SATIN AL

Pinnacle Studio 19 Ultimate

 

Yeni! Çoklu kamera düzenlemesi

Yeni! Audio Ducking diyaloğu ve arkaplan seslerini dengeler

Yeni! Intel'in 6. Nesil işlemcileri için iyileştirildi

Yeni! NewBlue'dan özel efektler

Geliştirildi! Live Screen Capture

4K Ultra HD, XAVC S desteğiyle

2.000+ efekt, geçiş efekti ve şablon

Sınırsız izli, kare hassasiyetinde düzenleme

iZotope Music & Speech Cleaner

 

 

Üst düzey video düzenleme yazılımı

Pinnacle Studio 19 Ultimate ve yeni Multi-Camera Editor ile filmleriniz her açıdan en iyi şekilde görüntülenecek. 6 kameradaki altlıkları görüntüleyin ve düzenleyin, Audio Syncing ile klipleri otomatik olarak hizalayın. Yeni Audio Ducking ile diyalog ve anlatıcı sesini daha anlaşılır kılmak için arkaplan sesini kolaylıkla alçaltın. 64-bit hızı, sınırsız izli kare hassasiyetinde 4K düzenlemesi, HD ve 3D, yeni XAVC ve DVCPRO HD kodlaması dahil olmak üzere zengin format desteği, VFR ve MXF desteğiyle herhangi bir düzenleme projesini güvenle yürütün. 2000+ efekt, geçiş, başlık ve NewBlue Video Essentials IV ile filmleriniz nerede paylaşırsanız paylaşın muhteşem görünecek — ister online, isterse aygıtlarda veya disklerde...

 

 

Güçlü video düzenleme
Otomatik film oluşturmak için öğeleri sürükleyip bırakın veya planlamak için Storyboard modunda çalışın. Daha deneyimli kullanıcılar, hassas düzenleme için zaman çizelgesini kullanabilirler.
    ÜCRETSİZ eğitim içeriyor!
30 gün boyunca, Pinnacle Studio 19 sürümünün yeni içerikleri, diğer eğitim materyalleri ve serbest telifli kütüphane içeren StudioBacklot.tv sitesine erişebilirsiniz.
             
  Çoklu Kamera Düzenleyici
6 kamerada çekilen altlıklarla çalışarak çok daha dinamik videolar oluşturun. Multi-Camera Editor altlıkları görüntülemenizi, açıları değiştirmenizi, kesmenizi ve silmenizi, geçiş eklemenizi ve Audio Syncing ile klipleri hizalamanızı sağlar.
    NewBlue'dan özel efektler

800'den fazla hazırset ve 65'den fazla eklentiyle videolarınızı bir sonraki düzeye taşıyın:

 • Yeni! Video Essentials 4 - Gündüzü geceye çevirin, yansımalar oluşturun, cilde rötuş uygulayın vs.
 • Motion Blends - Kıvrılan, dönen, yakınlaştıran, yayan ve çevrilen video geçişleri.
 • Light Blends - ışık huzmeleri, küreler, ışın, flaş gibi ışık temelli ortam geçişleri.
 • Film Effects - Çizikler, tozlar, grenlerle eski filmlere benzetin.
 • Stabilizer - Altlıklardaki kamera titremelerini kolaylıkla sabitleyin.
 • Video Essentials 2 - Vinyet oluşturun, bir ortamdaki belirli renkleri değiştirin, picture-in-picture ekleyin ve lens deformasyonunu düzeltin.
 • Video Essentials 6 - Belirsiz hataları düzeltin, altlığı video duvarında yansıtın, detay için bir video segmentini büyütün.
 • Video Essentials 7 - Pikselleme uygularken istenmeyen anahtar karelerin önünü alın, sabit resim veya videoları kolaylıkla kaydırın ve yakınlaştırın.
           
  Live Screen Capture
İçeriği ekranınızdan kaydedin ve Live Screen Capture altlıkları filme ekleyin. Windows uygulamalarını iş üzerindeyken kaydetmek için Snap Capture View özelliğini deneyin.
     
           
  Video efektleri
İzleyicilerinize sürpriz yaparak eğlendirmek için, 2.000'den fazla 2D ve 3D efekt arasından seçim yapın. En sık kullandığınız efektleri, filtreleri ve geçişleri kolaylıkla Favorite bölümüne ekleyin.
     
           
  Yüksek kaliteli ses ve müzik
Yeni Audio Ducking ile arkaplan ve önplan sesinin her zaman dengeli olduğundan emin olun, ScoreFitter ile özel boyutlu film müzikleri oluşturun. iZotope Music & Speech Cleaner ile ses ve video dosyalarındaki istenmeyen gürültüler kolaylıkla temizlenir.
     
           
  4K Ultra HD video desteği
4K Ultra HD kalitesinde video kaydediyorsanız, XAVC S desteği içeren 4K Ultra HD Video desteği, yeni XAVC kodlaması, yeni DVCPRO HD kodlaması, gelişmiş 4K/HD akıllı kodlaması ve gelişmiş 4K/HD oynatma performansıyla Pinnacle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.
     
           
  Video paylaşımı ve kolay disk kaydı
Facebook, YouTube ve Vimeo paylaşımıyla filmlerinizi online olarak kolayca gönderin. Yeni Pinnacle MyDVD ile kolaylıkla DVD, AVCHD diskler oluşturun. Filmleri popüler oyun konsollarında ve mobil aygıtlarda oynatmak için popüler formatlarda kaydedin.
     

 

 

Pinnacle Studio 19 Ultimate Özellikleri

Çoklu Kamera Düzenleyici   NewBlue Bonus Efektleri   Ses dosyalarını geliştirin

YENİ! Çoklu Kamera Düzenleyici

6 kamerada çekilen altlıklarla çalışarak çok daha dinamik videolar oluşturun. Multi-Camera Editor altlıkları görüntülemenizi, açıları değiştirmenizi, kesmenizi ve silmenizi, geçiş eklemenizi sağlar. Audio Syncing ile klipleri otomarik olarak hizalayın veya marker, tarih/zaman ile veya elle senkronizasyon yapın. Hatta çoklu kamera sonuçlarını kullanarak resim içinde resim (Picture-in-Picture) efekti oluşturabilirsiniz.

 

YENİ! NewBlue Bonus Efektleri, şimdi Video Essentials IV ile

Endüstri lideri NewBlue'dan 800'den fazla hazırset ve 65'den fazla eklentiyle sınırsız yaratıcılık olanaklarını keşfedin. Bu bonus paketi, resim sabitleme, yaratıcı efektler, ilgi çekici geçişler ve dahasını sunuyor.

 

İstenmeyen parazitleri temizleyin ve ses dosyalarını geliştirin

iZotope Music & Speech Cleaner, ses ve video dosyalarınızdaki istenmeyen parazitleri kolaylıkla temizler. Geliştirilmiş ses berraklığını ve gelişmiş ses olanağını deneyimleyin!

         
4K ve HD için XAVCS desteği   4K Ultra HD video desteği   Yeni formatların desteği

4K ve HD için XAVCS desteği

MP4-AVC/H.264 temelli video kameralar için yeni bir standart olan XAVC S kullanarak çalışın ve 4K 3840 x 2160 çözünürlük desteğine sahip olun. Bu sürümde yeni XAVC kodlamasını içeriyor.

 

4K Ultra HD video desteği

4K Ultra HD desteğiyle nefes kesici videolar oluşturun.

 

Yeni formatların desteği

DVCPRO HD, MXF alma ve VFR dosyaları için sağlanan yeni destekle en yeni formatlarla çalışın.

 

Pinnacle Studio 19 Plus ve Ultimate Özellikleri

Audio Ducking   Live Screen Capture   Stereoscopic 3D filmler hazırlayın

YENİ! Audio Ducking

Profesyonel kalitede ses için diyalog ve konuşmacı sesi ile arkaplan sesini dengeleyin. Audio Ducking ile Pinnacle Studio 19, sesi veya konuşmacı sesini otomatik olarak algılar ve arkaplan sesinin şiddetini azaltır. Hatta daha fazla kontrol için Ducking Level ve Sensitivity ayarlarını kullanabilirsiniz.

 

GELİŞTİRİLDİ! Live Screen Capture

Hem sistem seslerini hem de mikrofon sesini yakalayarak ekranınızı doğrudan kaydedin, yakaladığınız dosyaları daha sonra ana zaman çizelgesine aktararak filmlerinizde, sunumlarınızda ve eğitim videolarınızda kullanın. Snap View Capture, Windows 8/10'da Windows uygulamalarını çalışırken kaydetmenizi sağlıyor.

 

Stereoscopic 3D filmler hazırlayın

GoPro® 3D kameralar ve Panasonic® MVC formatı gibi kaynaklardan 3D video klipleri alın. NVIDIA® 3D Vision® optimization ve GeForce® desteğiyle, çeşitli görüntüleme modlarında düzenleyin, gerçek 3D efektler uygulayın ve en iyi kalitenin keyfini çıkarın. 3D HDTV, Sony® PS3™ ve diğer 3D aygıtlarda izlemek için YouTube® 3D, AVCHD™ 3D ve diğer formatlarda kaydedin. Pinnacle Studio 19 Ultimate, aynı projede 2D ve 3D medyaları birleştirmenize de olanak sağlar.

         
Gelişmiş 3D özellikleri        

Gelişmiş 3D özellikleri

Pinnacle Studio 19 Ultimate, tıpkı HD medyalarla olduğu gibi 3D medyaların zaman çizelgesinde düzenlenmesi gibi gelişmiş 3D özellikler içeriyor. NVIDIA® ile işortaklığımız sayesinde hem tam ekran hem de pencere modlarında NVIDIA® 3D Vision® görünümü sağlayabiliyoruz. 3D filmi dual monitörlerde görüntüleyin ve birçok 3D HDTV tarafından tanınan "side-by-side" formatlarda kaydedin. Her iki göz içinde otomatik düzeltme yapın ve stereoscopic 3D derinliği (parallax efekti) kontrol edin. 3D çalışmaya hazırsanız, Pinnacle Studio Ultimate ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sağlar.

       

 

Pinnacle Studio 19 Özellikleri

Sürükle ve bırak HD video düzenleme    

Sürükle ve bırak HD video düzenleme

Projeniz için en doğru düzenleme yöntemini seçin. Hızlı sonuçlar için medya öğelerini SmartMovie içine sürükleyip bırakarak otomatik olarak muhteşem videolar oluşturun — müzikle tamamlayın. Storyboard modunu kullanarak ilk taslağınızı kolaylıkla hazırlayın ve filminizi görselleştirin. Herhangi bir aşamada, geleneksel ve hassas düzenleme için zaman çizelgesine geçin.

 

1800+ efekt, geçiş efekti ve şablonla enerji katın

2000'den fazla 2D/3D efekt, animasyonlu başlıklar ve geçişlerle yaratıcılık kazanın. Anahtar kare temelli kontrol, efektlerin, başlıkların ve geçişlerin hareketi hakkında hassas bir zamanlama olanağı sağlar. Uygulama, sadece birkaç tıklamada profesyonel düzeyde sonuçlar elde edebilmenizi sağlayan hazır tema setleri —düğün, spor, tatil, bilimkurgu, çizgi roman gibi— içeren Montage şablonları da sunuyor. Doğru bir görünüm için bunları özelleştirin.

 

Uyarlamalı performans

PC'nin işlemci gücü ve belleğini en verimli şekilde değerlendirmenizi sağlayan 64-bit mimarisiyle sonuçları daha kısa sürede görün. Daha hızlı çok izli film oluşturma ve daha iyi dosya yönetiminin keyfini çıkarın. Pinnacle Studio 19, Intel’in 6. Nesil işlemcisi için iyileştirildi (Skylake).

         
Timeline Düzenleme (6-iz)   Favorilerinizi Kaydedin   Medyayı kolaylıkla içe alın

Timeline Düzenleme (Sınırsız iz)

HD veya 3D için sofistike picture-in-picture ve çok katman efektleri oluşturmanızı sağlayan sınırsız izle fazlasını yapın — tıpkı bir Hollywood profesyoneli gibi. Kare hassasiyetinde düzenleme, hikayenizi nasıl anlatacağınız konusunda büyük kontrol sağlıyor. Sezgisel akış için kaynak kliplerle zaman çizelgesi düzenleme önizlemesini eşzamanlı olarak görüntüleyin. Kırpma başlangıç ve bitiş noktalarını ayarlayın, sonra kırpılan klipleri hızlı ve hassas düzenleme için zaman çizelgesine sürükleyin.

 

Favorilerinizi Kaydedin

En sık kullandığınız efektleri, filtreleri ve geçişleri, Favorite bölümüne ekleyerek herhangi bir zaman kolaylıkla bularak yeniden kullanabilirsiniz.

 

Tüm dijital medyalarınızı kullanın

Videolarınızı ve fotoğraflarınızı sanal olarak herhangi bir aygıttan içe aktarın—kameralar, dijital kameralar, web kameralar, tabletler, cep telefonları, ses kayıt cihazları vs. GoPro® ve Panasonic® MVC formatı gibi 3D klipleri içeri alın. Pinnacle Studio 19 Ultimate kaset temelli1 ve analog aygıtları1, da hatta 5.1 surround formatındaki ses dosyalarını da destekler.

         
Temel problemler için hızlı düzeltmeler   Başlıklar ve bindirmeler   Pinnacle MyDVD

Temel problemler için hızlı düzeltmeler

Çocuğunuz gol atarken yan çekilen videolarınız mı var? Sorun değil! Pinnacle Studio videoları döndüren araçlara sahip. Kırpın, kaydırın ve yakınlaştırın, fotoğraflardaki kırmızı gözleri düzeltin. Videolarda renkleri düzeltin ve titreyen videoları sabitleyin.

 

Başlıklar ve bindirmeler

Fotoğraflarınıza ve videolarınıza başlıklar ekleyin veya projelerinizde üste fotoğraf bindirin ve video süresini ayarlayın.

 

Pinnacle MyDVD

DVD ve AVCHD disk oluşturmanın yeni ve daha kolay yolunu deneyimleyin. Menüleri, altmenüleri ve bölümleriyle 10 temalı şablondan birini kullanarak stil sahibi bir görünüm elde edin.

         
    Fotoğraf slayt gösterisi

ScoreFitter Sounds & Music

Hiçbir film, film müziği olmadan tamamlanmış sayılmaz. ScoreFitter kütüphanesindeki serbest telifli ses ve müzikleri kullanarak müzik ekleyin— süreleri filminizin süresiyle otomatik olarak eşleştirilir.

 

ÜCRETSİZ eğitim içeriyor!

30 gün boyunca, Pinnacle Studio 19 sürümünün yeni içerikleri, diğer eğitim materyalleri ve serbest telifli kütüphane içeren StudioBacklot.tv sitesine erişebilirsiniz.

 

Fotoğraf slayt gösterisi

Geçiş efektleri, başlıklar ve efektlerle tamamlanmış ilgi çekici slayt gösterileri oluşturun, mükemmel montaj için fotoğraf ve videolarla birleştirin.

         
Stop motion ve yeşil ekran   Herhangi bir yerde, herhangi bir zaman düzenleyin  

Stop motion ve yeşil ekran

Stop-motion kayıtla sinemalarda gördüğünüz gibi ilgi çekici animasyonlar ve fast-motion efektler oluşturun. Pinnacle Studio, yeşil ekran önünde çekilen insanların ardına farklı artalanlar eklemenizi sağlar.

 

Herhangi bir yerde, herhangi bir zaman düzenleyin

Pinnacle Studio for iPad2 ile istediğiniz yerde projenizle çalışabilir, sonra Pinnacle Studio programına aktararak çalışmaya devam edebilirsiniz. Project Packages kullanarak ilgili filmle ilgili tüm medya dosyalarını biraraya getirin, böylece başka bir yere aktarırken ihtiyaç duyduğunuz tüm dosyaların elinizin altında olduğundan emin olun.

 

Eserlerinizi paylaşın

Videolarınızı paylaşmaya hazır olduğunuzda, Pinnacle Studio 19 Ultimate HD ve 3D videolarınızı Facebook, YouTube ve Vimeo ortamlarına göndermenizi kolaylaştırıyor. Kolaylıkla DVD ve AVCHD™ diskleri oluşturabilirsiniz. Adobe® Flash® FLV, MPEG-4, and DivX® gibi popüler formatlarda, Microsoft® Xbox®, Sony® PlayStation, Nintendo® Wii™, Apple® TV ve Apple® iPad® gibi popüler aygıtlara kaydedin. Pinnacle Studio Ultimate ile dünya sizin ekranınız.

 

1 Video yakalama donanımı gerekiyor

2 Pinnacle Studio for iPad uygulaması dahil değil

 

 

 

Studio

Studio Plus

Studio Ult.

NewBlue ek efektleri (800+ hazırset ve 65+ eklenti)    
4K Ultra HD video desteği    
XAVC S desteği    
XAVC ve DVCPRO HD çözme    
iPhone 6 ve diğer kameralardan VFR video desteği    
MXF dosyalarını aktarın    
iZotope Music & Speech Cleaner    
Live Screen Capture  
Audio Ducking otomatik olarak konuşmayla arkaplan sesini dengeler  
3D MVC dosya formatı açma  
Sürükleyip bırakma ile eşzamanlı kaynak ve ana pencereler  
Anahtar kare temelli efektler  
Dolby 5.1 doğal desteği (içe alma/dışa verme)  
Özelleştirilebilir kısayol tuşları  
Stereoscopic 3D içe alma, düzenleme ve dışa verme  
Stereoscopic 3D derinlik kontrolü  
Gelişmiş NVIDIA 3D Vision desteği  
Dual-monitör 3D desteği, "side by side" kaydetme  
Kaynak başlangıç ve bitiş noktaları için kırpma düzenleyici  
Gelişmiş DVD Oluşturma  
Ses Ayrıştırma  
Gelişmiş Başlık Düzenleme (Hareketler)  
Doğal 64-bit mimarisi
Studiobacklot/Class on Demand sisteminde 30 gün ücretsiz eğitim (İngilizce)
Çok kameralı düzenleme 2 kamera 4 kamera 6 kamera
2D/3D efekt, geçiş efekti ve şablon 1500+ 1800+ 2000+
Çok katmanlı düzenleme için video/ses izleri 6 (3/3) 24 (12/12) sınırsız
Medya varlığı oylama, gelişmiş etiketleme ve kolleksiyonlar gelişmiş gelişmiş
Intel'in 6. Nesil işlemcileri için iyileştirildi
Kullanım kolaylığı için arayüz geliştirmeleri
Gelişmiş Akıllı Kodlama
Pinnacle Studio for iPad* ile projeleri içe alma ve geliştirme
Facebook®, YouTube® ve Vimeo® üzerinden kolay paylaşım
Apple® iPad, Apple® TV, Microsoft® Xbox® ve dahasına aktarım
Popüler formatlara aktarım: Flash®, DivX®, AVCHD™ 2.0 ve MPEG-4
Storyboard ve timeline düzenleme
SmartMovie, sürükle bırak otomatik film hazırlama
Kolay arşivleme ve yeniden kullanım için proje paketleri
NVIDIA CUDA donanım ivmelendiricisi
Intel® Quick Sync Video donanım ivmelendiricisi
Scorefitter müzik kütüphanesiyle özel boyutta film müzikleri
Bütünleşik medya varlık kütüphanesi
Medya kütüphanesinde video/fotoğraf/müzik düzeltme ve geliştirme
Kare hassaslığında zaman çizelgesi düzenlemesi
Renk çubukları ve ton oluşturma
Geçiş düzenleyici
Düzenlenebilir temalı montaj efektleri/geçiş şablonları
Her iki göz için 3D otomatik renk düzeltme
DVD oluşturma

* Pinnacle Studio for iPad uygulaması dahil değil

 

 

 

 • Yükleme ve güncellemeler için İnternet bağlantısı gerekiyor
 • Windows 10, Windows 8.x, Windows 7, 64-bit OS önerilir
 • Intel Core Duo 1.8 GHz, Core i3 veya AMD Athlon 64 X2 3800+ 2.0 GHz veya fazlası
  • AVCHD & Intel Quick Sync Video desteği için Intel Core i5 veya i7 1.06 GHz veya daha fazlası gerekiyor
  • Çoklu kamera düzenlemesi için Intel Core i7 veya AMD Athlon X4
 • 2 GB RAM veya daha fazlası, Windows 64-bit için minimum 4 GB, UHD veya Çoklu kamera düzenlemesi için 8+GB önerilir
 • DirectX 9 (veya sonrası) grafik aygıtı, Pixel Shader 3.0 desteği, örneğin:
  • NVIDIA GeForce 6 serisi veya sonrası (CUDA desteği için CUDA etkin olması gerekiyor)
  • ATI X1000 serisi veya sonrası
  • Intel GMA X3000 serisi veya sonrası
 • 128 MB VGA VRAM
 • Görüntü çözünürlüğü: 1024 x 768 veya daha yükseği
 • Windows-uyumlu ses kartı (surround önizleme için çok kanallı çıkış gerekiyor)
 • Tam yükleme için 8 GB HDD alanı
 • Yüklemek için DVD-ROM sürücüsü uygun değilse indirilebilir

Araçlar

 • DVD ve AVCHD diskler oluşturmak için DVD kaydedici

Giriş Seçenekleri

 • DV, HDV ve Digital8 kameralardan veya VCR'lardan alın (bir FireWire portu gerekir)
 • 8mm, HI 8, VHS, SVHS, VHS-C, SVHS-C veya VCR gibi analog kameralardan yakalayın (NTSC/PAL/SECAM) (Dazzle video donanımı gerekir – ayrıca satılır)
 • AVCHD ve diğer dosya temelli kameralardan, digital still kameralardan, mobil aygıtlardan ve web kameralarından alın

Açılabilen Formatlar

 • Video: MVC, AVCHD, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, DivX, Flash, 3GP (MPEG-4, H.263), WMV, şifresiz DVD başlıkları (DVD-VR/+VR dahil), QuickTime (DV, MJPEG, MPEG-4, H.264), DivX Plus MKV, XAVC, MXF, DVCPRO HD
 • Ses: MP3, MPA, M4A, WAV, AMR, AC3, AAC, Vorbis, WMA
 • Grafik: JPS, BMP, GIF, JPG, PCX, PSD, TGA, TIF, WMF, PNG, J2K

Kaydedilebilen Formatlar

 • AVCHD, DVD (DVD-R, DVD-RW, DVD+R veya DVD+RW, çift katman)
 • Apple iPod/iPhone/iPad/TV, Sony PSP/PS3/PS4, Nintendo Wii, Microsoft Xbox uyumlu formatlar
 • DV, HDV, AVI, DivX, WMV, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP, WAV, MP2, MP3, MP4, QuickTime, H.264, DivX Plus MKV, JPEG, TIF, TGA, BMP, XAVC S
 • Dolby Digital 5,1-kanal

Blu-ray Desteği

 • Ürün içinden ayrı eklenti satın alınması gerekiyor
 • Blu-ray Disc okuyucu ve/veya kaydedici gerekiyor

Desteklenen Diller

 • Çekçe, Danimarkaca, Hollandaca, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Lehçe, Rusça, İspanyolca ve İsveççe.

Ürün özellikleri bilgi veya uyarı yapılmaksızın değişebilir.

Microsoft Windows 7, 8.x ve 10 ile çalışır