin ve tuvalinize uygulanırken eşzamanlı olarak sonucu izleyin.

   

Akıllı fotoğraf boyama araçları

Arkanıza yaslanın ve Auto-Painting aracının sihirli şekilde fotoğrafınızı sizin için boyamasını izleyin. Sadece resminizi ve boyama stilini seçin ve SmartStroke™ fırça teknolojisinin kalanını tamamlamasına izin verin.

 

Yeni! Corel AfterShot 3
Fotoğraf Düzenleme Yazılımı: Fotoğraflarınızı dönüştürün ve geliştirin

AfterShot 3 ile unutulmaz fotoğraflar oluşturun — bilgisayar başında saatler harcamadan. Aşırı pozlanmış fotoğraflardaki detayları açığa çıkarmak, renkleri geliştirmek, deformasyonları düzeltmek için kolay düzeltmeler ve geliştirmeler yapın. Güçlü toplu işleme araçlarıyla bir veya binlerce fotoğrafa düzenleme uygulayın.

Güçlü fotoğraf ayarlaması  

Güçlü fotoğraf ayarlaması

Crop, Straighten, Highlight Recovery, Noise Removal, Color, Temperature, Exposure, Highlights, Fill Light gibi kapsamlı ayarlama araçlarıyla fotoğrafları hızlıca geliştirin.

  Parlak Bölge onarımı  

Geliştirildi! Parlak Bölge onarımı

Geliştirilmiş Highlight Recovery ile aşırı pozlanmış fotoğraflardaki detayları ve tonları yeniden kazanın. Yeni bir algoritmayla güçlendirilen bu özellik, süper resim kalitesi çin RAW dosyalarınızdaki daha fazla veriye erişmenizi sağlıyor.

             
Leke Temizleyici  

Geliştirildi! Leke Temizleyici

Daire, fırça, çokgen ve serbest çizim araçları olan Blemish Remover ile detaylı düzenleme daha hızlı. Portreleri hızlıca geliştirin, toz, benek, leke ve diğer sorunları temizleyin.

  Çok-sürümlü düzenleme  

Çok-sürümlü düzenleme

Orijinal dosyanızı değiştirmeden esas fotoğrafınızın sınırsız sayıda sürüümüne ayarlamalar yapın. Black & White, Cross Processing gibi çeşitli düzeltmeler ve özelleştirilebilir hazır setleri uygulayın.

             
Özelleştirilebilir çalışma arayüzü  

Özelleştirilebilir çalışma arayüzü

AfterShot arayüzünü kendi ihtiyaçlarınıza göre kolaylıkla değiştirin. Thumbnail, Preview, Browse ve Tools panelini gizleyin veya görüntüleyin. Slideshow, Fullscreen ve Multi-Image görünüm dahil çok sayıda görüntüleme seçeneğinden birini seçin.

  Selective Editing ile hassas kontrol  

Selective Editing ile hassas kontrol

Ayarlamalar sırasında fotoğrafınızdaki belirli alanları hassas şekilde izole eden benzersiz Katman ve Bölge yeteneğiyle, ayarlamaları tam olarak uygulamak istediğiniz bölgeye uygulayın.

 

Daha fazla fotoğraf gücü

 

HDR Express 3
      Göz kamaştıran HDR resimler   FotoMagico 5 RE
      Sofistike slayt gösterileri    
         

HDR Express 3
Göz kamaştıran HDR resimler

Güçlü kontroller ve kolay hazır setlerle etkileyici HDR resimler oluşturun.

 

FotoMagico 5 RE
Sofistike slayt gösterileri

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı göz kamaştıran Yüksek Tanımlı bir öyküde birleştirin, artık yeni şablon Snippet ve müzik, slayt gösterileri hazırlamanızda yardımcı olacak. Benzersiz bir görsel deneyim için geçiş, metin ve diğerlerini ekleyin.

   

 

 

Yakalama

Videoyu herhangi bir yerden yakalayın — ekranınızdan, web'den, diskten ve taşınır aygıtlardan

Ses Yakalama  

Ses Yakalama

Neredeyse her yerden ses alın — uzun çalarlardan, kasetlerden, mikrofondan veya Internet sesinden — düzenleyin ve geliştirin, sonra müzik kütüphanenize ekleyin veya CD'ye kaydedin. Ses filtreleriyle kayıtları temizleyin ve geliştirin. Müziği otomatik olarak iTunes'a yakalayın.

 
Live Screen Capture

GELİŞTİRİLDİ!

 

Live Screen Capture

Sistem sesini ve içeriği doğrudan ekranınızdan kaydedin, üzerine ses ekleyin, düzenleyin, kaydedin ve paylaşın. Videolara, sunumlara ve diğer projelere ilginç içerikler eklemenin ve paylaşılacak eğiticiler oluşturmanın hızlı ve kolay yolu.

             
HD video yakalayın  

HD video yakalayın

Toast, AVCHD™ kameranızdan video katarmanın en hızlı yoludur, aktarım süresi kısadır ve herhangi bir HD video kaynağından alabilir. HD içeriği Blu-ray oynatıcılarda oynatılmak üzere standart DVD'lere kaydedin.

  Web videosu yakalayın  

Web videosu yakalayın

Favori web sitenizdeki akışkan web videosunu kaydedin ve büyük ekran televizyonunuzda izlemek için DVD'ye kaydedin. Toast videoyu, favori aygıtlarınızla senkronize edebilmek için otomatik olarak iTunes'a da gönderebilir.

             
Video kliplerini ayıklayın ve düzenleyin  

Video kliplerini ayıklayın ve düzenleyin

Evinizdeki DVD filmlerinden video klipleri almak için bir DVD kayıtçısına mı ihtiyacınız var? Toast kesmenizi ve istediğiniz bir oynatıcı aygıtta izlemeye ve paylaşmaya uygun olacak şekilde dönüştürmenizi sağlar. Başlangıç ve bitiş noktalarını kırpın, kaydetmeden önce video kliplerin ortasında istenmeyen bölümleri çıkarın, hatta ses efektleri uygulayın.

  iPad için CD'deki sesli kitapları kaydedin  

iPad için CD'deki sesli kitapları kaydedin

Mac için bir CD kayıtçısına sahip olmak, sesli kitap CD’lerini iTunes’a bölümleri, duraklatma/oynatma desteği ve çeşitli oynatma hızlarıyla aktarabileceğiniz anlamına geliyor. iPad, iPhone veya favori taşınır aygıtınızın keyfini çıkarmak için dönüştürün.

 

Düzenleme

Kolay düzenleme araçlarıyla yüksek kalitede video ve ses dosyalarına sahip olun

Toast Slice

GELİŞTİRİLDİ!

 

Toast Slice

Toast Slice içindeki basit düzenleme araçlarıyla videolarınızın en iyi bölümlerine odaklanın ve istemediğiniz bölümleri kesin. Klibinizi bir dosya olarak kaydedin veya Toast MyDVD’ye göndererek DVD projenize ekleyin. Veya iMovie’ye göndererek düzenlemeye devam edin.

  Toast Audio Assistant  

Toast Audio Assistant

Toast Audio Assistant ses filtreleriyle ses izlerinizi veya ses kayıtlarınızı temizleyin ve geliştirin. Sonra geliştirilen izlerinizi müzik kütüphanenize ekleyin veya kolaylıkla CD’ye kaydedin.

 

Dönüştürme

Videoyu iPad, iPhone, video oyun konsolları için dönüştürün

Özel video profilleri ve hazırsetleriyle zamandan tasarruf edin  

Özel video profilleri ve hazırsetleriyle zamandan tasarruf edin

Popüler mobil aygıtlara uygun çok sayıda video hazırsetlerinin keyfini çıkarın veya yeni özel video profilleri oluşturarak videonuzu hızlıca tercih ettiğiniz aygıta aktarın. Yeni video şablonları içeriyor.

  Videoyu iPad veya iPhone için dönüştürün  

Videoyu iPad veya iPhone için dönüştürün

Videoları web, kamera, DVD videoları ve diğerlerinden alarak iPad™, iPhone®, video oyunu konsolları ve diğer popüler aygıtlarda oynatılacak şekilde dönüştürün.

             
Sizin kurallarınıza göre video dönüşümü  

Sizin kurallarınıza göre video dönüşümü

Video dönüştürme projelerini bilgisayarın başında olmadığınız zamanlarda çalışacak şekilde programlayın, dönüşmleri duraklatın veya devam ettirin. Videonuzun kısa bir bölümünü seçilen kalite ayarlarıyla izleyerek en iyi video kalitesini seçebilirsiniz.

  Desteklenen formatlar  

Desteklenen formatlar

DivX Plus HD, MKV ve diğerleri için destek içerir. Otomatik olarak oluşturulan HTML şablonla videoyu Adobe Flash olarak kaydedin.

 

Kopyalama

CD, DVD ve Blu-ray diskleri kaydedin — birden fazla sürücü kullanarak daha hızlı

Disk Kopyalama  

Disk Kopyalama

Kolaylıkla CD, DVD ve Blu-ray Disk kopyaları oluşturun*. Mac OS, Toast ve diğer disk imajı formatlarını kopyalayın — orijinal disk ne olursa olsun, Toast kopyalayabilir*. Disk imajlarını doğrudan Finder içinden diske kaydedin.

  DVD Video kopyalayın  

DVD Video kopyalayın

Fit-to-DVD komutuyla büyük DVD-Video diskleri pahalı olmayan DVD disklere kopyalayın. Sessiz alanlarda film keyfi yaşamak için, filmeri iPad veya iPhone'a aktarırken DVD altyazılarını da kopyalayın ve koruyun.

             
Özel DVD derlemeleri  

Özel DVD derlemeleri*

Toast, Mac için tek bir diskte 4 saatlik DVD video oluşturarak özel DVD derlemeleri yapmanızı sağlayan güçlü bir DVD kayıtçısıdır. Geçerli alan ve video kalitesini arttırırken, tek tek DVD filmleri, sesleri ve dilleri seçin.

  Bozulan Diskler için Dosya Onarımı  

Bozulan Diskler için Dosya Onarımı

Önemli verileri kaybetme riskine girmeyin. Bozulan disklerdeki okunamayan dosyaları onararak, onarılamayan dosyaların listesiyle birlikte yeni bir diske kaydedin. Bir kısmının kurtarılması bile hiç yoktan iyidir!

*Şifreli veya korunan içerikleri kaydetmez veya sabit diske almaz.

 

Kaydetme

Mac için en kolay ve en hızlı DVD kaydı

Toast 15 Pro ile DVD ve Blu-ray disk filmleri oluşturun

 

Toast MyDVD – Gelişmiş DVD kaydı

GELİŞTİRİLDİ!

 

Toast MyDVD – Gelişmiş DVD kaydı

Stili olan HD menüleri ve müzikle, videolarınızı proesyonel görünümlü multimedya projelerine dönüştürün. Birkaç basit adımda DVD, AVCHD ve Blu-ray Disk olarak kaydedin veya Advanced Modunda menüleri, metinleri, müziği ve diğer özellikleri özelleştirin. 100+ temalı şablonlarla güzel sonuçlar elde edin ve birden fazla filmi kolaylıkla tek diskte birleştirin.

  DVD ve Blu-ray Disk kaydı  

DVD ve Blu-ray Disk kaydı

Mac için kapsamlı DVD kayıtçıyla kolaylıkla Blu-ray, DVD ve AVCHD filmleri oluşturun. Videolarınızı sürükleyerek projeye ekleyin ve videoları kırpın. Sonrasında başlık, menü, bölüm ve ses filtreleri ekleyin. Projeyi kaydederken video kalitesi düzeyini seçin.

             
HD videoları Blu-ray Diske kaydedin  

HD videoları Blu-ray Diske kaydedin

Blu-ray oynatıcıda HD izlemek için Blu-ray Disklerde başlıklı, menülü ve bölümlü filmler oluşturan Mac için favori DVD kaydetme yazılımınızla en iyi kaliteyi edinin. Bu özellik Toast Pro’nun klasik DVD kayıt araçlarının ve yeni Toast MyDVD gelişmiş kayıt araçlarının içindedir.

  HD içeriği standart DVD'lere kaydedin  

HD içeriği standart DVD'lere kaydedin

HD videoları Blu-ray Disk oynatıcılarda çalıştırmak üzere standart DVD'lere kaydedin. Yaklaşık 30 dakikalık bir HD video, Blu-ray Disk oynatıcıda oynatılacak şekilde standart bir DVD'ye kaydedilebilir.

 

Yeni! Roxio Secure Burn ile dosyaları koruyun

 

Verinizi güvenceye alın

YENİ!

 

Verinizi güvenceye alın

Roxio Secure Burn ile veriyi diske kaydedin veya şifreli veriyi bir USB sürücüsüne kopyalayın. Güvenlik ayarlarını kontrol ederek taşınabilir medyaya kaydedilen verilerinizin güvenli ve şifreyle korunur olduğunundan emin olabilirsiniz.

 
Maksimum uyumluluk

YENİ!

 

Maksimum uyumluluk

Roxio Secure Burn ile veriyi diske kaydedin veya şifreli veriyi bir USB sürücüsüne kopyalayın. Güvenlik ayarlarını kontrol ederek taşınabilir medyaya kaydedilen verilerinizin güvenli ve şifreyle korunur olduğunundan emin olabilirsiniz.

 

Toast 15 Pro ile veri ve müziği diske kaydedin

 

Sürükle, bırak, kaydet  

Sürükle, bırak, kaydet

Toast Pro, müzik, video, fotoğraf ve veri dosyalarınızı Mac ve PC için CD, DVD veya Blu-ray Disc üzerine kaydetmek için en kolay ve hızlı yoldur. Bu Mac için güçlü DVD kaydetme yazılımıyla, 50 GB yüksek kapasiteli Blu-ray Disklere arşivleme yapın.

  Ses Diski bölme  

Ses Diski bölme

Mac için kapsamlı CD kayıt yazılımı olan Toast Pro, Audio Disc Spanning ile ses CD projelerinizi birden fazla diske bölüyor. Mükemmel müzik miksleri için izleri ve diskleri özelleştirebilirsiniz.

             
HD videolarınızı otomatik alın  

HD videolarınızı otomatik alın

AVCHD™ Archive, kameradaki tüm HD videoları diske tek tıklamada aktarır ve kolayca incelemeniz için otomatik olarak Mac bilgisayarınıza bir kopyasını kopyalar.

  DiscCatalogMaker  

DiscCatalogMaker

DiscCatalogMaker diskleri kataloglamanızı kolaylaştırıyor. Sonrasında kataloglanan disklerinizdeki dosyaları ve klasörleri kolaylıkla tarayabilir, dosya veya klasör isminin tümüne veya bir kısmına göre arama yapabilirsiniz.

             
Tüm dosyalar parmaklarınızın ucunda  

Tüm dosyalar parmaklarınızın ucunda

Toast'un Media Browser uygulaması, projeniz için doğru içeriği bulmanızı kolaylaştırıyor. Media Browser dosyaları taramanızı sağlar, spot arama yapar, iTunes, iPhoto, iMovie, Aperture ve artık Lightroom içinde aramayı destekler.

  Kolay arama ve hızlı erişim  

Kolay arama ve hızlı erişim

Disklerinizi kaydederken otomatik olarak kataloglayın - bilgisayarınıza kaydedilen fotoğraf küçük resimleri sayesinde disklerinizin içeriğini kolaylıkla önizleyebilir, disk sürücüde takılı olmasa da herhangi bir dosya veya fotoğrafın hangi diskte olduğunu bulabilirsiniz.

 

Paylaşma

Videonuzu YouTube, Facebook veya Vimeo ortamlarında paylaşın

Online paylaşın  

Online paylaşın

Videonuzu tek adımda doğrudan YouTube™, Facebook® veya Vimeo® ortamlarına aktararak arkadaşlarınız, aileniz ve dünyayla paylaşın. Hatta Toast, tek tıklamayla YouTube ve Vimeo video linklerinizi otomatik olarak tweetleyecektir.

  Mac ve PC'de paylaşın  

Mac ve PC'de paylaşın

Mac için ikonları, arkaplan resimleri ve PC’de otomatik çalışan diskleriyle, Mac ve PC için benzersiz içerikleri olan hibrit diskler oluşturmanızı sağlayan esnek bir DVD kayıtçısı seçin. Kolay paylaşım için platformlar arası fotoğraf diskleri oluşturun.

             
Mac'de HD video oynatma  

Mac'de HD video oynatma

Toast ile oluşturulan yüksek tanımlı DVD video disklerini Mac'te oynatın.

     

 

 

 

Yakalayın Toast 15 Titanium Toast 15 Pro
Geliştirildi! Live Screen Capture ile ekranınızı, sistem sesini ve konuşmanızı kaydedin
Favori video paylaşım sitelerindeki web videoları yakalayın*
Video ve Dönüştürme projeleri için, DVD-Video'daki klipleri ayırın
Sesli kitap CD'lerini bölümleri ve değişik oynatma hızlarıyla iTunes'a aktarın.
Uzun dönüşümler olmadan kameranızdaki AVCHD videoları yakalayın
Bütünleşik Aperture, Lightroom ve Spotlight kütüphane taraması
Yeni! Toast Slice basit video editörüyle düzenleyin Toast 15 Titanium Toast 15 Pro
İstemediğiniz bölümleri çıkarmak için kolaylıkla kolaylıkla tanımlayın, kesin ve kırpın
Mükemmel kırpma için videonun başlangıç ve bitiş noktalarını kırpın
Videoları aktarmadan önce video kliplerin arasındaki istenmeyen bölümleri çıkarın
Toast Audio Assistant ile en sevdiğiniz video kliplerindeki sesi geliştirin ve ayarlayın
Disk oluşturmak için MyDVD’ye gönderin
Daha fazla düzenleme için iMovie’ye gönderin
Kolaylıkla kaydedin, aktarın ve online paylaşın
Kopyalayın Toast 15 Titanium Toast 15 Pro
Kolay CD, DVD ve Blu-ray Disc kopyalama*
Mac OS, Toast ve diğer disk imaj formatlarında kaydedin
Fit-to-DVD* komutuyla büyük DVD-Video diskleri pahalı olmayan DVD disklere kopyalayın
DVD kopyaları* için DVD-Video başlıklarını, ses izlerini ve dil seçeneklerini özelleştirin
Dönüştürün Toast 15 Titanium Toast 15 Pro
Geliştirildi! Video dönüşümleri için ek şablonlar
Özel Video profilleri oluşturun ve kaydedin
Video veya sesi, popüler aygıtlarda (iPad, iPhone, Apple TV, mobil telefon, tablet, oyun konsolları ve dahası) için dönüştürün
DVD-video disklerden, resim klasörlerinden, kameralardan ve diğerlerinden videoları dönüştürün
Gerektiğinde sistemi serbestleştirmek için video dönüşümünü duraklatın veya devam ettirin
Saniyeler içinde seçili video kalitesini önizleyin
Video dönüştürme projelerini bilgisayardan uzak olduğunuz zamanlarda çalıştırılacak şekilde programlayın
Videoyu HTML şablonla birlikte Adobe Flash (FLV ve F4V) olarak kaydedin
Dilediğiniz bölümlere daha kolay erişmek için dönüştürülen videoya ayraçlar ekleyin
Paylaşın Toast 15 Titanium Toast 15 Pro
Videoyu doğrudan YouTube, Vimeo ve Facebook’ta yayınlayın
Yayınlanan YouTube video linklerini otomatik olarak tweetle
Mac ve PC kullanıcılarıyla kolaylıkla paylaşabilmek için platformlar arası fotoğraf diskleri oluştur
Kaydedin Toast 15 Titanium Toast 15 Pro
Sadece Mac veya Mac ve PC için CD ve DVD kaydedin
Sadece Mac veya Mac ve PC için Blu-ray disk kaydedin Eklenti gerekiyor
HD videolarını, BD oynatıcılarda izlemek üzere standart DVD'lere kaydedin
Kolay arama ve önizleme için veri disklerinizin içeriğini otomatik olarak kataloglama, çeşitli dosya formatları için küçük resimli Disk Kataloğu oluşturma
Toast MyDVD ile menü ve bölümlü DVD-Video diskleri oluşturun
Disklerinizi, ikonlar, artalanlar ve diğer seçeneklerle özelleştirin
Veri, Ses ve Kopyalama projelerinizi bir kerede birden fazla kaydediciye gönderin
CD metni, iz kırpma ve sönümleme efektleriyle ses CD'leri hazırlayın
Yeni! Roxio Secure Burn Toast 15 Titanium Toast 15 Pro
Veriyi şifreleyin ve hem Mac hem de Windows PC’lerinde sorunsuz olarak okunabilecek şekilde diske kaydedin
Şifreli veriyi hem Mac hem de Windows PC’lerinde sorunsuz olarak okunabilecek şekilde USB belleklere kaydedin
Sadece Mac veya Windows-uyumlu formatlarda kaydetme olanağı
Geliştirildi! Toast MyDVD ile DVD Kaydetme Toast 15 Titanium Toast 15 Pro
Geliştirildi! Temalı şablonlarla projenize bir disk menüsü ekleyin 20 Şablon 100+ Şablon
Kullanımı kolay arayüz, sürükleyip bırakarak film ekleme
Menü yerleşimini değiştirin, alt menüler ekleyin veya çıkarın, videolarınıza bölüm noktaları ekleyin
Şablonları özelleştirin, metni düzenleyin, müziği veya arkaplan resmini değiştirin
DVD ve AVCHD olarak kaydedin
Burn to Blu-ray Blu-ray kaydetme Eklenti gerekiyor
Yeni! Painter Essentials 5 ile Fotoğrafları Tabloya Dönüştürün Toast 15 Titanium Toast 15 Pro
Fotoğrafları tek tıklamayla ilginç tablolara dönüştürün  
Kolaylıkla sıfırdan taslak, çizim veya boyama yapın  
Gerçek yağlı boya, tebeşir, kömür, suluboya vs gibi fırça ve sanat araçlarını yansıtan araçlarla en gerçekçi boyama deneyimine sahip olun  
Yeni! Corel AfterShot 3 Toast 15 Titanium Toast 15 Pro
Hassas fotoğraf düzenlemelerini fotoğrafın tümüne veya bir kısmına uygulayarak kırpın, düzeltin, pozlamayı kontrol edin, renkleri düzeltin ve dahasını yapın  
Büyük fotoğraf koleksiyonlarını kolaylıkla yönetin, fotoğrafları organize edin ve aramayın, web galerileri oluşturun  
Orijinal fotoğrafları korurken düzeltmeler yapın  
Katmanlar ve bölgelerle hassas düzenleyin  
Leke ve kırmızı göz temizleme araçları  
Fotoğrafları geliştirmek için resim hazırset kütüphanesi  
Güçlü toplu işleme kontrolleriyle bir veya binlerce fotoğrafı düzenleyin  
Kapsamlı filigran ekleme  
250’den fazla RAW fotoğraf makinesi profili  
HDR Express 3 ile Fotoğraf Düzenleme Toast 15 Titanium Toast 15 Pro
Kolaylıkla gerçek HDR renkli fotoğraflar oluşturun  
Birden fazla pozlamayı tek bir HDR resmi olarak birleştirin  
Auto Image Stacking ile belirli bir dosyayı hemen bulun  
Image Browser ile kolaylıkla fotoğraflarınızı bulun  
Hazırsetler hızlıca doğru HDR ayarlarını bulmanızı sağlıyor  
Slideshow özelliğiyle resimlerinizi tam ekran modunda görüntüleyin  
Adaptive Tone Mapping zor parlak bölgeleri düzeltmeniz için yardımcı olur  
Birden fazla fotoğrafı birleştirirken kamera titremesi etkisini en aza indirin  
De-ghosting, nesnelerin çerçeveler arasında hareketini en aza indirir  
Yeni! FotoMagico 5 RE ile Yüksek Tanımlı Slayt Gösterileri Toast 15 Titanium Toast 15 Pro
Slayt gösterilerini sürükleyip bırakarak kaydedin  
Yeni! Şablonlar ve serbest telifli müzikler, slayt gösterinizi oluşturmanızda yardımcı olacak  
Resimleri, başlıklar ve müzikle sihirli öykülere dönüştürün ve göz kamaştıran HD kalitesinde sunun  
iPhoto kütüphane entegrasyonu medyanıza kolaylıkla erişmenizi sağlıyor  
Projeleri kolaylıkla Toast’a aktarın  
Toast Audio Assistant Toast 15 Titanium Toast 15 Pro
Uzun çalarlardan, kasetlerden ve mikrofondan ses alın
Akan internet sesini yakalayın
Gürültüyü azaltın ve ses kalitesini geliştirin
Müziği otomatik olarak iTunes'a yakalayın.
Müzik kütüphanenize aktarın veya CD’ye kaydedin
Ekstralar Toast 15 Titanium Toast 15 Pro
Retina görünümünü destekler
Temel işlemler ve projeler için sizi adım adım yönlendirecek, katıştırılmış video eğiticiler ve kılavuzlar

*Şifreli veya kopyalamaya karşı korumalı içerik kaydedilmez veya kopyalanmaz.

**Sonuçlar, Roxio tarafından ATI Stream ve nVidia CUDA teknolojileri etkinleştirilerek ve iptal edilerek PC'lerde uygulanmıştır. Performans sonuçları test edilen video içeriğe, kullanılan CPU ve ekran kartı modeline göre değişebilir.

 

 

Minimum Sistem Gereksinimi:

 • Intel® işlemcili Mac® bilgisayar
 • 1 GB RAM (Pro için 2 GB RAM önerilir)
 • Mac OS® X 10.7, 10.9, 10.10, 10.11, 10.12. Mac OS 10.8 üzerinde kısmi fonksiyonalite
 • Tüm bileşenleri yüklemek için yaklaşık 1 GB (Pro için 5 GB) disk alanı
 • VideoBoost, en iyi performans için uyumlu bir NVIDIA® kartı ve 4 GB RAM gerektirir
 • DVD sürücüsü, yükleme için
 • Eğitim videoları, OS uyumluluğu, diğer ürün güncellemeleri ve fonksiyonaliteleri için İnternet bağlantısı

Desteklenen Giriş Formatları:

 • Ses: AAC, AIFF, MP3, WAV, M4A, OGG, FLAC ve Dolby® Digital AC-3
 • Video: AVCHD, AVCHD Lite, AVI, DivX Plus HD, DV, FLV ve F4V for Adobe® Flash®, MJPEG, MOV, MKV, MPEG-1/2/4, VOB, VIDEO_TS klasörü ve EyeTV kayıtları
 • Fotoğraf: BMP, GIF. JPG, PDF, PSD, PNG, TIFF
 • Disk İmajları: ISO, BIN/CUE, IMG, DMG, CDR, NRG

Diller:

 • Toast Pro: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca ve Japonca
 • AfterShot 3: İngilizce, Fransızca, Japonca
 • FaceFilter3, HDR Express 3 ve FotoMagico 4.5: Sadece İngilizce