SATIN AL

Corel Photo Video Bundle X9

 

 • YENİ! Geri bildirimli düzenleme araçları, yeni proje şablonları, gradyan araçları ve dahası
 • YENİ! Güçlü, yaratıcı video düzenleme ve efektler
 • Fotoğraf ve video düzeneleme için dahili eğitim
 • Tek bir kullanımı kolay pakette, göz kamaştıran fotoğraf ve video tasarım projeleri için ihtiyaç duyduğunuz her şey

 

 

 

Komple fotoğraf ve video editörü

Corel PaintShop Pro X9 ve VideoStudio Pro X9 programlarının sınırsız yaratıcılığıyla hayalini kurduğunuz fotoğraf ve video projelerini hazırlayın.

Bu komple kolleksiyon, fotoğraf düzenleyici, grafik tasarımcısı ve video düzenleyiciyi bir araya getiriyor. Saniyeler içinde fotoğrafları geliştirin, grafik oluşturun, etkileyici fotoğraf, baskı ve web projeleri oluşturun. Videolarla anlatın, satın veya eğlendirin. Ekran yakalama araçlarıyla YouTube yıldızı olun, video blogları, nasıl yapılır videoları, ev ve iş videoları için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi elde edin.

Sezgisel 1-2-3 arayüzü, hızlı performansı ve dahili eğitim kaynaklarıyla Corel PaintShop Pro X9 ve VideoStudio Pro X9, ihtiyaç duyduğunuz tek fotoğraf video düzenleme yazılımı!

  Photo Video Suite X8 Yenilikleri

 

En güçlü Fotoğraf Video Düzenleyiciyi Edinin

  Herhangi bir resmi daha güzel kılın   Hızlı ve kolay video düzenleme  
 

Herhangi bir resmi daha güzel kılın

Kolay hızlı düzeltmelerle fotoğraf ve videoları düzeltin. PaintShop Pro X9’daki hassas seçim araçları, katmanlar, hızlı fırçalar, içeriğe duyarlı düzenleme araçları, HDR araçları ve RAW düzenleme olanağıyla fotoğraflarınızı geliştirin ve yeni resimler oluşturun.

 

Hızlı ve kolay video düzenleme

Karmaşık işleri yolunuzdan çeken akıllı yeni araçlarla çekici filmleri daha hızlı hazırlayın. VideoStudio Pro X9 ile kolaylıkla yaratıcı efektler, başlıklar, geçişler ve en doğru müziği ekleyin.

 
         
  Kullanırken öğrenin   Ücretsiz fotoğraf kollaj şablonları ve dahası  
 

Kullanırken öğrenin

İster yeni başlıyor isterse deneyimli bir kullanıcı olun, dahili adım adım eğitimler fotoğraf ve video düzenleme yeteneklerinizi geliştirecek. Kullanışlı ipuçları, kapsamlı yardım ve zengin online topluluklar, her adımınızda sizi destekleyecek.

 

Ücretsiz fotoğraf kollaj şablonları ve dahası

Yeni kollaj şablonlarıyla, anılarınızı yaratıcı şekilde biraraya getirin. Proje şablonları, kart, sosyal medya grafiği, kollaj veya broşür gibi tasarım projeleri oluşturmak isteyen ama fazla zamanı olmayan veya sıfırdan tasarım için yeterli bilgisi olmayanlar için ideal.

 

 

 

 

Özellik açısından zengin resim düzenleme yazılımı

 

      Şablondan Yeni

YENİ!

 
Smart Capture ile ekran yakalama

YENİ!

 
Gradient Fill aracı

YENİ!

 
  Şablondan Yeni
Yeni proje şablonlarıyla harika çalışmaları çok daha hızlı oluşturun. Hızlıca fotoğraf koleksiyonu, kişiselleştirilmiş tebrik kartı, broşür gibi projeler oluşturun. İlerideki tasarım ve fotoğraf projelerinizi hızlandırmak için kendi tasarımlarınızı şablon olarak kaydedin.
 

Smart Capture ile ekran yakalama
PaintShop Pro programının tam düzenleme gücüyle ekran görünümünü tek bir yerde yakalayın, düzenleyin ve üzerine not ekleyin—birden fazla uygulamaya gerek yok! New Smart Capture modu, sadece imleci yakalamak istediğiniz bölgenin üzerine getirerek, hızlıca bir resim yakalamanızı sağlar.

  Gradient Fill aracı
Gradyanları doğrudan resim, şekil veya tuval üzerinde ayarlayarak zaman kazanın. Gradyanları istediğiniz gibi değiştirebilmeniz için renk kutularını sürükleyip bırakmanız ve Gradient Fill aracı üzerindeki düğümleri taşımanız yeterli.
 
             
 
Metin Hazırsetleri

YENİ!

 
Geliştirilmiş Metin aracı

GELİŞTİRİLDİ!

 
Eşzamanlı Fotoğraf Efektleri

GELİŞTİRİLDİ!

 
  Metin Hazırsetleri
Sevdiğiniz yaratıcı görünümü daha hızlı elde edin ve eğlenceli yeni metin efektlerini keşfedin. PaintShop Pro’ya dinamik olarak eklenen bu ücretsiz ve üst düzey hazırsetler, taze, yeni metin seçenekleri sunuyor ve Web üzerinden sürekli olarak güncelleniyor.
 

Geliştirilmiş Metin aracı
Sadeleştirilmiş metin araç çubuğuyla istediğiniz metin stilini hızlıca uygulayın. Renkleri daha hızlı seçin ve sık kullandıklarınızı görüntülemek ve kullanmadıklarınızı gizlemek için metin araç çubuğunuzu özelleştirin.

  Eşzamanlı Fotoğraf Efektleri
Smart Photo Fix, White Balance and Fill Light/Clarity gibi 10 PaintShop Pro’nun en çok kullanılan ayarları artık eşzamanlı performans sunarak, hızlı ve geri bildirimli düzenleme deneyimi için düzenlemelerinizin sonucunu anında görmenizi sağlıyor.
 
             
 
Geliştirilmiş Stylus ve Grafik Tableti desteği

YENİ!

 
Yeni Batch Smart Photo Fix ile Toplu İşlem

GELİŞTİRİLDİ!

 
Betikler

GELİŞTİRİLDİ!

 
  Geliştirilmiş Stylus ve Grafik Tableti desteği
Çok daha doğal bir deneyim için PaintShop Pro X9’u bir grafik tablet veya stylus kullanılabilen PC ile birleştirin. Microsoft Windows Surface PC ailesi dahil olmak üzere Windows Real-Time Stylus (WinRTS) aygıt desteği içeriyor.
 

Yeni Batch Smart Photo Fix ile Toplu İşlem
Birden fazla fotoğrafa tek adımda ayarlamalar uygulamak için Smart Photo Fix ile toplu işlemi birleştirerek zaman kazanın ve üretkenliğinizi arttırın. Veya filigran ekleme veya resim boyutunu değiştirme gibi toplu işlemleri hızlıca uygulamak için kullanın.

  Betikler
Betiklerle tekrarlanan ve karmaşık fotoğraf düzenleme işlemlerini otomatikleştirin ve hızlandırın. Sessiz betikler, betikleri çok daha hızlı uygulamanızı sağlar. Welcome Guide içindeki kullanışlı betikleri inceleyin veya ücretsiz Scripting Guide ile kendi betiklerinizi oluşturun.
 
             
 
Kılavuzlu Tur

YENİ!

 
Düzenleme Geçmişini Dışa Verme

YENİ!

 
Windows Server 2016 Desteği

GELİŞTİRİLDİ!

 
  Kılavuzlu Tur
Yeni kılavuzlı turla PaintShop Pro X9 programını öğrenin ve kısa sürede başarın. Bu adım adım sanal tur, arayüzde yolunuzu rahatlıkla bulmanızda yardımcı olacak ve yeni özelliklere zaman kaybetmeden hakim olmanızı sağlayacak!
  Düzenleme Geçmişini Dışa Verme
İster zeki bir eğitmen isterse keskin gözlü dedektif olun, yeni Export Edit History özelliği düzenlemelerinizi hızlıca dokümante etmenizi ve paylaşmanızı sağlayacak. Bir resme yapılan tüm düzenlemeleri hassas şekilde kaydedin, sonra adım adım eğitim dokümanı içinde kullanın veya tekniklerinizi paylaşın.
  Windows Server 2016 Desteği
PaintShop Pro X9, Windows Server 2016 ile uyumludur. Fotoğraf düzenleme, grafik oluşturma, ekran yakalama ve açıklama ekleme gibi işlemler için local olarak sunulan veya bulutta sanal ortamlar kullanan organizasyonlar için mükemmel çözüm. Daha fazla detay için lisanslama ekibinizle görüşün.
 
             
 
Intel RealSense dahil XDM Desteği

YENİ!

 
Fotoğraf Makinesi Raw Desteği

GELİŞTİRİLDİ!

  Metnin Sarmalaması  
  Intel RealSense dahil XDM Desteği
PaintShop Pro’da yenilikçi fotoğraf düzenleme süreci devam ediyor! Intel RealSense-içeren tablet veya fotoğraf makinesi ile çekilen XDM fotoğraflarını PaintShop Pro’nun Adjust arayüzünde düzenleyin. Nesnelere kameraya uzaklığına bağlı olarak efekt uygulayarak zamandan tasarruf edin ve seçim hassaslığını geliştirin.
  Fotoğraf Makinesi Raw Desteği
PaintShop Pro X9, 15 yeni fotoğraf makinesi için destek içeriyor. Herhangi bir RAW resmi Camera RAW Lab ile hızlıca ve kolaylıkla dönüştürerek ve ayarlayarak, tüm çekimlerinizde canlı renkler, detaylar ve güzel görünüm elde edin.
  Metnin Sarmalaması
Bir seçimi veya vektörel şekli, anında etrafını saran metinle çevirin. Web grafikleri, posterler, albümler, broşürler, kollajlar ve diğer projeler için ilgi çekici tasarım öğeleri oluşturur.
 
             
  Magic Move ve Magic Fill   Hassas seçimler   Lens Düzeltmesi  
  Magic Move ve Magic Fill
İçeriğe duyarlı düzenleme araçlarıyla resimleri daha hızlı düzenleyin. Bir nesne veya arkaplanı Magic Move ile taşıyın veya resminizin istemediğiniz bir bölümünü Magic Fill ile silin. Boş alan otomatik olarak etrafındaki arkaplanla uyuşacak şekilde doldurulacaktır.
  Hassas seçimler
Fotoğraf düzenleme yazılımı için hassas seçim olanağı olmazsa olmazdır. PaintShop Pro X9, daha kolay ve hassas seçimler için seçim boyutunu genişlik ve yükseklik değeri girerek veya sabit bir oranda ayarlamanızı sağlıyor.
  Lens Düzeltmesi
Birçok fotoğraf makinesi lensinin yol açtığı deformasyonları, vinyetleri ve renk sapmasını, Edit arayüzünde ve Camera RAW Lab içinde Lens Correction araçlarıyla hızlıca düzeltin.
 
             
  4K monitör desteği   Katman   Metin ve Şekil Kesme  
  4K monitör desteği
Yeni fotoğraf düzenleme yazılımınızla yüksek çözünürlüklü bir monitörü birleştirdiğinizde, her detayı görün ve fotoğraflarınızın güzelliğinin keyfini çıkarın. PaintShop Pro X9, Ultra High DPI görüntülemeyle uyumludur (4K çözünürlükte %250'ye kadar yakınlaştırma).
  Katman
Katmanlar, gelişmiş görüntü düzenleme, kompozisyon ve grafik tasarımı için önemlidir. İstediğiniz katmanı ismini yazarak hızlıca bulun, seçili katmanları birleştirin, katman gruplarını kolaylıkla genişletin ve daraltın.
  Metin ve Şekil Kesme
Alttaki fotoğrafı veya resmi metin veya bir şekil içerisine kırparak anında fotoğraf nesnesi oluşturun. Sonra herhangi bir resme katman olarak yapıştırın veya sürükleyin.
 
             
  Kolay dahili eğitim   Geçişli filtre efekti   Boyama ve çizim araçları  
  Kolay dahili eğitim
Ödüllü Learning Center penceresinden edineceğiniz ek ipuçları ve püf noktalarıyla daha akıllı ve hızlı çalışın. Bu entegre referans kılavuzu, fotoğraf düzenleme yazılımınızı en iyi şekilde kullanabilmeniz için adım adım talimatlar ve doğru araca hızlı erişim sağlıyor.
  Geçişli filtre efekti
Çeşitli fotoğraf makinesi lens filtrelerini simüle etmek için fotoğraflarınıza hızlıca benzersiz renk gradyanları uygulayın. Çok sayıda kullanımı kolay gradyan kontrolü, daha fazla yaratıcılık ve deneme sağlıyor.
  Boyama ve çizim araçları
Dijital sanat çalışmalarınız ve yaratıcı tasarımlarınızı hayata taşımak için, boya fırçası, airbrush gibi dahili çok sayıda fırçadan birini seçin, dolgu ve renk değiştirme seçeneklerini kullanın veya Adobe Photoshop fırçalarını aktarın. Vektörel illüstrasyon araçları, hazır set şekiller ve kalemlerlerle çizim yapmanızı ve yol üzerine metin yerleştirmenizi sağlar.
 
             
  Fotoğraf Eşleştirme   Gezimi Paylaş   Sosyal medya paylaşımı  
  Fotoğraf Eşleştirme
Fotoğraflarınızı GPS verisi ve Facebook nerede özelliğini kullanarak haritayala eşleştirerek neyin nerede olduğunu takip edin. Map modu resimleri geometrik olarak etiketler, Google Maps ile konumları ekleyerek, fotoğraflarınızı konuma göre görüntülemenizi ve organize etmenizi sağlar.
  Gezimi Paylaş
Kapsamlı fotoğraf gezgini deneyimi için, Share My Trip özelliğini kullanarak fotoğraflarınızı ve yorumlarınızı doğrudan etkileşimli haritaya bağlayan etkileyici bir slayt gösterisi oluşturun. Fotoğraf eşleştirmenizi bir slayt gösterisi olarak kaydedin, Facebook'ta uygun bir paylaşım için Dropbox hesabınıza aktarın.
  Sosyal medya paylaşımı
PaintShop Pro X9 dahili sosyal medya özelliğini kullanarak, sevdiklerinizle iletişime geçin ve fotoğraflarınızı dünyayla paylaşın. Fotoğraflarınızı ve fotoğraflarla hazırladığınız projeleri hızlı ve kolay bir şekilde Facebook, Flickr ve Google+ hesapları üzerinden paylaşın.
 
             
  Fotoğraf düzenleme eğitim videoları   Üçüncü parti eklenti desteği   İlgi çekici portre rötuşu  
  Fotoğraf düzenleme eğitim videoları
Dahili Discovery Center aradığınız yardımı bulmanızı hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Yeteneklerinizi geliştirmek, daha iyi bir fotoğrafçı ve fotoğraf düzenleyici olmak için, yardımcı eğitim videoları kütüphanesini inceleyin.
  Üçüncü parti eklenti desteği
Özel üçüncü parti eklentilerle fotoğraf düzenleme yazılımınızın yeteneklerini geliştirin. Üçüncü parti eklentilerin 64-bit sürümlerinin desteklenmesi ve Adobe Photoshop eklentileri için gelişmiş destek, yaratıcılık olanaklarının kapısını açıyor.
  İlgi çekici portre rötuşu
Kolay kırmızı göz düzeltme ve lekeleri ve istenmeyen çizgileri kaldıran, kırışıklıkları yumuşatan, dişleri beyazlatan ve hatta tenin tonunu değiştiren Makeover araçlarıyla, herkesin güzel görünmesini sağlayın.
 
             
  Zengin dosya desteği   Retro Lab   Hızlı efektler  
  Zengin dosya desteği
Fotoğrafınızı ister fotoğraf makinesinden, ister tarayıcıdan, web'den veya bir başka fotoğraf düzenleyiciden aktarın, PaintShop Pro Adobe Photoshop .psd dosyaları dahil olmak üzere çok sayıda popüler raster ve vektörel dosya formatını destekler. Kolay paylaşım için, dosyalarınızı çok sayıda resim formatından birinde kaydedin.
  Retro Lab
Eski tip renk ve kontrast uygulayarak fotoğraflarınıza nostaljik bir görünüm verin. Eski düşük çözünürlüklü kameralardan ilham alan hızlı efektleri seveceksiniz.
  Hızlı efektler
Saniyeler içinde fotoğraflarınıza yaratıcı efektler ekleyin. Artistic, Film Styles, Black & White ve Landscape gibi stil kategorileri ile organize edilmiş çok sayıda hazır efekt arasından seçim yapın. Küçük resimler istediğiniz efekti seçmenizi kolaylaştırıyor.
 
             
  Seçilir odak   Web araçları   İlgi çekici fotoğraf restorasyonu  
  Seçilir odak
Para ödemeden pahalı tilt-shift lens efektlerini elde edin! Selective Focus, fotoğraflarınızda tilt-shift efektler oluşturmanızı sağlar. Bu araçlarla alan derinliği oluşturarak, resmin belirli bölümlerini flulaştırarak diğer bölümlere odaklanma sağlayabilirsiniz.
  Web araçları
Resimleri online kullanım için kaydetmek ve iyileştirmek için çok sayıda gelişmiş web araçlarını kullanın. Grafiklerinizle HTML sayfaları bağlamak için resim eşleştirme araçlarını, web sayfalarınızda kullanacağınız resimler için Slicing ve Rollover araçlarını kullanın.
  İlgi çekici fotoğraf restorasyonu
Güçlü fotoğraf restorasyon araçlarıyla eski aile fotoğraflarınızı hayata döndürün. Solmuş fotoğraflardaki renk ve kontrastı düzeltmek için Fade Correction aracını, yıpranmış fotoğraflardaki çatlakları düzeltmek için Scratch Remover aracını kullanarak fotoğrafları yenileştirin.
 
             
  Kapsamlı metin araçları          
  Kapsamlı metin araçları
Güçlü fotoğraf restorasyon araçlarıyla eski aile fotoğraflarınızı hayata döndürün. Solmuş fotoğraflardaki renk ve kontrastı düzeltmek için Fade Correction aracını, yıpranmış fotoğraflardaki çatlakları düzeltmek için Scratch Remover aracını kullanarak fotoğrafları yenileştirin.

     
 

 

 

Sınırsız yaratıcılık

  Yaratıcı kaplamalar   Kare dondurma   Stop motion animasyon   Değişken hız  
 

Yaratıcı kaplamalar

Çeşitli efektler için kaplayan nesnelerin arkaplanla nasıl geçiş yapacağını ayarlayın ve benzersiz yarı şeffaf veya renk geçişli sonuçlar elde edin. İlgi çekici efektler veya başlık bölümleri için video maskesini kullanarak videonuzun belirli bölümlerini gizleyin veya görünür kılın.

 

Kare dondurma

İster güzel bir gülümseme, isterse gol atan çocuğunuz veya muhteşem bir manzara olsun, tek bir kareyi geçici olarak dondurarak özel bir etki oluşturabilirsiniz. Freeze Frame özelliği, kareyi seçmenizi ve bekleme süresini belirtmenizi sağlayarak istediğiniz efekti elde etmenizde yardımcı oluyor.

 

Stop motion animasyon

DSLR kameranızı kullanarak tam-HD stop motion videolar oluşturun. DSLR kameranızın işlemci gücünü ve benzersiz lens yeteneklerini yaşama geçirin ve izleyicilerinizin unutamayacağı stop motion filmler oluşturun.

 

Değişken hız

Hızla oynayarak dramayı arttırın, benzersiz time-lapse efekti için yavaşlatın veya hızlandırın. Değişken hız kontrolleriyle, birden fazla video klibi oluşturmak zorunda kalmadan videonun bir kısmının hızını değiştirebilirsiniz.

 
                 
  Kolay soluklaşma ve geçişler   NewBlue FX Video Essentials II   NewBlue TitlerEX   Gelişmiş özelleştirilebilir hareket kontrolleri  
 

Kolay soluklaşma ve geçişler

Kolay soluklaşma, erime, silme ve diğer efektleri kolaylıkla uygulamanızı sağlayan sürükle-bırak geçişlerle prodüksiyonunuzda doğru görünüme kavuşun.

 

NewBlue FX Video Essentials II

Endüstri lideri NewBlue'dan bonus araçlarla inanılmaz özel efektler ekleyin. Video Essentials II, lens deformasyonunu düzeltmek, vinyet oluşturmak, renkleri geliştirmek ve ayarlamak gibi fonksiyonlar için, 10 eklentide 100'den fazla hazır ayar sunuyor.

 

NewBlue TitlerEX

Dinamik 2D ve 3D başlıklarla izleyenlerinizin takdirini kazanın, filmlerinize kolaylıkla başlıklar ve kayan jenerik ekleyin. (NewBlue TitlerEX için nVidia ekran kartı veya Intel HD3000 ya da daha yeni sürümleri gerekiyor.)

 

Gelişmiş özelleştirilebilir hareket kontrolleri

Grafik, metin, nesne ve video klibi hareketlerini özelleştirin. Resim içinde resim (picture in picture) ve diğer profesyonel kalitede efektlerle dinamik videolar oluşturmak için mükemmel bir yol. Dahası özelleştirilebilir hareketi Path kütüphanesine kaydederek, başka dosyalarda daha hızlı ve kolay kullanabilirsiniz.

 

Verimli ve güçlü

  Çoklu-Kamera Düzenleyici   Ses Normalleştirin   Audio Ducking   Hareket Takibi  
 

YENİ! Çoklu-Kamera Düzenleyici

Çoklu-Kamera Editörüyle hikayenizi her açıdan anlatın. Birden fazla kameradan aldığınız altlıkları kolaylıkla kırpın ve düzenleyin, klipleri Ses senkronizasyonu, İşaretler, çekim tarihi ve zamanına göre veya elle senkronize edin. Ultimate sürümünde 6, Pro sürümünde 4 açıyı destekler.

 

Geliştirildi! Ses Normalleştirin

Birden fazla kliple çalışmak, ses düzeylerinde tutarsızlığa yol açabilir. Normalize Audio ile, sesi net ve tutarlı kılmak için seçili kliplerin veya tüm izlerin ses düzeylerini dengelemek kolay.

 

Geliştirildi! Audio Ducking

Arkaplan seslerini kısarak konuşmayı ve diyaloğu daha anlaşılır kılan Audio Ducking özelliği için başlama / bitiş zamanlarını ayarlayın. Artık Ducking Düzeyini ve Hassasiyetini özelleştirebiliyorsunuz.

 

Geliştirildi! Hareket Takibi

Artık videonuzdaki 4 noktayı takip edebiliyorsunuz. Videonuza hareketli metin veya grafikler ekleyin, ya da gizlemek istediğiniz yüzleri, logoları ve plakaları flulaştırın.

 
                 
  Altyazı Düzenleyici   Çoklu Kırpma   Ekran Yakalama   Media Library yönetimi  
 

Altyazı Düzenleyici

Videonuza altyazı eklemek için harcadığınız zamanı ve çabayı azaltın. Subtitle Editor videodaki konuşmaları otomatik olarak algılar, olası altyazı anlarınının düzenlenebilir listesini oluşturur, altyazı eklemenizi hızlandırır ve basitleştirir!

 

Çoklu Kırpma

Herhangi video klipten birden fazla segmenti kolaylıkla ayırın. AccuCut zaman çizelgesi, kırpma yapacağınız kareyi tam olarak seçebilmeniz için yakınlaştırma işlemini hızlandıt-rıyor ve basitleştiriyor. Korumak istediğiniz segmentlerin uçlarına Mark-in ve Mark-out düğmelerini yerleştirin ve daha sonra Zaman Çizelgesinde yeniden ayarlayın veya düzenleyin.

 

Ekran Yakalama

Bonus Yazılım: Ekrandaki görünümü kaydetme olanağı, sunumlara, demolara ve eğitim videolarına özel içerikler eklemek için harika bir yol. Screen Capture yazılımıyla, sistem ve mikrofon sesini aynı anda kaydedebilirsiniz.

 

Geliştirildi! Media Library yönetimi

Yazılımınızı veya bilgisayarınızı güncellediğinizde, özel kütüphanenizi kolaylıkla yedekleyin ve geri yükleyin. Organize edilmiş medya klasörlerinizi kolaylıkla sezgisel Media Library penceresine aktarın. Video projelerini, özelleştirilmiş Filtreleri veya geçişleri kaydedin ve sonraki projelerinizde de kullanın.

 
                 
  Zaman çizelgesi   FastFlick şablon oluşturma   Küçük Resim İşaretleme   Favorilerinizi Kaydedin  
 

Geliştirildi! Zaman çizelgesi

VideoStudio, video düzenleme işlemini kolaylaştırmak için çok çalışır. Artık düzenleme sırasında sağ tuşa tıklayarak Zaman Çizelgenize iz ekleyebilir veya bir izi silebilirsiniz.

 

YENİ! FastFlick şablon oluşturma

Artık hem VideoStudio hem de FastFlick'de kullanmak üzere kendi FastFlick şablonlarınızı oluşturabilirsiniz.

 

Küçük Resim İşaretleme

Library penceresinde zaman çizelgesinde kullanılan kliplerin küçük resimlerine bir onay işareti eklenir, böylece aynı kaynağı kazara tekrar kullanma olasılığı ortadan kalkar.

 

Favorilerinizi Kaydedin

Tercih ettiğiniz efektleri ve geçişleri işaretleyerek kendi favoriler klasörünüzü oluşturun. My Favorites penceresi, özelleştirilmiş filtre ayarlarını da kaydetmenizi ve yeniden kullanmanızı sağlayacak şekilde geliştirildi.

 

Tüm yetenek düzeyleri için mükemmel

  FastFlick™ kolay slayt gösterileri ve videolar   Hızlı Projeler   Etkileyici slayt gösterileri   Kolay 1-2-3 işakışı  
 

FastFlick™ kolay slayt gösterileri ve videolar

Bonus Yazılım: Sadece 3 adımda film ve slayt gösterileri hazırlayın. Bir şablon seçin, medyanızı ekleyin ve filminizi Facebook, YouTube, Flickr, Vimeo üzerinden paylaşın. Adjust aracı, fotoğraf veya videonuzda çalışmak istediğiniz bölümü seçmenizi sağlar. Projenizi çeşitli video formatlarında kaydedin.

 

Hızlı Projeler

Önceden düzenlenmiş film projeleriyle film oluşturma sürecini hızlandırın. Sadece yertutucu klipleri ve fotoğrafları kendi medyanızla değiştirmeniz yeterli. Dilerseniz birden fazla şablonu bir projede birleştirin.

 

Etkileyici slayt gösterileri

En beğendiğiniz geçiş efektleriyle denemeler yapın, video ve slayt gösterilerinize benzersiz bir görünüm sağlayın. Sadece seçtiğiniz geçiş efektlerini seçin ve Random Effects kategorisine ekleyin.

 

Kolay 1-2-3 işakışı

Projeniz boyunca size kılavuzluk eden Capture, Edit ve Share arayüzleriyle video düzenleme akışına girin. Veya özelleştirilebilir arayüzü kendi ihtiyaçlarınıza göre yeniden düzenleyin.

 
                 
  VideoStudio MyDVD   Bütünleşik Ses Kütüphanesi   Hızlandırma / Elektronik Flaş Efekti   Eğitim kaynakları  
 

VideoStudio MyDVD

Bonus Yazılım: Videolarınızı ve fotoğraflarınızı, resim açısından zengin menüler ve müzikle profesyonel görünümlü multimedya disk projelerine dönüştürmenin yeni ve daha kolay yolunu deneyimleyin. Menüleri, alt menüleri ve bölümleriyle 10 temalı şablondan birini kullanarak stil sahibi bir görünüm sağlayın.

 

Bütünleşik Ses Kütüphanesi

Hiçbir film, film müziği olmadan tamamlanmış sayılmaz. Ses kütüphanesi, arasından seçim yapabileceğiniz yüzlerce serbest telifli müzik ve ses içeriyor — süreleri de filmlerinize göre otomatik olarak ayarlanıyor! Veya kendi filminize kendi ses dosyalarınızı veya en sevdiğiniz şarkıyı ekleyin.

 

Hızlandırma / Elektronik Flaş Efekti

Bir dizi fotoğrafı kullanarak kolaylıkla time-lapse veya strobe efektleri oluşturun. Gün batımının veya yükselen dalgaların birkaç saat boyunca, birkaç saniyede bir fotoğrafını çekin, bu resimleri bir hızlandırılmış filme dönüştürün.

 

Eğitim kaynakları

Help menüsünden eğitim kaynaklarına erişin. En son Help dosyasında arama yapın, kullanım kılavuzunu indirin (PDF) Discovery Center sitesindeki çok sayıda eğitim videosunu izleyin. EK OLARAK PLUS, StudioBacklot.tv için ücretsiz 30 gün erişim edinin! Videolardan, eğiticilerden öğrenin ve serbest telifli kütüphaneye erişin.

 

Performans ve uyumluluk

  6. Nesil Intel çiplerine göre iyileştirildi   HEVC desteği   XAVC S   Mobil aygıtlar için videolar oluşturun  
 

YENİ! 6. Nesil Intel çiplerine göre iyileştirildi

En yeni çip teknolojisine göre iyileştirilmesi sayesinde geliştirilmiş hız ve performansın keyfini çıkarın.

 

YENİ! HEVC desteği

Yeni HEVC (H.265) açmak ve kaydetme desteğiyle uyumluluk geliştirildi, böylece daha yüksek sıkıştırma, daha iyi kalite ve daha küçük dosya boyutu olanağı sağlandı.

 

XAVC S

MP4-AVC/H.264 temelli video kameralar için yeni bir standart olan XAVC S kullanarak çalışın ve 4K 3840 x 2160 çözünürlük desteğine sahip olun.

 

Mobil aygıtlar için videolar oluşturun

Tam iPad, iPhone, iPod touch ve Sony PSP, Windows ve Android akıllı telefon desteği sayesinde videolarınızı heryerde paylaşın. Nerede olursanız olun video eserlerinizi izleyin.

 
                 
  Tam Disk Kaydetme + Video Düzenleme Bir Arada   Paylaşmaya hazır          
 

Tam Disk Kaydetme + Video Düzenleme Bir Arada

Videolarınızı ve fotoğraf slayt gösterilerinizi, tek bir video üretim uygulamasında, DVD, AVCHD veya ISO disk imajı olarak kaydetmek için kapsamlı dahili disk kayıt araçlarını kullanın.

 

Paylaşmaya hazır

Videolarınızı doğrudan VideoStudio içinden YouTube, Vimeo, Facebook ve Flickr gibi favori web sitelerine aktarın, diske kaydedin veya farklı boyut ve formatlarda oluşturun.

 

 

 

 

 

 

 

Ana Uygulamalar

 • Corel PaintShop Pro X9
 • Corel VideoStudio Pro X9

PaintShop Pro İçeriği

 • Discovery Center sitesinde eğitim videoları kütüphanesi
 • PaintShop Pro X9 Betik Kılavuzu
 • Fırça, resim çerçevesi ve resim tüpü koleksiyonları
 • Online Kullanıcı Kılavuzu
 • Online Yardım

VideoStudio Pro İçeriği

 • Corel Live Screen Capture™
 • Corel FastFlick™ video slayt gösterisi oluşturucu
 • Corel MyDVD™
 • Scorefitter™ serbest telifli müzik
 • Şablon, başlık, yazıtipi paketleri ve müzik parçaları kütüphaneleri
 • NewBlue Video Effects (Sampler Pack, Titler EX, Essentials I & II)
 • Discovery Center sitesinde eğitim videoları kütüphanesi
 • Online Kullanıcı Kılavuzu
 • Online Yardım

 

 

 • Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7 son servis dosyalarıyla (32-bit veya 64-bit sürümleri)
 • Intel Core Duo 1.8 GHz, Core i3 veya AMD Athlon 64 X2 3800+ 2.0 GHz veya fazlası
 • 2 GB RAM (Windows 64-bit için en az 4 GB)
 • Tam yükleme için sabit diskte 6 GB boş alan
 • 1280x768 çözünürlük, 16-bit renkli görünüm (1366x768 çözünürlük, 24-bit veya daha fazla renkli görünüm önerilir)
 • 128 MB VGA VRAM
 • DirectX® 9 veya daha sonraki uyumlu video adaptörü, son sürücüsüyle
 • Çevrimiçi özellikler ve eğitim videoları için İnternet bağlantısı gerekir

PaintShop Pro X9

Açılabilen Formatlar

 • AI, BMP, CAL, CALS, CGM, CLP, CUR, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, GIF, HDP, IFF, IMG, J2C, J2K, JIF, JP2, JPC, JPE, JPEG, JPG, JPS, JPX, MAC, MPO, MRW, MSP, PBM, PCD*, PCT, PCX, PDF, PGM, PIC, PICT, PNG, PNS, PPM, PS, PSD, PSP (PSP resim dosyaları), RAS, RAW, RIF, RLE, SCT, SVG, SVGZ, TGA, TIF, UFO, WBM, WBMP, WDP, WEBP, WMF, WPG**
 • Aşağıdaki uzantılarda 450'den fazla kamera modelinin RAW dosyaları desteklenmektedir: 3FR, ARW, CR2, CRW, DCR, DNG, ERF, K25, KDC, MEF, MOS, NEF, NRW, ORF, PEF, RAF, RW2, SR2, SRF, X3F

Fırça Formatları

 • PaintShop Pro Brush (.pspbrush), Adobe Photoshop Brush (.abr), Jasc Brush (.jbr)

Kaydedilebilen Formatlar

 • BMP, CAL, CALS, CLP, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, AI, PS, GIF, HDP, WDP, IFF, IMG, JP2, J2C, J2K, JPC, JPX, JPG, JIF, JPE, JPEG, MAC, MSP, PBM, PCX, PGM, PIC, PPM, PNG, PSD, PSP (PSPIMAGE FILES), RAS, RAW, RIF, RIFF, RLE, SCT, CT, JPS, PNS, TGA, TIF, TIFF, WBMP, WBM, WEBP, WMF

*Sadece 32-bit yüklemelerde destekleniyor.

** WPG (WordPerfect Vector) 64 bit sistemlerde desteklenmiyor. WordPerfect Bitmap 64 bit sistemlerde destekleniyor.

Video Studio Pro X9

3D ve full HD video düzenlemek için, Corel bir Intel Core i7 veya AMD Phenom II X8 işlemci, Windows 7 veya Windows 8 64-bit işletim sistemi ve en az 4 GB RAM önerir. 4K video düzenlemek için, 4. nesil Intel Core i7 işlemci önerilir.

Desteklenen giriş/çıkış aygıtları

 • iPhone, iPad, iPod Classic videolu, iPod touch, Sony PSP, Windows ve Android akıllı telefonlar
 • Dahili bellek, bellek kartı, DVD disk ve sabit diske kaydeden kameralar
 • USB yakalama aygıtları, PC kameraları, webcam
 • DV, D8 veya HDV kameralar ile kullanmak için IEEE 1394/FireWire kartları
 • USB Video Class (UVC) DV
 • OHCI-Compliant IEEE-1394 desteği
 • Analog kameralar için analog yakalama kartı (Windows XP ve yayınlama için VFW ve WDM desteği)
 • Windows Vista ve Windows 7 için sürücü mimarisi desteği
 • Analog ve dijital TV yakalama aygıtı (Broadcast Sürücü Mimarisi desteği)
 • Windows uyumlu Blu-ray Disc™, DVD-R/RW, DVD+R/RW, DVD-RAM ve CD-R/RW sürücüleri
 • Stop motion için Digital Single-Lens Reflex (SLR) kameralar: EOS-1D Mark III, EOS-1D Mark IV, EOS-1Ds Mark III, EOS 1D X, EOS-1D C, EOS 5D Mark II, EOS 5D Mark III, EOS 6D, EOS 7D, EOS 40D, EOS 50D, EOS 60D, EOS 60Da, EOS 450D/Rebel XSi, EOS 500D/Rebel T1i, EOS 550D/Rebel T2i, EOS 600D/Rebel T3i, EOS 650D/Rebel T4i, EOS 1000D/Rebel XS, EOS 1100D/Rebel T3, EOS M