Fiyatı 159 $
105 $
SATIN AL

Corel PaintShop Pro X9

 

- 4.2 yıldız* (412 Amazon yorumu)
YENİ Zaman kazandıran proje şablonları
YENİ Smart Capture ile ekran yakalama
YENİ Gradient Fill kontrolleri
Geliştirilmiş Metin araçları

*Önceki sürüme göre

 

 

 

Tümü bir arada fotoğraf düzenleyici

Şimdiye olduğundan daha kolay, hızlı ve yaratıcı fotoğraf düzenleme yazılımı olan Corel® PaintShop® Pro X9 ile, gerçek yaratıcılık potansiyelinizi keşfedin. Daha sade, geri bildirimli görüntü işleme özellikleri, yeni proje şablonları, gradyan araçları ve metin hazırsetleriyle, fotoğraf ve tasarım projelerinizi daha kısa sürede tamamlayın. Ekranınızı yakalamak ve net bir iletişim kurabilmek için yeni ekran yakalama araçlarını kullanın. Evde ve iş yerinde, bu tür bir işlevselliği, değeri ve performansı elde etmenin tek yolu — üyelik gerektirmiyor. Bu PaintShop Pro’nun gücü.

   

Kapsamlı fotoğraf ve resim düzenleme yazılımı

  Güçlü resim düzenleme yazılımı   Yaratıcı grafik tasarım   Kolay, hızlı düzeltmeler  
 

 

Güçlü resim düzenleme yazılımı

En iyi fotoğrafı oluşturun Hızlı düzeltmeler için tek tıklamalık ayarları kullanın veya hassas seçimler, katmanlar, fırçalar ve içerik uyumlu düzenleme araçlarıyla derine dalın.

 

 

Yaratıcı grafik tasarım

Etkileyici web, baskı ve fotoğraf projeleri için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi edinin. Metin, fırça, doku, çizim ve boyama araçlarıyla tasarlayın.

 

 

Kolay, hızlı düzeltmeler

Tüm fotoğraflarınızı, zaman kazandıran resim düzenleme yazılımıyla geliştirin. Kırpın, düzeltin, klonlayın, rötuşlayın ve kırmızı gözü temizleyin.

 

 

 

Özellik açısından zengin resim düzenleme yazılımı

 

      Şablondan Yeni

YENİ!

 
Smart Capture ile ekran yakalama

YENİ!

 
Gradient Fill aracı

YENİ!

 
  Şablondan Yeni
Yeni proje şablonlarıyla harika çalışmaları çok daha hızlı oluşturun. Hızlıca fotoğraf koleksiyonu, kişiselleştirilmiş tebrik kartı, broşür gibi projeler oluşturun. İlerideki tasarım ve fotoğraf projelerinizi hızlandırmak için kendi tasarımlarınızı şablon olarak kaydedin.
 

Smart Capture ile ekran yakalama
PaintShop Pro programının tam düzenleme gücüyle ekran görünümünü tek bir yerde yakalayın, düzenleyin ve üzerine not ekleyin—birden fazla uygulamaya gerek yok! New Smart Capture modu, sadece imleci yakalamak istediğiniz bölgenin üzerine getirerek, hızlıca bir resim yakalamanızı sağlar.

  Gradient Fill aracı
Gradyanları doğrudan resim, şekil veya tuval üzerinde ayarlayarak zaman kazanın. Gradyanları istediğiniz gibi değiştirebilmeniz için renk kutularını sürükleyip bırakmanız ve Gradient Fill aracı üzerindeki düğümleri taşımanız yeterli.
 
             
 
Metin Hazırsetleri

YENİ!

 
Geliştirilmiş Metin aracı

GELİŞTİRİLDİ!

 
Eşzamanlı Fotoğraf Efektleri

GELİŞTİRİLDİ!

 
  Metin Hazırsetleri
Sevdiğiniz yaratıcı görünümü daha hızlı elde edin ve eğlenceli yeni metin efektlerini keşfedin. PaintShop Pro’ya dinamik olarak eklenen bu ücretsiz ve üst düzey hazırsetler, taze, yeni metin seçenekleri sunuyor ve Web üzerinden sürekli olarak güncelleniyor.
 

Geliştirilmiş Metin aracı
Sadeleştirilmiş metin araç çubuğuyla istediğiniz metin stilini hızlıca uygulayın. Renkleri daha hızlı seçin ve sık kullandıklarınızı görüntülemek ve kullanmadıklarınızı gizlemek için metin araç çubuğunuzu özelleştirin.

  Eşzamanlı Fotoğraf Efektleri
Smart Photo Fix, White Balance and Fill Light/Clarity gibi 10 PaintShop Pro’nun en çok kullanılan ayarları artık eşzamanlı performans sunarak, hızlı ve geri bildirimli düzenleme deneyimi için düzenlemelerinizin sonucunu anında görmenizi sağlıyor.
 
             
 
Geliştirilmiş Stylus ve Grafik Tableti desteği

YENİ!

 
Yeni Batch Smart Photo Fix ile Toplu İşlem

GELİŞTİRİLDİ!

 
Betikler

GELİŞTİRİLDİ!

 
  Geliştirilmiş Stylus ve Grafik Tableti desteği
Çok daha doğal bir deneyim için PaintShop Pro X9’u bir grafik tablet veya stylus kullanılabilen PC ile birleştirin. Microsoft Windows Surface PC ailesi dahil olmak üzere Windows Real-Time Stylus (WinRTS) aygıt desteği içeriyor.
 

Yeni Batch Smart Photo Fix ile Toplu İşlem
Birden fazla fotoğrafa tek adımda ayarlamalar uygulamak için Smart Photo Fix ile toplu işlemi birleştirerek zaman kazanın ve üretkenliğinizi arttırın. Veya filigran ekleme veya resim boyutunu değiştirme gibi toplu işlemleri hızlıca uygulamak için kullanın.

  Betikler
Betiklerle tekrarlanan ve karmaşık fotoğraf düzenleme işlemlerini otomatikleştirin ve hızlandırın. Sessiz betikler, betikleri çok daha hızlı uygulamanızı sağlar. Welcome Guide içindeki kullanışlı betikleri inceleyin veya ücretsiz Scripting Guide ile kendi betiklerinizi oluşturun.
 
             
 
Kılavuzlu Tur

YENİ!

 
Düzenleme Geçmişini Dışa Verme

YENİ!

 
Windows Server 2016 Desteği

GELİŞTİRİLDİ!

 
  Kılavuzlu Tur
Yeni kılavuzlı turla PaintShop Pro X9 programını öğrenin ve kısa sürede başarın. Bu adım adım sanal tur, arayüzde yolunuzu rahatlıkla bulmanızda yardımcı olacak ve yeni özelliklere zaman kaybetmeden hakim olmanızı sağlayacak!
  Düzenleme Geçmişini Dışa Verme
İster zeki bir eğitmen isterse keskin gözlü dedektif olun, yeni Export Edit History özelliği düzenlemelerinizi hızlıca dokümante etmenizi ve paylaşmanızı sağlayacak. Bir resme yapılan tüm düzenlemeleri hassas şekilde kaydedin, sonra adım adım eğitim dokümanı içinde kullanın veya tekniklerinizi paylaşın.
  Windows Server 2016 Desteği
PaintShop Pro X9, Windows Server 2016 ile uyumludur. Fotoğraf düzenleme, grafik oluşturma, ekran yakalama ve açıklama ekleme gibi işlemler için local olarak sunulan veya bulutta sanal ortamlar kullanan organizasyonlar için mükemmel çözüm. Daha fazla detay için lisanslama ekibinizle görüşün.
 
             
 
Intel RealSense dahil XDM Desteği

YENİ!

 
Fotoğraf Makinesi Raw Desteği

GELİŞTİRİLDİ!

  Metnin Sarmalaması  
  Intel RealSense dahil XDM Desteği
PaintShop Pro’da yenilikçi fotoğraf düzenleme süreci devam ediyor! Intel RealSense-içeren tablet veya fotoğraf makinesi ile çekilen XDM fotoğraflarını PaintShop Pro’nun Adjust arayüzünde düzenleyin. Nesnelere kameraya uzaklığına bağlı olarak efekt uygulayarak zamandan tasarruf edin ve seçim hassaslığını geliştirin.
  Fotoğraf Makinesi Raw Desteği
PaintShop Pro X9, 15 yeni fotoğraf makinesi için destek içeriyor. Herhangi bir RAW resmi Camera RAW Lab ile hızlıca ve kolaylıkla dönüştürerek ve ayarlayarak, tüm çekimlerinizde canlı renkler, detaylar ve güzel görünüm elde edin.
  Metnin Sarmalaması
Bir seçimi veya vektörel şekli, anında etrafını saran metinle çevirin. Web grafikleri, posterler, albümler, broşürler, kollajlar ve diğer projeler için ilgi çekici tasarım öğeleri oluşturur.
 
             
  Magic Move ve Magic Fill   Hassas seçimler   Lens Düzeltmesi  
  Magic Move ve Magic Fill
İçeriğe duyarlı düzenleme araçlarıyla resimleri daha hızlı düzenleyin. Bir nesne veya arkaplanı Magic Move ile taşıyın veya resminizin istemediğiniz bir bölümünü Magic Fill ile silin. Boş alan otomatik olarak etrafındaki arkaplanla uyuşacak şekilde doldurulacaktır.
  Hassas seçimler
Fotoğraf düzenleme yazılımı için hassas seçim olanağı olmazsa olmazdır. PaintShop Pro X9, daha kolay ve hassas seçimler için seçim boyutunu genişlik ve yükseklik değeri girerek veya sabit bir oranda ayarlamanızı sağlıyor.
  Lens Düzeltmesi
Birçok fotoğraf makinesi lensinin yol açtığı deformasyonları, vinyetleri ve renk sapmasını, Edit arayüzünde ve Camera RAW Lab içinde Lens Correction araçlarıyla hızlıca düzeltin.
 
             
  4K monitör desteği   Katman   Metin ve Şekil Kesme  
  4K monitör desteği
Yeni fotoğraf düzenleme yazılımınızla yüksek çözünürlüklü bir monitörü birleştirdiğinizde, her detayı görün ve fotoğraflarınızın güzelliğinin keyfini çıkarın. PaintShop Pro X9, Ultra High DPI görüntülemeyle uyumludur (4K çözünürlükte %250'ye kadar yakınlaştırma).
  Katman
Katmanlar, gelişmiş görüntü düzenleme, kompozisyon ve grafik tasarımı için önemlidir. İstediğiniz katmanı ismini yazarak hızlıca bulun, seçili katmanları birleştirin, katman gruplarını kolaylıkla genişletin ve daraltın.
  Metin ve Şekil Kesme
Alttaki fotoğrafı veya resmi metin veya bir şekil içerisine kırparak anında fotoğraf nesnesi oluşturun. Sonra herhangi bir resme katman olarak yapıştırın veya sürükleyin.
 
             
  Kolay dahili eğitim   Geçişli filtre efekti   Boyama ve çizim araçları  
  Kolay dahili eğitim
Ödüllü Learning Center penceresinden edineceğiniz ek ipuçları ve püf noktalarıyla daha akıllı ve hızlı çalışın. Bu entegre referans kılavuzu, fotoğraf düzenleme yazılımınızı en iyi şekilde kullanabilmeniz için adım adım talimatlar ve doğru araca hızlı erişim sağlıyor.
  Geçişli filtre efekti
Çeşitli fotoğraf makinesi lens filtrelerini simüle etmek için fotoğraflarınıza hızlıca benzersiz renk gradyanları uygulayın. Çok sayıda kullanımı kolay gradyan kontrolü, daha fazla yaratıcılık ve deneme sağlıyor.
  Boyama ve çizim araçları
Dijital sanat çalışmalarınız ve yaratıcı tasarımlarınızı hayata taşımak için, boya fırçası, airbrush gibi dahili çok sayıda fırçadan birini seçin, dolgu ve renk değiştirme seçeneklerini kullanın veya Adobe Photoshop fırçalarını aktarın. Vektörel illüstrasyon araçları, hazır set şekiller ve kalemlerlerle çizim yapmanızı ve yol üzerine metin yerleştirmenizi sağlar.
 
             
  Fotoğraf Eşleştirme   Gezimi Paylaş   Sosyal medya paylaşımı  
  Fotoğraf Eşleştirme
Fotoğraflarınızı GPS verisi ve Facebook nerede özelliğini kullanarak haritayala eşleştirerek neyin nerede olduğunu takip edin. Map modu resimleri geometrik olarak etiketler, Google Maps ile konumları ekleyerek, fotoğraflarınızı konuma göre görüntülemenizi ve organize etmenizi sağlar.
  Gezimi Paylaş
Kapsamlı fotoğraf gezgini deneyimi için, Share My Trip özelliğini kullanarak fotoğraflarınızı ve yorumlarınızı doğrudan etkileşimli haritaya bağlayan etkileyici bir slayt gösterisi oluşturun. Fotoğraf eşleştirmenizi bir slayt gösterisi olarak kaydedin, Facebook'ta uygun bir paylaşım için Dropbox hesabınıza aktarın.
  Sosyal medya paylaşımı
PaintShop Pro X9 dahili sosyal medya özelliğini kullanarak, sevdiklerinizle iletişime geçin ve fotoğraflarınızı dünyayla paylaşın. Fotoğraflarınızı ve fotoğraflarla hazırladığınız projeleri hızlı ve kolay bir şekilde Facebook, Flickr ve Google+ hesapları üzerinden paylaşın.
 
             
  Fotoğraf düzenleme eğitim videoları   Üçüncü parti eklenti desteği   İlgi çekici portre rötuşu  
  Fotoğraf düzenleme eğitim videoları
Dahili Discovery Center aradığınız yardımı bulmanızı hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Yeteneklerinizi geliştirmek, daha iyi bir fotoğrafçı ve fotoğraf düzenleyici olmak için, yardımcı eğitim videoları kütüphanesini inceleyin.
  Üçüncü parti eklenti desteği
Özel üçüncü parti eklentilerle fotoğraf düzenleme yazılımınızın yeteneklerini geliştirin. Üçüncü parti eklentilerin 64-bit sürümlerinin desteklenmesi ve Adobe Photoshop eklentileri için gelişmiş destek, yaratıcılık olanaklarının kapısını açıyor.
  İlgi çekici portre rötuşu
Kolay kırmızı göz düzeltme ve lekeleri ve istenmeyen çizgileri kaldıran, kırışıklıkları yumuşatan, dişleri beyazlatan ve hatta tenin tonunu değiştiren Makeover araçlarıyla, herkesin güzel görünmesini sağlayın.
 
             
  Zengin dosya desteği   Retro Lab   Hızlı efektler  
  Zengin dosya desteği
Fotoğrafınızı ister fotoğraf makinesinden, ister tarayıcıdan, web'den veya bir başka fotoğraf düzenleyiciden aktarın, PaintShop Pro Adobe Photoshop .psd dosyaları dahil olmak üzere çok sayıda popüler raster ve vektörel dosya formatını destekler. Kolay paylaşım için, dosyalarınızı çok sayıda resim formatından birinde kaydedin.
  Retro Lab
Eski tip renk ve kontrast uygulayarak fotoğraflarınıza nostaljik bir görünüm verin. Eski düşük çözünürlüklü kameralardan ilham alan hızlı efektleri seveceksiniz.
  Hızlı efektler
Saniyeler içinde fotoğraflarınıza yaratıcı efektler ekleyin. Artistic, Film Styles, Black & White ve Landscape gibi stil kategorileri ile organize edilmiş çok sayıda hazır efekt arasından seçim yapın. Küçük resimler istediğiniz efekti seçmenizi kolaylaştırıyor.
 
             
  Seçilir odak   Web araçları   İlgi çekici fotoğraf restorasyonu  
  Seçilir odak
Para ödemeden pahalı tilt-shift lens efektlerini elde edin! Selective Focus, fotoğraflarınızda tilt-shift efektler oluşturmanızı sağlar. Bu araçlarla alan derinliği oluşturarak, resmin belirli bölümlerini flulaştırarak diğer bölümlere odaklanma sağlayabilirsiniz.
  Web araçları
Resimleri online kullanım için kaydetmek ve iyileştirmek için çok sayıda gelişmiş web araçlarını kullanın. Grafiklerinizle HTML sayfaları bağlamak için resim eşleştirme araçlarını, web sayfalarınızda kullanacağınız resimler için Slicing ve Rollover araçlarını kullanın.
  İlgi çekici fotoğraf restorasyonu
Güçlü fotoğraf restorasyon araçlarıyla eski aile fotoğraflarınızı hayata döndürün. Solmuş fotoğraflardaki renk ve kontrastı düzeltmek için Fade Correction aracını, yıpranmış fotoğraflardaki çatlakları düzeltmek için Scratch Remover aracını kullanarak fotoğrafları yenileştirin.
 
             
  Kapsamlı metin araçları          
  Kapsamlı metin araçları
Güçlü fotoğraf restorasyon araçlarıyla eski aile fotoğraflarınızı hayata döndürün. Solmuş fotoğraflardaki renk ve kontrastı düzeltmek için Fade Correction aracını, yıpranmış fotoğraflardaki çatlakları düzeltmek için Scratch Remover aracını kullanarak fotoğrafları yenileştirin.

     
 

 

 


Özellikler
PaintShop Pro X9 Ultimate PaintShop Pro X9 PaintShop Pro X8 Ultimate PaintShop Pro X8 PaintShop Pro X7
YENİ Corel® AfterShot™ 3 – Büyük fotoğraf koleksiyonlarını bile hızlıca ayarlayın ve yönetin, RAW dosyalarını geliştirin.   AfterShot™ 2    
Athentech Imaging'den Perfectly Clear - ödüllü, akıllı fotoğraf düzeltme teknolojisiyle fotoğraflara yetenekli, tek tıklamalık düzeltmeler uygulayın.      
YENİ Corel® Live Screen Capture – Videoyu doğrudan ekranınızdan kaydedin. Kaydederken hem sistem hem de mikrofon sesini kolaylıkla yakalayın.        
Yaratıcı koleksiyon – Çok sayıda fırça, doku ve serbet telifli artalan içeriyor.      
YENİ New from Template – Yeni proje şablonlarıyla, kişiselleştirilmiş tebrik kartı, broşür gibi projeleri çok daha hızlı hazırlayın.      
YENİ Smart Capture ile Ekran Yakalama – Ekran kayıtlarını tek bir yerde yakalayın ve düzenleyin.      
YENİ Gradient Fill aracı – Bir gradyanı doğrudan bir resim üzerine sürükleyip bırakarak ve değiştirmek için noktaları sürükleyerek gradyanları kolaylıkla ayarlayın.      
YENİ Metin Hazırsetleri – Metninize hazırsetleri uygulayarak düzenleme işlemini hızlandırın.      
Geliştirildi! Geliştirilmiş Metin aracı – Yeni metin özelliklerini içeren, sade ve özelleştirilebilir metin araç çubuğunun keyfini çıkarın.      
Geliştirildi! Eşzamanlı Fotoğraf Efektleri – Hızlı ve geri bildirimli düzenleme deneyimi için fotoğraf ayarlamalarınızı eşzamanlı olarak inceleyin.
     
YENİ Düzenleme Geçmişini Dışa Verme – Belirli bir fotoğraf veya proje için düzenlemelerinizi dökümante edin ve paylaşın.      
YENİ Geliştirilmiş Stylus ve Grafik Tablet desteği – WinRTS aygıt desteği ile gelişmiş stylus performansının keyfini çıkarın.      
YENİ Batch Smart Photo Fix – Birden fazla fotoğrafa tek adımda ayarlamalar uygulamak için Smart Photo Fix ile toplu işlemi birleştirerek zaman kazanın.      
YENİ Kılavuzlu Tur – Başlangıçtaki turla, PaintShop Pro’nun arayüzü ve anahtar özellikleriyle ilk karşılaşmada başarılı olun      
Geliştirildi! Betikler – Varsayılan olarak gizlenmiş Script iletişim kutularıyla betiklerinizi daha hızlı uygulayın.      
Metin sarmalaması – Yeni yaratıcı seçenekler için vektörel şeklin veya seçimin etrafını hemen metinle sarmalayın.  
Magic Move – Taşıyacağınız insanı veya nesneyi seçin, yeni konuma taşıyın. Arkada kalan boş alan otomatik olarak doldurulur  
Lens Düzeltmesi – Deformasyonları, vinyetleri ve renk sapmalarını, Edit arayüzünde veya Camera RAW Lab penceresinde kolaylıkla düzeltin.  
4K monitör desteği – Tüm yeni ikonlar ve gelişmiş arayüz, Ultra High DPI görüntülemeyle uyumludur.  
Magic Fill – Fotoğrafınızda istemediğiniz bölgeleri kolaylıkla silin ve uygun şekilde artalan renkleriyle kaplayın.
Metin ve Şekil Kesme araçları – Altta kalan resmi metin ve şeklin içine yerleştirerek hemen fotoğraf nesneleri oluşturun.
XMP desteği – RAW resimler için XMP desteğiyle, PaintShop Pro X8 XMP dosyalarında kaydedilen verileri okuyabilir ve içe alabilir.
Hızlı seçim araçları – Auto Selection ile bir seçim penceresini sürükleyin. Veya, Smart Selection fırçası ile hedef bölge üzerinde imleci geçirerek hızlıca bir seçim yapın.
Videolarla eğitim – Discovery Center'daki yardımcı eğitim videosu kütüphanelerini izleyerek öğrenin.
Eklenti desteği – Üçüncü parti ve Adobe Photoshop eklentilerinin 64-bit sürümlerinin keyfini çıkarın.
Places – Fotoğraflarınızı gerçek dünyadaki konumlara bağlayın.
People – Use face recognition technology to tag the people in your photos. People – Yüz tanıma teknolojisini kullanarak fotoğraflarınızdaki insanları etiketleyin.
HDR fotoğraf birleştirme – Birden fazla pozlamadaki fotoğrafları birleştirerek çekici High Dynamic Range (HDR) fotoğraflar oluşturun.
Retro Lab™ – Eski efektleri uygulamak için, eski düşük çözünürlüklü fotoğraf makinesinden esinlenen filtreler uygulayın.
Instant Effects paleti – Vintage fotoğraflardan, film stillerinden esinlenilen onlarca benzersiz, yaratıcı efekti uygulayarak fotoğraflarınızı dönüştürün.
Share My Trip – Google Maps uygulamasını da kullanarak etkileşimli slayt gösterileri yapın.
Paylaşma seçenekleri – Fotoğraflarınızı Facebook, Flickr ve Google+ ortamlarına aktarın.
Script – Toplu işlemler için betik motorunu ve kılavuzunu kullanarak tekrarlayan işlemleri yaparken hızlanın.
Seçili Odak – Pahalı tilt-shift objektifleri taklit ederek manzarayı bir minyatür dünyaya dönüştürün.
Işık ve netlik ekleyin – Fotoğrafın diğer kısımlarını olduğu gibi korurken gölgeli alanları aydınlatın.
RAW Lab – AW resimlerinizi kalıcı değişiklik yapmadan ayarlayın. Aşırı pozlanmış alanlardaki detayları kolaylıkla ortaya çıkarın, beyaz dengesini düzeltin vs.
Toplu işlemler – Bir fotoğrafı ayarlayın, sonra birden fazla fotoğrafa uygulayın.
Fotoğraf Yönetim Araçları – Fotoğraflarınızı kataloglayarak, arama yaparak, oylayarak ve etiketleyerek favorileri hemen bulun.
Object Extractor – Hızlı ve hassas şekilde izole edin ve resimden çıkarın.
Görünür Filigran – Fotoğraflarınıza ticari markanızı ve markanızı ekleyin.
Color Changer Aracı
Adjustment Layers
Makeover Araçları – Lekeleri temizleyin, dişleri beyazlatın, cildi bronzlaştırın ve öznenini zayıflatın
Digital Camera Noise Removal ve Chromatic Aberration Removal Filtreleri
Straighten, Perspective ve Lens Distortion Correction Filtreleri
Clone ve Scratch Remover araçları
Vektörel Çizim Araçları
Web grafikleri: Image Optimizer, Rollover Creator ve Image Slicer & Mapper

 

 

 

 • Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7 son servis dosyalarıyla (64-bit veya 32-bit sürümleri)
 • Intel Core Duo 1.8 GHz, Core i3 veya AMD Athlon 64 X2 3800+ 2.0 GHz veya fazlası
 • 2 GB RAM veya fazlası (Windows 64-bit için en az 4 GB)
 • 128 MB VGA VRAM
 • Sabit diskte 1 GB boş alan (2GB önerilir)
 • 1280x768 çözünürlük, 16-bit renkli görünüm (1366x768 çözünürlük, 24-bit veya daha fazla renkli görünüm önerilir)
 • DirectX® 9 veya daha sonraki uyumlu video adaptörü, son sürücüsüyle
 • Internet Explorer 10 veya sonrası
 • Çevrimiçi özellikler ve eğitim videoları için İnternet bağlantısı gerekir

Açılabilen Formatlar

 • AI, BMP, CAL, CALS, CGM, CLP, CUR, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, GIF, HDP, IFF, IMG, J2C, J2K, JIF, JP2, JPC, JPE, JPEG, JPG, JPS, JPX, MAC, MPO, MRW, MSP, PBM, PCD*, PCT, PCX, PDF, PGM, PIC, PICT, PNG, PNS, PPM, PS, PSD, PSP (PSP resim dosyaları), RAS, RAW, RIF, RLE, SCT, SVG, SVGZ, TGA, TIF, UFO, WBM, WBMP, WDP, WEBP, WMF, WPG**

Bu uzantılarda 450'den fazla kamera modelinin RAW dosyaları desteklenmektedir: 3FR, ARW, CR2, CRW, DCR, DNG, K25, KDC, NEF, NRW, ORF, PEF, RAF, RW2, SR2, SRF, X3F (aşağıda tüm RAW fotoğraf makinesi desteklerini görebilirsiniz)

*Sadece 32-bit yüklemelerde destekleniyor

** WPG (WordPerfect Vector) 64 bit sistemlerde desteklenmiyor. WordPerfect Bitmap 64 bit sistemlerde destekleniyor.

Desteklenen Fırça Formatları

 • PaintShop Pro Brush (.pspbrush), Adobe Photoshop Brush (.abr), Jasc Brush (.jbr)

Kaydedilebilen Formatlar

 • BMP, CAL, CALS, CLP, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, AI, PS, GIF, HDP, WDP, IFF, IMG, JP2, J2C, J2K, JPC, JPX, JPG, JIF, JPE, JPEG, MAC, MSP, PBM, PCX, PGM, PIC, PPM, PNG, PSD, PSP (PSPIMAGE FILES), RAS, RAW, RIF, RIFF, RLE, SCT, JPS, PNS, TGA, TIF, TIFF, WBMP, WBM, WEBP, WMF

RAW Fotoğraf Makinesi Desteği

Adobe

 • Adobe Digital Negative (DNG)

Canon

 • Canon EOS 1000D / Digital Rebel XS / Kiss Digital F
 • Canon EOS 1100D / Digital Rebel T3 / Kiss Digital X50
 • Canon EOS 1200D / Digital Rebel T5 / Kiss Digital X70
 • Canon EOS 1300D
 • Canon EOS 100D / Rebel SL1 / Kiss X7
 • Canon EOS 10D
 • Canon EOS 20D
 • Canon EOS 20Da
 • Canon EOS 300D / Digital Rebel / Kiss Digital
 • Canon EOS 30D
 • Canon EOS 350D / Digital Rebel XT / Kiss Digital N
 • Canon EOS 400D / Digital Rebel XTi / Kiss Digital X
 • Canon EOS 40D
 • Canon EOS 450D / Digital Rebel XSi / Kiss Digital X2
 • Canon EOS 500D / Digital Rebel T1i / Kiss Digital X3
 • Canon EOS 50D
 • Canon EOS 60D
 • Canon EOS 70D
 • Canon EOS 80D
 • Canon EOS 550D / Digital Rebel T2i / Kiss Digital X4
 • Canon EOS 600D / Digital Rebel T3i / Kiss Digital X5
 • Canon EOS 650D / Digital Rebel T4i / Kiss Digital X6i
 • Canon EOS 700D / Digital Rebel T5i / Kiss Digital X7i
 • Canon EOS 750D / Digital Rebel T6i / Kiss Digital X8i
 • Canon EOS 760D / Digital Rebel T6s / Kiss Digital X9
 • Canon EOS 5D
 • Canon EOS 5Ds
 • Canon EOS 5D Mark II
 • Canon EOS 5D Mark III
 • Canon EOS M
 • Canon EOS M3
 • Canon EOS M10
 • Canon EOS 6D
 • Canon EOS 7D
 • Canon EOS 7D Mark II
 • Canon EOS C500
 • Canon EOS D2000 / DSC520
 • Canon EOS D30
 • Canon EOS D60
 • Canon EOS-1D
 • Canon EOS-1D C
 • Canon EOS-1D Mark II
 • Canon EOS-1D Mark II N
 • Canon EOS-1D Mark III
 • Canon EOS-1D Mark IV
 • Canon EOS-1Ds
 • Canon EOS-1Ds Mark II
 • Canon EOS-1Ds Mark III
 • Canon EOS-1Dx
 • Canon EOS-1D X Mark II
 • Canon EOS C500
 • Canon PowerShot 600
 • Canon PowerShot A5
 • Canon PowerShot A5 Zoom
 • Canon PowerShot A50
 • Canon PowerShot A3300
 • Canon PowerShot G1
 • Canon PowerShot G1X
 • Canon PowerShot G2
 • Canon PowerShot G3
 • Canon PowerShot G3 X
 • Canon PowerShot G5
 • Canon PowerShot G5 X
 • Canon PowerShot G6
 • Canon PowerShot G7 X
 • Canon PowerShot G9
 • Canon PowerShot G9 X
 • Canon PowerShot G10
 • Canon PowerShot G11
 • Canon PowerShot G12
 • Canon PowerShot S30
 • Canon PowerShot S40
 • Canon PowerShot S45
 • Canon PowerShot S50
 • Canon PowerShot S60
 • Canon PowerShot S70
 • Canon PowerShot S90
 • Canon PowerShot S95
 • Canon PowerShot S100
 • Canon PowerShot S110
 • Canon PowerShot S120
 • Canon PowerShot SX1 IS
 • Canon PowerShot SX220
 • Canon PowerShot SX30 IS
 • Canon PowerShot SX50 HS
 • Canon PowerShot SX60 HS
 • Canon PowerShot S30
 • Canon PowerShot S40
 • Canon PowerShot S45
 • Canon PowerShot S50
 • Canon PowerShot S60
 • Canon PowerShot S70
 • Canon PowerShot S90
 • Canon PowerShot S95
 • Canon PowerShot S100
 • Canon PowerShot S110
 • Canon PowerShot S120
 • Canon PowerShot SX1 IS
 • Canon PowerShot SX220
 • Canon PowerShot SX30 IS
 • Canon PowerShot SX50 HS
 • Canon PowerShot SX60 HS

Casio

 • Casio Exilim Pro EX-P600
 • Casio Exilim Pro EX-P700
 • Casio EX-ZR100

Contax

 • Contax N Digital

Creative

 • Creative PC-CAM 600

Epson

 • Epson R-D1

Foculus

 • Foculus 531C

Fujifilm

 • Fujifilm FinePix E550 Zoom
 • Fujifilm FinePix E900 Zoom
 • Fujifilm FinePix F700
 • Fujifilm FinePix F710
 • Fujifilm FinePix F800
 • Fujifilm FinePix F810
 • Fujifilm FinePix F550EXR
 • Fujifilm FinePix F600EXR
 • Fujifilm FinePix F770EXR
 • Fujifilm FinePix F800EXR
 • Fujifilm FinePix F810
 • Fujifilm FinePix F900EXR
 • Fujifilm FinePix S100FS
 • Fujifilm FinePix S20Pro
 • Fujifilm FinePix S2Pro
 • Fujifilm FinePix S3Pro
 • Fujifilm FinePix S5000 Zoom
 • Fujifilm FinePix S5100/S5500 Zoom
 • Fujifilm FinePix S5200/S5600 Zoom
 • Fujifilm FinePix S5 Pro
 • Fujifilm FinePix S7000 Zoom
 • Fujifilm FinePix S9000/S9500
 • Fujifilm FinePix S9100/S9600
 • Fujifilm FinePix S200EXR
 • Fujifilm FinePix SL1000
 • Fujifilm FinePix X30
 • Fujifilm X70
 • Fujifilm FinePix HS2
 • Fujifilm FinePix HS10/HS11
 • Fujifilm FinePix HS20EXR
 • Fujifilm FinePix HS30EXR / HS33EXR
 • Fujifilm FinePix HS50EXR
 • Fujifilm FinePix S1
 • Fujifilm FinePix X10
 • Fujifilm FinePix X100
 • Fujifilm FinePix X100S
 • Fujifilm FinePix X100T
 • Fujifilm FinePix X20
 • Fujifilm FinePix X-A1
 • Fujifilm FinePix X-A2
 • Fujifilm FinePix X-E1
 • Fujifilm FinePix X-E2
 • Fujifilm X-E2S
 • Fujifilm FinePix X-M1
 • Fujifilm FinePix XF1
 • Fujifilm FinePix X-Pro1
 • Fujifilm X-Pro2
 • Fujifilm FinePix X-T1
 • Fujifilm X-T10
 • Fujifilm FinePix X-Q1
 • Fujifilm FinePix X-Q2
 • Fujifilm FinePix X-S1
 • Fujifilm IS-1

Hasselblad

 • Hasselblad CFV
 • Hasselblad H3D
 • Hasselblad V96C

Imacon

 • Imacon Ixpress 16-megapixel
 • Imacon Ixpress 22-megapixel
 • Imacon Ixpress 39-megapixel

Kodak

 • Kodak DC120
 • Kodak DCS Pro 14n / 14nx
 • Kodak DCS Pro SLR/c
 • Kodak DCS Pro SLR/n
 • Kodak DCS200
 • Kodak DCS315C
 • Kodak DCS330C
 • Kodak DCS420
 • Kodak DCS460
 • Kodak DCS460A
 • Kodak DCS520C
 • Kodak DCS560C
 • Kodak DCS620C
 • Kodak DCS620X
 • Kodak DCS660C
 • Kodak DCS660M
 • Kodak DCS720X
 • Kodak DCS760C
 • Kodak DCS760M
 • Kodak EasyShare Z990
 • Kodak EOSDCS1
 • Kodak EOSDCS3B
 • Kodak KAI-0340
 • Kodak NC2000F
 • Kodak P850
 • Kodak P880
 • Kodak PB645C
 • Kodak PB645H
 • Kodak PB645M
 • Kodak DCS ProBack
 • Kodak Z1015 IS
 • Kodak Z980
 • Kodak Z981

Leaf

 • Leaf AFi 7
 • Leaf Aptus 17
 • Leaf Aptus 22
 • Leaf Aptus 54S
 • Leaf Aptus 65
 • Leaf Aptus 75
 • Leaf Aptus 75S
 • Leaf Aptus-II 12
 • Leaf Valeo 6
 • Leaf Cantare
 • Leaf CatchLight
 • Leaf CMost
 • Leaf DCB2
 • Leaf Valeo 11
 • Leaf Valeo 17
 • Leaf Valeo 22
 • Leaf Volare

Leica

 • Leica C
 • Leica Digilux 2
 • Leica Digilux 3
 • Leica D-LUX (Typ 109)
 • Leica D-LUX 2
 • Leica D-LUX 3
 • Leica D-LUX 4
 • Leica D-LUX 5
 • Leica D-LUX 6
 • Leica M (Typ 262)
 • Leica Q (Typ 116)
 • Leica S (Typ 007)
 • Leica SL (Typ 601)
 • Leica V-LUX (Typ 114)
 • Leica V-LUX 1
 • Leica V-LUX 2
 • Leica V-LUX 3
 • Leica V-LUX 4
 • Leica X (Typ 113)
 • Leica X-U (Typ113)

Logitech

 • Logitech Fotoman Pixtura

Mamiya

 • Mamiya ZD

Micron 201

 • Micron 201

Minolta

 • Minolta Alpha/Dynax/Maxxum 5D
 • Minolta Alpha/Dynax/Maxxum 7D
 • Minolta DiMAGE 5
 • Minolta DiMAGE 7
 • Minolta DiMAGE 7Hi
 • Minolta DiMAGE 7i
 • Minolta DiMAGE A1
 • Minolta DiMAGE A2
 • Minolta DiMAGE A200
 • Minolta RD175

 

 

Nikon

 • Nikon 1
 • Nikon 1 J5
 • Nikon 1 V2
 • Nikon 1 V3
 • Nikon 1 J3
 • Nikon 1 J4
 • Nikon 1 S2
 • Nikon 1 AW1
 • Nikon Coolpix A
 • Nikon Coolpix P330
 • Nikon Coolpix P340
 • Nikon Coolpix P6000
 • Nikon Coolpix P7000
 • Nikon Coolpix P7100
 • Nikon Coolpix P7700
 • Nikon Coolpix P7800
 • Nikon Df
 • Nikon D1
 • Nikon D100
 • Nikon D1H
 • Nikon D1X
 • Nikon D200
 • Nikon D2H
 • Nikon D2Hs
 • Nikon D2X
 • Nikon D2Xs
 • Nikon D3
 • Nikon D3X
 • Nikon D4
 • Nikon D4s
 • Nikon D5
 • Nikon D300
 • Nikon D3000
 • Nikon D3100
 • Nikon D3200
 • Nikon D3300
 • Nikon D300s
 • Nikon D40
 • Nikon D40X
 • Nikon D50
 • Nikon D500
 • Nikon D5000
 • Nikon D5100
 • Nikon D5200
 • Nikon D5300
 • Nikon D5500
 • Nikon D7000
 • Nikon D7100
 • Nikon D7200
 • Nikon D60
 • Nikon D70
 • Nikon D70s
 • Nikon D600
 • Nikon D610
 • Nikon D700
 • Nikon D750
 • Nikon D800
 • Nikon D810
 • Nikon D80
 • Nikon D90
 • Nikon E5000
 • Nikon E5400
 • Nikon E5700
 • Nikon E8400
 • Nikon E8700
 • Nikon E8800
 • Nokia
 • Nokia N95

Olympus

 • Olympus AIR A01
 • Olympus C-5050Z
 • Olympus C-5060WZ
 • Olympus C-7070WZ
 • Olympus C-70WZ,C-7000Z
 • Olympus C-8080WZ
 • Olympus E-1
 • Olympus E-3
 • Olympus E-5
 • Olympus E-10
 • Olympus E-20
 • Olympus E-30
 • Olympus E-300
 • Olympus E-330
 • Olympus E-400
 • Olympus E-410
 • Olympus E-420
 • Olympus E-500
 • Olympus E-510
 • Olympus E-520
 • Olympus E-620
 • Olympus E-M10 Mark II
 • Olympus OM-D E-M1
 • Olympus OM-D E-M5
 • Olympus OM-D E-M5 Mark II
 • Olympus OM-D E-M10
 • Olympus PEN E-PL1s
 • Olympus PEN E-PL2
 • Olympus PEN E-PL3
 • Olympus PEN E-PL5
 • Olympus PEN E-PL6
 • Olympus PEN E-PL7
 • Olympus PEN E-PM1
 • Olympus PEN E-PM2
 • Olympus PEN E-P1
 • Olympus PEN E-P2
 • Olympus PEN E-P3
 • Olympus PEN E-P5
 • Olympus PEN-F
 • Olympus SP-310
 • Olympus SP-320
 • Olympus SP-350
 • Olympus SP-500 UZ
 • Olympus SP-510 UZ
 • Olympus SP-550 UZ
 • Olympus SP-560 UZ
 • Olympus SP-570 UZ
 • Olympus STYLUS 1
 • Olympus STYLUS SH-2
 • Olympus STYLUS TG-4 Tough
 • Olympus XZ-1
 • Olympus XZ-10
 • Olympus XZ-2
 

Panasonic

 • Panasonic DMC-CM1
 • Panasonic DMC-FX150
 • Panasonic DMC-FZ7
 • Panasonic DMC-FZ8
 • Panasonic DMC-FZ18
 • Panasonic DMC-FZ28
 • Panasonic DMC-FZ30
 • Panasonic DMC-FZ35/FZ38
 • Panasonic DMC-FZ40/FZ45
 • Panasonic DMC-FZ50
 • Panasonic DMC-FZ100
 • Panasonic DMC-FZ150
 • Panasonic DMC-FZ200
 • Panasonic DMC-FZ300
 • Panasonic DMC-FZ330
 • Panasonic DMC-FZ1000
 • Panasonic DMC-G1
 • Panasonic DMC-G2
 • Panasonic DMC-G3
 • Panasonic DMC-G5
 • Panasonic DMC-G6
 • Panasonic DMC-G7
 • Panasonic DMC-GF1
 • Panasonic DMC-GF2
 • Panasonic DMC-GF3
 • Panasonic DMC-GF5
 • Panasonic DMC-GF6
 • Panasonic DMC-GF7
 • Panasonic DMC-GF8
 • Panasonic DMC-GH1
 • Panasonic DMC-GH2
 • Panasonic DMC-GH3
 • Panasonic DMC-GH4
 • Panasonic DMC-GM1
 • Panasonic DMC-GM5
 • Panasonic DMC-GX1
 • Panasonic DMC-GX7
 • Panasonic DMC-GX8
 • Panasonic DMC-L1
 • Panasonic DMC-L10
 • Panasonic DMC-LC1
 • Panasonic DMC-LF1
 • Panasonic DMC-LX1
 • Panasonic DMC-LX2
 • Panasonic DMC-LX3
 • Panasonic DMC-LX5
 • Panasonic DMC-LX7
 • Panasonic DMC-LX100
 • Panasonic DMC-TZ1
 • Panasonic DMC-TZ7
 • Panasonic DMC-TZ8
 • Panasonic DMC-ZS40 / TZ60&61
 • Panasonic DMC-ZS1
 • Panasonic DMC-ZS5

Pentax

 • Pentax *ist D
 • Pentax *ist DL
 • Pentax *ist DL2
 • Pentax *ist DS
 • Pentax *ist DS2
 • Pentax 645D
 • Pentax K100D Super
 • Pentax K10D
 • Pentax K2000/K-m
 • Pentax K200D
 • Pentax K20D
 • Pentax K30
 • Pentax K-1
 • Pentax K-3
 • Pentax K-3 II
 • Pentax K-5
 • Pentax K-5 II
 • Pentax K-7
 • Pentax K-r
 • Pentax K-S1
 • Pentax K-S2
 • Pentax K-x
 • Pentas Q-S1

Phase

 • Phase One H 10
 • Phase One H 20
 • Phase One H 25
 • Phase One LightPhase
 • Phase One P 20
 • Phase One P 25
 • Phase One P 30
 • Phase One P 40
 • Phase One P 45
 • Phase One P 45+

Polaroid

 • Polaroid x530

Ricoh

 • Ricoh GR
 • Ricoh GR II

Rollei

 • Rollei d530flex
 • RoverShot
 • RoverShot 3320af

Samsung

 • Samsung EX1
 • Samsung EX2F
 • Samsung EK-GN120
 • Samsung GX-10
 • Samsung GX-1S
 • Samsung GX-20
 • Samsung NX1
 • Samsung NX10
 • Samsung NX20
 • Samsung NX200
 • Samsung NX210
 • Samsung NX300
 • Samsung NX500
 • Samsung NX1000
 • Samsung NX1100
 • Samsung NX2000
 • Samsung NX3000
 • Samsung NX3300
 • Samsung NX mini
 • Samsung WB2000

Sigma

 • Sigma SD9
 • Sigma SD10
 • Sigma SD14

SMaL

 • SMaL Ultra-Pocket 3
 • SMaL Ultra-Pocket 4
 • SMaL Ultra-Pocket 5

Sony

 • Sony DSC-F828
 • Sony DSC-R1
 • Sony DSC-RX1RM2
 • Sony DSC-RX10
 • Sony DSC-RX10M2
 • Sony DSC-RX100
 • Sony DSC-RX100M2
 • Sony DSC-RX100M4
 • Sony DSC-V3
 • Sony DSLR-A100
 • Sony DSLR-A200
 • Sony DSLR-A290
 • Sony DSLR-A300
 • Sony DSLR-A330
 • Sony DSLR-A350
 • Sony DSLR-A380
 • Sony DSLR-A390
 • Sony DSLR-A450
 • Sony DSLR-A500
 • Sony DSLR-A550
 • Sony DSLR-A580
 • Sony DSLR-A700
 • Sony DSLR-A850
 • Sony DSLR-A900
 • Sony ILCA-A77M2
 • Sony ILCE-A7M2
 • Sony ILCE-A7S
 • Sony ILCE-7
 • Sony ILCE-7R
 • Sony ILCE-7RM2
 • Sony ILCE-7SM2
 • Sony ILCA-68
 • Sony ILCE-3000
 • Sony ILCE-6300
 • Sony NEX-3
 • Sony NEX-3N
 • Sony NEX-5
 • Sony NEX-5N
 • Sony NEX-5R
 • Sony NEX-5T
 • Sony NEX-6
 • Sony NEX-7
 • Sony NEX-C3
 • Sony NEX-F3
 • Sony SLT-A33
 • Sony SLT-A35
 • Sony SLT-A37
 • Sony SLT-A55
 • Sony SLT-A57
 • Sony SLT-A58
 • Sony SLT-A65
 • Sony SLT-A77
 • Sony SLT-A99
 • Sony XCD-SX910CR

STV

 • STV680 VGA

 

İlgili Resimler

 • background