SATIN AL

Pinnacle Studio 19 Plus

 

Yeni! Çok kameralı düzenleme

Yeni! Audio Ducking konuşmayla arkaplan sesini dengeler

Yeni! Intel'in 6. Nesil işlemcileri için iyileştirildi

64-bit performansı

Geliştirildi! Live Screen Capture

Kare hassaslığında HD ve 3D video düzenleme

1800+ efekt, başlık ve şablon

24-izli kare hassasiyetinde HD/3D düzenleme

 

 

Çoklu kameralı Video Düzenleme ve Canlı Ekran Yakalama!

Pinnacle Studio 19 Plus ile çok daha iddialı video düzenleme projelerine geçiş yapın. Yeni Multi-Camera Editor ile 4 kameradaki altlıkları görüntüleyin ve düzenleyin, Audio Syncing ile klipleri otomatik olarak hizalayın. Arkaplan seslerini otomatik olarak düşürerek diyaloğu veya konuşmacı sesini anlaşılır kılan yeni Audio Ducking ile profesyonel düzeyde sesler elde edin. 64-bit gücü, Intel’in 6. Nesil işlemcisi (Skylake), gelişmiş HD işlemleri ve oynatma performansıyla video düzenleme deneyiminizi arttırın. 24-izli düzenleme, Live Screen Capture, 1800'den fazla efekt, başlık ve şablonla Pinnacle Studio 19 Plus, güzel sonuçlar için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi içeriyor. HD veya 3D filmlerinizi kolaylıkla Facebook, YouTube ve Vimeo'da, en yeni aygıtlarda paylaşın, Pinnacle MyDVD ile diske kolaylıkla kaydetme deneyiminin keyfini çıkarın.

 

 

Hızlı başlayın
Herhangi bir aygıttaki videoları ve fotoğrafları aktarın, yeni Project Bins ile organize edin.
    Heyecan katın
İzleyicilerinize sürpriz yaparak eğlendirmek için, 1800'den fazla 2D ve 3D efekt arasından seçim yapın. En sık kullandığınız efektleri, filtreleri ve geçişleri kolaylıkla Favorite bölümüne ekleyin.
             
  Düzelt ve geliştir
Kırpın, kaydırın ve yakınlaştırın, film yapmadan önce klipleri temizleyin. Sonra herhangi bir film projesinde kullanın.
    Video ve sesi birleştirin
Çok katmanlı düzenleme, 24 video ve ses izini birleştirmenizi sağlıyor. Yeni Audio Ducking ile arkaplan ve önplan sesinin her zaman dengeli olduğundan emin olun, ScoreFitter ile özel boyutlu film müzikleri oluşturun.
             
  Çoklu Kamera Düzenleyici
4 kamerada çekilen altlıklarla çalışarak çok daha dinamik videolar oluşturun. Multi-Camera Editor altlıkları görüntülemenizi, açıları değiştirmenizi, kesmenizi ve silmenizi, geçiş eklemenizi ve Audio Syncing ile klipleri hizalamanızı sağlar.
    Anılarınızı paylaşın
Facebook, YouTube ve Vimeo paylaşımıyla filmlerinizi online olarak kolayca gönderin. DVD'ler oluşturun, filmleri popüler oyun konsollarında ve mobil aygıtlarda oynatmak için popüler formatlarda kaydedin.
             
  Live Screen Capture
İçeriği ekranınızdan kaydedin ve Live Screen Capture altlıkları filme ekleyin. Windows uygulamalarını iş üzerindeyken kaydetmek için Snap Capture View özelliğini deneyin. (Windows 8/10 ile çalışır)
    ÜCRETSİZ eğitim içeriyor!
30 gün boyunca, Pinnacle Studio 19 sürümünün yeni içerikleri, diğer eğitim materyalleri ve serbest telifli kütüphane içeren StudioBacklot.tv sitesine erişebilirsiniz.
             
  Filminizi yapın
Video düzenlemeye yeni mi başladınız? Filmi otomatik olarak haızrlamak için sadece sürükleyip bırakın veya planlama için Storyboard modunu kullanın. Daha deneyimli kullanıcılar, hassas düzenleme için zaman çizelgesini kullanabilirler.
       

 

 

Pinnacle Studio 19 Plus Özellikleri

Çoklu Kamera Düzenleyici   Audio Ducking   Live Screen Capture

YENİ! Çoklu Kamera Düzenleyici

4 kamerada çekilen altlıklarla çalışarak çok daha dinamik videolar oluşturun. Multi-Camera Editor altlıkları görüntülemenizi, açıları değiştirmenizi, kesmenizi ve silmenizi, geçiş eklemenizi sağlar. Audio Syncing ile klipleri otomarik olarak hizalayın veya marker, tarih/zaman ile veya elle senktronizasyon yapın. Hatta çoklu kamera sonuçlarını kullanarak resim içinde resim (Picture-in-Picture) efekti oluşturabilirsiniz.
 

YENİ! Audio Ducking

Profesyonel kalitede ses için diyalog ve konuşmacı sesi ile arkaplan sesini dengeleyin. Audio Ducking ile Pinnacle Studio 19 Plus, sesi veya konuşmacı sesini otomatik olarak algılar ve arkaplan sesinin şiddetini azaltır. Hatta daha fazla kontrol için Ducking Level ve Sensitivity ayarlarını kullanabilirsiniz.
 

GELİŞTİRİLDİ! Live Screen Capture

Hem sistem seslerini hem de mikrofon sesini yakalayarak ekranınızı doğrudan kaydedin, yakaladığınız dosyaları daha sonra ana zaman çizelgesine aktararak filmlerinizde, sunumlarınızda ve eğitim videolarınızda kullanın. Snap View Capture, Windows 8/10'da Windows uygulamalarını çalışırken kaydetmenizi sağlıyor.
         
Stereoscopic 3D filmler hazırlayın   Gelişmiş 3D özellikleri    

Stereoscopic 3D filmler hazırlayın

GoPro® 3D kameralar ve Panasonic® MVC formatı gibi kaynaklardan 3D video klipleri alın. NVIDIA® 3D Vision® optimization ve GeForce® desteğiyle, çeşitli görüntüleme modlarında düzenleyin, gerçek 3D efektler uygulayın ve en iyi kalitenin keyfini çıkarın. 3D HDTV, Sony® PS3™ ve diğer 3D aygıtlarda izlemek için YouTube® 3D, AVCHD™ 3D ve diğer formatlarda kaydedin. Pinnacle Studio Plus, aynı projede 2D ve 3D medyaları birleştirmenize de olanak sağlar.
 

Gelişmiş 3D özellikleri

Pinnacle Studio 19 Plus, tıpkı HD medyalarla olduğu gibi 3D medyaların zaman çizelgesinde düzenlenmesi gibi gelişmiş 3D özellikler içeriyor. NVIDIA® ile işortaklığımız sayesinde hem tam ekran hem de pencere modlarında NVIDIA® 3D Vision® görünümü sağlayabiliyoruz. 3D filmi dual monitörlerde görüntüleyin ve birçok 3D HDTV tarafından tanınan "side-by-side" formatlarda kaydedin. Her iki göz içinde otomatik düzeltme yapın ve stereoscopic 3D derinliği (parallax efekti) kontrol edin. 3D çalışmaya hazırsanız, Pinnacle Studio Plus ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sağlar.
   

Pinnacle Studio 19 Özellikleri

Sürükle ve bırak HD video düzenleme    

Sürükle ve bırak HD video düzenleme

Projeniz için en doğru düzenleme yöntemini seçin. Hızlı sonuçlar için medya öğelerini SmartMovie içine sürükleyip bırakarak otomatik olarak muhteşem videolar oluşturun — müzikle tamamlayın. Storyboard modunu kullanarak ilk taslağınızı kolaylıkla hazırlayın ve filminizi görselleştirin. Herhangi bir aşamada, geleneksel ve hassas düzenleme için zaman çizelgesine geçin.
 

1800+ efekt, geçiş efekti ve şablonla enerji katın

1800'den fazla 2D/3D efect, animasyonlu başlık ve geçiş efektleriyle filmlerinize heyecan katın. Anahtar kare temelli kontrol, efektlerin, başlıkların ve geçişlerin hareketi hakkında hassas bir zamanlama olanağı sağlar. Uygulama, sadece birkaç tıklamada profesyonel düzeyde sonuçlar elde edebilmenizi sağlayan hazır tema setleri —düğün, spor, tatil, bilimkurgu, çizgi roman gibi— içeren Montage şablonları da sunuyor. Doğru bir görünüm için bunları özelleştirin.
 

Uyarlamalı performans

PC'nin işlemci gücü ve belleğini en verimli şekilde değerlendirmenizi sağlayan 64-bit mimarisiyle sonuçları daha kısa sürede görün. Daha hızlı çok izli film oluşturma ve daha iyi dosya yönetiminin keyfini çıkarın. Pinnacle Studio 19 Plus, Intel’in 6. Nesil işlemcisi için iyileştirildi (Skylake).
         
Timeline Düzenleme (6-iz)   Favorilerinizi Kaydedin   Medyayı kolaylıkla içe alın

Timeline Düzenleme (24-iz)

Pinnacle Studio Plus 24 iz ile, HD veya 3D için sofistike picture-in-picture ve çok katman efekti oluşturmanızı sağlar— tıpkı bir Hollywood profesyoneli gibi. Sezgisel akış için kaynak kliplerle zaman çizelgesi düzenleme önizlemesini eşzamanlı olarak görüntüleyin. Kırpma başlangıç ve bitiş noktalarını ayarlayın, sonra kırpılan klipleri hızlı ve hassas düzenleme için zaman çizelgesine sürükleyin.
 

Favorilerinizi Kaydedin

En sık kullandığınız efektleri, filtreleri ve geçişleri, yeni Favorite bölümüne ekleyerek herhangi bir zaman kolaylıkla bularak yeniden kullanabilirsiniz.
 

Tüm dijital medyalarınızı kullanın

Videolarınızı ve fotoğraflarınızı sanal olarak herhangi bir aygıttan içe aktarın—kameralar, dijital kameralar, web kameralar, tabletler, cep telefonları, ses kayıt cihazları vs. GoPro® ve Panasonic® MVC formatı gibi 3D klipleri içeri alın. Pinnacle Studio 19 Plus kaset temelli1 ve analog aygıtları1, da hatta 5.1 surround formatındaki ses dosyalarını da destekler.
         
Temel problemler için hızlı düzeltmeler   Başlıklar ve bindirmeler   Pinnacle MyDVD

Temel problemler için hızlı düzeltmeler

Çocuğunuz gol atarken yan çekilen videolarınız mı var? Sorun değil! Pinnacle Studio videoları döndüren araçlara sahip. Kırpın, kaydırın ve yakınlaştırın, fotoğraflardaki kırmızı gözleri düzeltin. Videolarda renkleri düzeltin ve titreyen videoları sabitleyin.
 

Başlıklar ve bindirmeler

Fotoğraflarınıza ve videolarınıza başlıklar ekleyin veya projelerinizde üste fotoğraf bindirin ve video süresini ayarlayın.
 

Pinnacle MyDVD

DVD ve AVCHD disk oluşturmanın yeni ve daha kolay yolunu deneyimleyin. Menüleri, altmenüleri ve bölümleriyle 10 temalı şablondan birini kullanarak stil sahibi bir görünüm elde edin. Resimlerle zenginleştirilmiş menüleri ve müzikle, videolarınızı profesyonel görünümlü multimedya projelerine dönüştürün.
         
    Fotoğraf slayt gösterisi

ScoreFitter Sounds & Music

Hiçbir film, film müziği olmadan tamamlanmış sayılmaz. ScoreFitter kütüphanesindeki serbest telifli ses ve müzikleri kullanarak müzik ekleyin— süreleri filminizin süresiyle otomatik olarak eşleştirilir.
 

ÜCRETSİZ eğitim içeriyor!

30 gün boyunca, Pinnacle Studio 19 sürümünün yeni içerikleri, diğer eğitim materyalleri ve serbest telifli kütüphane içeren StudioBacklot.tv sitesine erişebilirsiniz.
 

Fotoğraf slayt gösterisi

Geçiş efektleri, başlıklar ve efektlerle tamamlanmış ilgi çekici slayt gösterileri oluşturun, mükemmel montaj için fotoğraf ve videolarla birleştirin.
         
Stop motion ve yeşil ekran   Herhangi bir yerde, herhangi bir zaman düzenleyin  

Stop motion ve yeşil ekran

Stop-motion kayıtla sinemalarda gördüğünüz gibi ilgi çekici animasyonlar ve fast-motion efektler oluşturun. Pinnacle Studio, yeşil ekran önünde çekilen insanların ardına farklı artalanlar eklemenizi sağlar.
 

Herhangi bir yerde, herhangi bir zaman düzenleyin

Pinnacle Studio for iPad2 ile istediğiniz yerde projenizle çalışabilir, sonra Pinnacle Studio programına aktararak çalışmaya devam edebilirsiniz. Project Packages kullanarak ilgili filmle ilgili tüm medya dosyalarını biraraya getirin, böylece başka bir yere aktarırken ihtiyaç duyduğunuz tüm dosyaların elinizin altında olduğundan emin olun.
 

Eserlerinizi paylaşın

HD ve 3D videolarınızı paylaşmaya hazır olduğunuzda, Pinnacle Studio Plus bunları Facebook, YouTube ve Vimeo ortamlarına aktarmanızı kolaylaştırıyor. Ayrıca Dolby® Digital 5.1 surround sesle kolaylıkla DVD ve AVCHD™ diskler oluşturabilirsiniz. Adobe® Flash® FLV, MPEG-4, and DivX® gibi popüler formatlarda, Microsoft® Xbox®, Sony® PS3™, Nintendo® Wii™, Apple® TV ve Apple® iPad® gibi popüler aygıtlara kaydedin. Pinnacle Studio Plus ile dünya sizin ekranınız.

 

1 Video yakalama donanımı gerekiyor

2 Pinnacle Studio for iPad uygulaması dahil değil

 

 

 

Studio

Studio Plus

Studio Ult.

NewBlue ek efektleri (800+ hazırset ve 65+ eklenti)    
4K Ultra HD video desteği    
XAVC S desteği    
XAVC ve DVCPRO HD çözme    
iPhone 6 ve diğer kameralardan VFR video desteği    
MXF dosyalarını aktarın    
iZotope Music & Speech Cleaner    
Live Screen Capture  
Audio Ducking otomatik olarak konuşmayla arkaplan sesini dengeler  
3D MVC dosya formatı açma  
Sürükleyip bırakma ile eşzamanlı kaynak ve ana pencereler  
Anahtar kare temelli efektler  
Dolby 5.1 doğal desteği (içe alma/dışa verme)  
Özelleştirilebilir kısayol tuşları  
Stereoscopic 3D içe alma, düzenleme ve dışa verme  
Stereoscopic 3D derinlik kontrolü  
Gelişmiş NVIDIA 3D Vision desteği  
Dual-monitör 3D desteği, "side by side" kaydetme  
Kaynak başlangıç ve bitiş noktaları için kırpma düzenleyici  
Gelişmiş DVD Oluşturma  
Ses Ayrıştırma  
Gelişmiş Başlık Düzenleme (Hareketler)  
Doğal 64-bit mimarisi
Studiobacklot/Class on Demand sisteminde 30 gün ücretsiz eğitim (İngilizce)
Çok kameralı düzenleme 2 kamera 4 kamera 6 kamera
2D/3D efekt, geçiş efekti ve şablon 1500+ 1800+ 2000+
Çok katmanlı düzenleme için video/ses izleri 6 (3/3) 24 (12/12) sınırsız
Medya varlığı oylama, gelişmiş etiketleme ve kolleksiyonlar gelişmiş gelişmiş
Intel'in 6. Nesil işlemcileri için iyileştirildi
Kullanım kolaylığı için arayüz geliştirmeleri
Gelişmiş Akıllı Kodlama
Pinnacle Studio for iPad* ile projeleri içe alma ve geliştirme
Facebook®, YouTube® ve Vimeo® üzerinden kolay paylaşım
Apple® iPad, Apple® TV, Microsoft® Xbox® ve dahasına aktarım
Popüler formatlara aktarım: Flash®, DivX®, AVCHD™ 2.0 ve MPEG-4
Storyboard ve timeline düzenleme
SmartMovie, sürükle bırak otomatik film hazırlama
Kolay arşivleme ve yeniden kullanım için proje paketleri
NVIDIA CUDA donanım ivmelendiricisi
Intel® Quick Sync Video donanım ivmelendiricisi
Scorefitter müzik kütüphanesiyle özel boyutta film müzikleri
Bütünleşik medya varlık kütüphanesi
Medya kütüphanesinde video/fotoğraf/müzik düzeltme ve geliştirme
Kare hassaslığında zaman çizelgesi düzenlemesi
Renk çubukları ve ton oluşturma
Geçiş düzenleyici
Düzenlenebilir temalı montaj efektleri/geçiş şablonları
Her iki göz için 3D otomatik renk düzeltme
DVD oluşturma

* Pinnacle Studio for iPad uygulaması dahil değil

 

 

 • Yükleme ve güncellemeler için İnternet bağlantısı gerekiyor
 • Windows 10, Windows 8.x, Windows 7, 64-bit OS önerilir
 • Intel Core Duo 1.8 GHz, Core i3 veya AMD Athlon 64 X2 3800+ 2.0 GHz veya fazlası
  • AVCHD & Intel Quick Sync Video desteği için Intel Core i5 veya i7 1.06 GHz veya daha fazlası gerekiyor
  • Daha iyi Çoklu kamera düzenlemesi için Intel Core i7 veya AMD Athlon X4
 • 2 GB RAM veya daha fazlası, Windows 64-bit için minimum 4 GB, Çoklu kamera düzenlemesi için 8+GB önerilir
 • DirectX 9 (veya sonrası) grafik aygıtı, Pixel Shader 3.0 desteği, örneğin:
  • NVIDIA GeForce 6 serisi veya sonrası (CUDA desteği için CUDA etkin olması gerekiyor)
  • ATI X1000 serisi veya sonrası
  • Intel GMA X3000 serisi veya sonrası
 • 128 MB VGA VRAM
 • Görüntü çözünürlüğü: 1024 x 768 veya daha yükseği
 • Windows-uyumlu ses kartı (surround önizleme için çok kanallı çıkış gerekiyor)
 • Tam yükleme için 8 GB HDD alanı
 • Yüklemek için DVD-ROM sürücüsü uygun değilse indirilebilir

Araçlar

 • DVD ve AVCHD diskler oluşturmak için DVD kaydedici

Giriş Seçenekleri

 • DV, HDV ve Digital8 kameralardan veya VCR'lardan alın (bir FireWire portu gerekir)
 • 8mm, HI 8, VHS, SVHS, VHS-C, SVHS-C veya VCR gibi analog kameralardan yakalayın (NTSC/PAL/SECAM) (Dazzle video donanımı gerekir – ayrıca satılır)
 • AVCHD ve diğer dosya temelli kameralardan, digital still kameralardan, mobil aygıtlardan ve web kameralarından alın

Açılabilen Formatlar

 • Video: MVC, AVCHD, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, DivX, Flash, 3GP (MPEG-4, H.263), WMV, şifresiz DVD başlıkları (DVD-VR/+VR dahil), QuickTime (DV, MJPEG, MPEG-4, H.264), DivX Plus MKV
 • Ses: MP3, MPA, M4A, WAV, AMR, AC3, AAC, Vorbis, WMA
 • Grafik: JPS, BMP, GIF, JPG, PCX, PSD, TGA, TIF, WMF, PNG, J2K

Kaydedilebilen Formatlar

 • AVCHD, DVD (DVD-R, DVD-RW, DVD+R veya DVD+RW, çift katman)
 • Apple iPod/iPhone/iPad/TV, Sony PSP/PS3/PS4, Nintendo Wii, Microsoft Xbox uyumlu formatlar
 • DV, HDV, AVI, DivX, WMV, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP, WAV, MP2, MP3, MP4, QuickTime, H.264, DivX Plus MKV, JPEG, TIF, TGA, BMP
 • Dolby Digital 2-kanal

Blu-ray Desteği

 • Ürün içinden ayrı eklenti satın alınması gerekiyor
 • Blu-ray Disc okuyucu ve/veya kaydedici gerekiyor

Desteklenen Diller

 • Çekçe, Danimarkaca, Hollandaca, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Lehçe, Rusça, İspanyolca ve İsveççe.

Ürün özellikleri bilgi veya uyarı yapılmaksızın değişebilir.

Microsoft Windows 7, 8.x ve 10 ile çalışır