SATIN AL

Corel VideoStudio Ultimate X9.5

 • YENİ EKLENEN MyDVD Şablonları
 • YENİ 6 açılı Çok-Kameralı Video Editörü
 • GELİŞTİRİLMİŞ Ses dengeleme ve kontrolleri
 • YENİ Çok-Noktalı Hareket Takibi
 • YENİ HEVC (H.265) ve MXF desteği
 • Pro sürümündeki her şey, EK olarak 10 adet gelişmiş efekt uygulaması

Güçlü video düzenleme

 

Video düzenleme yazılımında en üst düzey

Yaratıcılık, VideoStudio Ultimate X9.5'un şaşırtıcı kolaylığıyla buluşuyor. Yeni Çok-Kameralı Video Editörüyle hikayenizi her açıdan anlatın. Endüstri lideri ortaklarımızdan değerli özel efektlerle, düzeltin, geliştirin ve benzersiz yaratıcı efektler uygulayın. Kristal netliğinde sesler sağlayan otomatik ses araçlarıyla etkileyicilik katın. Bu değerde daha iyi başka bir film düzenleme yazılımı bulamazsınız!

En güçlü VideoStudio Ultimate sürümünü edinin

Gelişmiş video FX uygulamaları

Artan düzeyde hız ve güç sağlayan profesyonel video düzenleme 64-bit özel efekt dizisi, video temizleme araçları ve hareket efektleriyle yaratıcılık ufuklarınızı öteleyin. Ayrıca satın alındığında yüzlerce dolar değerinde olan bu efekt koleksiyonu, videolarınıza daha fazla kalite, yaratıcılık ve eğlence taşıyor — tümü VideoStudio Pro programından bir kaç dolar fazlasına.

  Güçlü video düzenleme   Sınırsız yaratıcılık   Tüm yetenek düzeyleri için mükemmel  
 

Güçlü Video Düzenleme Yazılımı

Yeni 4 açılı Çoklu-Kamera Video Editörü ile tüm açıları kapsayın, otomatik ses geliştirme özellikleriyle yüksek kalitede sesler edinin.

 

Tam yaratıcılık

2.000+ özelleştirilebilir efekt, başlık ve şablonla kendi vizyonunuzu ifade edin. Kare Dondurma, Stop Motion, çok noktalı Hareket Takibi ve diğerleriyle çekicilik ekleyin.

 

Tüm Deneyim Durumları için Mükemmel Film Yazılımı

FastFlick ve Instant Projects ile dakikalar içinde film oluşturun veya filminizi düzenleyin, sonra çok izli zaman çizelgesinde düzenlemeye geçerek, benzersiz vizyonunuzu sergilemek için özelleştirilebilir özel efektler ekleyin.

 

 

 

Kendini ispatlamış endüstri liderlerinden popüler uygulamalarla, etkileyici yaratıcı efektler ekleyin ve neredeyse tüm video problemlerini düzeltin. VideoStudio Pro fiyatının yanısıra sadece birkaç dolar daha ödeyerek, yüzlerce dolar değerindeki profesyonel kalitede özel efektler edinin.

Özel efektler ve düzeltmeler - Sadece Ultimate sürümünde

 
NewBlue FX Video Essentials VII

YENİ!

  proDAD Adorage Starter Pack   NewBlue FX Essentials IV  
 

NewBlue FX Video Essentials VII

Auto Pan, Gradient Fill Pro, Quick Pixelator, Picture-in-Picture, renk düzeltme araçları ve dahasıyla, videolarınıza hızlıca yüksek kalitede efektler uygulayın.

 

proDAD Adorage Starter Pack

Yüksek kalitede fragman, geçiş, jenerik oluşturmanızı sağlayan 150'den fazla efekt ve geçiş.

 

NewBlue FX Essentials IV

Düzinelerce görüntü geliştirme hazırsetini kullanarak gündelik üretim problemlerini çözün ve yaratıcılığınızı arttırın. Gündüzü geceye döndürün, yansımalar oluşturun, cildi rötuşlayın, renkleri ve tonları geliştirin ve dahası...

 
             
  proDAD Mercalli SE   NewBlue FX Motion Effects   proDAD VitaScene LE  
 

proDAD Mercalli SE

Hareket ne kadar hızlı olursa olsun, video sabitleme yetenekleriyle kaya gibi sabit videolar oluşturun. Kayan enstantene telafisi, kamerayı kaydırırken oluşan titremeleri düzeltir.

 

NewBlue FX Motion Effects

10 inanılmaz verimlilik aracındaki 100'den fazla hazırset ile bu popüler eklenti, temel problemleri çözerek videoyu daha da netleştirmenizde yardımcı olacak.

 

proDAD VitaScene LE

100'den fazla yayın kalitesinde tam özelleştirilebilir profesyonel efekt, filtre ve resim düzeltme komutlarıyla, prodüksiyonlarınıza stil, gerçekten göz kamaştıran geçişler ve efektler kazandırın.

 
             
  proDAD Handscript Animation   Boris Graffiti 7 Titles   NewBlue FX ColorFast  
 

proDAD Handscript Animation

Karmaşık anahtar kare çalışması ve başlık animasyonlarına veda edin. Artık başlıklarınızı anında gerçekçi, neredeyse sihirli ekran üstünde el yazısına dönüştürün!

 

Boris Graffiti 7 Titles

Yeni başlık şablonlarıyla, bir dizi yayınlama kalitesinde başlık ve grafik yeteneği dizisi, üzerinde yazma, yol üzerine yazma, titreme ve gelişigüzellik gibi sofistike başlık animasyonları oluşturmanızı kolaylaştıracak.

 

NewBlue FX ColorFast

Orijinal videonuzun durumu ne olursa olsun istediğiniz rengi elde edersiniz. Bu bütünleşik eklenti, renk düzeltmeyi ve renk derecelendirmesini tek bir basit iş akışıyla akışkanlaştırıyor.

 
             
  proDAD RotoPen   NewBlue Background Generator  
MXF desteği

YENİ!

 
 

proDAD RotoPen

Animasyonlu kalem efektleri, haritalar üzerinde çizmenizi, ışık veya video ile illüstrasyon yapmanızı, herhangi bir yolda animasyonlu kalem efekti uygulamanızı sağlar.

 

NewBlue Background Generator

Videonuzdaki bir resmi kolaylıkla yakınlaştırıp kaydırarak ve değiştirerek, üstelik kaydırma efektiyle zenginleştirerek çekici arkaplanlar oluşturun. Yakınlaştırma, keskinlik, renk ve diğer ayarları ihtiyaçlarınıza göre ayarlayın.

 

MXF desteği

XAVC dosyaları desteğiyle, çeşitli kameraların kullandığı MXF formatı için destek geliştirildi.

 

 

 

Video Düzenlemede Limitsiz Yaratıcılık

  Yaratıcı kaplamalar   Kare dondurma   Stop motion animasyon   Değişken hız  
 

Yaratıcı kaplamalar

Çeşitli efektler için kaplayan nesnelerin arkaplanla nasıl geçiş yapacağını ayarlayın ve benzersiz yarı şeffaf veya renk geçişli sonuçlar elde edin. İlgi çekici efektler veya başlık bölümleri için video maskesini kullanarak videonuzun belirli bölümlerini gizleyin veya görünür kılın.

 

Kare dondurma

İster güzel bir gülümseme, isterse gol atan çocuğunuz veya muhteşem bir manzara olsun, tek bir kareyi geçici olarak dondurarak özel bir etki oluşturabilirsiniz. Freeze Frame özelliği, kareyi seçmenizi ve bekleme süresini belirtmenizi sağlayarak istediğiniz efekti elde etmenizde yardımcı oluyor.

 

Stop motion animasyon

DSLR kameranızı kullanarak tam-HD stop motion videolar oluşturun. DSLR kameranızın işlemci gücünü ve benzersiz lens yeteneklerini yaşama geçirin ve izleyicilerinizin unutamayacağı stop motion filmler oluşturun.

 

Değişken hız

Hızla oynayarak dramayı arttırın, benzersiz time-lapse efekti için yavaşlatın veya hızlandırın. Değişken hız kontrolleriyle, birden fazla video klibi oluşturmak zorunda kalmadan videonun bir kısmının hızını değiştirebilirsiniz.

 
                 
  Kolay soluklaşma ve geçişler   NewBlue FX Video Essentials II   NewBlue TitlerEX   Gelişmiş özelleştirilebilir hareket kontrolleri  
 

Kolay soluklaşma ve geçişler

Kolay soluklaşma, erime, silme ve diğer efektleri kolaylıkla uygulamanızı sağlayan sürükle-bırak geçişlerle prodüksiyonunuzda doğru görünüme kavuşun.

 

NewBlue FX Video Essentials II

Endüstri lideri NewBlue'dan bonus araçlarla inanılmaz özel efektler ekleyin. Video Essentials II, lens deformasyonunu düzeltmek, vinyet oluşturmak, renkleri geliştirmek ve ayarlamak gibi fonksiyonlar için, 10 eklentide 100'den fazla hazır ayar sunuyor.

 

NewBlue TitlerEX

Dinamik 2D ve 3D başlıklarla izleyenlerinizin takdirini kazanın, filmlerinize kolaylıkla başlıklar ve kayan jenerik ekleyin. (NewBlue TitlerEX için nVidia ekran kartı veya Intel HD3000 ya da daha yeni sürümleri gerekiyor.)

 

Gelişmiş özelleştirilebilir hareket kontrolleri

Grafik, metin, nesne ve video klibi hareketlerini özelleştirin. Resim içinde resim (picture in picture) ve diğer profesyonel kalitede efektlerle dinamik videolar oluşturmak için mükemmel bir yol. Dahası özelleştirilebilir hareketi Path kütüphanesine kaydederek, başka dosyalarda daha hızlı ve kolay kullanabilirsiniz.

 

Verimli & Güçlü Düzenleme Yazılımı

 
Çoklu-Kamera Düzenleyici

YENİ!

 
Ses Normalleştirin

GELİŞTİRİLDİ!

 
Audio Ducking

GELİŞTİRİLDİ!

 
Hareket Takibi

GELİŞTİRİLDİ!

 
 

Çok Kameralı Video Editörü

Çok-Kameralı Video Editörüyle hikayenizi her açıdan anlatın. Birden fazla kameradan aldığınız altlıkları kolaylıkla kırpın ve düzenleyin, klipleri Ses senkronizasyonu, İşaretler, çekim tarihi ve zamanına göre veya elle senkronize edin. Ultimate sürümünde 6, Pro sürümünde 4 açıyı destekler.

 

Ses Normalleştirin

Birden fazla video klibi düzenlemek ses düzeylerinde tutarsızlığa yol açabilir. Normalize Audio ile, sesi net ve tutarlı kılmak için seçili kliplerin veya tüm izlerin ses düzeylerini dengelemek kolay.

 

Audio Ducking

Arkaplan seslerini kısarak konuşmayı ve diyaloğu daha anlaşılır kılan Audio Ducking özelliği için başlama / bitiş zamanlarını ayarlayın. Artık Ducking Düzeyini ve Hassasiyetini özelleştirebiliyorsunuz.

 

Hareket Takibi

Artık videonuzdaki 4 noktayı takip edebiliyorsunuz. Videonuza hareketli metin veya grafikler ekleyin, ya da gizlemek istediğiniz yüzleri, logoları ve plakaları flulaştırın.

 
                 
  Altyazı Düzenleyici   Çoklu Kırpma   Ekran Yakalama  
Media Library yönetimi

GELİŞTİRİLDİ!

 
 

Altyazı Düzenleyici

Videonuza altyazı eklemek için harcadığınız zamanı ve çabayı azaltın. Subtitle Editor videodaki konuşmaları otomatik olarak algılar, olası altyazı anlarınının düzenlenebilir listesini oluşturur, altyazı eklemenizi hızlandırır ve basitleştirir!

 

Çoklu Kırpma

Herhangi video klipten birden fazla segmenti kolaylıkla ayırın. AccuCut zaman çizelgesi, kırpma yapacağınız kareyi tam olarak seçebilmeniz için yakınlaştırma işlemini hızlandıt-rıyor ve basitleştiriyor. Korumak istediğiniz segmentlerin uçlarına Mark-in ve Mark-out düğmelerini yerleştirin ve daha sonra Zaman Çizelgesinde yeniden ayarlayın veya düzenleyin.

 

Ekran Yakalama

Bonus Yazılım: Ekrandaki görünümü kaydetme olanağı, sunumlara, demolara ve eğitim videolarına özel içerikler eklemek için harika bir yol. Screen Capture yazılımıyla, sistem ve mikrofon sesini aynı anda kaydedebilirsiniz.

 

Media Library yönetimi

Video düzenleme yazılımınızı veya bilgisayarınızı güncellediğinizde, özel kütüphanenizi kolaylıkla yedekleyin ve geri yükleyin. Organize edilmiş medya klasörlerinizi kolaylıkla sezgisel Media Library penceresine aktarın. Video projelerini, özelleştirilmiş Filtreleri veya geçişleri kaydedin ve sonraki projelerinizde de kullanın.

 
                 
 
Zaman çizelgesi

GELİŞTİRİLDİ!

 
FastFlick şablon oluşturma

YENİ!

  Küçük Resim İşaretleme   Favorilerinizi Kaydedin  
 

Zaman Çizelgesi Ses/Video Düzenleme

VideoStudio, video düzenleme işlemini kolaylaştırmak için çok çalışır. Artık düzenleme sırasında sağ tuşa tıklayarak Zaman Çizelgenize iz ekleyebilir veya bir izi silebilirsiniz.

 

FastFlick şablon oluşturma

Artık VideoStudio’nun düzenleme yazılımı ve FastFlick’i birlikte kullanarak FastFlick şablonlarınızı oluşturabilirsiniz.

 

Küçük Resim İşaretleme

Library penceresinde zaman çizelgesinde kullanılan kliplerin küçük resimlerine bir onay işareti eklenir, böylece aynı kaynağı kazara tekrar kullanma olasılığı ortadan kalkar.

 

Favorilerinizi Kaydedin

Tercih ettiğiniz efektleri ve geçişleri işaretleyerek kendi favoriler klasörünüzü oluşturun. My Favorites penceresi, özelleştirilmiş filtre ayarlarını da kaydetmenizi ve yeniden kullanmanızı sağlayacak şekilde geliştirildi.

 

Tüm Deneyim Durumları için Mükemmel Video Yazılımı

  FastFlick™ kolay slayt gösterileri ve videolar   Hızlı Projeler   Etkileyici slayt gösterileri   Kolay 1-2-3 işakışı  
 

FastFlick™ kolay slayt gösterileri ve videolar

Bonus Yazılım: Sadece 3 adımda film ve slayt gösterileri hazırlayın. Bir şablon seçin, medyanızı ekleyin ve filminizi Facebook, YouTube, Flickr, Vimeo üzerinden paylaşın. Adjust aracı, fotoğraf veya videonuzda çalışmak istediğiniz bölümü seçmenizi sağlar. Projenizi çeşitli video formatlarında kaydedin.

 

Hızlı Projeler

Önceden düzenlenmiş film projeleriyle film oluşturma sürecini hızlandırın. Sadece yertutucu klipleri ve fotoğrafları kendi medyanızla değiştirmeniz yeterli. Dilerseniz birden fazla şablonu bir projede birleştirin.

 

Etkileyici slayt gösterileri

En beğendiğiniz geçiş efektleriyle denemeler yapın, video ve slayt gösterilerinize benzersiz bir görünüm sağlayın. Sadece seçtiğiniz geçiş efektlerini seçin ve Random Effects kategorisine ekleyin.

 

Kapsamlı 1-2-3 düzenleme yazılımı

Projeniz boyunca size kılavuzluk eden Capture, Edit ve Share arayüzleriyle video düzenleme akışına girin. Veya özelleştirilebilir arayüzü kendi ihtiyaçlarınıza göre yeniden düzenleyin.

 
                 
  VideoStudio MyDVD   Bütünleşik Ses Kütüphanesi   Hızlandırma / Elektronik Flaş Efekti   Eğitim kaynakları  
 

VideoStudio MyDVD

Bonus Yazılım: Videolarınızı ve fotoğraflarınızı, resim açısından zengin menüler ve müzikle profesyonel görünümlü multimedya disk projelerine dönüştürmenin yeni ve daha kolay yolunu deneyimleyin. Menüleri, alt menüleri ve bölümleriyle 10 temalı şablondan birini kullanarak stil sahibi bir görünüm sağlayın.

 

Bütünleşik Ses Kütüphanesi

Hiçbir film, film müziği olmadan tamamlanmış sayılmaz. Ses kütüphanesi, arasından seçim yapabileceğiniz yüzlerce serbest telifli müzik ve ses içeriyor — süreleri de filmlerinize göre otomatik olarak ayarlanıyor! Veya kendi filminize kendi ses dosyalarınızı veya en sevdiğiniz şarkıyı ekleyin.

 

Hızlandırma / Elektronik Flaş Efekti

Bir dizi fotoğrafı kullanarak kolaylıkla time-lapse veya strobe efektleri oluşturun. Gün batımının veya yükselen dalgaların birkaç saat boyunca, birkaç saniyede bir fotoğrafını çekin, bu resimleri bir hızlandırılmış filme dönüştürün.

 

Eğitim kaynakları

Help menüsünden eğitim kaynaklarına erişin. En son Help dosyasında arama yapın, kullanım kılavuzunu indirin (PDF) Discovery Center sitesindeki çok sayıda eğitim videosunu izleyin. EK OLARAK PLUS, StudioBacklot.tv için ücretsiz 30 gün erişim edinin! Videolardan, eğiticilerden öğrenin ve serbest telifli kütüphaneye erişin.

 

Performans ve uyumluluk

 
6. Nesil Intel çiplerine göre iyileştirildi

YENİ!

 
HEVC desteği

YENİ!

  XAVC S   Mobil aygıtlar için videolar oluşturun  
 

YENİ! 6. Nesil Intel çiplerine göre iyileştirildi

En yeni çip teknolojisine göre iyileştirilmesi sayesinde video düzenleme yazılımınızın geliştirilmiş hız ve performansın keyfini çıkarın.

 

HEVC desteği

Yeni HEVC (H.265) açmak ve kaydetme desteğiyle uyumluluk geliştirildi, böylece daha yüksek sıkıştırma, daha iyi kalite ve daha küçük dosya boyutu olanağı sağlandı.

 

XAVC S

MP4-AVC/H.264 temelli video kameralar için yeni bir standart olan XAVC S kullanarak çalışın ve 4K 3840 x 2160 çözünürlük desteğine sahip olun.

 

Mobil aygıtlar için videolar oluşturun

Tam iPad, iPhone, iPod touch ve Sony PSP, Windows ve Android akıllı telefon desteği sayesinde videolarınızı heryerde paylaşın. Nerede olursanız olun video eserlerinizi izleyin.

 
                 
  Tam Disk Kaydetme + Video Düzenleme Bir Arada   Paylaşmaya hazır          
 

Tek adımda disk kayıt + video düzenleme yazılımı

Videolarınızı ve fotoğraf slayt gösterilerinizi, tek bir video üretim uygulamasında, DVD, AVCHD veya ISO disk imajı olarak kaydetmek için kapsamlı dahili disk kayıt araçlarını kullanın.

 

Paylaşmaya hazır

Videolarınızı doğrudan VideoStudio içinden YouTube, Vimeo, Facebook ve Flickr gibi favori web sitelerine aktarın, diske kaydedin veya farklı boyut ve formatlarda oluşturun.

 

 

 

 

 

 

 

Yaratıcı özellikler Corel VideoStudio Ultimate X9 Corel VideoStudio Pro X9 Corel VideoStudio Ultimate X8 Corel VideoStudio Pro X8 Corel VideoStudio Ultimate X7 Corel VideoStudio Pro X7
YENİ! Çoklu-Kamera Editörü — tek uygulamada tüm klipleri senkronize edin ve hizalayın, açıyı değiştirin, kesin, silin ve geçişler ekleyin

6 kamera

4 kamera

       
YENİ! Çok-Noktalı Hareket Takibi — videonuzda 4 noktaya kadar takip edin        
Kareyi Dondurma — Tek bir kareye odaklanmak için hareketi geçici olarak durdurarak ek etkiler oluşturun. *Kolaylıkla kareyi seçin ve bekleme süresini ayarlayın    
Overlay Seçenekleri — Add, Multiply ve Grey Key seçenekleriyle benzersiz yarı şeffaflık ve renk geçişleri oluşturun    
Hareket Takibi — Ekrandaki hareketli nesneleri işaretleyip takip ederek, metin ve grafik gibi öğelerle bağlayın.
Stop Motion — İnsanları, oyuncakları ve nesneleri kullanarak hızlıca animasyon filmeleri hazırlayın
Time-lapse Fotoğrafçılık — Bir video klip veya bir dizi fotoğrafla başlayın, hız vererek hızlandırılmış filme dönüştürün. *Flaş efekti vermek ve hızla oynamak için kareleri çıkarın
HTML5 Düzenleme — HTML5 kaydetme olanağı ve HTML5 Hızlı Proje şablonlarıyla ekran üzerinde grafiklerle etkileşimli videolar oluşturun, hiperlinkleri ve başlıkları bütünleştirin
Bonus! FastFlick™ Kolay düzenleme modu — Yenilikçi 3 adım işlemiyle slayt gösterileri ve videolar oluşturun ve paylaşın
Bonus! Ekran Yakalama — Ekranınızı kaydederken hem sistem hem de mikrofon sesini kolaylıkla yakalayın; eğiticiler veya demo videoları oluşturmak için mükemmel
Düzenleme Corel VideoStudio Ultimate X9 Corel VideoStudio Pro X9 Corel VideoStudio Ultimate X8 Corel VideoStudio Pro X8 Corel VideoStudio Ultimate X7 Corel VideoStudio Pro X7
Video izi sayısı 21 21 21 21 21 21
Geliştirildi! Ses izi sayısı 8 8 4 4 4 4
Geliştirildi! Normalize Audio — Sesi net ve tutarlı kılmak için seçili kliplerin veya tüm izlerin ses düzeylerini otomatik olarak dengeleyin        
YENİ! FastFlick Template Designer — Hem VideoStudio hem de FastFlick ile kullanmak için kendi FastFlick şablonunuzu oluşturun        
YENİ! Daha Fazla İz Seçeneği — Varolan izin üstüne veya altına yeni bir iz eklemek veya bir izi silmek için sağ tuşa tıklayın        
Geliştirildi! Audio Filter Library — Ses filtreleri artık filtre kütüphanesiyle bütünleşik        
Geliştirildi! Audio Ducking — Sesi veya konuşmayı algılayarak arkaplan seslerinin düzeyini otomatik olarak düşürür. Artık başlangıç/bitiş zamanını ayarlamak için daha fazla seçenek var

Geliştirildi

Geliştirildi

   
Geliştirildi! Library Manager — Bilgisayar değiştirirken veya güncellerken, artık özel klasörlerinizi yedekleyerek VideoStudio'ya yeniden yükleyebilirsiniz

Geliştirildi

Geliştirildi

   
ScoreFitter — Dahili ScoreFitter kütüphanesindeki serbest telifli sesleri ve müzikleri kullanarak süresi otomatik olarak filminizi süresine göre ayarlanan müzikler ekleyin    
Özelleştirilebilir Hareket — Grafik, başlık veya nesnelerin hareketini özelleştirin. Hızlı ve kolayca yeniden kullanabilmek için özelleştirilebilir hareket yolunu kütüphaneye kaydedin
Değişken Hız — Birden fazla kliple çalışmak zorunda kalmadan videonuzun herhangi bir bölümünü yavaşlatın veya hızlandırın
Template Library — Proje şablonunu kütüphaneden Zaman Çizelgesine sürükleyip bırakarak üretim hızınızı arttırın. Kendi şablonlarınızı oluşturun veya Corel Guide'dan indirin (sadece İngilizce)
Kolay Online Paylaşım — Videolarınızı VideoStudio içinden doğrudan YouTube, Facebook, Flickr ve Vimeo, niconico (sadece bzı ülkelerde) üzerinden paylaşın
Formatlar Corel VideoStudio Ultimate X9 Corel VideoStudio Pro X9 Corel VideoStudio Ultimate X8 Corel VideoStudio Pro X8 Corel VideoStudio Ultimate X7 Corel VideoStudio Pro X7
Dolby Digital 5.1 5.1 5.1 5.1 5.1 5.1
YENİ! MXF (XAVC) Açma          
YENİ! HEVC (H.265) Açma ve Kaydetme        
XAVC S Desteği — MP4-AVC/H.264 temelli kameralar için geliştirilen video standartıyla ve 4K 3840 x 2160 çözünürlüğüyle çalışın    
Daha Fazla Format — MKV dosyalarını alma ve MOV (H.264 formatı) desteğiyle uyumluluğun keyfini çıkarın    
Ultra HD (4K) Video Desteği — Ultra High-Definition 4K videoları açın, düzenleyin ve kaydedin (maks çözünürlük 4096 x 2160)
DVD ve Blu-ray Disk Kaydı — (VideoStudio içinden alınabilecek ek ücretli eklenti gerekiyor) disk kayıt arayüzünde tek klibi kaydedin, düzenleyin, DVD altyazısı oluşturun, ISO disk imajından kaydedin...
SD Kart Çıkışı — Diske kayıt adımlarını taklit eden menü desteğiyle AVCHD 2.0 videosunu SD kart içinde oluşturun
İşletim Sistemi ve Performans Corel VideoStudio Ultimate X9 Corel VideoStudio Pro X9 Corel VideoStudio Ultimate X8 Corel VideoStudio Pro X8 Corel VideoStudio Ultimate X7 Corel VideoStudio Pro X7
İşletim Sistemi Windows 10 Windows 8 Windows 7 Windows 10 Windows 8 Windows 7 Windows 8 Windows 7 Windows 8 Windows 7 Windows 8 Windows 7 Windows Vista, Windows XP Windows 8 Windows 7 Windows Vista, Windows XP
YENİ! Intel® 6. Nesil Core Teknolojisi (Skylake) İyileştirmesi        
Geliştirildi! İyileştirilmiş MPEG-4 ve MOV oynatma performansı        
Özel Efekt Paketi Corel VideoStudio Ultimate X9 Corel VideoStudio Pro X9 Corel VideoStudio Ultimate X8 Corel VideoStudio Pro X8 Corel VideoStudio Ultimate X7 Corel VideoStudio Pro X7
NewBlue Effect Packs — en çok satılan NewBlueFX efekt ve başlıklarından filtreler, geçişler ve özel efektler ekleyin
Bonus Premium Effect Packs — ProDAD, NewBlue ve Boris gibi endüstri lideri iş ortaklarının zaman kazandıran araçlarıyla videonuzu düzeltin ve geliştirin. Videonuza profesyonel bir görünüm sağlayan yüzlerce efekt, hazırset, filtre ve diğer araçlara erişin

Geliştirildi

     

 

 

 • Güncellemeler için İnternet bağlantısı gerekiyor
 • Windows 10, Windows 8, Windows 7, 64-bit OS önerilir
 • Intel Core Duo 1.8 GHz, Core i3 veya AMD Athlon 64 X2 3800+ 2.0 GHz veya fazlası
  • AVCHD & Intel Quick Sync Video desteği için Intel Core i5 veya i7 1.06 GHz veya daha fazlası gerekiyor
  • Çoklu-Kamera düzenlemesi için Intel Core i7 veya AMD Athlon X4 veya daha gelişmişi
  • HEVC donanım kodlaması için Intel 6. Nesil işlemci (Skylake) gerekiyor
 • 2 GB RAM veya daha fazlası, Windows 64-bit için minimum 4 GB, UHD veya Çoklu-Kamera düzenlemesi için 8+GB önerilir
 • Vertex, Pixel Shader 2.0 ve donanım kodlaması ivmelendirmesi için minimum 512 MB VRAM içeren ve DXVA2 VLD modu desteği olan ekran kartı
 • HEVC açmak için Windows 10 ve ekran kartı donanım desteği gerekiyor
 • 128 MB VGA VRAM
 • Minimum görüntüleme çözünürlüğü: 1024 x 768
 • Windows uyumlu ses kartı
 • Tam yükleme için enaz 6 GB HDD alanı
 • Yükleme için DVD-ROM sürücüsü yoksa dijital indirme seçeneği var

  Araçlar

 • DVD ve AVCHD diskler oluşturmak için DVD kaydedici

  Giriş Seçenekleri

 • DV, HDV ve Digital8 kameralardan veya VCR'lardan alın (bir FireWire portu gerekir)
 • Uyumlu analog yakalama kartıyla analog kameralardan yakalayın
 • USB yakalama aygıtları, PC kameraları, webcam'den film yakalayın
 • AVCHD ve diğer dosya-temelli kameralardan, digital still kameralardan, mobil aygıtlardan ve disklerden içe alın

  Açılabilen Formatlar

 • Video: AVCHD, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, DVR-MS, DivX*, SWF*, UIS, UISX, M2T, M2TS, TOD, MOD, M4V, WebM, 3GP, WMV, Şifrelenmemiş DVD başlıkları, MOV, MKV, XAVC, HEVC
 • Ses: AC3, MP3, MPA, MOV, WAV, WMA, MP4, M4A, Aiff, AU, CDA, AMR, AAC, OGG
 • Resim: BMP, CLP, CUR, EPS, FAX, FPX, GIF87a, IFF, IMG, JP2, JPC, JPG, MAC, MPO, PCT, PIC, PNG, PSD, PXR, RAS, SCT, SHG, TGA, TIF/TIFF, UFO, UFP, WMF, PSPImage, Camera RAW, 001, DCS, DCX, ICO, MSP, PBM, PCX, PGM, PPM, SCI, WBM, WBMP

  Kaydedilebilen Formatlar

 • Video: *AVCHD, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, UIS, UISX, M2T, WebM, 3GP, HEVC, WMV*
 • Aygıt: Apple iPod/iPhone/iPad/TV, Sony PSP/PS3/PS4, Nintendo Wii, Microsoft Xbox uyumlu formatlar
 • Ses: AC3, M4A, OGG, WAV, WMA
 • Resim: BMP, JPG

  *Blu-ray Desteği

 • Ürün içinden ayrı eklenti satın alınması gerekiyor
 • Blu-ray Disc okuyucu ve/veya kaydedici gerekiyor

  Desteklenen Diller

 • Lehçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince

* DivX ve SWF: *Bu formatları kullanılabilir kılmak için, DivX için DivX kodeği ve SWF için Flash player gerekiyor.

Ürün özellikleri bilgi veya uyarı yapılmaksızın değişebilir.