SATIN AL

WinZip 21 Standard

 

  • Kolaylıkla zipleyin ve açın
  • Banka düzeyinde şifrelemeyle bilgileri koruyun
  • Dosyalarınızı PC, ağ ve bulutlarda yönetin ve paylaşın
  • Büyük dosyaları e-postayla gönderin, sosyal medya ve mesaj servislerinde paylaşın
  • PDF oluşturun, filigran ekleyin, fotoğrafların boyutunu değiştirin ve dahası

 

 


 
               
 

Tüm tanınmış formatlardaki dosyaları açın

Zip, Zipx, RAR, 7z, TAR, GZIP, VHD, XZ ve diğer tanınmış sıkıştırma formatlarındaki dosyaları tek tıklamayla açın.

 

Komple dosya yönetimi

İster bilgisayarınızda, isterse ağ veya bulut hizmetinde olsun, dosyalarınızı kolaylıkla bulun, açın, düzenleyin, taşıyın ve paylaşın.

 

Özel bilgilerinizi koruyun

Bilgilerinizi ve verilerinizi güvenceye almak için dosyaları ziplerken kolaylıkla şifreleyin. Salt okunur PDF'ler oluşturun ve kopyalamayı engellemek için filigran ekleyin.

 

Her yerde paylaşın

Büyük dosyaları eposta, bulut hizmetleri, sosyal medya ve hızlı mesajlaşma uygulamalarıyla kolaylıkla paylaşın. Bulut dosyalarınızın linklerini hızlıca paylaşın.

 

 

 

Ziple ve Zip Dosyasını Aç

   

GELİŞTİRİLDİ MP3 Sıkıştırması

Geliştirilen MP3 sıkıştırmasıyla telefonunuzda veya bir bulut servisinde daha çok müzik depolayın veya çalma listelerini çok daha kolay paylaşın. WinZip 21, geliştirilen Zipx formatı sayesinde MP3 dosyalarınızı kalite kaybı olmadan ortalama %15 – 20 daha fazla sıkıştırıyor.

 

 
     

Herhangi bir konumdaki dosyaları zipleyin

Dinamik olarak güncellenen Frequent Folders bölümünde PC'nizde, ağda ve bulutlarda en sık kullandığınız dosyaları ve klasörleri kolaylıkla bulun.

 

 
     

Diğer uygulamalardan zipleyin

WinZip Express, başka uygulamalarla çalışırken bile popüler WinZip özelliklerini kullanmanızı sağlıyor. Windows Gezgini, Microsoft Office, tarayıcınız (sadece Pro), fotoğraflarınız (sadece Pro) ve Microsoft Outlook ile ziplemek, şifrelemek, paylaşmak ve diğer işlemler için kullanın*. WinZip Express araçları artık Office 2016 desteği içeriyor.

 

 
     

Aygıt uyumlu arayüz

Touch desteği, herhangi bir mobil aygıtta veya bilgisayarda WinZip'in gücünü parmaklarınızın ucuna getiriyor. WinZip, 2'si 1 arada bilgisayarlar için iyileştirildi, sisteminizi tablet veya dizüstü bilgisayar moduna geçirdiğinizde, yerleşim de otomatik olarak değişiyor.

 

 
     

Sıkıştırılmış tüm dosyaları açın

Zip, Zipx, RAR, 7Zip, BZ2, LHA/LZH, VHD/VDMK, XZ dahil olmak üzere geniş bir yelpazedeki sıkıştırılmış dosyalardaki içeriği çıkarın. Şifreli dosyaları açarken, yetkisiz kullanımı engellemek için WinZip, geçici olarak açılan dosyalardan kalan tüm dosyaları temizler.

 

 

*WinZip Express, Windows XP ile uyumlu değildir.

Paylaş

     

YENİ! Tüm hesaplarınıza erişin

İş ve özel hesaplarınız aynı bulut veya mesajlama servislerindeyse, artık WinZip içinden tümünü ekleyebilir ve tümüne erişebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz hesaba göre artık oturum açmanız ve kapatmanız gerekmeyecek. 16’ya kadar hesap açın, ayırdetmek için benzersiz isimler verin ve WinZip 21’in desteklediği çok sayıda servisin herhangi birindeki dosyalara kolaylıkla erişmenin keyfini çıkarın.

Sadece Pro ve Enterprise.

 

 
     

YENİ! Birleştirilmiş Adres Defteri

Yeni Combined Address Book ile WinZip’in dahili eposta göndericisini kullanarak kolaylıkla doğrudan eposta gönderin ve paylaşın. Kişi bilgilerini eposta hesaplarınızdan, birden fazla sosyal medya servisi ve lokal kişi klasörlerinden ekleyin, böylece ihtiyaç duyduğunuz adresi bulmak için WinZip’ten çıkmayın.

 

 
     

YENİ! Akışkan paylaşım için bağımsız Zip dosyalar oluşturun

Bazen, büyük, çok dosyalı bir Zip dosyasındaki bir dosyaya erişmek isteyebilirsiniz. WinZip 21 ile seçili dosyaları, dilediğiniz şifreleme şekliyle ayrı zip dosyalarına taşıyabilirsiniz. Bu, buluttaki dosyalara cep telefonunuzla erişirken tüm Zip dosyasını indirmek yerine sadece ihtiyaç duyduğunuz zip dosyasını indirebileceğiniz anlamına geliyor.

 

 
     

YENİ! Send What özelliği

Bu işlevsel özellikle, tüm dosyaları veya sadece seçtiğiniz dosyaları paylaşın. Zip dosyanızı inceledikten veya değiştirdikten sonra, Send düğmesine tıklayın, tek tek seçili dosyaları veya tüm Zip dosyasını göndermeyi seçebilirsiniz.

 

 
     

YENİ! Dönüştürülmüş dosyaları paylaşın

Dosyaları önceden kaydetmek zorunda kalmadan paylaşarak, diskte kalan izlerin önünü alın. Daha önce, PDF’e dönüştürme veya filigran ekleme gibi WinZip dönüştürme seçeneklerini kullanırken, varolan dosyanın üzerine kaydetmeniz veya dönüştürülen dosyayı ayrıca kaydetmeniz, sonra dosyayı bulup paylaşmanız ve silmeniz gerekiyordu. Artık, dönüştürülmüş dosyanızı basitçe eposta, mesajlaşma, sosyal medya veya panoyla paylaşın, paylaşma sonrası geçici dosya silinecektir.

 

 
     

GELİŞTİRİLDİ *WinZip Email

WinZip’in dahili eposta özelliği, artık Gmail ve Outlook (Hotmail) için IMAP desteği içeriyor. *Gmail’in iki adımlı yetkilendirme işlemini de destekliyor.

 

 
     

Her yerde paylaşın

*WinZip 21 doğrudan YouTube, Facebook, Twitter ve LinkedIn üzerinden paylaşmanızı sağlıyor. *Ayrıca Twitter IM, Office 365 groups, Google Talk/Google+ Hangouts ve Jabber gibi birçok tanınmış bulut ve hızlı mesaj hizmetiyle de güvenli şekilde paylaşabilirsiniz.

 

 
     

Tara ve Paylaş

Yeni WinZip Scan and Share özelliğiyle bir fotoğraf veya belgeyi, hızlıca paylaşıma hazır bir resme veya PDF'e dönüştürün. Taramayı doğrudan WinZip içinden başlatın. WinZip sonrasında dosyayı zipleyebilir ve lokal olarak, ağ veya bulut hizmetine kaydedebilir. Veya eposta, sosyal medya veya hızlı mesajlama uygulamaları üzerinden paylaşabilir — taranan bilgiyi paylaşırken korumak için dilerseniz şifreler. Fotoğrafları, belgeleri, reçeteleri ve dahasını kolaylıkla paylaşın. *Flatbed tarayıcılar için yeni destek, bir belge besleyici gerekmeden birden fazla resmi tek bir PDF dosya olarak tarayabileceğiniz anlamına geliyor.

Sadece Pro ve Enterprise.

 

 
     

Çek ve Paylaş

Fotoğraf paylaşımını, doğrudan fotoğraf makinesinden alıp WinZip üzerinden paylaşarak akışkanlaştırın.

Sadece Pro ve Enterprise.

 

 
     

Basit paylaşım

SmartShare paylaşımı bir dosya ve hedef konum seçmek kadar kolaylaştırıyor. Bilgisayarınızdan, bulut hizmetinden veya zipten bir dosya seçin, sonra dosyayı sosyal medya, hızlı mesajlaşma uygulaması veya eposta ile paylaşmayı seçin — WinZip gerisini sizin için yapar. Panodan yapıştırılabilecek otomatik link olanağıyla Skype veya diğer uygulamalardan paylaşmak çok kolay. WinZip Pro kullanıcıları, sadece tek tıklamayla File Viewer içindeki bir resmi doğrudan sosyal medya sitelerinde paylaşabilirler.

 

 
     

Lider bulut hizmetlerine bağlanın

WinZip, ZipShare, Box, OneDrive, Dropbox, Google Drive, CloudMe, SugarSync ve MediaFire bulut hesaplarına doğrudan bağlabiliyor, böylece buluttaki dosyalarınızı bir kerede düzenleyebilirsiniz. Büyük dosyaları ziplemek ve buluta aktarmak veya buluttan almak veya dosya yolunu paylaşmak için WinZip'i kullanın. Önceden zipleyip şifreleyerek, dosyalarınızı koruyun ve depolama alanınızdan tasarruf edin.

 

 
     

ZipShare

ZipShare dosya paylaşım hizmetine doğrudan erişin. Bu güçlü web uygulaması, nerede olursanız veya hangi aygıtı kullanıyor olursanız olun, büyük dosyaları paylaşmanızı kolaylaştırıyor. WinZip 21 ile ZipShare hesabınıza doğrudan erişin. Bulut hesaplarınıza erişin ve sıkıştırılmış dosyalarınızı doğrudan eposta ile paylaşın. Herhangi bir dosyayı zipleyin ve mesajla Facebook, Twitter ve LinkedIn'de paylaşın. ZipShare kullanarak boyutu 500MB'a kadar olan dosyaları ücretsiz olarak gönderin, ZipShare Pro sürümüne geçerek boyutu 5GB'a kadar olan dosyaları gönderin.

 

 
     

Tek tıklamayla büyük dosyaları e-posta ile gönderin

WinZip 21, bulut hesaplarınızdan herhangi birini kullanarak büyük dosyalarınızı ve klasörlerinizi e-posta ile göndermenizi sağlayacaktır. Dosyalarınız otomatik olarak varsayılan bulut hesabınıza aktarılır ve gönderdiğiniz e-postaya dosyanın indirilebileceği köprü eklenir.

 

 

Yönet

     

YENİ! Files Penceresini Ayarlama

Files penceresini kolaylıkla genişletin veya eski haline getirin.

 

 
     

YENİ! Yeni bir Ağ Konumu ekleyin

Artık WinZip’ten çıkmak zorunda kalmadan bir başka domain’deki bir ağ konumuna erişin. Windows’ta Ağ klasöründeki geçerli ağlar listesinde yer almasa da, eriştiğiniz herhangi bir ağ WinZip Files penceresine eklenebilir.

 

 
     

YENİ! Önizleme penceresinde resim bilgisini görüntüleyin

Bir resimle ilgili tüm bilgileri doğrudan WinZip 21 içinde elde edin. Preview Pane penceresinde yeni Image Information düğmesine tıklayın, açılan yeni pencerede genişlik, yükseklik, çözünürlük, renk derinliği, dosya boyutu gibi bilgiler yer alacaktır.

Sadece Pro ve Enterprise

 

 
     

Herhangi bir konumdaki dosyaları zipleyin

PC'nizdeki, ağdaki, Windows HomeGroup içindeki bilgisayarlardaki, tüm desteklenen bulut hizmetlerindeki dosyaları görüntüleyen Places listesinde, ziplemek istediğiniz dosyaları hızlıca bulun ve seçin.

 

 
     

Dosya yönetimini hızlandırın

Birçok sık kullanılan görevleri hızlandırmak için, File Management şeridini kullanarak zamandan tasarruf edin. PC’nizde, ağda veya bulut hizmetlerinde kolaylıkla yeni klasörler oluşturun. Dosyaları ve klasörleri güvenli şekilde silin. Birden fazla dosyayı kopyalayın, taşıyın, silin ve yeniden isimlendirin veya yaptığınız işlemi geri alın. Bulut hizmetlerinde yer alanlar da dahil dosyaları düzenleyin ve güncelleyin. Bir klasörü veya ağ konumunu diske haritalandırın, bir yolu veya bulut linkini kopyalayın ve dahası... Manage File düğmesini kullanarak en çok kullandığınız dosya yönetimi özelliklerine hızlıca erişin.

 

 
     

Arkaplan araçları

Uzun süredir kullanılmayan, ziplenebilecek, silinebilecek veya buluta taşınabilecek; Temp klasöründe kaldırılabilecek ve güvenli şekilde temizlenebilecek; çöp kutusundaki silinebilecek, güvenli şekilde temizlenebilecek veya geri yüklenebilecek dosyaları hatırlatan arkaplan araçlarıyla sisteminizde yer kazanın ve dosyaları güvenle depolayın veya silin.

 

 
     

Önizleyici

Dosyanız ister zip içinde, isterse bilgisayarınızda, ağda veya küçük resim desteği sağlayan bulut hizmetinizde olsun, artık seçili dosyanın küçük resmini görüntülenecek. Resmi büyüterek yeni Preview panelinde görüntülemek için küçük resimdeki büyüt ikonuna tıklayın. Resimlerin ve belgelerin içeriklerini önizleyin, döndürün, resimleri yeniden boyutlandırın, bir resmi bilgisayar duvarkağıdı olarak kaydedin ve önizlenen dosyayı eposta, hızlı mesajlama programı veya sosyal medyada paylaşın. Dokunmatik görüntüleyicilerde, parmak temasıyla Previewer penceresinde dosyalar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Sadece Pro ve Enterprise

 

 
     

Dosyaları PDF'e dönüştürün

Microsoft Office dosyalarını PDF'e dönüştürün ve bir Zip dosyası içine yerleştirin veya dönüştürülen dosyayı lokal olarak veya buluta kaydedin. Belgeleri, tabloları ve sunumları dilediğinizle kolaylıkla paylaşın. Ek güvenlik için salt-okunur bir PDF oluşturabilirsiniz.

 

 
     

Paylaşıma hazır resimler oluşturun

Yüksek çözünürlüklü resimleri Ziplerken anında çok daha uygun bir boyuta dönüştürün. Böylece dosyayı tam kalitesinde korurken tüm albümü paylaşabilirsiniz. Resimlerin boyutunu küçültün veya büyütün, sonra lokal olarak veya buluta kaydedin. Dilerseniz fotoğraflara filigran ekleyin.

 

 
     

Dosyaları ve klasörleri önizleyin

İçerikleri kaydetmeye karar vermeden önce bir Zip dosyası içindeki içeriği inceleyin. Gelişmiş 'Unzip and Try' özelliği, Zip dosyasının içindeki bağlantılı dosyaları (bir HTML sayfa ve içerdiği resimler gibi) bir arada görmenizi sağlıyor.

 

 
     

Arayüzü işinize göre değiştirin

WinZip arayüzünü ihtiyaç duyduğunuzu özellikleri görüntüleyecek veya gizleyecek şekilde kolaylıkla değiştirin. WinZip 21 varsayılan olarak zipleme özelliklerini görüntüler, dosyalarınızla çalışmak istediğinizde kolaylıkla dosya yönetimi paneline geçebilirsiniz. WinZip'in yapılandırılabilir ayarlarını bulmak ve ayarlamak artık çok daha kolay. Alıştığınız WinZip sürümünü mü seviyordunuz? Bildiğiniz şeride geçmek için sadece tıklayın.

 

 

Koru

     

Esnek dosya dönüşümü

İster PDF'e dönüştürüyor olun, isterse fotoğraf boyutunu değiştiriyor, filigran veya şifre ekliyor olun, zip oluşturma işlemi öncesi, işlem sırası veya sonrasında ayarları seçebilir ve değiştirebilirsiniz. Değişiklikleri zip dosyanızdaki tüm dosyalar veya sadece seçtiklerinize uygulayın.

 

 
     

Özel bilgilerinizi koruyun

FIPS-197 sertifikalı 128 veya 256-bit AES şifrelemesiyle dosyalarınızı banka düzeyinde güvenlik önlemleriyle koruyun. Ek güvenlik için, karmaşıklık ihtiyacına göre WinZip'in sizi zorlayacağı, kendi şifre politikanızı belirleyin.

 

 
     

Filigran ekleyin

Resimlerinize ve PDF'lerinize özel filigran ekleyerek, yetkisiz kopyalamanın önünü alın, dosyalarınızı takip edin ve fikir eserlerinizi koruyun. Filigran şeffaflığını, nerede nasıl görüneceğini belirleyebilirsiniz. Daha fazla güvenlik için filigranınıza tarih/saat bilgisi de ekleyebilirsiniz.

 

 

Yedekle

WinZip Pro sürümüne güncelleyerek dosyalarınızı sonsuza kadar güvenle koruyun. WinZip Pro, WinZip'in kapsamlı dosya sıkıştırma, şifreleme ve paylaşma özelliklerine veri kaybına karşı önemli yedekleme araçlarını ekliyor. (Sadece Pro ve Enterprise)

     

Görev Sihirbazı Gelişmiş Derleyicisi

Yedekleme için neredeyse herhangi bir yerdeki dosyayı Job Wizard içine sürükleyip bırakın. Bilgisayarınızdaki, ağdaki ve bulut hizmetinizdeki klasörlerdeki dosyaları tek bir yedek dosyasında birleştirin. Dilerseniz elde ettiğiniz zip dosyasını buluta kaydedin. Yedekleme ve dağıtımı otomatikleştirerek, farklı bulut hizmetlerindeki dosyaları birleştirin, zipleyin ve zip dosyasını eposta ile dağıtan bir görev oluşturun.

 

 
     

Hızlı yedekleme

Gelişmiş otomatik yedekleme oluşturma ve düzenleme olanağı, varsayılanlar ve ayarların değiştirilmesi gerekmiyorsa, tüm diğer adımları atlamanızı sağlıyor.

 

 
     

Otomatik bildirimler

Job Wizard ile, otomatik görevler tamamlandığında eposta ve hızlı mesaj servislerine bildirimler gönderin.

 

 
     

Buluta yedekleme

Herhangi bir bulut hesabına, masaüstü klasörünüze veya bir başka bulut hesabına yedekleyin.

 

 

 

 

     

GELİŞTİRİLDİ MP3 Sıkıştırması

Geliştirilen MP3 sıkıştırmasıyla telefonunuzda veya bir bulut servisinde daha çok müzik depolayın veya çalma listelerini çok daha kolay paylaşın. WinZip 21, geliştirilen Zipx formatı sayesinde MP3 dosyalarınızı kalite kaybı olmadan ortalama %15 – 20 daha fazla sıkıştırıyor.

 

 
     

YENİ! Tüm hesaplarınıza erişin

İş ve özel hesaplarınız aynı bulut veya mesajlama servislerindeyse, artık WinZip içinden tümünü ekleyebilir ve tümüne erişebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz hesaba göre artık oturum açmanız ve kapatmanız gerekmeyecek. 16’ya kadar hesap açın, ayırdetmek için benzersiz isimler verin ve WinZip 21’in desteklediği çok sayıda servisin herhangi birindeki dosyalara kolaylıkla erişmenin keyfini çıkarın.

Sadece Pro ve Enterprise.

 

 
     

YENİ! Birleştirilmiş Adres Defteri

Yeni Combined Address Book ile WinZip’in dahili eposta göndericisini kullanarak kolaylıkla doğrudan eposta gönderin ve paylaşın. Kişi bilgilerini eposta hesaplarınızdan, birden fazla sosyal medya servisi ve lokal kişi klasörlerinden ekleyin, böylece ihtiyaç duyduğunuz adresi bulmak için WinZip’ten çıkmayın.

 

 
     

YENİ! Akışkan paylaşım için bağımsız Zip dosyalar oluşturun

Bazen, büyük, çok dosyalı bir Zip dosyasındaki bir dosyaya erişmek isteyebilirsiniz. WinZip 21 ile seçili dosyaları, dilediğiniz şifreleme şekliyle ayrı zip dosyalarına taşıyabilirsiniz. Bu, buluttaki dosyalara cep telefonunuzla erişirken tüm Zip dosyasını indirmek yerine sadece ihtiyaç duyduğunuz zip dosyasını indirebileceğiniz anlamına geliyor.

 

 
     

YENİ! Send What özelliği

Bu işlevsel özellikle, tüm dosyaları veya sadece seçtiğiniz dosyaları paylaşın. Zip dosyanızı inceledikten veya değiştirdikten sonra, Send düğmesine tıklayın, tek tek seçili dosyaları veya tüm Zip dosyasını göndermeyi seçebilirsiniz.

 

 
     

YENİ! Dönüştürülmüş dosyaları paylaşın

Dosyaları önceden kaydetmek zorunda kalmadan paylaşarak, diskte kalan izlerin önünü alın. Daha önce, PDF’e dönüştürme veya filigran ekleme gibi WinZip dönüştürme seçeneklerini kullanırken, varolan dosyanın üzerine kaydetmeniz veya dönüştürülen dosyayı ayrıca kaydetmeniz, sonra dosyayı bulup paylaşmanız ve silmeniz gerekiyordu. Artık, dönüştürülmüş dosyanızı basitçe eposta, mesajlaşma, sosyal medya veya panoyla paylaşın, paylaşma sonrası geçici dosya silinecektir.

 

 
     

YENİ! Files Penceresini Ayarlama

Files penceresini kolaylıkla genişletin veya eski haline getirin.

 

 
     

YENİ! Yeni bir Ağ Konumu ekleyin

Artık WinZip’ten çıkmak zorunda kalmadan bir başka domain’deki bir ağ konumuna erişin. Windows’ta Ağ klasöründeki geçerli ağlar listesinde yer almasa da, eriştiğiniz herhangi bir ağ WinZip Files penceresine eklenebilir.

 

 
     

YENİ! Önizleme penceresinde resim bilgisini görüntüleyin

Bir resimle ilgili tüm bilgileri doğrudan WinZip 21 içinde elde edin. Preview Pane penceresinde yeni Image Information düğmesine tıklayın, açılan yeni pencerede genişlik, yükseklik, çözünürlük, renk derinliği, dosya boyutu gibi bilgiler yer alacaktır.

Sadece Pro ve Enterprise

 

 

 

 

Sıkıştır/Aç WinZip Std WinZip Pro Windows
Compressed
Folders
64-bit’lik, sınıfının en iyisi yazılımla dosyaları zipleyin ve açın  
GELİŞTİRİLDİ! MP3 dosyalarını ortalama olarak %15 - 20 oranında sıkıştırma  
Zipx, RAR, 7Z, LHA, BZ2, IMG, ISO ve tüm diğer tanınmış sıkıştırılmış dosya formatlarını açın  
DOCX, XLSX, PPTX, XPS, ODT, ODS, ODP, ODG,WMZ, WSZ, YFS, XPI, XAP, CRX, EPUB, and C4Z dahil olmak üzere daha fazla dosya tipini bir Zip olarak açın  
Süper tutucu ile lokal olarak veya buluta açma  
CAB, Zip ve Zip 2.0 Methods dosyalarını açın
Diğer tanınmış sıkıştırılmış dosya formatlarındaki dosyaları Zip formatına dönüştürün  
Verimliliği dosya türüne göre otomatik olarak arttırmak için 'Best Compression' yöntemini kullanın  
JPEG resim dosyalarının boyutunu, fotoğraf kalitesinden veya veri bütünleşikliğinden ödün vermeden %20 - 25 oranında azaltın  
BZip2, LZMA, PPMD ve Enhanced Deflate yöntemlerini kullanarak sıkıştırın  
Zip 2.0 uyumlu yöntemleri kullanarak sıkıştırın
Zipli Microsoft Office dosyasını, Zip dosya ikonu üzerinde basitçe çift tıklayarak 'Otomatik Açın'  
Gelişmiş 'Unzip and Try' fonksiyonalitesini kullanarak bir Zip dosyası içindeki dosyaları ilişkili bileşenleriyle görüntüleyin (örneğin HTML sayfa ve ilişkili grafikler)  

Şifrele/Şifreyi çöz

WinZip Std

WinZip Pro

Windows
Compressed
Folders

Zip oluşturmadan önce, oluşturma sırasında veya oluşturduktan sonra PDF dönüşümü, filigran ekleme, fotoğraf boyutunu değiştirme gibi şifreleme ve dönüşüm seçeneklerini uygulayın

 

Zip içindeki farklı dosyalara farklı dönüşüm seçenekleri uygulayın

 
Daha hızlı AES şifrelemesi için, belirli Intel-temelli bilgisayarlarda donanım desteğinin avantajını yaşayın  
Şifreleme yöntemini ve şifre politikasını yönetici olarak belirleyin    
'Encrypt' seçeneğini işaretleyerek dosyaları banka düzeyinde şifreleme ve tamamen koruyun  
FIPS-197 sertifikalı AES şifrelemesi (128- ve 256-bit) ile hassas verileri koruyun  
ABD Savunma Bakanlığı standartlarını (DoD 5220.22-M) kullanarak geçici olarak açılan şifreli dosyalar kapatıldığında, diskteki kalıntıları otomatik olarak temizleyerek yetkisiz kullanımları engelleyin  
Karmaşıklık gereksinimini tanımlayarak kendi şifre politikanızı oluşturma olanağı  
Gizli dosya ve eposta eklerini şifreleyin ve açın  

Yönet

WinZip Std

WinZip Pro

Windows
Compressed
Folders

YENİ! Files penceresini genişletin veya eski haline getirin  
YENİ! Bir başka domain'den bir ağ konumu ekleyin  
YENİ! Boyut, dosya boyutu, pikseller ve diğer bilgiler için Preview penceresindeki Image Information düğmesine tıklayın    
Places listesinden PC'nizdeki, ağdaki, Windows HomeGroup veya desteklenen bulut hizmetlerindeki tüm dosyalara erişim Kısıtlı
Frequent Folders bölümünden sık kullandığınız lokal, ağ ve bulut klasörlerine hızlıca erişin Bulut için özel sürücüler gerekiyor
WinZip içinden PC'nizde, ağda veya bulut hizmetlerinde klasörler oluşturun Bulut için özel sürücüler gerekiyor
Yeni Wipe özelliğiyle dosyaları ve klasörleri güvenli şekilde silin  
Yanlışlıkla silinen, kopyalanan, taşınan veya ismi değiştirilen dosyaları kurtarın
Buluttaki bir dosyayı doğru uygulamada veya alternatif bir uygulamada açın  
Bir dosyayı varsayılan uygulamada veya alternatif bir programda açın ve düzenleyin
Dosya ve klasörler için özellikleri görüntüleyin
Bir klasör veya ağ konumunun kısayolunu bir sürücüde oluşturun Kısıtlı

Birden fazla dosyayı kopyalayın, taşıyın, silin ve topluca isimlerini değiştirin

Toplu isim değiştirme yok
Bir yolu panoya kopyalayın
Bir bulut linkini panoya kopyalayın  
Zip dosyanızdaki, PC'nizdeki, ağdaki veya bulut hizmetindeki seçili bir dosyanın küçük resmini önizleyin (eğer bulut hizmeti küçük resimleri destekliyorsa) Sadece lokal veya ağ
Resimlerin ve belgelerin içeriklerini önizleyin, döndürün, resimleri yeniden boyutlandırın, bir resmi duvarkağıdı olarak kaydedin ve önizlenen dosyayı eposta, hızlı mesajlama programı veya sosyal medyada paylaşın  
Dokunmatik görüntüleyicilerde, parmak temasıyla Previewer penceresinde dosyalar arasında geçiş yapabilirsiniz    
Windows Gezgini, Office ve Photos için dahili, Outlook için ücretsiz indirilen WinZip Express  
Manage File düğmesini kullanarak en çok kullandığınız dosya yönetimi özelliklerine hızlıca erişin  
Görüntülemenizi fare/klavye için optimize etmek için Table görünümünü, dokunmatik ekranlar için optimize etmek için Icon görünümünü seçin
Sık kullandığınız klasörleri hızlı erişim için File penceresinde veya süper tutucuyla üst düzeye tutturun
Hızlı zipleme ve paylaşım için WinZip Express’i File penceresinde açın  
Yeni Properties özelliğiyle dosya detaylarını görüntüleyin
Bilgisayarınıza bağlı olan fotoğraf makineleri ve telefonlara klasörler penceresinden erişin
Bir klasörü Frequent Folders listesinden kolaylıkla kaldırın  
WinZip’i masaüstü bilgisayarda kullanırken herzaman kaydırma çubuğunu görüntülemeyi seçin  
Background araçları çeşitli klasörlerdeki ve çöp kutularındaki kullanılmayan dosyaları hatırlatır, böylece sisteminizde yer kazanabilir, güvenli şekilde silebilir veya zipleyerek bir bulut hizmetine taşıyabilirsiniz  
WinZip Express araçları Office 2016 desteği içeriyor  
Aygıtlarda gerekmediğinde kaydırma çubuklarını otomatik olarak gizleyerek görüntüleme alanını büyütme  
Move seçeneğiyle sistemdeki kopyasından ayrılmadan bir dosyayı bir zip içine yerleştirme  
Yeni Thumbnails zip içindeki dosyaları kolaylıkla inceleme ve bulma
Yeniden tasarlanan yapılandırılabilir ayarlarla WinZip'i daha kolay özelleştirin  

Tüm yerel, ağ ve bulut dosyalarınıza kolaylıkla File panelinden ulaşın

 

Tercihinize göre farklı özellikleri görüntüleyecek şekilde değişen dinamik Actions panelinde işlem için doğru araçları görüntüleyin

 

Dosya yönetimi özelliklerine hızlıca erişmek ve dosya tipi, boyutu ve tarihi gibi ayrıntıları görüntülemek için arayüzü kolaylıkla Manage moduna dönüştürün

 

WinZip'i herhangi bir dokunmatik aygıt veya bilgisayarda kullanın

 

WinZip'i yeni 2'si 1 arada bilgisayarlarda kullanın. Tablet ile laptop modları arasında geçiş yaptığınızda görünüm otomatik olarak ayarlanır

 

Resimleri doğrudan Zip dosyası içindeyken döndürün, yeniden boyutlandırın ve tam boyutta görüntüleyin

   

'Unzip and Try' özelliğini kullanarak Zip dosyalarını geçici olarak açın ve ihtiyacınız olmayan dosyaları silin

 

Seçilebilir klasör konumuna veya geçerli klasör konumuna açın

Include ve Exlude filtrelerini* kullanarak sadece istediğiniz dosyaları zipleyin

 

Kolay gözatma için, WinZip'in Explorer View penceresinde resim önizlemelerini görüntüleyin

 

Paketle ve Paylaş

WinZip Std

WinZip Pro

Windows
Compressed
Folders

YENİ! Herbir bulut ve mesaj servislerinden 16’ya kadar hesap oluşturabilir, bunlara erişebilirsiniz    
YENİ! Tüm kişileri tek bir Combined Address defterine ekleyerek, herkese doğrudan WinZip’ten epostalayın  
YENİ! Akışkan bir paylaşma için seçili dosyaları ayrı zip dosyalarına taşıyın  
YENİ! Send What özelliğiyle tek tek dosyaları veya tüm zip dosyasını paylaşın  
YENİ! Dönüştürülen dosyaları öncelikle kaydetmeden önce paylaşın, WinZip paylaşmadan sonra otomatik olarak silinen geçici bir dosya oluşturur  
YouTube, Facebook, Twitter ve LinkedIn üzerinden paylaşın  
Resimleri ve belgeleri doğrudan WinZip içinden tarayın ve paylaşın    
Flatbed tarayıcı desteği, bir belge besleyici olmadan birden fazla resimle tek bir PDF dosyası oluşturmanızı sağlıyor    
Snap and Share ile fotoğrafları doğrudan fotoğraf makinenizden paylaşın    
Bilgisayarınızdan, bulut hizmetinden veya bir zip içinden bir dosya seçin ve eposta, sosyal medya veya hızlı mesaj uygulamalarında paylaşmayı seçin, WinZip SmartShare ile kalanını halleder  
Panodan kopyalanabilen otomatik linklerle, linkleri kolaylıkla Skype ve diğer servislerde paylaşın  
Açılan resimleri doğrudan File Viewer içinden sosyal medya sitelerinde paylaşın    
Box, Google Drive, OneDrive, Dropbox, CloudMe, SugarSync ve MediaFire gibi bulut hizmetlerine doğrudan erişin, buluttaki zip dosyalarını açın, aktarmadan dosyaları zipleyin veya buluttaki dosyaları zipleyin ve paylaşın  
Kolay bulut dolaşımı, dosyaları ve klasörleri indirmek, paylaşmak, taşımak, yeniden adlandırmak, açmak ve silmek için yeni seçenekleri sayesinde, buluttaki dosyalara kolaylıkla erişin ve bunları yönetin  
Buluttaki dosyanızın yolunu e-posta, mesaj ve sosyal medya sitelerinde kolaylıkla paylaşın  
Zipli dosyaları Office 365 Groups, Twitter, Google Talk/Google+ Hangouts, Yahoo! Messenger ve Jabber gibi hızlı mesaj servisleri üzerinden paylaşın  
Yeni ZipShare dosya paylaşım sistemine doğrudan WinZip'ten erişerek, bulut hesabınıza bağlanın ve sıkıştırılmış dosyaları kolaylıkla eposta ve sosyal medya üzerinden paylaşın  
WinZip'in dahili PDF dönüşüm aracını kullanarak belgeleri salt-okunur da dahil olmak üzere PDF'e dönüştürün  
Resimleri Zip dosyasına eklerken, yüksek çözünürlüklü dosyaların daha hızlı gönderilmesi ve standart bilgisayar ekranlarına* sığması için, resim boyutunu otomatik olarak uygun boyutlara düşürün  
Yetkisiz kopyalamayı engellemek, takip etmek ve telif hakkınızı korumak için, resim ve PDF'lere özel filigranlar ekleyin. İstiyorsanız şeffaflığı belirleyin ve tarih/zaman damgası ekleyin  
Dosyalarınızı Zipleyin ve en popüler eposta ve webposta sistemlerini kullanarak gönderin (WinZip, Microsoft Outlook, Yahoo! Mail, Gmail ve Hotmail ile bütünleşik çalışır) veya WinZip'i ek hazır setlerin dışındaki ek eposta hizmetlerini destekleyecek şekilde yapılandırın  
WinZip eposta, Gmail ve Outlook (Hotmail) için IMAP desteği içeriyor  
Gmail’in iki adımlı yetkilendirme işlemini destekliyor  
Dahili 'Self-Extractor Personal Edition' özelliğini kullanarak, WinZip sahibi olmayan kullanıcılara gönderilecek dosyaları kendiliğinden açılır arşivlere (.exe dosyaları) dönüştürün  

Yedekle ve Otomatikleştir

WinZip Std

WinZip Pro

Windows
Compressed
Folders

Job Wizard Super Picker özelliğini kullanarak bilgisayarınız, ağ ve bulut hizmetlerindeki dosyaları tek bir yedek içinde birleştirin. Elde edilen Zip dosyasını buluta kaydedin.    
Artık dosyaları Windows Gezgininden veya WinZip Files penceresinden görev sihirbazına sürükleyip bırakabilirsiniz    
Otomatik yedek oluşturma ve düzenleme işlemi için varsayılanlar ve ayarların değiştirilmesi gerekmedikçe adımları atlayın    
'Backup' sekmesindeki önceden tanımlanmış yedeklemelerden birini kullanarak, belgelerinizi, epostalarınızı, masaüstünüzü, favorilerinizi, resimlerinizi, kütüphanelerinizi vs tek tıklamayla yedekleyin    
Seçili dosyalar veya klasörler için özel yedekler oluşturun, rutin zipleme görevlerini otomatikleştirmek için özel WinZip görevleri oluşturun    
Dijital fotoğraf makinenizdeki fotoğrafları doğrudan yedekleyin    
Yedeklerinizi doğrudan CD, DVD veya Blu-ray Diske kaydedin (gerekiyorsa birden fazla diske otomatik olarak bölerek)    
Yedeklerinizi otomatik olarak sanal eposta adreslerinden birinden gönderin veya WinZip'in dahili FTP istemcisini kullanarak dışarıdaki bir sunucuya aktarın    
Herhangi bir bağlı bulut hesabına, masaüstü klasöre ve bulut hesapların arasında yedekleyin    
Güncellenen Job Wizard ile, otomatik görevler tamamlandığında sosyal medya ve hızlı mesaj servislerine bildirimler gönderin    
Betik oluşturmak için 'WinZip Command Line Support Add-On' uygulamasını kullanın (ücretsiz eklenti)  

*Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 8, Windows 7 veya Vista gerekiyor

**Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 8 veya Windows 7 gerekiyor

 

 

  • Windows 10
  • Windows 8
  • Windows 7
  • Windows Vista
  • Internet Explorer 8 veya sonrası