SATIN AL

Roxio Creator NXT 4

YENİ! Corel AfterShot 2 RAW düzenleme ve fotoğraf yönetimi

YENİ! Roxio Burn 3 sürükleyip bırakarak kayıt

YENİ! MyDVD basit DVD kaydı

YENİ! Videoyu çeşitli aygıtlar için dönüştürün

GELİŞTİRİLDİ! Live Screen Capture

GELİŞTİRİLDİ! FastFlick ile 3-adımda film hazırlama

Video düzenleme, DVD kaydı, Disk kaydı ve dahası!

 

 

Video + Filmler

Videoları düzenleyin ve profesyoneller gibi DVD filmleri oluşturun. Başlık, geçiş ve efekt ekleyin, Live Screen Capture ile ekranınızı kaydedin, yeni MyDVD ile kolaylıkla DVD ve AVCHD disklere kaydedin.


Disk Kaydı + Kopyalama

CD veya DVD'ye veri ve medya dosyası kopyalamak için kullanımı kolay araçlar. Büyük dosyaları kolaylıkla kaydedin, arşivleyin, kopyalayın, sıkıştırın ve bölün. Yeni Roxio Burn 3 programını içerir.

 


 

Fotoğraf

Fotoğrafları kolaylıkla düzenleyin ve geliştirin, eğlenceli projeler oluşturun. Yeni AfterShot 2, RAW fotoğrafları düzenlemenizi ve büyük fotoğraf koleksiyonlarını yönetmenizi sağlıyor.


Müzik

Müzik mikslerinizi CD ve DVD'ye kaydedin. Müzik yakalayın ve ses dosyalarını kolaylıkla popüler formatlara dönüştürün.

 


 

Paylaşım

Facebook, YouTube, Google+ ve OneDrive'a gönderin. iPhone 6, iPad, Xbox One, PlayStation 4, Kindle Fire ve en yeni mobil aygıtlarda paylaşın.

 

 

Video + Filmler

Hızlı ve güçlü HD video düzenleme

Kolay ve kapsamlı video düzenleme   Ekrandan yakalayın   MyDVD

Kolay ve kapsamlı video düzenleme

Standart ve HD videolarınızı kolaylıkla düzenleyin. Resim içinde resim efekti, başlık ve kayan jenerikler ekleyin. Tek tıklamayla videoyu döndürün; renkleri, parlaklığı ve kontrastı otomatik olarak ayarlayın.

 

Ekrandan yakalayın

Live Screen Capture ile doğrudan ekrandan kaydedin, düzenleyin, kaydedin ve video olarak paylaşın. Sunum veya nasıl yapılır ve teknik destek videoları oluşturmak için en hızlı ve kolay yol. Hem sistem hem de mikrofon sesini kolaylıkla kaydedin. Bu yeni sürümde Snap Capture View ile Windows 8/10 uygulamalarını çalışırken kaydedin.

 

MyDVD

DVD ve AVCHD diskleri kaydetmenin yeni ve kolay bir yolunu deneyimleyin. Menüleri, altmenüleri ve bölümleri olan temalı bir şablon seçin, sonra resim açısından zengin menüleri ve müzikleri olan, profesyonel görünümlü bir video projesi oluşturun.

         
Hızlı ve kolay slayt gösterileri ve videolar   Videoyu çeşitli aygıtlar için dönüştürün   Kesintisiz web videoları oluşturun

Hızlı ve kolay slayt gösterileri ve videolar

FastFlick™ ile 3 kolay adımda film ve slayt gösterileri oluşturun. Bir şablon seçin, medyanızı ekleyin ve filminizi Facebook, YouTube, Flickr, Vimeo üzerinden paylaşın. Projenizi çeşitli video formatlarında kaydedin.

 

Videoyu çeşitli aygıtlar için dönüştürün

DVD video, web video veya diğer video dosyalarını, iPad, iPod, Xbox One ve PlayStation 4 ile oynatabilmek için otomatik olarak tercih edilen formata dönüştürün. Genişletilmiş video profilleri, en yeni mobil aygıtlar ve tabletlerle paylaşmanızı sağlıyor.

 

Kesintisiz web videoları oluşturun

YouTube ve diğer popüler video sitelerinden videoları bilgisayarınıza aktarın, TV, iPhone, iPad ve diğer taşınabilir aygıtlarda çalışacak şekilde dönüştürün.

         
Hollywood-stili video efektleri - Doğa   Yeşil ekran efektleri oluşturun   Videoyu sabitleme ve döndürme

Hollywood-stili video efektleri - Doğa

Videolarınızı doğada bulunan ve fantastik 8 ilginç video efekti ile renklendirin: ateş, sis, şelale, kar fırtınası, duman, havai fişek, peri tozu ve ışıltıları.

 

Yeşil ekran efektleri oluşturun

TV'de ve filmlerde olduğu gibi yeşil ekran görsel efektleri uygulayın. Kendinizi Ay'a veya Everest Dağına gönderin ya da önemli kişilerle bir arada olduğunuz sunumlar oluşturun.

 

Videoyu sabitleme ve döndürme

El kameraları veya akıllı telefonlarla kaydedilen videolardaki titremeleri kolaylıkla düzeltin. Videoyu tek tıklamada döndürün.

 

Müzik + Ses

Ses ve videolarınızı kaydedin ve paylaşın

Her durum için miksler oluşturun   Güçlü Ses Düzenleyici   Eski plak ve kasetleri koruyun

Her durum için miksler oluşturun

Her durum için mükemmel çalma listeleri oluşturun. Ve, herkes dans edecek, Creator'un ses eşleme özelliği şarkıdan şarkıya ritmi otomatik olarak senkronize edecek.

 

Güçlü Ses Düzenleyici

İstenmeyen bölümleri kırpın, birden fazla izi birleştirin, karıştırılan parçalarda sesleri dengeleyin ve eğlenceli efektler ekleyin. Sönümlemeli, geçiş efektli ve daha kullanışlı karışımlı gelişmiş çalma listesi projeleri oluşturun.

 

Eski plak ve kasetleri koruyun

Klasik analog plaklarınızı ve kasetlerinizi dijitalleştirin - hatta patlamaları ve tıslamaları temizleyin. Sonrasında iPod, mobil telefon veya özel CD karışımlarının içinde kullanmak için otomatik olarak dilediğiniz formatta kaydededin.

         
Arkaplan müzikleriyle geliştirin   Video dosyasındaki sesi ayırmak   Sesinizi tanımlayın... otomatik olarak

Arkaplan müzikleriyle geliştirin

Üç klasör Scorefitter müzik kütüphanesi, filmlerinizin ruh halini geliştirecek çok sayıda orijinal, serbest telifli şarkı ve efekt içeriyor. Scorefitter müziği ses zaman çizelgesine yerleştirir ve otomatik olarak filminizin boyutuna uydurur.

 

Video dosyasındaki sesi ayırmak

Kamerayla çektiğiniz veya YouTube'dan indirdiğiniz video dosyalarından sesi ayırın. Sonra dosyayı hızlıca düzenleyerek, iPhone veya diğer taşınır cihazlarda çalıştırılabilecek şekilde kaydedin.

 

Sesinizi tanımlayın... otomatik olarak

Ses dosyalarınıza otomatik olarak başlık, sanatçı ve tazr bilgilerini ekleyin - yeniden yazmak zorunda kalmadan. Internet radyo, plak, kaset veya müzik servislerinden yakalanan müzikler için müthiş bir yol.

         
Web ses dosyasını yakalayın   Özel telefon sesleri oluşturun    

Web ses dosyasını yakalayın

Roxio Easy Audio Capture, kaynağı ne olursa olsun Internet ses dosyalarını yakalamanızı kolaylaştırıyor - eğer duyabiliyorsanız, yakalayabilirsiniz.

 

Özel telefon sesleri oluşturun

Sabit diskinizdeki bir ses dosyasından telefon sesi oluşturma şansınız varken neden satın alasınız ki? Üstelik hızlı ve kolay.

   

 

Fotoğraf + Paylaşım

Kolay fotoğraf düzenleme ve yaratıcı tasarım olanaklarıyla sıradışı sonuçlar elde edin

Şimdi Corel AfterShot 2 programını içeriyor!

Corel AfterShot 2 ile RAW resimleri hızlıca dönüştürün ve ayarlayın, büyük fotoğraf koleksiyonlarını kolaylıkla yönetin. Renklerden pozlamaya, ortam ışığından kontrasta her şeyi sezgisel araçlarla ayarlayın. Kayıpsız düzenlemeyle, orijinal fotoğrafı korurken fotoğrafınızın birden fazla sürümünü oluşturarak düzenleyin. Fotoğrafları anahtar kelimelere, etiketlere, kendi oylamanıza veya kamerada gelen metaverilere göre organize edin ve arayın.

Kapsamlı düzeltme araçları   Güçlü fotoğraf yönetimi   250+ profil desteği

Kapsamlı düzeltme araçları

Selective Editing ile çeşitli araçlarla fotoğrafları hızlıca düzenleyin ve düzeltmeleri tam olarak istediğiniz bölgeye uygulayın. Renkleri düzeltin, lens deformasyonunu kaldırın ve dahası...

 

Güçlü fotoğraf yönetimi

Fotoğraflarınızı hızlıca organize edin ve dilediğiniz an yenilerini ekleyin. Oylamalar ve etiketler dahil olmak üzere güçlü arama araçları, ihtiyaç duyduğunuz anda doğru fotoğrafları bulmanızı sağlayacak.

 

250+ profil desteği

250'den fazla RAW fotoğraf makinesi (sürekli artıyor) profiliyle AfterShot 2, tüm önemli fotoğraf makinesi üreticilerinin RAW dosyalarını destekler.

Ek fotoğraf düzenleme özellikleri

Resimlerinizi mükemmelleştirin   Eski fotoğrafları onarın   Geniş panoramalar oluşturun

Resimlerinizi mükemmelleştirin

Birden fazla resmi aynı anda düzenleyin. Hızlıca düzeltmeler ve onarımlar yapın: kırmızı gözleri kaldırın, kırışıklıkları ve lekeleri temizleyin, rengi ve parlaklığı düzeltin

 

Eski fotoğrafları onarın

Fotoğraftaki çizikleri ve kumlanmayı kolaylıkla temizleyin, pozlamayı ayarlayın, tırtıklı kenarları kırpın, fotoğrafı düzeltin ve renkleri ayarlayın.

 

Geniş panoramalar oluşturun

İki veya daha fazla fotoğrafı yanyana getirip birleştirerek rutin pozlarınızı geniş panoramalara dönüştürün -- manzara, kalabalık ve mimari fotoğraflar için ideal.

         
Kolaj yapmak kolaylaştı   Sosyal medyada paylaşın    

Kolaj yapmak kolaylaştı

Albüme eklemek, bilgisayarınızda masaüstüne uygulamak, bastırmak veya arkadaş ve ailenize göndermek için kolajlar oluşturun.

 

Sosyal medyada paylaşın

Fotoğraflarınızı ve video öykülerinizi kolaylıkla Facebook, YouTube veya diğer popüler paylaşım sitelerine gönderin.

   

 

Veri + Kopyalama

Kaydedin. Kopyalayın. Koruyun.

Roxio Burn 3   Kaydetme için endüstri standardı   Video dosyalarını dönüştürün

Roxio Burn 3

Diskleri sadece sürükleyip bırakarak masaüstünüzden oluşturun veya kopyalayın. Veri, ses, footğraf veya video CD'lerini, DVD'lerini ve Blu-ray disklerini kolaylıkla kaydedin. Artık birden fazla sürücüde birden fazla disk kaydı da destekleniyor.

 

Kaydetme için endüstri standardı

Roxio, yeri doldurulamaz dosyalarınızı CD ve DVD'lere arşivlemeniz ve paylaşmanız için en iyi ve kolay araçları sağlıyor. Büyük projeleri birden fazla diske bölün. Yüksek kapasiteli Blu-ray disklere 50 GB arşiv kaydedin.

 

Video dosyalarını dönüştürün

DVD video, web video veya herhangi diğer video dosyasını, iPad, Kindle Fire, oyun konsolu, Android akıllı telefon ve diğer favori aygıtlarda çalışabilecek şekilde tercih edilen formata dönüştürün

         
Güvenli ve ses yedeklemesi   Özel DVD derlemeleri oluşturun   ISO imaj dosyasından DVD kaydedin

Güvenli ve ses yedeklemesi

Dosyalarınızı CD, DVD, Blu-ray Disc™ veya ağ sürücüsüne yedekleyin. Soru sormayan yedeklemeler planlayın veya yedeklemeyi elle yapın.

 

Özel DVD derlemeleri oluşturun

9 GB DVD filmini standart 4.7 GB DVD'ye kaydedin. Özel DVD derlemeleri oluşturun, 4 saatlik DVD videosunu tek bir diske kaydedin, disk alanını arttırırken video kalitesini de arttırın.

 

ISO imaj dosyasından DVD kaydedin

Birden fazla DVD kopya oluşturmak veya DVD ürünlerinizi arşivlemek için, diskinize ISO imaj dosyasını kaydetmenizi öneririz. ISO imaj dosyasından DVD'nin başka kopyalarını kaydedin.

 

 

PaintShop Pro X7 Creator NXT 4 Creator NXT Pro 4

Fotoğrafları Yönetirken (Manage), Düzeltirken (Adjust) ve Düzenlerken (Edit) sezgisel 1-2-3 arayüzü size eşlik edecek

  Yeni

Magic Fill: Fotoğraflardaki istenmeyen bölümleri uygun artalanla değiştirin


  Yeni

Text ve Shape Cutting araçları anında fotoğraf nesneleri oluşturur

  Yeni

%30 daha hızlı boyama fırçaları

  Geliştirildi

Unified Color'dan HDR Express™ 3 (sadece 64-bit OS, sadece İngilizce)

Creator NXT 4 Creator NXT Pro 4

Kolaylıkla gerçek HDR renkli fotoğraflar oluşturun

 

Birden fazla pozlamayı tek bir HDR resmi olarak birleştirin

 

iZotope Music and Speech Cleaner

Creator NXT 4 Creator NXT Pro 4

Analog ve dijital kayıtlardaki parazitleri temizleyin

 

Learn Noise fonksiyonuyla birçok basit parazit problemlerini çözün

 

Güçlü ayarlama, daha iyi sesler sağlıyor

 

Dijital medya dosyalarından tıslama, oda sesi, hışırtı, elektrik hışırtısı ve diğer arkaplan gürültülerini temizleyin

 

Roxio Burn 3

Creator NXT 4 Creator NXT Pro 4

Diskleri ve USB bellekleri şifreyle koruyun

 

Diskleri doğrudan masaüstünden kaydedin ve kopyalayın*

Corel Aftershot 2

Creator NXT 4 Creator NXT Pro 4

Fotoğraf Düzenleme: Seçilebilir Düzenleme. Renkleri düzeltin, lens deformasyonunu kaldırın ve dahası...

Yeni Yeni

Fotoğraf Yönetimi: Fotoğraflarınızı hızlıca organize edin. Oylama ve etiketleri içeren arama araçları

Yeni Yeni

250+ RAW fotoğraf makinesi profili: Tüm önemli fotoğraf makinesi üreticilerinin RAW dosyalarını destekler

Yeni Yeni

Kaydet + Kopyala

Creator NXT 4 Creator NXT Pro 4

Roxio Burn 3 ile diskleri doğrudan masaüstünden kaydedin ve kopyalayın*

Geliştirildi Geliştirildi

Diskleri ve USB bellekleri şifreyle koruyun

  Yeni

Kullanımı kolay, endüstri lideri kayıt araçları

Sanal disk sürücüleri oluşturun ve disk imajlarını yükleyin

50GB'a kadar veri içeriğini tek bir Blu-ray Diske kaydedin

Diskleri birkaç tıklamayla kopyalayın*

Blu-ray Diskleri kopyalayın*

Büyük dosyaları ve projeleri birden fazla CD veya DVD'ye bölün

Beğendiğiniz ses, film veya TV şovlarını herhangi bir iPod®'tan PC'nize yedekleyin

9GB DVD filmini standart 4.7GB DVD'ye kaydedin*

Video derlemeleri oluşturun ve DVD veya taşınabilir aygıtlarla paylaşın

Video + Film

Creator NXT 4 Creator NXT Pro 4

Live Screen Capture - Ekranınızı kaydedin, sonra filmlerinizde, sunumlarınızda, eğitim videolarında ve diğerlerinde kullanın

Geliştirildi Geliştirildi

Corel FastFlick kolay video düzenleme - kolay üç adımlı işlemle videolar ve slayt gösterileri oluşturun

Geliştirildi Geliştirildi

iPad®, iPhone® ve Android™ akıllı telefonlar dahil olmak üzere video dönüşümü için yeni aygıt profilleri

Geliştirildi Geliştirildi

Esnek video düzenleme araçlarıyla bir profesyonel gibi düzenleyin

Gelişmiş video düzenleme araçlarını kullanarak özel film müzikleri, başlıklar, geçişler efektler kullanarak film oluşturun

Timeline ve storyboard görünümleri projenizi düzenlemenizde yardımcı olacak

Video kliplerini kırpın ve kesin

Videoyu tek tıklamada döndürün

Cep telefonu, dijital kamera ve elde taşınan diğer aygıtlarla kaydedilen titreşimli videoları sabitleyin

Video üretiminiz için başlık ve kayan jenerikler ekleyin

Video rengini, kontrastını ve parlaklığını otomatik olarak düzeltin

Birden fazla resmi, metni veya videoyu üstüste yerleştirerek resim içinde resim efekti oluşturun

Videolarınızı ve filmlerinizi geliştirmek için doğal ve doğadışı dijital video efektleri

8 efekt 14 efekt
Smart Encoding ile video üzerinde çalışmanızı hızlandırın ve orijinal video kalitesini koruyun
Daha iyi performans için Intel Core desteğiyle birlikte Intel Quicksync Video desteği

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı Facebook, Google+, Microsoft OneDrive, Flickr, YouTube ve diğer paylaşım sitelerine aktarın

Standart tanımlı videolarını kolaylıkla yakalayın

MKV Internet filmlerini açın

HDV kameralardan video aktarın

Yüksek tanımlı AVCHD kameralardan video aktarın

ATI® Stream, NVIDIA® CUDA™ ve Intel QuicSync teknolojisi desteğiyle ivmelendirilmiş video kodlaması

Web videolarını, DVD, cep telefonu veya iPod ile offline oynatabilmek için kaydedin
Yüksek kalitede DivX videoları paylaşarak ve dönüştürerek sertifikalı aygıtlarda görüntüleyin
AVCHD™ Archive, tüm kameralardaki HD videoları doğrudan diske yedeklemenizi kolaylaştırıyor
Uzun video dönüştürme projelerinizi akşam saatlerinde yapılacak şekilde programlayın

Video dönüşümünü duraklatın/ devam ettirin

Büyük dönüştürme projesini başlatmadan önce video kalitesini önizleyin

DVD Oluşturma + Oynatma

Creator NXT 4 Creator NXT Pro 4

WinDVD ile PC'nizde kolay DVD ve AVCHD disk oynatma

 
Ev videolarınızı, animasyonlu menüler ve orkestrasyonlu müzikle çekici DVD'lere dönüştürün Geliştirildi Geliştirildi
60 dakikaya kadar HD videoyu standart DVD'lere kaydederek bir Blu-ray oynatıcıyla izleyin
Onlarca standart ve yüksek çözünürlüklü menü stilleri
DVD videoları ve diğer video formatlarını içeren derleme DVD diskleri oluşturun
Oynatım sonu eylemini kontrol edin ve menü öğelerini belirli dosyalara bağlayın
Menü kaplaması ekleyin – boyutu, yönelimi, şeffaflığı ve diğer özelliklerini değiştirin

Dijital kameranızı bilgisayara takın ve doğrudan DVD'ye kaydedin

Blu-ray üzerinde Video

Creator NXT 4 Creator NXT Pro 4

Yüksek Tanımlı Blu-ray Video Diskleri kaydedin

Eklenti gerekiyor Eklenti gerekiyor
HD videoları doğrudan BD-RE diskleri üzerinde düzenleyerek zaman ve paradan tasarruf edin Eklenti gerekiyor Eklenti gerekiyor
HD videolarını, Blu-ray oynatıcılarda izlemek üzere standart DVD'lere kaydedin

Müzik + Ses

Creator NXT 4 Creator NXT Pro 4

ScoreFitter serbest telifli müzik kütüphanesi

Sesli kitap CD'lerini, iPad®, iPod®  ve diğer taşınabilir aygıtlarda uygun şekilde oynatabilmek için, bölümleriyle birlikte kolaylıkla dönüştürün

Parçalar arasında ritim senkronizasyonuyla, yumuşak party miksleri oluşturun

Rahatsız eden boşlukları yok etmek için, kaydedilen müzik parçaları arasındaki sessiz bölümleri otomatik olarak kırpın

Geçişler ekleyerek oynatma listeleri oluşturun ve taşınabilir aygıtlara aktarın

CD, LP, kaset ve İnternet dahil olmak üzere neredeyse her kanaldan müzik aktarın ve yakalayın

İnternet radyosundan müzik yakalayın ve otomatik olarka bir müzik kütüphanesi oluşturun

Analog LP ve kasetleri dijitalleştirin, gürültü ve çizik seslerini temizleyin ve MP3 oynatıcınıza aktarın

CD veya konser DVD'lerindeki müziği neredeyse tüm formatlarda kaydedin

DVD'lerdeki film müziklerini kaydedin (*)

İnternet radyo veya kesintisiz müzik hizmetlerinden yakalamış bile olsanız müzik parçalarınıza isim, sanatçı, tür gibi bilgileri otomatik olarak ekleyin

Yüzlerce şarkı ve derlemeyi birden fazla ses CD'sine bölerek kaydedin

Tam özellikli Sound Editor ile seslerinizi düzenleyin, geliştirin, istenmeyen gürültüleri temizleyin ve daha birçok işlemi uygulayın

Neredeyse herhangi bir formattaki ses dosyalarını herhangi bir formata dönüştürün

Sevdiğiniz şarkıları MP3 CD'lerine kaydedin

Müzik dosyalarını herhangi bir DVD oynatıcıda saatlerce oynatacak şekilde DVD'ye kaydedin

Fotoğraf

Creator NXT 4 Creator NXT Pro 4

Standart veya yüksek tanımlı fotoğraf hikayeleri oluşturun

Slayt gösterilerinize serbest telifli film müzikleri ekleyin

Renk ve pozlamayı kolaylıkla düzeltin

Kırmızı gözleri düzeltin, kırışık ve lekeleri temizleyin, fotoğraflarınızı kırğın ve düzeltin

Birden fazla resmi ve katmanı aynı anda düzenleyin

Fotoğraflarınızı mobil aygıtınızın ekran çözünürlüğüne göre ayarlayın

Şeffaflık ve kenar erimesi gibi efektler uygulayın ve renk tonunu değiştirin

Fotoğraflarınıza çekici paspartular ve çerçeveler ekleyin

Telefon fotoğraf makinelerinden çekilen fotoğrafları otomatik olarak düzeltin

Herhangi bir resmi cep telefonunda, çerçevesiz veya çubuklar olmadan, tam ekran olarak görüntüleyin

Panoramik resimler oluşturun

BackOnTrack 4

Creator NXT 4 Creator NXT Pro 4

İşletim sistemi, dosyalar, ayarlar ve programlar dahil olmak üzere tüm sabit diskinizi yedekleyin

Dosyalarınızı yedekleyin

3D

Creator NXT 4 Creator NXT Pro 4

2D videolarınızı Hollywood-stili 3D videolara dönüştürün

Standart fotoğraf makineleriyle bile 3D resimler oluşturun

Normal fotoğrafları 3D sanat çalışmasına dönüştürün

Disk Etiketi Oluşturma

Creator NXT 4 Creator NXT Pro 4

Özelleştirilmiş disk etiketleri, DVD çantası ayraçları ve kitapçıklar oluşturun

Profesyonel kalitede şablonlardan birini seçin veya kendinizinkini oluşturun

Disk etiketi basımı için yazıcınızı kalibre ederek tahmin etme zahmetinden kurtulun

Müşteri hizmetleri ve kullanım geliştirmeleri

Creator NXT 4 Creator NXT Pro 4

Onlarca eğitim videosu ve her projede adım adım sizi yönlendirecek, yazdırılabilir, adım adım açıklamalarla dahili Learning Center

Sadece İngilizce Sadece İngilizce

Sade ve sezgisel kullanıcı arayüzü

*Şifreli veya korunan içerikleri kaydetmez veya sabit diske almaz.

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimi:

 • Yükleme için Internet bağlantısı gerekiyor.
 • Microsoft Windows® 10, Windows 8.x, Windows 7 SP1
 • Veri kaydı ve kopyalaması, ses yakalama ve düzenleme için: Intel® 1.6GHz Pentium 4 Processor veya AMD eşdeğeri, 1 GB RAM. Video ve fotoğraf düzenleme, dönüşüm ve çalıştırması için Intel Pentium 4 2 GHz işlemci veya AMD eşdeğeri ve 2 GB RAM gerekiyor. Çok çekirdekli işlemci önerilir.
 • 1024x768 DirectX 9.0c uyumlu grafik kartı, en az 16-bit renk ayarı, ses kartı, DVD-ROM sürücüsü.
 • Yükleme için sabit diskte en az 4 GB boş alan. DVD ve BD kopyalaması, video düzenleme ve kaydı, daha fazla disk alanı gerektirebilir, 10 GB'a kadar.
 • Windows Media Player sürüm 10 ve sonrası
 • Internet Explorer 7 ve sonrası
 • Yükleme, kayıt, ürün güncellemeleri ve bazı özellikler için Internet bağlantısı gerekiyor.
 • Bazı fonksiyonlar için QuickTime® player sürüm 7 ve iTunes® sürüm 11 ve sonrası gerekiyor
 • Video yakalama için: DV kameralar için OHCI uyumlu IEEE 1394 FireWire kart veya analog kaynaklar için Roxio Video Capture USB
 • Blu-ray kaydı, ürün içinden satın alınan ek bir eklenti gerektiriyor

Giriş Formatları:

 • Video: AVI, DV, HDV, DV-AVI, MPEG-1/2/4, MPEG2-HD, DVD-Video, DVR-MS, ASF, MOV, WMV, QuickTime, 3GP, MPE2 Transport Stream, AVC(H.264), AVCHD, 3D yukarı/aşağı tam ve yarım, yan yana tam veya yarı genişlikte, 3D MPO
 • Ses: Audio CD, MP3, WAV, WMA, Dolby® Digital AC-3, AAC, Ogg Vorbis, FLAC, M4a, MP4, Çalma listeleri (WPL, ASX, M3U, PLS, XSPF)
 • Resim: 3D MPO, JPG, PNG, TIFF, BMP, GIF

Çıkış Formatları:

 • Video: AVI, DV-AVI, HDV, MPEG-1/2/4, MPEG-2 HD, WMV, WMV HD, AVC(H.264), AVCHD, 3GP, DivX®, DivX Plus®, 3D MPO, 3D yanyana tam ve yarım, yukarı/aşağı tam ve yarım, anaglyph kırmızı/cyan
 • Ses: MP3, WAV, WMA, Dolby Digital AC-3, Ogg Vorbis, FLAC, MPEG-1/2, M4a, M4b AAC, Çalma listeleri (M3U, PLS, XSPF, WPL)
 • Resim: JPG, PNG, TIFF, BMP, GIF, 3D MPO
 • Video disk formatları: DVD, Video CD (VCD), Super Video CD (SVCD), Mini DVD. Creator NXT Pro 3, BD desteği de içerir.

Kaydedilebilir Formatlar:

 • CD-R/RW, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD-R DL, DVD+R DL, DVD-RAM, BD-R/RE, BD-R/RE DL
 • Disk imaj formatları: ISO okunur, C2D, BIN/CUE ve GI; ISO ve GI kaydeder

Desteklenen Diller:

 • Creator NXT 4: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Hollandaca, Japonca
 • AfterShot 2 ve Live Screen Capture: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Hollandaca, Japonca
 • Creator NXT Pro 4 Ek Uygulamaları için Diller:
  • iZotope Music & Speech Cleaner: İngilizce, İtalyanca, Almanca, Japonca
  • HDR Express 3 sadece İngilizce, sadece 64-bit