SATIN AL

Roxio Creator NXT Pro 5

YENİ 4 kamera için çoklu-kamera video düzenlemesi

YENİ PaintShop Pro X8: Yaratıcı fotoğraf düzenleme ve grafik tasarımı

YENİ Corel AfterShot 3 RAW düzenleme ve fotoğraf yönetimi

YENİ Roxio Burn 4: Kolay disk kaydı ve şifrelemesi

Videonuzu geliştirmeniz için 14 video efekti

WinDVD: PC'nizde kolay DVD ve AVCHD oynatma

 

Creator NXT 5’in tüm gücü + değeri 200 $’dan fazla eden ek

Çok daha değer, daha fazla işlevsellik. Yaratıcılık için ek efektler ve programlar, endüstri lideri kayıt aracıyla birlikte, bu komple yazılım koleksiyonu her şeyi yapan bir multimedya paketi. 4’e kadar kameradan alınan altlıkla video düzenleyin. Corel PaintShop Pro X8 ile mükemmel fotoğraflar. Ek olarak, kolaylıkla şifreli kayıtlar yapın ve yüksek kaliteli DVD’leri PC’nizde oynatın. 15’ten fazla Roxio ürününü tek pakette birleştiren Roxio Creator NXT 5, tüm yaratıcı ve dijital gereksinimlerinizi karşılar.

PaintShop Pro X8

Kolay düzeltmelerle fotoğrafları hızlıca geliştirin veya fotoğraftaki insanları ve nesneleri görünümü etkilemeden taşımanızı sağlayan katman, fırça veya içeriğe duyarlı araçlarla dönüştürün. Çizim, boyama, metin araçlarıyla etkileyici web, baskı ve fotoğraf projeleri oluşturun. Toplu işlem araçlarıyla zaman kazanın.

Sadece NXT Pro 5 içinde

 

Roxio Burn 4 ve şifreleme olanağı

Verileri, sadece masaüstündeki dosyaları ve klasörleri sürükleyip bırakarak kolaylıkla CD, DVD ve Blu-ray Disklere kaydedin. Şifreleme yetenekli Roxio Burn programının eklenmesiyle, dosyalarınızı Mac ve Windows uyumlu formatlarda disklere veya USB belleklere koruyarak kaydedin. Güvenli paylaşım için verileri güçlü şifreleme yöntemleriyle koruyun.

Sadece NXT Pro 5 içinde

 

Zengin video oynatımı

WinDVD ile PC'nizde kristal berraklığında ve tiyatro benzeri surround sesin keyfini çıkarın. 1 numaralı ve en çok bilinen DVD oynatma yazılımı.

Sadece NXT Pro 5 içinde

 


Fotoğraf ve Video Düzenleyin

Ek video filtreleriyle slayt gösterileri oluşturun, rengi geliştirin, fotoğraf ve video projeleriyle eğlenceli çalışmalar yapın. Live Screen Capture ile ekranınızı kaydedin, Roxio MyDVD ile kolaylıkla bölüm ve menüsü olan disklere kaydedin.

Müziğin Keyfini Çıkarın

Web veya aygıtlardan müziği yakalayın ve kütüphanenize ekleyin. Eski LP, kaset veya müzik dosyalarınızı popüler formatlara dönüştürerek dijital koleksiyonunuza ekleyin. Creator NXT 5 ile CD ve DVD kaydı çok kolay.

Paylaş veya Kaydet

Dijital medyanızı istediğiniz yollarla paylaşın — web’de, popüler aygıtlar veya diskte... Facebook, YouTube, Google+ ve OneDrive’a gönderin. iPhone 6, iPad, Xbox One, PlayStation 4, Kindle Fire ve en yeni mobil aygıtlarda paylaşın.


1 komple multimedya paketinde 15+ popüler Roxio ürününe erişin

Fotoğraf

Video

Ses

Kayıt

Araç

 • YENİ PaintShop Pro X8
 • YENİ Aftershot 3
 • Roxio Photosuite Editor
 • Roxio 3D Photos
 • Roxio Photo Project Assistant
 • Roxio Panoramas
 • YENİ 4 açılı Çoklu-Kamera Editörü
 • Roxio VideoWave Editor
 • Live Screen Capture
 • FastFlick slayt gösterisi oluşturucu
 • Roxio Copy & Convert Video
 • Roxio Easy Audio Capture
 • Roxio Audio Converter
 • Roxio LP and Tape Assistant
 • Roxio Sound Editor
 • Roxio Music Disc Creator
 • Roxio Audiobook Creator
 • YENİ Roxio Burn 4 ve şifreleme olanağı
 • Roxio MyDVD
 • Roxio Express Labeller
 • Roxio Label Creator
 • Roxio Plug & Burn
 • Corel WinDVD 11
 • Roxio BackonTrack 4
 • Roxio AVCHD Archive
 • Roxio Easy Media Import

 

 

Video + Filmler

Hızlı ve güçlü HD video düzenleme

 

Kolay ve kapsamlı video düzenleme Ekrandan yakalayın
4 açılı Çoklu-Kamera Editörü

YENİ

Kolay ve kapsamlı video düzenleme

Standart ve HD videolarınızı kolaylıkla düzenleyin. Resim içinde resim efekti, başlık ve kayan jenerikler ekleyin. Tek tıklamayla videoyu döndürün; renkleri, parlaklığı ve kontrastı otomatik olarak ayarlayın. Hatta titreyen video altlıklarını sabitleyin.

Ekrandan yakalayın

Resim ve sesi doğrudan ekranınızdan kaydedin, üzerine ses ekleyin, düzenleyin, bir video olarak kaydedin ve paylaşın. Sunum veya nasıl yapılır ve teknik destek videoları oluşturmak için en hızlı ve kolay yol.

4 açılı Çoklu-Kamera Editörü

4 kamerada çekilen altlıklarla çalışarak çok daha dinamik videolar oluşturun. Multi-Camera Video Editor, Audio Syncing ile klipleri otomatik olarak hizalamanızı, hikayenizi anlatmanız için kolaylıkla görüntülemenizi, düzenlemenizi ve kamera açısını değiştirmenizi sağlar.

     
Fotoğraf ve video slayt gösterileri Pro-kalitesinde DVD kaydı Videoyu popüler aygıtlar için dönüştürün

Fotoğraf ve video slayt gösterileri

Corel FastFlick™ ile 3 kolay adımda film ve slayt gösterileri oluşturun. Bir şablon seçin, fotoğrafları ve videoları ekleyin, filmlerinizi Facebook, YouTube, Flickr, Vimeo’ya aktarın veya projenizi çeşitli formatlarda kaydedin.

Pro-kalitesinde DVD kaydı

Görsel olarak zengin müzik ve menüleri projenize ekleyerek stilli DVD’ler oluşturun. DVD ve AVCHD kaydetmenin yeni ve kolay bir yolunu deneyimleyin. 100’den fazla temalı şablon arasından seçim yapın.

Videoyu popüler aygıtlar için dönüştürün

DVD, web veya diğer video dosyalarını, iPad, iPod, Xbox One ve PlayStation 4 gibi popüler aygıtlarla oynatabilmek için otomatik olarak tercih edilen formata dönüştürün*.

     
Hollywood-stili video efektleri - Doğa Hollywood-stili video efektleri – Geliştir & Stil Yeşil ekran efektleri oluşturun

Hollywood-stili video efektleri - Doğa

Videolarınızı doğada bulunan ve fantastik 8 ilginç video efektlerini sürükleyip bırakarak renklendirin: ateş, sis, şelale, kar fırtınası, duman, havai fişek, peri tozu ve ışıltıları.

Hollywood-stili video efektleri – Geliştir & Stil

Videolarınıza daha fazla stil ve karakter ekleyin. 6 ek video efekti içerir: Yaşlandırılmış Film, Eğme, Titretme, Karıştırma, Gazete Baskısı, Görsel Harmoni Sağlayıcı. (Sadece Creator NXT PRO sürümünde)

Yeşil ekran efektleri oluşturun

TV'de ve filmlerde olduğu gibi yeşil ekran görsel efektleri uygulayın. Kendinizi Ay'a veya Everest Dağına gönderin ya da önemli kişilerle bir arada olduğunuz sunumlar oluşturun.

*telifli veya korunan videoları kopyalamaz veya dönüştürmez.

 

Müzik + Ses

Ses ve videolarınızı kaydedin ve paylaşın

 

Her durum için çalma listeleri oluşturun
      Ses dosyalarınızı mükemmelleştirin Eski plak ve kasetleri koruyun

Her durum için çalma listeleri oluşturun

Her durum için mükemmel çalma listeleri oluşturun. Ve, herkes dans edecek, Creator'un ses eşleme özelliği şarkıdan şarkıya ritmi otomatik olarak senkronize edecek.

Ses dosyalarınızı mükemmelleştirin

İstenmeyen bölümleri kırpın, birden fazla izi birleştirin, karıştırılan parçalarda sesleri dengeleyin ve eğlenceli efektler ekleyin. Sönümlemeli, geçiş efektli ve daha kullanışlı karışımlı gelişmiş çalma listesi projeleri oluşturun.

Eski plak ve kasetleri koruyun

Klasik analog plaklarınızı ve kasetlerinizi dijitalleştirin - hatta patlamaları ve tıslamaları temizleyin. Sonrasında iPod, mobil telefon veya özel CD karışımlarının içinde kullanmak için otomatik olarak dilediğiniz formatta kaydededin.

     
Arkaplan müzikleriyle geliştirin Video dosyasındaki sesi ayırmak Sesinizi tanımlayın... otomatik olarak

Arkaplan müzikleriyle geliştirin

Scorefitter müzik kütüphaneleri, filmlerinizin ruh halini geliştirecek çok sayıda orijinal, serbest telifli şarkı ve efekt içeriyor. Scorefitter ses dosyasının boyutunu otomatik olarak filminizin boyuyla eşleştirir.

Video dosyasındaki sesi ayırmak

Kamerayla çektiğiniz veya YouTube'dan indirdiğiniz video dosyalarından sesi ayırın. Sonra dosyayı hızlıca düzenleyerek, iPhone veya diğer taşınır cihazlarda çalıştırılabilecek şekilde kaydedin.

Sesinizi tanımlayın... otomatik olarak

Ses dosyalarınıza otomatik olarak başlık, sanatçı ve tazr bilgilerini ekleyin - yeniden yazmak zorunda kalmadan. Internet radyo, plak, kaset veya müzik servislerinden yakalanan müzikler için müthiş bir yol.

     
Web ses dosyasını yakalayın Özel telefon sesleri oluşturun  

Web ses dosyasını yakalayın

Roxio Easy Audio Capture, kaynağı ne olursa olsun Internet ses dosyalarını yakalamanızı kolaylaştırıyor - eğer duyabiliyorsanız, yakalayabilirsiniz.

Özel telefon sesleri oluşturun

Sabit diskinizdeki bir ses dosyasından telefon sesi oluşturma şansınız varken neden satın alasınız ki? Üstelik hızlı ve kolay.

 

 

Fotoğraf + Paylaşım

Kolay fotoğraf düzenleme ve yaratıcı tasarım olanaklarıyla sıradışı sonuçlar elde edin

 

Şimdi çift fotoğraf düzenleme gücü içeriyor!

YENİ Corel PaintShop Pro X8

PaintShop Pro X8’in kullanımı kolay araçlarıyla fotoğraflarınızı mükemmelleştirin ve gözalıcı grafik tasarrımı projeleri oluşturun. Fotoğraflarda istenmeyen bölgeleri kesintisiz şekilde çıkarın, kolaylıkla kırpın, düzeltin, rötuşlayın ve geliştirin. Fırçalar, dokular, katmanlar ve çizim araçlarıyla yaratıcılık kazanın. Sezgisel 1-2-3 arayüzü size kılavuzluk edecek ve dahili eğitim araçları öğrenmeyi kolaylaştıracak.

Kapsamlı 1-2-3 fotoğraf düzenleme İlgi çekici portre rötuşu Metnin Sarmalaması

Kapsamlı 1-2-3 fotoğraf düzenleme

Fotoğraflarınıza hızlıca gözatın, etiketlendirin ve organize edin. Fotoğrafları ayarlayın, kırpın, düzleştirin, rötuşlayın ve kolaylıkla düzeltin. Kompozisyon ve grafik tasarım özellikleriyle fotoğrafları dönüştürün ve geliştirin.

İlgi çekici portre rötuşu

Kolay kırmızı göz düzeltme ve lekeleri ve istenmeyen çizgileri kaldıran, kırışıklıkları yumuşatan, dişleri beyazlatan ve hatta tenin tonunu değiştiren Makeover araçlarıyla, herkesin güzel görünmesini sağlayın. Smart Photo Fix fotoğrafınızı analiz eder ve renk, pozlama, ışık gibi kolarda önerilerde bulunur.

Metnin Sarmalaması

Bir seçimi veya vektörel şekli, anında etrafını saran metinle çevirin. Web grafikleri, posterler, albümler, broşürler, kollajlar ve diğer projeler için ilgi çekici tasarım öğeleri oluşturur.

     
Magic Fill ve Yeni Magic Move

YENİ

%40 daha hızlı fırçalar

YENİ

Metin ve Şekil kesme araçları

Magic Fill ve Yeni Magic Move

Bu içeriğe duyarlı araçla fotoğrafta istemediğiniz bir bölümü silin ve oluşacak boşluğu etraftaki arkaplan ile eşleştirecek şekilde doldurun.

%40 daha hızlı fırçalar

Boyama fırçası, Airbrush ve rötuş fırçaları gibi çok daha duyarlı fırçalarla fotoğrafları hızlıca geliştirin. %40-120 oranında artan hızla birçok fırça daha hızlı ve etkisini hemen görmenizi sağlıyor.

Metin ve Şekil kesme araçları

Metin ve Şekil Kesme araçları – Altta kalan resmi metin ve şeklin içine yerleştirerek hemen fotoğraf nesneleri oluşturun.

YENİ Corel AfterShot 3!

Corel AfterShot 3 ile unutulmaz fotoğraflar oluşturun ve tüm büyük koleksiyonlarınızı yönetin. Aşırı pozlanmış fotoğraflardaki detayları açığa çıkarmak, renkleri geliştirmek, deformasyonları düzeltmek için kullanılan araçlarla düzeltme ve geliştirmeler yapmak hızlı ve kolay. Daha dramatik bir hızda fotoğraf işleme için toplu işlem, ayarlamaları bir veya binlerce fotoğrafa uygulamanızı sağlıyor.

Güçlü fotoğraf ayarlaması
Parlak bölgelerdeki bilgileri onarma

GELİŞTİRİLDİ

Çoklu-sürüm düzenleme

Güçlü fotoğraf ayarlaması

Crop, Straighten, Highlight Recovery, Noise Removal, Color, Temperature, Exposure, Highlights, Fill Light gibi, fotoğrafınızı hızlıca geliştirmenizi sağlayan tüm hızlı ayarlama araçlarını içerir.

Parlak bölgelerdeki bilgileri onarma

Artık gelişmiş Highlight ayarıyla aşırı pozlanmış fotoğraflarda parlak alanlarda kaybolan detayları onarabilirsiniz. Yeni bir algoritmayla geliştirilen bu araç, mükemmel sonuçlar için RAW dosyalarınızdaki verilerin daha fazlasına erişmenizi sağlıyor.

Çoklu-sürüm düzenleme

Orijinali değiştirmeden fotoğrafınızın dilediğiniz kadar çok sürümünü düzenleyin. İstediğiniz görünümü elde etmek için, Siyah & Beyaz, Çarpraz İşleme gibi çeşitli düzeltme ve özelleştirilebilir hazırsetlerle deneyler yapın.

Leke Temizleyici (Blemish Remover)

GELİŞTİRİLDİ

Özelleştirilebilir çalışma arayüzü Selective Editing ile hassas kontrol

Leke Temizleyici (Blemish Remover)

Blemish Remover ile portreleri kolaylıkla geliştirin, toz, benek, leke ve diğer sorunları temizleyin. Bu işlevsel araç, detaylı düzenlemeyi daha da hızlandırmak için daire, fırça, çokgen ve serbest çizim araçları içeriyor.

Özelleştirilebilir çalışma arayüzü

AfterShot arayüzünü kendi ihtiyaçlarınıza göre düzenleyin. Thumbnail, Preview, Browse ve Tools panelini gizleyin veya görüntüleyin. Slideshow, Fullscreen ve Multi-Image gibi farklı görünümler arasında geçiş yapın.

Selective Editing ile hassas kontrol

Fotoğraflarınızı düzenleyin ve hassas şekilde ayarlamaları yapın. Benzersiz Katman ve Bölge yetenekleri, ayarlamak istediğiniz belirli bir bölümü belirtmenizi sağlıyor.

Ek fotoğraf düzenleme özellikleri

Fotoğraflarınızı mükemmelleştirin Eski fotoğrafları onarın Geniş panoramalar oluşturun

Fotoğraflarınızı mükemmelleştirin

Birden fazla resmi aynı anda düzenleyin. Hızlıca düzeltmeler ve onarımlar yapın: kırmızı gözleri kaldırın, kırışıklıkları ve lekeleri temizleyin, rengi ve parlaklığı düzeltin

Eski fotoğrafları onarın

Fotoğraftaki çizikleri ve kumlanmayı kolaylıkla temizleyin, pozlamayı ayarlayın, tırtıklı kenarları kırpın, fotoğrafı düzeltin ve renkleri ayarlayın.

Panoramalar oluşturun

İki veya daha fazla fotoğrafı yanyana getirip birleştirerek rutin pozlarınızı geniş panoramalara dönüştürün - manzara, kalabalık ve mimari fotoğraflar için ideal.

     
Kolaj yapmak kolaylaştı Sosyal medyada paylaşın  

Kolaj yapmak kolaylaştı

Albüme eklemek, bilgisayarınızda masaüstüne uygulamak, bastırmak veya arkadaş ve ailenize göndermek için kolajlar oluşturun.

Sosyal medyada paylaşın

Fotoğraflarınızı ve video öykülerinizi kolaylıkla Facebook, YouTube veya diğer popüler paylaşım sitelerine gönderin.

 

 

Veri + Kopyalama

Kaydedin. Kopyalayın. Koruyun.

 

Sürükle. Bırak. Kaydet. Kopyala.
Kaydetme için endüstri standardı

YENİ

Şifreleme kontrolleri

YENİ

Sürükle. Bırak. Kaydet. Kopyala.

Veri, ses, fotoğraf ve videolarınızı kolaylıkla CD, DVD veya Blu-ray Disc™ üzerine kaydedin, arşivleyin ve kopyalayın*. Bir kerede birden fazla disk veya USB kaydı yapın. 50 GB kapasitesindeki veriyi yüksek kapasiteli Blu-ray Disklerine arşivlemek için ek eklenti gerekmiyor.

Verinizi güvenceye alın

Şifreleme özelliğiyle yeni Roxio Burn 4 kullanarak veri diski kaydedin veya şifreli veriyi bir diske veya USB sürücüsüne yazın. Artık neyin ne zaman kaydedildiğini takip etmek için oturum açma özellikleri içeriyor.

Şifreleme kontrolleri

Güvenlik ayarlarını kontrol ederek taşınabilir medyaya kaydedilen verilerinizin güvenli ve şifreyle korunur olduğunundan emin olabilirsiniz. Veriyi şifrelemek veya tekrar açmak için bir ana şifre oluşturun. Artık şifreli verileri taşınabilir medyaya ekleme ve silme olanağıyla.

     
Kaydetme için endüstri standardı Video dosyalarını dönüştürün Dosya yedekleme & arşivleme

Kaydetme için endüstri standardı

Roxio, yeri doldurulamaz dosyalarınızı CD ve DVD'lere arşivlemeniz ve paylaşmanız için en iyi ve kolay araçları sağlıyor. Büyük projeleri birden fazla diske bölün. Yüksek kapasiteli Blu-ray disklere 50 GB arşiv kaydedin.

Video dosyalarını dönüştürün

DVD video, web video veya herhangi diğer video dosyasını, iPad, Kindle Fire, oyun konsolu, Android akıllı telefon ve diğer favori aygıtlarda çalışabilecek şekilde tercih edilen formata dönüştürün*.

Dosya yedekleme & arşivleme

Dosyalarınızı CD, DVD, Blu-ray Disc™ veya ağ sürücüsüne yedekleyin. Soru sormayan yedeklemeler planlayın veya yedeklemeyi elle yapın.

     
Özel DVD derlemeleri oluşturun ISO imaj dosyasından DVD kaydedin  

Özel DVD derlemeleri oluşturun

9 GB DVD filmini standart 4.7 GB DVD’ye kaydedin*. Özel DVD derlemeleri oluşturun, 4 saatlik DVD videosunu tek bir diske kaydedin, disk alanını arttırırken video kalitesini de arttırın.

ISO imaj dosyasından DVD kaydedin

Birden fazla DVD kopya oluşturmak veya DVD ürünlerinizi arşivlemek için, diskinize ISO imaj dosyasını kaydetmenizi öneririz. ISO imaj dosyasından DVD'nin başka kopyalarını kaydedin.

 

*telifli veya korunan videoları kopyalamaz veya dönüştürmez.

 

Video + Film    
Video düzenleme Creator NXT 5 Creator NXT Pro 5

Roxio Videowave Editor içindeki özel film müzikleri, başlıklar, geçişler efektler kullanarak film oluşturun

Timeline ve storyboard görünümleri projenizi düzenlemenizde yardımcı olacak


Videoları kolaylıkla düzenleyin, kırpın, kesin veya döndürün

Titremeli video altlıklarını sabitleyin, renkleri, kontrastı ve parlaklığı otomatik olarak düzeltin

Video üretiminiz için başlık ve kayan jenerikler ekleyin
Birden fazla resmi, metni veya videoyu üstüste yerleştirerek resim içinde resim efekti oluşturun
Videolarınızı ve filmlerinizi geliştirmek için doğal ve doğadışı yeni dijital video efektleri 8 efekt 14 efekt
Smart Encoding ile video üzerinde çalışmanızı hızlandırın ve orijinal video kalitesini koruyun
Çok-Kameralı Video Düzenleme - çekimleri seçin ve Multi-camera Editor penceresine aktarın. Audio Syncing ile klipleri otomatik olarak hizalayın, kolaylıkla görüntüleyin, düzenleyin ve kamera açıları arasında geçiş yapın. YENİ
2 kamera
YENİ
4 kamera
Corel FastFlick - kolay üç-adım işleviyle dakikalar içinde fotoğraf ve video slayt gösterileri oluşturun
Live Screen Capture - Ekranınızı kaydedin, sonra filmlerinizde, sunumlarınızda, eğitim videolarında ve diğerlerinde kullanın
3D video Creator NXT 5 Creator NXT Pro 5

2D videolarınızı Hollywood-stili 3D videolara dönüştürün

Standart fotoğraf makineleriyle bile 3D resimler oluşturun

Normal fotoğrafları 3D sanat çalışmasına dönüştürün
Video çıktıları Creator NXT 5 Creator NXT Pro 5

iPad®, iPhone® ve Android™ akıllı telefonlar dahil olmak üzere video dönüşümü için yeni aygıt profilleri

Geliştirildi Geliştirildi

Web videolarını, DVD, cep telefonu veya iPod ile offline oynatabilmek için kaydedin

Yüksek kalitede DivX videoları paylaşarak ve dönüştürerek sertifikalı aygıtlarda görüntüleyin

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı Facebook, Google+, Microsoft OneDrive, Flickr, YouTube ve diğer paylaşım sitelerine aktarın

Uzun video dönüşümü projelerini geceye bırakın, video dönüşümü sırasında duraklatın/ devam edin ve başlamadan önce kaliteyi önizleyin.
AVCHD™ Archive, tüm kameralardaki HD videoları doğrudan diske yedeklemenizi kolaylaştırıyor
Müzik + Ses Creator NXT 5 Creator NXT Pro 5

ScoreFitter serbest telifli müzik kütüphanesi - videonuza özel olarak sığdırılan film müzikleri ekleyin

CD, LP, kaset ve İnternet dahil olmak üzere neredeyse her kanaldan müzik aktarın ve yakalayın ve otomatik olarak bir müzik kütüphanesi oluşturun
Analog LP’nizi ve kasetlerinizi dijitalleştirin, gürültü ve parazitleri temizleyin
CD veya DVD’lerindeki* müziği neredeyse tüm formatlarda kaydedin
Sesli kitap CD’lerini, iPad®, iPod®  ve diğer taşınabilir aygıtlarda oynatabilmek için, bölümleriyle birlikte dönüştürün
İnternet radyo veya kesintisiz müzik hizmetlerinden yakalamış bile olsanız müzik parçalarınıza isim, sanatçı, tür gibi bilgileri otomatik olarak ekleyin
Parçalar arasında ritim senkronizasyonuyla, yumuşak party miksleri oluşturun
Rahatsız eden boşlukları yok etmek için, kaydedilen müzik parçaları arasındaki sessiz bölümleri otomatik olarak kırpın
Tam özellikli Sound Editor ile seslerinizi düzenleyin, geliştirin, istenmeyen gürültüleri temizleyin ve daha birçok işlemi uygulayın
Neredeyse herhangi bir formattaki ses dosyalarını herhangi bir formata dönüştürün
Fotoğraf + Paylaşım

 

 

Fotoğraf Düzenleme ve Slayt Gösterileri Creator NXT 5 Creator NXT Pro 5
Birkaç basit tıklamayla fotoğraflarınızı standart veya yüksek tanımlı slayt gösterilerine dönüştürün
Slayt gösterilerinize serbest telifli film müzikleri ekleyin
Renk ve pozlamayı kolaylıkla düzeltin
Fotoğrafları kırpın ve düzeltin, kırmızı gözleri düzeltin, kırışık ve lekeleri temizleyin
Birden fazla resmi ve katmanı aynı anda düzenleyin
Fotoğraflarınızı mobil aygıtınızın ekran çözünürlüğüne göre ayarlayın
Şeffaflık ve kenar erimesi gibi efektler uygulayın ve renk tonunu değiştirin
Fotoğraflarınıza çekici paspartular ve çerçeveler ekleyin
Panoramik resimler oluşturun - kendi panoramik resimlerinizi oluşturmak için resimleri birleştirin
YENİ Corel AfterShot 3: RAW fotoğraf düzenleyici Creator NXT 5 Creator NXT Pro 5

Hassas fotoğraf düzenlemelerini fotoğrafın tümüne veya bir kısmına uygulayarak kırpın, düzeltin, pozlamayı kontrol edin, renkleri düzeltin ve dahasını yapın

Büyük fotoğraf koleksiyonlarını kolaylıkla yönetin, fotoğrafları organize edin ve aramayın, web galerileri oluşturun

Orijinal fotoğrafları korurken ayarlamalar yapın, katmanlar ve bölgelerle hassas çalışın

Leke ve kırmızı göz temizleme araçları Yeni Yeni
Fotoğrafları geliştirmek için resim hazırset kütüphanesi Yeni Yeni
Güçlü toplu işleme kontrolleriyle bir veya binlerce fotoğrafı düzenleyin Yeni Yeni
Kapsamlı filigran ekleme Yeni Yeni
250’den fazla RAW fotoğraf makinesi profili
YENİ PaintShop Pro X8: Profesyonel Fotoğraf Düzenleme ve Grafik Tasarımı Creator NXT 5 Creator NXT Pro 5

Fotoğrafları Yönetirken (Manage), Düzeltirken (Adjust) ve Düzenlerken (Edit) sezgisel 1-2-3 arayüzü size eşlik edecek

 

Magic Fill - Fotoğraflardaki istenmeyen bölümleri uygun artalanla değiştirin

  Yeni

Birçok fotoğraf makinesi lensinin yol açtığı deformasyonları, vinyetleri ve renk sapmasını, Edit arayüzünde ve Camera RAW Lab içinde Lens Correction araçlarıyla hızlıca düzeltin

  Yeni

Bir seçimi veya vektörel şekli, anında etrafını saran metinle çevirin

  Yeni

%40 daha hızlı ve çok daha geribildirimli boyama fırçaları

  Yeni

Text ve Shape Cutting araçları anında fotoğraf nesneleri oluşturur

  Geliştirildi
Veri + Kopyalama

 

 

Kaydet + Kopyala Creator NXT 5 Creator NXT Pro 5

Kullanımı kolay, endüstri lideri kayıt araçları

Sanal disk sürücüleri oluşturun ve disk imajlarını yükleyin

50GB'a kadar veri içeriğini tek bir Blu-ray Diske kaydedin

Diskleri birkaç tıklamayla kopyalayın*

Blu-ray Diskleri kopyalayın*

Büyük dosyaları ve projeleri birden fazla CD veya DVD'ye bölün

Beğendiğiniz ses, film veya TV şovlarını herhangi bir iPod°'tan PC'nize yedekleyin

9GB DVD filmini standart 4.7GB DVD'ye kaydedin*

Video derlemeleri oluşturun ve DVD veya taşınabilir aygıtlarla paylaşın

Roxio Burn 4 - Sürükleyip bırakarak kayıt Creator NXT 5 Creator NXT Pro 5

Diskleri doğrudan masaüstünden kaydedin ve kopyalayın*

Diskleri ve USB bellekleri şifreyle koruyun

 
Şifrelerin ne zaman ve nasıl uygulanacağını yöneten kontrol ve protokolleri belirleyin - hatta ana şifre belirleyin   Yeni
Etkinliği izler, tarih, bilgisayar ismi, kullanıcı ismi, dosya ve klasör gibi çeşitli bilgilerin takibi için oturum açma olanağı verir. Yeni Yeni
DVD Oluşturma + Oynatma Creator NXT 5 Creator NXT Pro 5

WinDVD ile PC’nizde kolay DVD ve AVCHD disk oynatma

 

Ev videolarınızı, animasyonlu menüler ve orkestrasyonlu müzikle çekici DVD’lere dönüştürün

60 dakikaya kadar HD videoyu standart DVD'lere kaydederek bir Blu-ray oynatıcıyla izleyin

Onlarca standart ve yüksek çözünürlüklü menü stilleri

DVD videoları ve diğer video formatlarını içeren derleme DVD diskleri oluşturun

Oynatım sonu eylemini kontrol edin ve menü öğelerini belirli dosyalara bağlayın
Menü kaplaması ekleyin – boyutu, yönelimi, şeffaflığı ve diğer özelliklerini değiştirin
Dijital kameranızı bilgisayara takın ve doğrudan DVD'ye kaydedin
Blu-ray üzerinde Video Creator NXT 5 Creator NXT Pro 5

Yüksek Tanımlı Blu-ray Video Diskleri oluşturun

Eklenti gerekiyor Eklenti gerekiyor
BD-RE disklerindeki HD videoyu doğrudan düzenleyerek zaman ve paradan tasarruf edin Eklenti gerekiyor Eklenti gerekiyor
HD videolarını, Blu-ray oynatıcılarda izlemek üzere standart DVD'lere kaydedin
Roxio Label Creator - Disk Etiketi Oluşturma Creator NXT 5 Creator NXT Pro 5

Özelleştirilmiş disk etiketleri, DVD çantası ayraçları ve kitapçıklar oluşturun

Profesyonel kalitede şablonlardan birini seçin veya kendinizinkini oluşturun

Disk etiketi basımı için yazıcınızı kalibre ederek tahmin etme zahmetinden kurtulun

BackOnTrack 4 - Dosyalarınızı yedekleyin Creator NXT 5 Creator NXT Pro 5

İşletim sistemi, dosyalar, ayarlar ve programlar dahil olmak üzere tüm sabit diskinizi yedekleyin

Dosyalarınızı yedekleyin

*Şifreli veya korunan içerikleri kaydetmez veya sabit diske almaz.

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimi:

 • Yükleme için Internet bağlantısı gerekiyor.
 • Microsoft Windows 10, Windows 8.x, Windows 7 SP1
 • Veri kaydı ve kopyalaması, ses yakalama ve düzenleme için: Intel® 1.6GHz Pentium 4 Processor veya AMD eşdeğeri, 1GB RAM. Video ve fotoğraf düzenleme, dönüşüm ve çalıştırması için Intel Pentium 4 2GHz işlemci veya AMD eşdeğeri ve 2GB RAM gerekiyor. Çok çekirdekli işlemci önerilir
 • 1024x768 DirectX 9.0c uyumlu grafik kartı, en az 16-bit renk ayarı, ses kartı, DVD-ROM sürücüsü
 • Yükleme için sabit diskte en az 4 GB boş alan. DVD ve BD kopyalaması, video düzenleme ve kaydı, daha fazla disk alanı gerektirebilir, 10 GB’a kadar
 • Windows Media Player sürüm 10 ve sonrası
 • Internet Explorer 7 ve sonrası
 • Yükleme, kayıt, ürün güncellemeleri ve bazı özellikler için Internet bağlantısı gerekiyor.
 • Bazı fonksiyonlar için QuickTime player sürüm 7 ve iTunes® sürüm 11 ve sonrası gerekiyor
 • Video yakalama için: DV kameralar için OHCI uyumlu IEEE 1394 FireWire kart veya analog kaynaklar için Roxio Video Capture USB
 • Blu-ray kaydı, ürün içinden satın alınan ek bir eklenti gerektiriyor

Giriş Formatları:

 • Video: AVI, DV, HDV, DV-AVI, MPEG-1/2/4, MPEG2-HD, DVD-Video, DVR-MS, ASF, MOV, WMV, QuickTime, 3GP, MPE2 Transport Stream, AVC(H.264), AVCHD, 3D yukarı/aşağı tam ve yarım, yan yana tam veya yarı genişlikte, 3D MPO
 • Ses: Audio CD, MP3, WAV, WMA, Dolby® Digital AC-3, AAC, Ogg Vorbis, FLAC, M4a, MP4, Çalma listeleri (WPL, ASX, M3U, PLS, XSPF)
 • Resim: 3D MPO, JPG, PNG, TIFF, BMP, GIF

Çıkış Formatları:

 • Video: AVI, DV-AVI, HDV, MPEG-1/2/4, MPEG-2 HD, WMV, WMV HD, AVC(H.264), AVCHD, 3GP, DivX, DivX Plus, 3D MPO, 3D yanyana tam ve yarım, yukarı/aşağı tam ve yarım, anaglyph kırmızı/cyan
 • Ses: MP3, WAV, WMA, Dolby Digital AC-3, Ogg Vorbis, FLAC, MPEG-1/2, M4a, M4b AAC, Çalma listeleri (M3U, PLS, XSPF, WPL)
 • Resim: JPG, PNG, TIFF, BMP, GIF, 3D MPO
 • Video disk formatları:DVD, Video CD (VCD), Super Video CD (SVCD), Mini DVD

Kaydedilebilir Formatlar:

 • CD-R/RW, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD-R DL, DVD+R DL, DVD-RAM, BD-R/RE, BD-R/RE DL
 • Disk imaj formatları: ISO okunur, C2D, BIN/CUE ve GI; ISO ve GI kaydeder

Desteklenen Diller:

 • Creator NXT: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Hollandaca, Japonca
 • Live Screen Capture bu dillerde bulunmaktadır: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Hollandaca, Japonca
 • AfterShot 3, İngilizce, Fransızca, Almanca ve Japonca dillerinde bulunmaktadır ve 64-bit işletim sistemi gerektirir

 

İlgili Resimler

 • background