SATIN AL

Corel VideoStudio Ultimate X10

YENİ Maskelerle seçili alanlara efektler uygulayın — sadece Ultimate
YENİ Benzersiz sonuçlar için katman efektleri
YENİ Hızla ve klibi ters çevirerek oynayın
YENİ 360° video kontrolleri
Pro sürümündeki her şey, AYRICA 14 premium efekt paketi, 3 Yeni koleksiyon dahil

Güçlü video düzenleme

 

 

Video düzenleme yazılımında en üst düzey

VideoStudio Ultimate X10 ile komple yaratıcılığın keyfini çıkarın. Değerli premium efekt koleksiyonu dahil
2000+ özelleştirilebilir efektle kendinizi ifade edin. Yeni efekt katmanlandırma ve maskeleme,
size çok daha fazla kontrol sağlayacak. En iyi filmleriniz ve en iyi değer için tek tercihiniz Ultimate.

 

 

Almak için nedenler

1. Göz kamaştıran videolar

Çok izli zaman çizelgesinde HD ve 4K ile hassas olarak çalışın.

2. Sınırsız yaratıcılık

14 premium efekt koleksiyonu da dahil olmak üzere 2000+ filtre ve efektle kendinizi ifade edin.

3. Sezgisel çalışma arayüzü

Şablonlardan zaman çizelgesinde düzenlemeye, yeteneklerinizi geliştirin ve etkileyici videolar oluşturun.

4. Ödüllü

Özellik zengini ve kullanımı kolay olarak bilinen bir video editörünü seçin.

5. Popüler formatları destekler

Çok izli zaman çizelgesinde HD ve 4K ile hassas olarak çalışın.

Sınırsız yaratıcılık

 

Video düzenleme için en iyi seçim

VideoStudio Ultimate X10 bir başka muhteşem incelemeyle tekrar öne fırladı.
Makalenin tümünü PCMag.com sitesinden okuyun

 

 

VideoStudio işi işakışının dışına taşıyor

Sınırsız yaratıcılık

İçe alma

Fotoğrafları, videoları ve ses dosyalarını birleştirin, birden fazla izde özgürce düzenleyin.

Oluşturma

Efektler ekleyin, fotoğraf ve videoları geliştirin ve düzeltin. Efektleri özelleştirin, göz kamaştıran, yüksek kaliteli bvideolar oluşturun.

Paylaşma

Ailenizi ve arkadaşlarınızı videolarınızla etkileyin. Doğrudan sosyal medyaya aktarın veya DVD menülerle diske kaydedin.

 

 

VideoStudio Pro Ultimate X10 yenilikleri

Sınırsız yaratıcılık Sınırsız yaratıcılık Sınırsız yaratıcılık

Kullanımı daha kolay

Zaman çizelgesinde düzenleme hiç olmadığı kadar daha kolay. Artık klipleri gruplayabilir, ses dosyalarına doğrudan müzik kütüphanesinden erişebilir ve Welcome sekmesinde video eğiticileri ve kaynakları bulabilirsiniz.

Daha çok yaratıcılık

Yeni Track Transparency ve Time Remapping ile VideoStudio Ultimate X10 kullanarak daha fazlasını yapın. Ultimate sürümüne özel: yeni Mask Creator ve diğer özel efektlerle vuruculuk ekleyin.

En yeni format ve teknoloji desteği

Bu sürüm, 360 videoları standart videolara dönüştürme de dahil olmak üzere en yeni teknolojileri destekleyecek şekilde güncellendi.

 

 

Yaratıcı video düzenleyiciniz

Mask Creator İz Şeffaflığı

YENİ Mask Creator Ultimate Sürümü

Ultimate sürümüne has yeni Mask creator ile videonuzda seçtiğiniz alanlara gri ton, boyama, flulaştırma gibi efektler uygulayın. Fırça ve şekil araçlarını kullanarak maskelenen bir alanı tanımlayın ve düzenleyin.

Videoyu görüntüle

YENİ İz Şeffaflığı

Videolarınızdaki en güzel anlarının ortaya çıkmasına izin verin ve aynı anda birden fazla klibi görüntülemek için kolaylıkla şeffaflığı ayarlayın. Opaklık ayarlarını zaman çizelgesinde kontrol etmek için, özel erime ve üstüste binme efektleri oluşturun.

Videoyu görüntüle

 

 

Hareket Yolunu Özelleştirme Stop Motion Animasyon Hareket Takibi

Çok Kameralı Video Editörü

Hikayenizi 6 açıdan anlatın. Birden fazla kameradan gelen altlıkları kolaylıkla birleştirin, senkronize edin ve düzenleyin, videonuzu oynatırken göstermek istediğiniz açıyı seçin.

Videoyu görüntüle

Stop Motion Animasyon

Kameranızı bilgisayara takın, kamera kontrolleri, otomatik yakalama ayarlarıyla kare kare stop motion animasyon videoları oluşturun.

Videoyu görüntüle

Hareket Takibi

Hassas Motion Tracking araçlarıyla bir nesneyi takip edin, hareket eden metin veya grafik ekleyin, videonuzdaki yüzleri, logoları veya araç plakalarını flulaştırın.

Videoyu görüntüle

Filtreler & Efektler Video Rengini Geliştirin Yeşil Ekran/Chroma Key

Filtreler & Efektler

2.000’den fazla efekt, animasyonlu başlık ve geçiş efektiyle doğru görünümü elde edin. Kolaylıkla resim içinde resim, kaplama gibi efektler ekleyin.

Video Rengini Geliştirin

Orijinal videonuzun rengiyle yetinmek zorunda değilsiniz. Filtreler ekleyin ve rengi geliştirin, eski film efekti elde etmek için siyah beyaza dönüştürün. Olasılıklar sınırsız.

Yeşil Ekran/Chroma Key

Overlay nesnelerin arkaplanla nasıl geçiş yapacağını ayarlayın. Bir video maskesi kullanın, şeffaflık rengini ayarlayın, kolaylıkla arkaplanı yok edin ve eğlenceli efektler ekleyin.

 

 

Ultimate premium efekt koleksiyonu

 

Efektler ve Düzeltmeler - Sadece Ultimate sürümünde Kendini ispatlamış endüstri liderlerinden popüler uygulamalarla, etkileyici yaratıcı efektler ekleyin ve neredeyse tüm video problemlerini düzeltin. VideoStudio Pro fiyatının yanısıra sadece birkaç dolar daha ödeyerek, yüzlerce dolar değerindeki profesyonel kalitede özel efektler edinin.

 

NewBlue Titler Pro 1 ProDad Adorage, Volume 9 Boris Title Studio
YENİ NewBlue Titler Pro 1

Başlıkların kontrolünü alın ve kolaylıkla görsel olarak zengin efektler oluşturun. 2D veya 3D başlıklar oluşturun, ayrıca gerçek benzersiz görünümler için başlıklara filtreler uygulayın.

Videoyu görüntüle

YENİ ProDad Adorage, Volume 9

Videonuza geçiş veya diğerlerini uygulamak için 300’den fazla ilginç parçacık ve nesne efektleri arasından seçin Her durum için bir şey bulacaksınız.

Videoyu görüntüle

YENİ Boris Title Studio

Profesyonel televizyon yayını kalitesinde başlıklar ve yüksek kalitede hareket grafik animasyonları oluşturun. Özel bombe, dolgu ve stillerle stilize edilmiş 2D veya 3D başlıklar oluşturun.

Videoyu görüntüle

 

 

NewBlue FX Video Essentials VII

Auto Pan, Gradient Fill Pro, Quick Pixelator, Picture-in-Picture, renk düzeltme araçları ve dahasıyla, videolarınıza yüksek kalitede efektler uygulayın.

Videoyu görüntüle

proDAD Adorage Starter Pack

Yüksek kalitede video, geçiş, jenerik oluşturmanızı sağlayan 150’den fazla parçacık ve nesne efekti.

Boris Graffiti 7 Titles

Yayınlama kalitesinde başlık ve grafik, üzerinde yazma, yol üzerine yazma ve gelişigüzellik gibi sofistike başlık animasyonları oluşturmanızı sağlayacak.

NewBlue FX Essentials IV

Günlük üretim problemlerini çözün ve yaratıcılığı arttırın. Gündüzü geceye döndürün, yansımalar oluşturun, cildi rötuşlayın, renkleri ve tonları geliştirin ve dahası...

Videoyu görüntüle

proDAD Mercalli SE

Videoyu sabitleyin ve hareket ne kadar hızlı olursa olsun el kamerasının titremesini temizleyin. Kaydırmadan kaynaklanan titreme ve eğikliği temizleyin.

Videoyu görüntüle

proDAD Handscript Animation

Başlıklarınızı gerçekçi ekran üstüne el yazısına dönüştüren proDAD’in animasyonlu elyazısı efektiyle, başlıklarınıza animasyon ekleyin veya öykünüzü anlatın.

NewBlue FX Motion Effects

İzleyicilerinizin dikkatini çekmek için kamerayı makaslayın, döndürün, yakınlaştırın, lekeleyin, çalkalayın veya rüya/dalga efekti oluşturun.

Videoyu görüntüle

proDAD VitaScene LE

Gerçekten göz kamaştıran, yayın kalitesinde geçişler, filtreler ve efektlerle, eski film efektleri, ışınlar, parıltılar ve diğer özellikler ekleyerek videonuza stil katın.

proDAD RotoPen

Haritalara, fotoğraflarına ve diğerlerine animasyonlu kalem efektleri ekleyin, çizgiler ve grafiklerle A noktasından B noktasına yolculuğu çizin veya herhangi bir yola animasyonlu kalem efekti ekleyin.

NewBlue FX ColorFast

Orijinal videonuzun durumu ne olursa olsun istediğiniz rengi elde edersiniz. Tek bir basit iş akışında renk düzeltme ve renk geçişi araçlarını bulun.

Videoyu görüntüle

NewBlue Background Generator

Videonuzdaki bir resmi kolaylıkla yakınlaştırıp değiştirerek, çekici hareket arkaplanları oluşturun. Yakınlaştırma, keskinlik, renk ve diğer ayarları ihtiyaçlarınıza göre ayarlayın.

 

 

 

Video düzenleme eylem merkezi

Time Remapping

YENİ Time Remapping

Yavaş hareket, yüksek hız efektleri, hareketi dondurma, geri alma ve sahneleri yeniden oynatma eklemenizi sağlayan yeni, kullanımı kolay kontrollerle hızla oynayın. Hız efektleri için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçlar bir yerde.

Videoyu görüntüle

Video Titremelerini Düzeltme Ultimate Sürümü

proDAD Mercalli ile, daha temiz ve yumuşak sonuçlar için el kameralarındaki ve aksiyon videolarındaki titremeyi temizleyin.

Videoyu görüntüle

Balıkgözünü Kaldırma

Aksiyon kameralarının yakaladığı deformasyonu düzeltin. Lens Correction araçlarıyla ufku düzleştirin ve balıkgözü efektini kaldırın.

Videoyu görüntüle

Birçok video aygıtıyla uyumlu

Videolarınızı kameralardan veya mobil aygıtlardan alın ve VideoStudio ile özgürce düzenleyin. Uyumlu formatlar için sistem gereksinimini inceleyin.

 

 

 

Yüksek kalite ses araçları
Sesi Normalleştirin Audio Ducking Serbest Telifli Müzik Kütüphanesi
Sesi Normalleştirin

Farklı kaynaklardan gelen seslerin karışımını mı düzenliyorsunuz? Sesi sabit düzeyde tutmak için, seçili kliplerde veya tüm izde ses düzeylerini kolaylıkla dengeleyin.

Audio Ducking

Müzik ve diyalogla mı çalışıyorsunuz? Konuşmayı ve diyaloğu netleştirmek için arkaplan sesini düşürün ve ses kontrolleriyle ayarlamalar yapın.

Serbest Telifli Müzik Kütüphanesi

Serbest telifli seslere erişin ve kolaylıkla zaman çizelgenize ekleyin. Otomatik olarak filminizin uzunluğuna göre ayarlanacaktır.

 

 

Kolay ve güçlü video düzenleme

Kolay Video Düzenleme

Videolarınızı, fotoğraflarınızı ve ses dosyalarınızı zaman çizelgesinde birleştirerek projenizi oluşturmaya başlayın. Videolarınızı Storyboard veya Timeline modunda düzenleyin.

Video Şablonları & Slayt Gösterileri

Sıfırdan veya bir şablonla başlayın ve stilinize uyacak şekilde özelleştirin. Hatta sonraki projelerinizde hızlıca erişmek için kendi şablonlarınızı da oluşturabilirsiniz.

Gelişmiş Formatlar & Destek

HEVC H.265, XAVC S ve diğerleri için destek sayesinde VideoStudio, en son formatlar ve aygıtlarla uyumlu olmaya devam ediyor. Detaylar için sistem gereksinimini inceleyin.

360° Video Desteği

YENİ 360° Video Desteği

En iyi açınızı gösterin ve 360° videonuzu TV ve standart video oynatıcılarda oynatabilmek için standart videoya dönüştürün Videonuzu standart videoya dönüştürürken, izleyicilerinizin en iyi bölümleri gördüğünden emin olun ve görüntüleme açısını ayarlayın.

Videoyu görüntüle

 

 

Ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşmak için videolar oluşturun

Ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşmak için videolar oluşturun

Diske kaydetme

Videonuzu ve fotoğraf projelerinizi DVD, AVCHD veya ISO diski olarak kaydetmek için kapsamlı dahili disk kayıt araçlarını kullanın.

Online paylaşın

Videolarınızı doğrudan VideoStudio içinden YouTube, Facebook’a aktarın, diske kaydedin veya farklı boyut ve formatlarda kaydedin.

Mobil aygıtlar için videolar oluşturun

Tam iPad, iPhone, iPod touch, Sony PSP, Windows ve Android akıllı telefon desteği sayesinde videolarınızı heryerde paylaşın.

 

Video düzenleme araç kutunuzu dramatik şekilde genişletin

VideoStudio içeriği:

Live Screen Capture FastFlick Movie Maker VideoStudio MyDVD

Live Screen Capture

Eğitim videoları, sunumlar için içerik oluşturmak için ekranınızı kaydedin, sistem ve mikrofon seslerini yakalayın.

FastFlick Movie Maker

3 kolay adımda film ve slayt gösterileri hazırlayın. Bir şablon seçin, medyanızı ekleyin ve paylaşmak için dışa verin.

YENİ VideoStudio MyDVD Şablonları

100’den fazla özelleştirilebilir menü, altmenü, bölüm ve müzik ile video projelerinizi DVD ve AVCHD’ye kaydedin.

 

 

Özellikler VideoStudio Ultimate X10 VideoStudio Pro X10 VideoStudio Ultimate X9 VideoStudio Pro X9 VideoStudio Ultimate X8 VideoStudio Pro X8
Yaratıcı özellikler
2D/3D efektler, geçiş efektleri, başlıklar ve şablonlar

2.000+

1.500+

2.000+ 1.500+ 2.000+ 1.500+
Ultimate Effects Colllection – eklenmiş yaratıcı rötuşlar için NewBlueFX, ProDAD ve Boris firmalarından ençok satılan yaratıcı filtre ve özel efektlerin keyfini çıkarın 14 efekt koleksiyonu   11 efekt koleksiyonu   10 efekt koleksiyonu  
YENİ Mask Creator – Güçlü araçlarla maskenizi tanımlayın, algılayın ve ince ayar yapın, odağı videonuzdaki anahtar öğelere kaydırın          
YENİ Time Remapping – Tek bir kullanımı kolay uygulamayla, yavaş hareket veya hızlı hareket efektleri ekleyin, kareyi dondurun, sahneleri geri alarak yeniden oynatın        
YENİ Track Transparancy – Kullanımı kolay şeffaflık ayarlarıyla birden fazla izin opaklığını ayarlayın        
YENİ 360° Video Desteği – En iyi açınızı gösterin ve 360° videonuzu TV ve standart video oynatıcılarda oynatabilmek için standart videoya dönüştürün        
Çoklu-Kamera Editörü — tek uygulamada tüm klipleri senkronize edin ve hizalayın, açıyı değiştirin, kesin, silin ve geçişler ekleyin 6 kamera 4 kamera 6 kamera 4 kamera    
Hareket Takibi - Ekrandaki hareketli nesneleri işaretleyip hareketini hassas şekilde takip ederek, metin ve grafik gibi öğelerle bağlayın. Çoklu-nokta Çoklu-nokta Çoklu-nokta Çoklu-nokta Tek-nokta Tek-nokta
FastFlick Movie Maker – 3 kolay adımda slayt gösterileri ve videolar oluşturun ve paylaşın 24 şablon 24 şablon 24 şablon 24 şablon 14 şablon 14 şablon
Video Şablonları – Proje şablonlarını Zaman Çizelgesine sürükleyip bırakarak hemen üretime başlayın, hatta kendi şablonlarınızı oluşturun
Live Screen Capture – Kendi ekranınızı kaydedin, hem sistem hem de mikrofondaki sesi yakalayın
Stop Motion Animasyonu – İnsan, oyuncak, yiyecek ve diğer nesneleri kare kare kaydederek kendi animasyonlu filminizi oluşturun
Overlay seçenekleri - Add, Multiply ve Grey Key seçenekleriyle benzersiz yarı şeffaflık ve renk geçişleri oluşturun
Video Maskesi – Maskeleri kullanarak kare ekleyin veya videonuzun farklı bölümlerini öne çıkarın. Mask Creator ile oluşturduğunuz kendi maskelerinizi içe alın
Hızlandırılmış Fotoğrafçılık - Bir video klip veya bir dizi fotoğrafla başlayın, hız vererek hızlandırılmış filme dönüştürün
Painting Creator – Boyama, çizim veya yazım darbelerini animasyon veya resim olarak kaydedin, sonra projenize overlay efekti olarak ekleyin
Özelleştirilebilir Hareket — Grafik, başlık veya nesnelerin hareketini özelleştirin, hızlı ve kolayca yeniden kullanabilmek için kütüphaneye kaydedin
Chroma Key (Yeşil Ekran) – Öznenizi yeşil ekran önünde çekin, sonra bu altlığı istediğiniz arkaplanla birleştirin
Ses Özellikleri VideoStudio Ultimate X10 VideoStudio Pro X10 VideoStudio Ultimate X9 VideoStudio Pro X9 VideoStudio Ultimate X8 VideoStudio Pro X8
Ses izi sayısı 8 8 8 8 4 4
Normalize Audio - Sesi net ve tutarlı kılmak için seçili kliplerin veya tüm izlerin ses düzeylerini otomatik olarak dengeleyin.    
Audio Ducking - Sesi veya konuşmayı algılayarak otomatik olarak arkaplan sesinin şiddetini azaltır Artık başlangıç / bitiş zamanını daha iyi ayarlamak için daha fazla seçenek var

Geliştirildi

Geliştirildi

Geliştirildi

Geliştirildi

ScoreFitter müzik kütüphanesi – otomatik olarak filminizin süresine göre ayarlanan, serbest telifli müzikler ekleyin, artık erişmek daha kolay

Geliştirildi

Geliştirildi

Audio filter kütüphanesi – Kötü sesin sizi yavaşlatmasına izin vermeyin, kütüphanedeki filtreleri uygulayarak sesinizi temizleyin    
Düzenleme Özellikleri VideoStudio Ultimate X10 VideoStudio Pro X10 VideoStudio Ultimate X9 VideoStudio Pro X9 VideoStudio Ultimate X8 VideoStudio Pro X8
Video izi sayısı 21 21 21 21 21 21
Film Şeridi veya Zaman Çizelgesi Düzenlemesi
YENİ Nesneleri Gruplama – Yeni gruplama olanaklarıyla efektleri kolaylıkla zaman çizelgesindeki birden fazla klibe taşıyın veya uygulayın        
Yeni iz ekleme — varolan izin üstüne veya altına yeni bir iz eklemek veya bir izi silmek için sağ tuşa tıklayın    
Başlıkları Alfa kanalı dosyalarına dönüştürün - Alfa kanalı resimlerine veya animasyona dönüştürerek stilli, profesyonel görünümlü başlıklar oluşturun
Küçük Resmi İşaretleme – Bir kez kullanıldığında klibin yanında onay işareti belirir
Çoklu Proje Düzenleme - Varolan projelerdeki klipleri kolaylıkla yeniden kullanın. Ek olarak özelleştirilmiş Filtreleri veya Geçişleri de kaydedin ve yeniden kullanın
Sağdan sola metin - Sağdan sola yazılan bir dil kullanıyorsanız, yazmanız daha kolay olacak
Library Manager – Makine değiştirirken veya yeni sürüme güncellerken, özel klasörleri yedekleyin ve kolaylıkla VideoStudio’ya aktarın
Çalışma arayüzünü özelleştirme – Beğendiğiniz ayarları kullanarak özel profillerinizi doğrudan Share çalışma arayüzünde oluşturun ve kaydedin
Çok katmanlı grafikleri aktarın - Gelişmiş kompozisyon seçeneklerini kullanmak için, Corel® PaintShop® Pro katmanları desteğini kullanarak resimleri her katman ayrı bir ize yerleştirilecek şekilde aktarın
Subtitle Editor - Ses algılama teknolojisiyle altyazılarınızı videonuzdaki konuşmayla eşleştirin
HTML5 Düzenleme - HTML5 kaydetme olanağı ve HTML5 Hızlı Proje şablonlarıyla ekran üzerinde grafiklerle etkileşimli videolar oluşturun, hiperlinkleri ve başlıkları bütünleştirin
Smart Proxy düzenleme - Smart Proxy düzenleme kullanarak, son oluşturma aşamasına kadar HD videolarınızın küçük çözünürlüklü kopyasıyla çalışıp hız kazanın
3D Video – 3D video dosyaları oluşturun veya genel 2D videoyu 3D video dosyalarına dönüştürün
Video Kaydetme & Paylaşma VideoStudio Ultimate X10 VideoStudio Pro X10 VideoStudio Ultimate X9 VideoStudio Pro X9 VideoStudio Ultimate X8 VideoStudio Pro X8
YENİ ŞABLONLAR MyDVD disk oluşturma – Temalı şablonlarla diskinize menüler, bölümler ve müzik ekleyin 100+ şablon 50+ şablon 50+ şablon 50+ şablon 10 şablon 10 şablon
DVD, AVCHD ve Blu-ray Disk oluşturma* – Tek klibi dışa verin, DVD başlıklarını düzenleyin ve oluşturun, bir ISO disk imajından kaydedin ve dahası
Kolay online paylaşım – Doğrudan YouTube, Facebook, Flickr ve Vimeo ortamlarına aktarın
Popüler formatlarda kaydetme – Videoyu Apple® iPad, Apple® TV, Microsoft® Xbox® ve diğerlerinde izlemek için kaydedin
SD Kart çıkışı - Diske kayıt adımlarını taklit eden menü desteğiyle AVCHD 2.0 videosunu SD kart içinde oluşturun
Smart Package - Kolay arşivleme/geri yükleme için projeyi paketleyin
Formatlar & Destek VideoStudio Ultimate X10 VideoStudio Pro X10 VideoStudio Ultimate X9 VideoStudio Pro X9 VideoStudio Ultimate X8 VideoStudio Pro X8
Dolby Digital 5.1 5.1 5.1 5.1 5.1 5.1
4K Ultra HD video desteği
Güçlü 64-bit mimarisi
Intel® Quick Sync Video donanım ivmelendiricisi
NVIDIA, Intel & AMD DirectX video ivmelendirme desteği
Intel® 6. Nesil Core Teknolojisi (Skylake) İyileştirmesi    
Geliştirildi! HEVC (H.265) Açma ve Kaydetme

Geliştirildi

Geliştirildi

   
MXF (XAVC) Açma        
YENİ Intel® 7. Nesil Core Teknolojisi İyileştirmesi

       
Gelişmiş Özel Efektler Paketi VideoStudio Ultimate X10 VideoStudio Pro X10 VideoStudio Ultimate X9 VideoStudio Pro X9 VideoStudio Ultimate X8 VideoStudio Pro X8
YENİ NewBlue Titler Pro 1 – 2D veya 3D başlıklar oluşturun, ayrıca gerçek benzersiz görünümler için başlıklara filtreler uygulayın          
YENİ ProDad Adorage Volume 9 – Videonuza geçiş veya efekt uygulamak için 300’den fazla ilginç parçacık ve nesne efektleri arasından seçin          
YENİ Boris Title Studio – Özel bombe, dolgu ve stillerle profesyonel kalitede hareket grafikleri, 2D veya 3D başlıklar oluşturun          
NewBlue FX Video Essentials VII – Auto Pan, Gradient Fill Pro, Quick Pixelator, Picture-in-Picture, renk düzeltme araçları ve dahasını uygulayın        
NewBlue FX Essentials IV - Gündüzü geceye çevirin, yansımalar oluşturun, cilde rötuş uygulayın vs.      
NewBlue FX Motion Effects – Kamerayı döndürün, sallayın, bir rüya/dalge efekti oluşturun ve dahası      
NewBlue Background Generator - Videonuzdaki bir resmi kolaylıkla yakınlaştırarak veya değiştirerek, güzel bir arkaplan oluşturun      
NewBlue ColorFast – Yüksek kaliteli renk düzeltme ve video iyileştirme araçlarını kullanarak istediğiniz rengi elde edin      
Geliştirilmiş Boris Graffiti 7 - Şablonlarla düzenlenen, yayın kalitesinde başlık ve efektlerle çalışın      
proDAD Adorage Starter Pack - 150'den fazla efekt ve geçişle profesyonel kalitede fragman, jenerik gibi öğeler hazırlayın      
proDAD Mercalli SE – Gelişmiş resim düzeltme araçlarıyla video altlığınızdaki titremeleri düzeltin      
proDAD Handscript Animation – Başlıkları gerçekçi ekrana el yazısı görünümüne dönüştürün      
proDAD VitaScene LE - Tamamen özelleştirilebilir, yüksek hızlı efekt, geçiş ve filtre ile videonuza stil kazandırın      
proDAD RotoPen – Haritalara, fotoğraflarına ve diğerlerine animasyonlu kalem efektleri ekleyin, çizgiler ve grafiklerle A noktasından B noktasına yolculuğu çizin      
NewBlue FX Video Sampler Pack – Ençok satan NewBlueFX efektlerinden derlenen eklentilerle filtreler, geçişler ve efektler ekleyin
NewBlueFX Titler EX – Bu şablonlarla dinamik 2D ve 3D başlıklar, metinler ve kayan jenerik ekleyin Titler Pro 1’e güncellendi
NewBlue FX Video Essentials I – Çerçeveleri kırpın, detayları geliştirin, videonuza tint uygulayın ve projeleriniz için yumuşak odaklı görünüm oluşturun
Video Essentials II - Vinyet oluşturun, bir ortamdaki belirli renkleri değiştirin, picture-in-picture ekleyin ve lens deformasyonunu düzeltin.

*Blu-ray kaydetmek için VideoStudio içinden satın alınabilen ek bir eklenti gerekiyor.

 

 • Yükleme ve güncellemeler için İnternet bağlantısı gerekiyor. Ürün kullanımı için kayıt gerekiyor.
 • Windows 10, Windows 8, Windows 7, 64-bit OS önerilir
  • Intel Core i3 veya AMD A4 3.0 GHz veya daha sonrası
  • AVCHD & Intel Quick Sync Video desteği için Intel Core i5 veya i7 1.06 GHz veya daha fazlası gerekiyor
 • UHD, çoklu-Kamera veya 360 video için Intel Core i7 veya AMD Athlon A10 veya daha gelişmişi
 • 4 GB RAM veya daha fazlası, UHD, çoklu kamera veya 360° video için 8+GB önerilir
 • Minimum 256 MB VRAM, donanım dekod ivmelendirmesi için 512 MB veya daha fazlası önerilir
 • HEVC (H.265) desteği Windows 10 ve destekleyen PC donanımı veya grafik kartı gerektiriyor
 • Minimum görüntüleme çözünürlüğü: 1024 x 768
 • Windows uyumlu ses kartı
 • Tam yükleme için enaz 4 GB HDD alanı
 • Yükleme için DVD-ROM sürücüsü yoksa dijital indirme seçeneği var

Araçlar

 • DVD ve AVCHD diskler oluşturmak için DVD kaydedici

Giriş Seçenekleri

 • DV, HDV ve Digital8 kameralardan veya VCR'lardan alın (bir FireWire portu gerekir)
 • Uyumlu analog yakalama kartıyla analog kameralardan yakalayın
 • USB yakalama aygıtları, PC kameraları, webcam'den film yakalayın
 • AVCHD ve diğer dosya-temelli kameralardan, digital still kameralardan, mobil aygıtlardan ve disklerden içe alın

Açılabilen Formatlar

 • Video: AVCHD, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, DVR-MS, DivX*, SWF*, UIS, UISX, M2T, M2TS, TOD, MOD, M4V, WebM, 3GP, WMV, Şifrelenmemiş DVD başlıkları, MOV (H.264), MKV, XAVC, HEVC (H.264)
 • 360° Video: Equirectangular format
 • Ses: AC3, MP3, MPA, MOV, WAV, WMA, MP4, M4A, Aiff, AU, CDA, AMR, AAC, OGG
 • Resim: BMP, CLP, CUR, EPS, FAX, FPX, GIF87a, IFF, IMG, JP2, JPC, JPG, MAC, MPO, PCT, PIC, PNG, PSD, PXR, RAS, SCT, SHG, TGA, TIF/TIFF, UFO, UFP, WMF, PSPImage, Camera RAW, 001, DCS, DCX, ICO, MSP, PBM, PCX, PGM, PPM, SCI, WBM, WBMP

Kaydedilebilen Formatlar

 • Video: *AVCHD, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, UIS, UISX, M2T, WebM, 3GP, HEVC (H.264), WMV*
 • Aygıt: Apple iPod/iPhone/iPad/TV, Sony PSP/PS3/PS4, Nintendo Wii, Microsoft Xbox uyumlu formatlar
 • Ses: AC3, M4A, OGG, WAV, WMA
 • Resim: BMP, JPG

Blu-ray Desteği

 • Ürün içinden ayrı eklenti satın alınması gerekiyor
 • Blu-ray Disc okuyucu ve/veya kaydedici gerekiyor

Desteklenen Diller

 • Lehçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince

 

* DivX ve SWF: *Bu formatları kullanılabilir kılmak için, DivX için DivX kodeği ve SWF için Flash player gerekiyor.
Ürün özellikleri bilgi veya uyarı yapılmaksızın değişebilir.

 

İlgili Resimler

 • background vspx10 ult