SATIN AL

CorelCAD 2017 (Windows/Mac)

 • Güçlü 2D çizim ve 3D tasarım araçları
 • .DWG, .STL, .PDF ve .CDR için kapsamlı dosya desteği
 • 3D yazdırmaya hazırlık gibi çeşitli çıktı seçenekleri
 • Otomasyon ve özelleştirmeye uyumlu

 

 

2D çizim, 3D tasarım ve 3D yazdırma için CAD yazılımı

Etkileşimli bir ortamda sezgisel arayüz, endüstri standartı ve özelleştirilebilir araçlar sunan, ekonomik güç merkeziyle bilgisayar destekli tasarımda en iyi seçimi yapın. CorelCAD™ 2017, 2D çizim ve 3D tasarım için CAD beklentilerinizi aşmanızı sağlayan kapsamlılığı ve hassaslığı sağlıyor. Doğal olarak .DWG dosya formatı desteği, tüm temel CAD programlarıyla uyumluluk sunan CorelCAD 2017 ile tanıdığınız ortamda çalışın. Masaüstü CAD yazılımı Windows ve Mac OS için optimize edildi, CorelCAD Mobile platformalar arası güvenilir performans ve hızı sağlamak için Android desteği ekliyor. Ek olarak CorelCAD 2017, hem yeni hem de varolan kullanıcıların herhangi bir işakışına uyan eklentiler gibi esnek seçenekler içeriyor.  

 

Ekonomik CAD yazılımı

 

2D çizim araçları

Yeni Pattern komutları ve PowerTrim araçları dahil olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz hassaslığı ve esnekliği sağlayan profesyonel çizim aracı komple setini kullanarak güvenle tasarlayın. Ek olarak Quick Input araçları ekran üzerinde imleç koordinasyonunu, Annotative Scale sunumlarınızda herhangi bir çizim ölçeğinde metinlerin okunur kalmasını sağlıyor.

 

3D tasarım araçları

Çizimlerinizi 2D çizimden gelişmiş 3D tasarıma dönüştürürken doğal geçişi deneyimleyin. Proje taslaklarından, 3D yazdırma dahil 3D çıktıya, komple 3D tasarım işakışı için uzman araçlara güvenin. 3D Solid Modeling araçları, 3D düzenleme operatörlerini kullanarak hem temel hem de gelişmiş 3D şekilleri oluşturmanızda yardımcı olacak.

 

 

Tanıdık kullanıcı arayüzü

Windows Şerit veya klasik arayüzle günlük CAD tasarımı ihtiyaçlarınızı karşılarken grafik üstünlük edinin. İhtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirilebilir yüksek kaliteli çizim ve tasarım araçlarıyla, her seferinde görsel olarak zengin ve etkileyici sonuçlar elde edin.

 

Uyumluluk ve özelleştirme

İş arkadaşlarınızla ve müşterilerinizle kolay dosya paylaşımı için .DWG dosyalarını açın, düzenleyin ve kaydedin, üstelik son sürüm AutoCAD (R2013 .DWG) .DXF ve .DWF formatları da desteklenmektedir. CorelCAD 2017 içindeki gelişmiş özelleştirme ve otomasyon desteğiyle herhangi bir çalışma ortamını tasarım ihtiyaçlarınıza göre ayarlayın.

 

 

  Doğal .DWG dosyaları   Endüstri standardı CAD özellikleri   3D modelleme ve katı düzenleme araçları   Yol boyunca desen  
 

Doğal .DWG dosyaları

.DWG dosyalarını açın, düzenleyin ve bu formatta kaydedin, böylece iş arkadaşlarınızla veya tedarikçilerinizle herhangi bir uyum sorunu yaşamazsınız. CorelCAD doğal dosya formatı olarak .DWG, .DXF ve .DWF formatlarıyla çalışır, en son AutoCAD (R2013 .DWG) dosya formatı sürümüne kadar destekler.

 

Endüstri standardı CAD özellikleri

CorelCAD diğer tüm tanınmış CAD programlarıyla uyumludur, deneyimli kullanıcılar alıştıkları komut çubuğu, komut kısayolları, menü ve araç çubuğu ikonlarıyla çalışarak kendilerini rahat hissedecekler.

 

3D modelleme ve katı düzenleme araçları

3D katı temel çizimleri tasarımınıza ekleyin, Boolean işlemlerini kullanarak gövdeleri birleştirin, kesişimini alın veya birbirinden çıkarın. 3D katıların kenarlarına kavis verme, 3D katıların tek tek yüzlerini renklendirme, taşıma, döndürme ve öteleme gibi gelişmiş düzenleme araçlarını kullanın.

 

YENİ!

Yol boyunca desen

Yeni Pattern komutlarını kullanarak belirtilen nesneleri bir yol boyunca kopyalayın. Oluşturulan yol, çizgi, polyline, yay, daire, elips veya spline gibi çeşitli şekillerde olabilir, ayrıca hizalama seçenekleri desenin final görünümünü belirler.

 
                 
  Merkez çizgi oluşturma   Kırpma seçenekleri   Nesne kenetlemesi ve EntityGrips   Yazdırma iletişim kutusu  
 

YENİ!

Merkez çizgi oluşturma

Çizgi, yay ve polyline segmentlerinin merkez çizgilerini belirtin, hatta merkez çizgileri için uzantıyı konturu tanımlayan şeklin dışına taşırın. Daha da güzeli, merkez çizgileri çin belirli bir LineStyle otomatik olarak atanır.

 

Kırpma seçenekleri

Tarama ve katıları, tek renkli veya çok renkli gradyan dolguları hassas bir şekilde düzenlemek için, işlevsel Trim ve PowerTrim araçlarını kullanarak hızlı ve güvenli şekilde kesin. Bölme işlemi tamamlandıktan sonra, elde edilen tarama ve renk dolguları alt nesne çerçevesi iile ilişkili olmayı sürdürür ve tek bir nesne olarak korunur.

 

GELİŞTİRİLDİ!

Nesne kenetlemesi ve EntityGrips

CorelCAD’in nesne kenetlemesi, tutaçlar ve kutupsal kılavuzlar gibi akıllı araçlarını kullanarak nesneleri daha hızlı konumlandırın, hizalayın, kopyalayın veya yeniden boyutlandırın. Daha hızlı ekran üzerinde düzenleme aracıyla değerli tasarım zamanını kazanın. İmleç herhangi bir EntityGrip üzerindeyken ekrana getirebileceğiniz sağ tuş menüsünü kullanarak nesne geometrisini hemen yerinde düzenleyin.

 

GELİŞTİRİLDİ!

Yazdırma iletişim kutusu

Kullanıcı deneyimini geliştiren, yeniden tasarlanmış yazdırma iletişim kutusu ile zenginleştirilen fonksiyonalitenin keyfini çıkarın. Yazıcı önizlemesi artık herhangi bir yazdırma ayarını değiştirdiğinizde otomatik olarak güncelleniyor ve yazdırmadan önce resmin optimize edilmiş önizlemesini görüntülüyor.

 
                 
  Komutlar için otomatik tamamlama   SplitDimension   Nesne taşıma   EditXBlockAttribute  
 

YENİ!

Komutlar için otomatik tamamlama

Yazmaya başladığınızda komutları otomatik tamamlayan ve değişken isimlerini ekrana getiren bir arayüzle işakışınızı akışkanlaştırın. Ek olarak yazdığınız metni içeren ve önerilen komut ve değişken isimlerinin listesi de görüntülenir.

 

YENİ!

SplitDimension

Ölçümlendirmeleri ve ölçümlendirme çizgilerinin uzantılarını nesnelerle çakıştığı noktada kesme olanağıyla çizgileri bölün. Ayrıca daha önce ayrı olan ölçümlendirme ve uzantı çizgilerini de yeniden birleştirebilirsiniz.

 

YENİ!

Nesne taşıma

ChangeSpace komutunu kullanarak başlık bloğu veya parça listesi gibi nesneleri Model arayüzünüzü ile Layout sayfaları arasında taşıyın. Komut işlenirken, seçili nesneler görsel durumunu koruyacak şekilde yeni arayüz içinde yeniden ölçeklenir.

 

YENİ!

EditXBlockAttribute

Herhangi bir çizime eklediğiniz Blokların BlockAttribute değerlerini ve özelliklerini düzenleyerek, miktar, ağırlık veya diğer karakteristikleri gibi belirli bir parça veya bileşen ile ilgili bilgiyi görüntüleyin. Bu yeni fonksiyonaliteyle öznitelik metninin biçemini değiştirerek görsel olarak çizimdeki diğer özniteliklerden farklı olmasını ve ayrılmasını sağlayabilirsiniz.

 
                 
  Hızlı Giriş   Katman araçları   Katman Durum Yöneticisi   PolyLine düzenleme  
 

Hızlı Giriş

Çizim alanında imleci kullanarak, projede komut arayüzü oluşturun. Komutları doğrudan imlecinizin ucuna getiren verimli ve zaman kazandıran bir özellik. İmleci hareket ettirdiğinizde ipuçları takip eder, koordinat konumu, uzunluk, açı, çizgi gibi çok sayıda bilgiyi girebilirsiniz – ne zaman ve nerede ihtiyaç duyuyorsanız.

 

Katman araçları

Katman önizleme ve katman şeffaflığı özellikleri sayesinde, en güncel AutoCAD .DWG dosyaların da dahil olmak üzere çizimlerdeki bileşenleri hizalayarak, çalışmanızı daha tutarlı kılabilirsiniz.

 

Katman Durum Yöneticisi

Layer States iletişim kutusunu kullanarak katmanları en doğru sıralamada tutun. Tasarım bileşenlerinin görünürlük durumunu yönetmek, gizlemek veya görünür kılmak, görünümler arasında geçiş yapmak için bir Layer State olarak kaydedin. Katman özellikleri ve durumu konfigürasyonunu kaydedecek, yeniden yükleyecek ve yönetecektir, projeler arasında paylaşılabilir.

 

GELİŞTİRİLDİ!

PolyLine düzenleme

PolyLine komutlarıyla birçok yeni biçimlendirme olanağının avantajını yaşayın. Artık PolyLine kalınlığını başlangıç noktası ile bitiş noktası arasında değişken kılabilir, ortaya düğüm noktası ekleyebilir, PolyLine’ı yay veya çizgiye dönüştürebilirsiniz.

 
                 
  Çizim sınırlandırmaları   En iyi performans   CorelCAD Mobile   Windows şerit arayüzü  
 

Çizim sınırlandırmaları

Geometrik bir şekli belirli şekilde hareket etmeye zorlayarak 2D tasarımlarınızın belirli oran, açı ve boyut gereksinimlerini karşılamasını garantileyen ölçümsel sınırlandırmaları kullanarak ihtiyaç duyduğunuz hassaslığı sağlayın. Ek olarak geometrik sınırlandırmaları kullanarak nesneler arasındaki bağımlılıkları ve ilişkileri kontrol edebilirsiniz.

 

GELİŞTİRİLDİ!

En iyi performans

Windows 10 ve Mac OS Sierra (10.12) dahil olmak üzere en yeni işletim sistemlerine göre iyileştirilen yeni sürümle bilgisayar temelli tasarım gücünü ve kullanıcı arayüzünde sezgisel özellik güncellemelerini kazanın.

 

GELİŞTİRİLDİ!

CorelCAD Mobile

PC ve Mac platformlarını destekleyecek şekilde tasarlanan, CorelCAD'in Android tablet sürümü olan CorelCAD Mobile ile hareket halindeyken tasarlayın ve açıklama ekleyin. İstediğiniz platformda, herhangi boyutta bir CAD projesi için ihtiyaç duyduğunuz tüm hız, performans ve özelleştirmeye kavuşun.

 

Windows şerit arayüzü

Özelleştirilebilir arayüz* çalışma ortamlarıyla üretkenliğinizi arttırın, tablo, yerinde metin düzenleme gibi ihtiyaç duyduğunuz çeşitli tasarım araçlarını seçmek ve geliştirmek için bağlamsal şerit seçeneklerini kullanın.

 
                 
  Çizim Sekmeleri   Yerinde metin düzenleme   Açıklama Ölçekleme   Head-up Görüntüleme  
 

Çizim Sekmeleri*

Aynı anda açık ve aktif olan çok sayıda belge arasında anında geçiş yapma olanağı sayesinde CorelCAD Windows sürümüyle organize kalın. Çizim sekmelerini çizim penceresinin üstünde görüntülemek için DrawingTabs komutunu kullanın. Birden fazla çizim penceresini açmanızı, düzenlemenizi, kapatmanızı ve kaydetmenizi sağlayan verimli bir özellik.

 

Yerinde metin düzenleme

Metinleri hızlıca yerleştirme ve Microsoft Word metinlerini formatlı şekilde yapıştırma yeteneklerini kullanarak metin oluşturun veya düzenleyin. Metin bloklarının font, görünüm ve konumlarını kontrol etmek için ideal.

 

Açıklama Ölçekleme

Önemli metinleri okunaklı kılın, çizimden ve görünüm penceresi ölçek fonksiyonundan ayırın. Tasarım arayüzünde dolaşırken, ayrıca çıkış alırken tasarım elemanları ne kadar küçük veya büyük olursa olsun metinleri her zaman rahatlıkla okuyun.

 

Head-up Görüntüleme

Head-up araç çubuğunu kullanarak çeşitli varlıkları seçin ve seçili varlıkları yakınlaştırarak gerekli değişiklikleri yapın. Varlıkları tek bir yerde düzenleme olanağı sayesinde, çizgi stilini ve kalınlığını ayarlayın, katmanları değiştirin, ölçümlendirme varlığı veya Blok oluşturun.

 
                 
  Dinamik bloklar   Tablo desteği   Özel kordinat sistemleri   Tasarım Kaynakları  
 

Dinamik bloklar

AutoCAD dinamik bloklarını aktardıktan sonra CorelCAD içinde kendi .DWG dosyanızda blok ayarlarına ve özniteliklerine erişerek değerli zamanınızdan tasarruf edin.

 

Tablo desteği

Tablolardaki hücreleri, satırları ve sütunları ekleyin, silin, birleştirin veya yeniden boyutlandırın. Çizgisel akışı korurken herhangi bir çizime metin veya talimat eklemenin en hızlı yolu.

 

Özel kordinat sistemleri

Sınırlandırma düzlemini çizim nesneleriyle hizalamak için özel koordinat sistemleri oluşturma olanağı sayesinde çizim yapmak ve konumları hizalamak çok daha kolay.

 

Tasarım Kaynakları

Kapsamlı Design Resources penceresini kullanarak farklı CAD projelerindeki blok, stil, çizim ve resim gibi tasarım bileşenlerine erişebilir ve bunları yönetebilirsiniz.

 
                 
  CAD dosya standardı doğrulaması   Akıllı Boyut araçları   Ölçümlendirme Aralık Mesafeleri   Açıklama ve paylaşım  
 

CAD dosya standardı doğrulaması

CorelCAD™ 2017, bir CAD çiziminin DWS dosyalarında kaydedilenler gibi çizim standartlarına uyup uymadığını kontrol edebilir. Bu doğrulama işlemi, stadartlara uymayan özellikleri algılayıp düzelterek, çiziminizin uyumlu olmasını garantiler.

 

Akıllı Boyut araçları

Hassas ölçümler için ölçümlendirme araçlarını kullanın, ek olarak Smart Dimension otomatik olarak en uygun ve hassas ölçüm tipini önerecektir. Daha hızlı dolaşım ve sık kullanılan kullanıcı ayarlarının daha kolay kontrolü için ölçümlendirme kontrollerine hızlı erişim sağlayan açılır ölçümlendirme paletinin avantajını değerlendirin.

 

Ölçümlendirme Aralık Mesafeleri

Bu zaman kazandıran aracı kullanarak ölçümlendirme çizgilerini çevreleyen şekillerden tutarlı bir mesafe uzaklığa hizalayın. Ölçümlendirme konum yapışmasıyla, ölçümlendirme çizgilerini ölçülen çizgisel şekillerden ve çizilmiş ölçümlendirme çizgilerinden belirli bir uzaklığa yerleştirebilir, mükemmel bir şekilde hizalandırılmış çizimler oluştururken zaman ve emekten tasarruf edersiniz.

 

Açıklama ve paylaşım

Benzersiz VoiceNotes aracını kullanarak, doğrudan çiziminize sesli mesajlar, hatırlatıcılar ve talimatlar ekleyin. Çizim öğelerini serbest çizimle işaretleyin. Çizimin belirli bölümlerini maskeleyerek, yorumlardan muaf tutabilirsiniz.

 
                 
  PDF ve DGN Altlık fonksiyonalitesi   3D görüntüleme yetenekleri   2D'den 3D'ye geçiş   3D fare desteği  
 

PDF ve DGN Altlık fonksiyonalitesi†

Bir veya birden fazla sayfalı PDF belgelerini veya MicroStation ya da diğer CAD uygulamalarında kaydedilmiş DNG dosyalarını çiziminize altlık olarak aktarın. PDF ve DNG altlıklarının katman görünürlüğünü ve kırmayı (maskeleme alanları) kontrol edin.

 

3D görüntüleme yetenekleri

3D modelleri birden fazla görünüm penceresinde görüntüleyin veya 3D uzayda etkileşimli olarak döndürün. Bir çizimi birden fazla görüntüleme penceresine ayırmak ve 3D modelinizi farklı açılardan görüntüleyecek şekilde ayarlamak için Tiled Viewports komutunu kullanın.

 

2D'den 3D'ye geçiş

2D tasarımlarınızı CorelCAD ile veya CorelDRAW ile hazırlayın. Tasarımları CorelCAD* içine aktarın ve 2D taslakları 3D'ye dönüştürün. 2D çizimden 3D modellemeye geçmek için, 2D varlıklara bir yol boyunca derinlik verin, çevirin veya savurun.

 

3D fare desteği

3Dconnexion giriş aygıtı* desteğiyle 3D dolaşın. 3D farenin şapkasını hareket ettirerek 2D ve 3D çizimleri döndürün. Tercih edilen dolaşma ayarlarını ve özel komutları 3D fare düğmelerine atayın.

 
                 
  3D tasarımlarını yazdırın   CorelDRAW dosyalarını açma   CorelDRAW ve Corel DESIGNER programlarına aktarma   Transfer asistanı  
 

3D tasarımlarını yazdırın

Birden fazla 3D katı nesneyi, 3D baskılar için en çok kullanılan dosya formatı olan .STL (Stereolithography) olarak kaydedin. 3D yazıcılara doğrudan bağlantı veya üçüncü parti 3D baskı servislerine çıktı göndermek için .STL desteğini kullanarak 3D prototipler bastırın.

 

CorelDRAW dosyalarını açma

CorelDRAW (CDR) ve Corel DESIGNER (DES) dosyalarını kolaylıkla CorelCAD* içine alarak, bir yerleşim sayfasındaki sunumla birlikte model uzayı nesnesi olarak kullanın. CorelDRAW programında hazırlanan taslakları CorelCAD'de gelişmiş 2D ve 3D modelleme için içe almak için, çok sayfalı CDR/DES dosyalarıyla çalışabilirsiniz.

 

CorelDRAW ve Corel DESIGNER programlarına aktarma

Çalışmanızı yeniden kullanımı sağlamak için .CDR ve .DES* formatında kaydederek CorelDRAW ile sunuma dönüştürün veya teknik dokümantasyonda kullanmak için Corel DESIGNER programına aktarın.

 

Transfer asistanı

Yazılımın önceki sürümlerindeki profil, tercihler, dosya konumları ve arayüz özelleştirmeleri gibi özel ayarları aktarın. Yüklemeden sonra CorelCAD 2017 sürümünü ilk başlatışınızda otomatik olarak bir iletişim kutusu ekrana gelir.

 
               
  Eski dosya formatı desteği   Kolay dosya paylaşımı   CBS dosyalarıyla çalışın   3D dosyaları iş arkadaşlarınızla ve tedarikçilerinizle paylaşın  
 

Eski dosya formatı desteği

Çizimlerinizi R12 DWG veya DXF formatında kaydederek, eski donanımlarda veya yazılımlarda açılabilmesini sağlayabilir, bozulmuş olan DWG ve DXF dosyalarını, hangi sürümde olursa olsun onarabilirsiniz.

 

Kolay dosya paylaşımı

.PDF, .SVG, .EPS ve .DWF gibi lider formatların desteğiyle, iş arkadaşlarınızla ve müşterilerinizle daha kolay çalışın ve paylaşın.

 

CBS dosyalarıyla çalışın

ESRI şekil dosyaları (.SHP) desteğiyle, coğrafik bilgi sistemi (GIS) uygulamalarıyla oluşturulan haritaları ve coğrafik modelleri görselleştirin.

 

3D dosyaları iş arkadaşlarınızla ve tedarikçilerinizle paylaşın

İş arkadaşlarınızla veya 3D üreticilerle paylaşabileceğiniz ACIS modeli dosya formatı (.SAT) desteğiyle 3D modelleri açın ve bu modellerle çalışın.

 
               
  Yazdırma yapılandırmaları   Pack & Go komutu   Windows, Mac ve Android aygıtlarında hız için tasarlandı   Otomasyon desteği  
 

Yazdırma yapılandırmaları

Kağıt boyutu, ölçek, yönelim, renk, çizgi kalınlığı ve diğer ayarları kaydederek, başka CAD dosyalarında ve projelerinde kullanın.

 

Pack & Go komutu**

Geçerli çizimi ve referanslar, resimler, PDF dosyaları, fontlar ve eşleme dosyaları, baskı stilleri ve baskı yapılandırma dosyaları gibi ilişkili dosyaları içeren bir ZIP arşivi veya klasörü oluşturun.

 

GELİŞTİRİLDİ!

Windows, Mac ve Android aygıtlarında hız için tasarlandı

CorelCAD, Windows için 32-bit ve 64-bit, Mac OS için 64-bit uygulama ve Android tabletler için CorelCAD Mobile uygulamasını sunuyor. Artık tercih ettiğiniz platformda, masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızda ya da mobil aygıtınızda daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

 

Otomasyon desteği

Microsoft Visual Studio Tools for Applications (VSTA)* ve LISP desteğiyle, kendi fonksiyonlarınızı, rutinlerinizi ve eklentilerinizi oluşturabilir veya CorelCAD otomasyon arayüzüne yükleyebilirsiniz.

 
               
  Eklentiler            
 

GELİŞTİRİLDİ!

Eklentiler†

Ek çizim yazılımı ve render yetenekleri sağlayan ve CorelCAD Marketplace tarafından sağlanan zengin CAD araçları, parça kütüphaneleri, çalışma iş akışınızın üretkenliğini arttıracak tasarım özellikleri gibi tercihe bağlı eklentilerle CAD yazılımınıza daha fazla güç ekleyin.

           

*Şerit arayüz, Çizim sekmeleri, CorelDRAW (.CDR) ve Corel DESIGNER (.DES) dosyalarını içe alma/dışa verme, 3Dconnexion giriş aygıtları desteği ve Microsoft VSTA, sadece CorelCAD 2017 Windows sürümü için geçerlidir.

†Lütfen dikkat: PDF/ DGN Underlay, Pack & Go fonksiyonalitesi ve eklenti mağazasına erişim, CorelCAD 2017 Apple Mac App Store'dan alınıp yüklendiğinde geçerli değildir.

 

 

CorelCAD mobilleşiyor!

PC ve Mac platformlarını destekleyecek şekilde tasarlanan, CorelCAD'in Android tablet sürümü olan CorelCAD Mobile ile hareket halindeyken tasarlayın ve açıklama ekleyin. 2D çizim, düzenleme ve 3D görüntüleme araçlarının, benzersiz açıklama yeteneklerinin ve Dropbox ve Google Drive gibi bulut depolama hizmetleriyle bağlantının keyfini çıkarın. Daha da iyisi, sezgisel mobil uygulama kullanıcı deneyimine hızlı erişim olanağı. Çeşitli Android tablet ve akıllı telefonlarda, herhangi boyutta bir CAD projesi için ihtiyaç duyduğunuz tüm hız, performans ve özelleştirmeye kavuşun.   Google Play

CorelCAD Mobile’in çok sayıda faydasını inceleyin

Google Play   Google Play   Google Play

Mobil çizimler

CorelCAD Mobile ile masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızda CorelCAD ile oluşturduğunuz dosyaları paylaşın. Erişmek için buluttaki çizimlerinizi senkronize etmek için sadece Dropbox veya Google Drive kullanın ya da çizimleri lokal olarak aygıtınıza aktarın.

 

Verimli toplantılar

Müşterilerinizle ve iş arkadaşlarınızla kağıt yerine tablet veya akıllı telefon kullanarak istediğiniz yerde iletişime geçin. Ayrıca birçok modern aygıt bir video projektörüne bir USB-HDMI bağlantısı veya ağsız bağlantılarla bağlanabiliyor. Ek olarak CorelCAD Mobile ile bir çizimi düzenleyebilir, düzenlenen sürümü hemen paylaşabilirsiniz.

 

Yerinde not ekleme

Ölçümlerin doğrulanması, anahtar verinin revize edilmesi veya metin notların eklenmesi gibi önemli proje detaylarını yerinde ekleyin, değiştirin veya düzenleyin. Benzersiz açıklama özellikleri PictureNote ve VoiceNote ile, mobil aygıtınızın fotoğraf makinesi ile fotoğraf çekebilir veya sesinizi kaydedebilir, çizimde doğru yere yerleştirebilirsiniz.

         
Google Play   Google Play    

Hızlı düzeltme

CorelCAD Mobile içindeki 150’den fazla çizim ve düzenleme özelliğiyle, hızlı değişiklik için ihtiyaç duyduğunuz tüm aletleri bulacaksınız. 2D araçlar, dokunma ve yüksek hassasiyete göre optimize edilmiş bir arayüzde çizim oluşturmanızda ve düzenlemenizde yardımcı olacak.

 

Fikirleri çizin

Fikirleri, ilham nerede olursa olsun size geldiğinde hemen not alın ve yakalayın. CorelCAD Mobile, mobil aygıtlarınız için geliştirilen doğal bir CorelCAD uzantısıdır. Ek olarak, bilgisayarınızdan tanıdığınız tüm aşina araçları bulacaksınız, sadece birkaç dokunma işlemi dışında eğitim masarfınız olmaz.

   

 

Akıllı telefonunuz ve tablet için CorelCAD Mobile edinin

CorelCAD 2017 (masaüstü sürümü) lisansına sahip olan müşterilerimiz, CorelCAD Mobile programlarını 3 aygıtta etkinleştirebilirler. Seçeneklerden bazıları:

CorelCAD Mobile programının akıllı telefonda avantajları:

 • Herhangi bir yerde düzenleyin
 • Küçük aygıt boyutunun keyfini çıkarın
 • Çizimleri kontrol etmek için hızlıca erişin
 • Yetenekli not özelliklerini kullanın

CorelCAD Mobile programının tablette avantajları:

 • Materyalleri daha geniş ekranda görüntüleme
 • Sunumlar için bir görüntüleyiciye dönüştürün
 • CAD dosyaları oluşturun ve düzenleyin
 • Kağıt ve kalem ihtiyacını yok edin
  Google Play

 

 

 

Windows:

 • Microsoft Windows 10, Windows 8 veya Windows 7 (32-bit veya 64-bit sürümü)
 • Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon x2 Dual-Core işlemci
 • 2 GB RAM (8 GB veya fazlası önerilir)
 • Sabit diskte 500 MB boş alan
 • OpenGL sürüm 1.4 ile 3D Graphics ivmelendirici kartı (OpenGL sürüm 3.2 veya sonrası önerilir)
 • 1280 x 768 ekran çözünürlüğü (1920 x 1080 (Tam HD) önerilir)
 • Fare veya tablet
 • CD'den yüklemek için CD-ROM sürücüsü
 • Ürünün aktivasyonu ve eklenti mağazasına bağlanmak için İnternet bağlantısı

Mac:

 • Mac OS X v10.9 (Mavericks) veya sonrası (macOS Sierra dahil)
 • Intel işlemci
 • 2 GB RAM (8 GB önerilir)
 • Sabit diskte 500 MB boş alan
 • OpenGL sürüm 1.4 ile 3D Graphics ivmelendirici kartı (OpenGL sürüm 3.2 veya sonrası önerilir)
 • 1280 x 768 görünüm (1920 x 1080 (Tam HD) önerilir)
 • Fare veya tablet
 • CD'den yüklemek için CD-ROM sürücüsü
 • Ürünün aktivasyonu ve eklenti mağazasına bağlanmak için İnternet bağlantısı

 

 

 

YAZILI EĞİTİM NOTLARI   EĞİTİM VİDEOLARI   İPUÇLARI   İPUÇLARI

 

Uygulamalı Eğitim

Bu adım adım eğitimlerle, CorelCAD arayüzünü verimli bir şekilde kullanmayı, menü seçeneklerini, araç çubuklarını ve belirli özellikleri öğrenin.

Daha fazlası

 

 

 

Başarı Hikayeleri

Tüm dünyada yazılımımızı kullanarak çeşitli 2D çizim ve 3D tasarım projeleri oluşturan Corel kullanıcıları hakkındaki yazıları okuyun.

Daha fazlası

 

 

Online Seminerler

Popüler CorelCAD özelliklerimizi iş üzerinde görün! 2D çizim ve 3D tasarım hakkında daha fazla bilgi edinmek için canlı webinar seanslarına katılın veya kayıtlı olanları izleyin.

Daha fazlası

 

 

Kitaplar

Temel özellikleri anlatan ve 2D çizim ve 3D modelleme konusunda yardımcı komutları gösteren kapsamlı referans kılavuzunu inceleyin.

Daha fazlası