SATIN AL

Corel Photo Video Suite X8

 • YENİ! Web ve video için daha hızlı fotoğraf düzenleme, yaratıcı efektler ve grafik
 • YENİ! Harika filmler için akışkan video düzenleme
 • Fotoğraf ve video için dahili eğitim
 • Tek bir kullanımı kolay pakette, göz kamaştıran fotoğraf ve video tasarım projeleri için ihtiyaç duyduğunuz her şey.

 

 

Komple fotoğraf ve video düzenleme paketi

Corel PaintShop Pro X8 ve VideoStudio Pro X8 programlarının sınırsız yaratıcılığıyla hayalini kurduğunuz fotoğraf ve video projelerini hazırlayın. Bu komple yazılım kolleksiyonu, fotoğraf düzenleme, grafik tasarım ve video düzenlemeyi bir araya getiriyor. Saniyeler içinde fotoğrafları geliştirin, grafik oluşturun ve renklendirin, etkileyici fotoğraf, baskı ve web projeleri oluşturun. Videolarla anlatın, satın veya eğlendirin. Ekran yakalama araçlarıyla YouTube yıldızı olun, video blogları, nasıl yapılır videoları, ev ve iş videoları için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi elde edin. Sezgisel 1-2-3 arayüzü, hızlı performansı ve dahili eğitim kaynaklarıyla Corel PaintShop Pro X8 ve VideoStudio Pro X8, ihtiyaç duyduğunuz fotoğraf video düzenleme yazılımı!   Photo Video Suite X8 Yenilikleri

 

  En güçlü Photo Video Suite sürümünü edinin

 

  Herhangi bir resmi daha güzel kılın   Hızlı ve kolay video düzenleme   Kullanırken öğrenin   En hızlı teknolojimiz  
 

Herhangi bir resmi daha güzel kılın

Kolay hızlı düzeltmelerle fotoğraf ve videoları düzeltin. PaintShop Pro X8'deki hassas seçim araçları, katmanlar, hızlı fırçalar, içeriğe duyarlı düzenleme araçları, HDR araçları ve RAW düzenleme olanağıyla fotoğraflarınızı geliştirin ve yeni resimler oluşturun.

 

Hızlı ve kolay video düzenleme

Karmaşık işleri yolunuzdan çeken akıllı yeni araçlarla çekici filmleri daha hızlı hazırlayın. VideoStudio Pro X8 ile kolaylıkla yaratıcı efektler, başlıklar, geçişler ve en doğru müziği ekleyin.

 

Kullanırken öğrenin

İster yeni başlıyor isterse deneyimli bir kullanıcı olun, dahili adım adım eğitimler fotoğraf ve video düzenleme yeteneklerinizi geliştirecek. Kullanışlı ipuçları, kapsamlı yardım ve zengin online topluluklar, her adımınızda sizi destekleyecek.

 

En hızlı teknolojimiz

Her iki uygulamada da 64-bit performansıyla sonuçları hızlı şekilde elde edin. PaintShop Pro X8'in 4K monitör desteği ve VideoStudio Pro X8'in XAVC S desteği sayesinde fotoğraf ve video projeleriniz güzel görünecek.

 

 

 

  Metnin Sarmalaması   Sihirli Taşıma   Toplu İşlem Modu  
  YENİ!
Metnin Sarmalaması

Bir seçimi veya vektörel şekli, anında etrafını saran metinle çevirin. Web grafikleri, posterler, albümler, broşürler, kollajlar ve diğer projeler için ilgi çekici tasarım öğeleri oluşturur.
 

YENİ!
Sihirli Taşıma
Bir nesneyi veya insanı taşıdığınızda boşluğu artalan ile dolduran içeriğe duyarlı araçla hemen düzeltin. Seçimi yeni bir bölgeye taşıyın, boş alan otomatik olarak etrafındaki zemin ile doldurulacaktır.

  GELİŞTİRİLDİ!
Toplu İşlem Modu

Yeniden tasarlanan Batch Mode ile filigran ekleme, yeniden boyutlandırma ve script uygulama gibi işlemleri, seçili fotoğraflara bir adımda hızlıca uygulayın. Fotoğrafı paylaşmadan önce dosya ve konum bilgisini silme, filigran ekleme gibi güvenlik özelliklerini seçin.
 
             
  Çok daha hassas seçimler   Lens Düzeltmesi   4K monitör desteği  
  YENİ!
Çok daha hassas seçimler

Fotoğraf düzenleme yazılımı için hassas seçim olanağı olmazsa olmazdır. PaintShop Pro X8, daha kolay ve hassas seçimler için seçim boyutunu genişlik ve yükseklik değeri girerek veya sabit bir oranda ayarlamanızı sağlıyor.
 

YENİ!
Lens Düzeltmesi
Birçok fotoğraf makinesi lensinin yol açtığı deformasyonları, vinyetleri ve renk sapmasını, Edit arayüzünde ve Camera RAW Lab içinde Lens Correction araçlarıyla hızlıca düzeltin.

  YENİ!
4K monitör desteği

Yeni fotoğraf düzenleme yazılımınızla yüksek çözünürlüklü bir monitörü birleştirdiğinizde, her detayı görün ve fotoğraflarınızın güzelliğinin keyfini çıkarın. Tüm yeni ikonlar ve gelişmiş arayüz, Ultra High DPI görüntülemeyle uyumludur (4K çözünürlükte %250'ye kadar yakınlaştırma).
 
             
  Daha hızlı fırçalar   Akıllı Kenar   Katmanlarda gelişmeler  
  YENİ!
Daha hızlı fırçalar

%40-120 oranında artan hızla birçok fırça daha hızlı ve etkisini hemen görmenizi sağlıyor. Ek olarak maksimum fırça boyutu 3000 piksele arttırıldı, böylece daha büyük alanları daha hızlı şekilde kaplayabileceksiniz.
 

GELİŞTİRİLDİ!
Akıllı Kenar
Birçok aracın fırça darbelerinin "sınır içerisinde" kalmasında yardımcı olan Smart Edge ile %50 oranında daha hızlı performansın keyfini çıkarın.

  YENİ!
Katmanlarda gelişmeler

Gelişmiş görüntü düzenleme, kompozisyon ve grafik tasarımın olmazsa olmaz öğesi olan katmanları kullanmak artık daha kolay. İstediğiniz katmanı ismini yazarak hızlıca bulun, seçili katmanları birleştirin, katman gruplarını kolaylıkla genişletin ve daraltın.
 
             
  Metin ve Şekil ile Kesme   Camera RAW Lab   Kolay dahili eğitim  
  GELİŞTİRİLDİ!
Metin ve Şekil ile Kesme

Alttaki fotoğrafı veya resmi metin veya bir şekil içerisine kırparak anında fotoğraf nesnesi oluşturun. Sonra herhangi bir resme katman olarak yapıştırın veya sürükleyin. Yeni Cutter Preview, kesmeden önce neyi kestiğinizi tam olarak görüntüleyecek.
  GELİŞTİRİLDİ!
Camera RAW Lab

Önce ve sonra görünümü ve daha büyük önizlemeyle RAW Lab içinde düzenlemek daha kolay. Ek olarak PaintShop Pro yeni fotoğraf makinesi modelleri için destek eklemeye devam ediyor.
  GELİŞTİRİLDİ!
Kolay dahili eğitim

Ödüllü Learning Center penceresinden edineceğiniz ek ipuçları ve püf noktalarıyla daha akıllı ve hızlı çalışın. Bu entegre referans kılavuzu, fotoğraf düzenleme yazılımınızı en iyi şekilde kullanabilmeniz için adım adım talimatlar ve doğru araca hızlı erişim sağlıyor.
 
             
  Geçişli filtre efekti   Gradyan   Daha hızlı kayıt  
  GELİŞTİRİLDİ!
Geçişli filtre efekti

Çeşitli fotoğraf makinesi lens filtrelerini simüle etmek için fotoğraflarınıza hızlıca benzersiz renk gradyanları uygulayın. Çok sayıda kullanımı kolay gradyan kontrolü, daha fazla yaratıcılık ve deneme sağlıyor.
  GELİŞTİRİLDİ!
Gradyan

Artık Material Properties penceresinde degradeleri ayarlarken resim üzerinde önizleyebileceksiniz.
  GELİŞTİRİLDİ!
Daha hızlı kayıt

Doğal PaintShop Pro resim formatı (*.pspimage) %50 daha hızlı kaydeder.
 
             
  Sihirli Dolgu   Görsel bir web sitesi için fotoğraf ve grafikler   Boyama ve çizim araçları  
  Sihirli Dolgu
Magic Fill ile fotoğrafta istenmeyen bölgeleri silin ve dokulu veya değişken olsa da etraftaki alanla uyumlu olacak şekilde zemin rengiyle doldurun. Bu içeriğe duyarlı özellik, favori seçim araçlarınızla birlikte çalışıyor.
  Görsel bir web sitesi için fotoğraf ve grafikler
Fotoğraf düzenleme yazılımınızı kullanarak, eTicaret siteleriniz, bloğunuz ve web siteleriniz için hızlıca yüksek kalitede resimler oluşturun. Komple web grafiği düzenleme araçlarıyla, şablonları kaydedin, hızlıca marka ekleyin ve diğer işlemleri uygulayın.
  Boyama ve çizim araçları
Dijital sanat çalışmalarınız ve yaratıcı tasarımlarınızı hayata taşımak için, boya fırçası, airbrush gibi dahili çok sayıda fırçadan birini seçin, dolgu ve renk değiştirme seçeneklerini kullanın veya Adobe Photoshop fırçalarını aktarın. Vektörel illüstrasyon araçları, hazır set şekiller ve kalemlerlerle çizim yapmanızı ve yol üzerine metin yerleştirmenizi sağlar.
 
             
  Fotoğraf Eşleştirme   Gezimi Paylaş   Sosyal medya paylaşımı  
  Fotoğraf Eşleştirme
Fotoğraflarınızı GPS verisi ve Facebook nerede özelliğini kullanarak haritayala eşleştirerek neyin nerede olduğunu takip edin. Map modu, Google Maps ile konumları ekleyerek, fotoğraflarınızı konuma göre görüntülemenizi ve organize etmenizi sağlar.
  Gezimi Paylaş
Kapsamlı fotoğraf gezgini deneyimi için, Share My Trip özelliğini kullanarak fotoğraflarınızı ve yorumlarınızı doğrudan etkileşimli haritaya bağlayan etkileyici bir slayt gösterisi oluşturun. Fotoğraf eşleştirmenizi bir slayt gösterisi olarak kaydedin, Facebook'ta uygun bir paylaşım için Dropbox hesabınıza aktarın.
  Sosyal medya paylaşımı
PaintShop Pro X8 dahili sosyal medya özelliğini kullanarak, sevdiklerinizle iletişime geçin ve fotoğraflarınızı dünyayla paylaşın. Fotoğraflarınızı ve fotoğraflarla hazırladığınız projeleri hızlı ve kolay bir şekilde Facebook, Flickr ve Google+ hesapları üzerinden paylaşın.
 
             
  Eğitim Videoları   Güçlü betik desteği   Üçüncü parti eklenti desteği  
  Eğitim Videoları
Dahili Discovery Center aradığınız yardımı bulmanızı hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Yeteneklerinizi geliştirmek, daha iyi bir fotoğrafçı ve fotoğraf düzenleyici olmak için, yardımcı eğitim videoları kütüphanesini inceleyin.
  Güçlü betik desteği
Güncellenen betik özelliğiyle sık kullanılan ve tekrarlanan görevleri hızlandırın. Geliştirilen, tam özellikleriyle betik oluşturma motorunu ve güncellenen betik kılavuzunu kullanarak, kaydettiğiniz betiklerle herhangi bir işlemi kaydedebilirsiniz.
  Üçüncü parti eklenti desteği
Özel üçüncü parti eklentilerle fotoğraf düzenleme yazılımınızın yeteneklerini geliştirin. Üçüncü parti eklentilerin 64-bit sürümlerinin desteklenmesi ve Adobe Photoshop eklentileri için gelişmiş destek, yaratıcılık olanaklarının kapısını açıyor.
 
             
  Nesne Ayırıcı   İlgi çekici portre rötuşu   Zengin dosya desteği  
  Nesne Ayırıcı
64-bit performansı sayesinde çok büyük resimlerdeki nesneleri kolaylıkla kesin. Bu aracı kullanarak, bir nesneyi orijinal artalanından ayırma, ayrılan resmi kopyalama ve farklı bir fotoğrafa aktarma gibi işlemleri büyük resimlerde uygulayabilirsiniz.
  İlgi çekici portre rötuşu
Kolay kırmızı göz düzeltme ve lekeleri ve istenmeyen çizgileri kaldıran, kırışıklıkları yumuşatan, dişleri beyazlatan ve hatta tenin tonunu değiştiren Makeover araçlarıyla, herkesin güzel görünmesini sağlayın.
  Zengin dosya desteği
Fotoğrafınızı ister fotoğraf makinesinden, ister tarayıcıdan, web'den veya bir başka fotoğraf düzenleyiciden aktarın, PaintShop Pro Adobe Photoshop .psd dosyaları dahil olmak üzere çok sayıda popüler raster ve vektörel dosya formatını destekler. Kolay paylaşım için, dosyalarınızı çok sayıda resim formatından birinde kaydedin.
 
             
  Kapsamlı 1-2-3 fotoğraf düzenleme yazılımı   Retro Lab   Hızlı efektler  
  Kapsamlı 1-2-3 fotoğraf düzenleme yazılımı
Sekmeli çalışma arayüzü tüm fotoğraf ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Manage sekmesini kullanarak hızlıca gözatın, etiketleyin ve organize edin. Adjust sekmesindeki araçlar, kırpmanızı, düzeltmenizi, rötuşlamanızı ve diğer fotoğraf düzenlemelerini uygulamanızı sağlıyor. Diğer fotoğraf düzeltmeleri, kompozisyon ve grafik tasarım özellikleri için Edit sekmesini kullanın.
  Retro Lab
Eski tip renk ve kontrast uygulayarak fotoğraflarınıza nostaljik bir görünüm verin. Eski düşük çözünürlüklü kameralardan ilham alan hızlı efektleri seveceksiniz.
  Hızlı efektler
Saniyeler içinde fotoğraflarınıza yaratıcı efektler ekleyin. Artistic, Film Styles, Black & White ve Landscape gibi stil kategorileri ile organize edilmiş çok sayıda hazır efekt arasından seçim yapın. Küçük resimler istediğiniz efekti seçmenizi kolaylaştırıyor.
 
             
  Seçilir odak   Web araçları   İlgi çekici fotoğraf restorasyonu  
  Seçilir odak
Para ödemeden pahalı tilt-shift lens efektlerini elde edin! Selective Focus, fotoğraflarınızda tilt-shift efektler oluşturmanızı sağlar. Bu araçlarla alan derinliği oluşturarak, resmin belirli bölümlerini flulaştırarak diğer bölümlere odaklanma sağlayabilirsiniz.
  Web araçları
Resimleri online kullanım için kaydetmek ve iyileştirmek için çok sayıda gelişmiş web araçlarını kullanın. Grafiklerinizle HTML sayfaları bağlamak için resim eşleştirme araçlarını, web sayfalarınızda kullanacağınız resimler için Slicing ve Rollover araçlarını kullanın.
  İlgi çekici fotoğraf restorasyonu
Güçlü fotoğraf restorasyon araçlarıyla eski aile fotoğraflarınızı hayata döndürün. Solmuş fotoğraflardaki renk ve kontrastı düzeltmek için Fade Correction aracını, yıpranmış fotoğraflardaki çatlakları düzeltmek için Scratch Remover aracını kullanarak fotoğrafları yenileştirin.
 
             
  Kapsamlı metin araçları          
  Kapsamlı metin araçları
Güçlü fotoğraf restorasyon araçlarıyla eski aile fotoğraflarınızı hayata döndürün. Solmuş fotoğraflardaki renk ve kontrastı düzeltmek için Fade Correction aracını, yıpranmış fotoğraflardaki çatlakları düzeltmek için Scratch Remover aracını kullanarak fotoğrafları yenileştirin.

     
 

 

 

  Daha Net Ses   XAVC S   Daha yaratıcı seçenekler   Kare dondurma  
 

YENİ!
Daha Net Ses

Profesyonel kalitede ses için diyalog ve konuşmacı sesi ile arkaplan sesini dengeleyin. Audio Ducking ile VideoStudio Pro X8, sesi veya konuşmacı sesini otomatik olarak algılar ve arkaplan sesinin şiddetini azaltır. Hatta daha fazla kontrol için Ducking Level ve Sensitivity ayarlarını kullanabilirsiniz.

 

YENİ!
XAVC S

MP4-AVC/H.264 temelli video kameralar için yeni bir standart olan XAVC S kullanarak çalışın ve 4K 3840 x 2160 çözünürlük desteğine sahip olun.

 

YENİ!
Daha yaratıcı seçenekler

Kaplama nesnelerinin zemin ile nasıl etkileşeceğini ayarlayarak çeşitli efektlerin keyfini çıkarın. Yeni Add, Multiple ve Grey Key seçenekleriyle benzersiz, yarı şeffaf ve renk etkileşimli sonuçlar elde edin. İlgi çekici özel efektler veya başlık bölümleri için video maskesini kullanarak videonuzun belirli bölümlerini gizleyin veya görünür kılın.

 

YENİ!
Kare dondurma

İster güzel bir gülümseme, isterse gol atan çocuğunuz veya muhteşem bir manzara olsun, tek bir kareyi geçici olarak dondurarak özel bir etki oluşturabilirsiniz. Yeni Freeze Frame özelliği, kareyi seçmenizi ve bekleme süresini belirtmenizi sağlayarak istediğiniz efekti elde etmenizde yardımcı oluyor.

 
                 
  Başlıkları Alfa kanalı dosyalarına dönüştürün   NewBlue FX Video Essentials II   Akıllı özellikler projenizi daha da kolaylaştırıyor   ScoreFitter  
 

YENİ!
Başlıkları Alfa kanalı dosyalarına dönüştürün

Alfa kanalı resimlere veya animasyonlara dönüştürerek stil sahibi, profesyonel görünümlü başlıklar oluşturun.

 

YENİ!
NewBlue FX Video Essentials II

Endüstri lideri NewBlue'dan bonus araçlarla inanılmaz özel efektler oluşturun. Video Essentials II, vinyet oluşturmak, renkleri geliştirmek ve ayarlamak gibi fonksiyonlar için, 10 eklentide 100'den fazla hazır ayar sunuyor. TitlerEX videonuz için 3D başlıklar oluşturmak için profesyonel bir yol sunuyor.

 

YENİ!
Akıllı özellikler projenizi daha da kolaylaştırıyor

Videonuzda kullandığınız klipleri kolaylıkla takip edin. Library penceresinde kullanılan kliplerin küçük resimlerine bir onay işareti eklenir, böylece aynı kaynağı kazara tekrar kullanma olasılığı ortadan kalkar. Multiple Projects Editing özelliği sayesinde var olan video projelerini tekrar kullanabilirsiniz. Özel Filtrelerinizi veya Geçişlerinizi kolaylıkla kaydederek sonraki projelerinizde yeniden kullanın.

 

YENİ!
ScoreFitter

Hiçbir film, film müziği olmadan tamamlanmış sayılmaz. Scorefitter kütüphanesindeki serbest telifli ses ve müzikleri kullanarak müzik ekleyin— süreleri filminizin süresiyle otomatik olarak eşleştirilir.

 
                 
  Triple Scoop Music   Hareket takip ayarları   Ekran Yakalama   Media Library yönetimi  
 

YENİ!
Triple Scoop Music

Mükemmel film müziğiyle filminizin ruh halini yansıtın. Triple Scoop Music'den 17 serbest telifli müzik parçası.

 

Geliştirildi!
Hareket takip ayarları

Daha fazla mozaik tipi ve daha iyi boyut kontrolü, klibinizdeki bir yüzü veya plakayı kolaylıkla flulaştırmanızı sağlıyor. Kolay hareket takibi, ekranda hareket eden nesneleri işaretlemenizi ve takip etmenizi, bunlara metin veya grafik gibi öğelere bağlamanızı kolaylaştırıyor.

 

Geliştirildi!
Ekran Yakalama

Ekrandaki görünümü kaydetme olanağı, sunumlara, demolara ve eğitim videolarına özel içerikler eklemek için harika bir yol. Gelişmiş Screen Capture özelliğiyle, sistem ve mikrofon sesini aynı anda kaydedebilirsiniz. Snap View Capture, Windows 8'de Windows uygulamalarını çalışırken kaydetmenizi sağlıyor.

 

Geliştirildi!
Media Library yönetimi

Organize edilmiş medya klasörlerinizi kolaylıkla sezgisel Media Library penceresine aktarın. Çözünürlük, kare hızı, başlangıç ve bitiş süresi gibi bilgilere erişim olanağıyla kütüphanedeki gelişmiş liste görünümü, daha hızlı düzenleme yapmanızda yardımcı oluyor.

 
                 
  4K donanım ivmelendirmesi   Daha fazla format destekleniyor   Hızlı ve kolay slayt gösterileri ve videolar için FastFlick™   Eğitim kaynakları  
 

Geliştirildi!
4K donanım ivmelendirmesi

4K donanım ivmelendirmesi, yeni çıkan Intel 5. nesil işlemcileri için iyileştirildi, VideoStudio Pro X7'ye göre %400 daha hızlı performans sağlanıyor. Tam HD oynatma performansı geliştirildi ve artık aynı zamanda daha fazla iz oynatılabiliyor.

 

Geliştirildi!
Daha fazla format destekleniyor

Video, ses ve altyazıları tek bir dosyada tutan bir multimedya kabı gibi davranan MKV dosyalarının içe alınması olanağıyla gelişmiş uyumluluğun keyfini çıkarın. Yeni MOV (H.264 format) desteğini, AVI, MPEG-2, MPEG-4, QuickTime, WebM, Windows Media Format, HTML5 gibi kaydetme seçeneklerinde kullanın.

 

Hızlı ve kolay slayt gösterileri ve videolar için FastFlick™

Sadece 3 adımda film ve slayt gösterileri hazırlayın. Bir şablon seçin, medyanızı ekleyin ve filminizi Facebook, YouTube, Flickr, Vimeo üzerinden paylaşın. Projenizi çeşitli video formatlarında kaydedin.

 

Eğitim kaynakları

Help menüsünden zengin eğitim kaynaklarına erişin. En son Help dosyasında arama yapın, kullanım kılavuzunu indirin (PDF), Discovery Center sitesindeki çok sayıda eğitim videosunu izleyin.

 
                 
  Tam anlamıyla çok kanallı video düzenleme   Film şeridi/zaman çizelgesi düzenleme   Video prodüksiyonları için harika ses   Kolay soluklaşma ve geçişler  
 

Tam anlamıyla çok kanallı video düzenleme

Çok kanallı düzenleme, birden fazla düzeyi veya video, fotoğraf, grafik, efekt, başlık parçalarını birleştirmenizi sağlar. VideoStudio Pro X8, içeriklerinizi sayısı 21'e kadar çıkabilen, kolaylıkla özelleştirilebilen multimedya kanallarına yerleştirmenizi, ayrıca geçişler ve efektler uygulamanızı sağlar.

 

Film şeridi/zaman çizelgesi düzenleme

Tercihlerinize veya projenin ihtiyaçlarına göre sadece film şeridi düzenlemeyle, daha gelişmiş olan çok kanallı zaman çizelgesi düzenlemesi arasında geçiş yapın.

 

Video prodüksiyonları için harika ses

Müzik, dışses, ses efektleri veya tercih ettiğiniz sesi içe alarak kolaylıkla zaman çizelgenizde senkronize edin. Kendi sesinizi kaydedin, serbest telifli müzikleri uygulayın ve kliplerinizde ses şiddetlerini dilediğiniz gibi kontrol edin.

 

Kolay soluklaşma ve geçişler

Kolay soluklaşma, erime, silme ve diğer efektleri kolaylıkla uygulamanızı sağlayan sürükle-bırak geçişlerle prodüksiyonunuzda doğru görünüme kavuşun.

 
                 
  Güçlü başlıklar ve bindirmeler   Prodüksiyonunuzu özelleştirmek için hızlı ve kolay yollar   Değişken hız   Etkileyici slayt gösterileri  
 

Güçlü başlıklar ve bindirmeler

Jenerik, açıklama yazısı veya altyazıları gibi ekran üzeri metin efektlerini, renk, yazıtipi ve animasyonlar uygulayarak ekleyin. Başlık animasyon araçlarıyla metninizi hareketlendirin veya hazır Title Effects seçenekleriyle filtre uygulayın.

 

Prodüksiyonunuzu özelleştirmek için hızlı ve kolay yollar

Sürükle-bırak efektleri kullanın, özellikleri bir klipten diğerine kopyalayıp yapıştırın. Herhangi bir bilgi kaybı yaşamadan bindirme kanallarını başka kanallara taşıyın.

 

Değişken hız

Ağır çekim veya benzersiz hızlandırma efektini kullanarak dramatik etki sağlayın. Gelişmiş değişken hız kontrolleriyle, birden fazla video klibi oluşturmak zorunda kalmadan videonun bir kısmının hızını değiştirebilirsiniz.

 

Etkileyici slayt gösterileri

En beğendiğiniz geçiş efektleriyle denemeler yapın, video ve slayt gösterilerinize benzersiz bir görünüm sağlayın. Sadece seçtiğiniz geçiş efektlerini seçin ve Random Effects kategorisine ekleyin.

 
                 
  Tek adımda disk kayıt + video düzenleme   Gelişmiş özelleştirilebilir hareket kontrolleri   Stop motion animasyon   QuickTime Alfa kanalları  
 

Tek adımda disk kayıt + video düzenleme

VideoStudio Pro X8, tek bir video üretim penceresinde tüm DVD ve AVCHD kayıt ayarlarını sunuyor. Videolarınızı ve fotoğraf slayt gösterilerinizi DVD, AVCHD veya ISO disk imajı olarak kaydetmek için kapsamlı dahili disk kayıt araçlarını kullanın.

 

Gelişmiş özelleştirilebilir hareket kontrolleri

Grafik, metin, nesne ve video klibi hareketlerini özelleştirin. Resim içinde resim (picture in picture) ve diğer profesyonel kalitede efektlerle dinamik videolar oluşturmak için mükemmel bir yol. Dahası özelleştirilebilir hareketi Path kütüphanesine kaydederek, başka dosyalarda daha hızlı ve kolay kullanabilirsiniz.

 

Stop motion animasyon

Artık DSLR kameranızla tam HD stop motion videolar oluşturabilirsiniz. DSLR kameranızın işlemci gücünü ve benzersiz lens yeteneklerini yaşama geçirin ve izleyicilerinizin unutamayacağı stop motion filmler oluşturun.

 

QuickTime Alfa kanalları

Yeni dahili alfa kanalı içeren QuickTime film desteğiyle şeffaf zeminli animasyonları çalışmanıza ekleyebileceksiniz. Artık popüler 2D ve 3D animasyon paketleriyle animasyon ve video efektleri oluşturabilir ve doğrudan VideoStudio Pro X8'de kullanabilirsiniz.

 
                 
  Mobil aygıtlar için videolar oluşturun              
 

Mobil aygıtlar için videolar oluşturun

Tam iPad, iPhone, iPod touch ve Sony PSP, Windows ve Android akıllı telefon desteği sayesinde videolarınızı heryerde paylaşın. Nerede olursanız olun video eserlerinizi izleyin.

         
 

 

 

Ana Uygulamalar

 • Corel PaintShop Pro X8
 • Corel VideoStudio Pro X8

PaintShop Pro İçeriği

 • Online Kullanıcı Kılavuzu
 • Online Yardım
 • Discover Centre sitesinde eğitim videosu kütüphanesi
 • PaintShop Pro X8 Betik Kılavuzu
 • Fırça, resim çerçevesi ve resim tüpü koleksiyonları

VideoStudio Pro İçeriği

 • Online Kullanıcı Kılavuzu
 • Online Yardım
 • Şablon, başlık, yazıtipi paketleri ve müzik parçaları kütüphaneleri
 • Eğitim videosu kütüphanesi
 • NewBlue Video Essentials II
 • Triple Scoop Music

 

 

 • Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7 son servis dosyalarıyla (32-bit veya 64-bit sürümleri)
 • Intel® veya AMD 1.5 GHz veya daha hızlı işlemci, SSE2 desteği (multi-core işlemci önerilir)
 • 2 GB RAM (4 GB veya fazlası önerilir)
 • Sabit diskte 1 GB RAM boş alan (2 GB önerilir)
 • 1280x768 çözünürlük, 16-bit renkli görünüm (1366x768 çözünürlük, 24-bit veya daha fazla renkli görünüm önerilir)
 • DirectX® 9 veya daha sonraki uyumlu video adaptörü, son sürücüsüyle
 • Çevrimiçi özellikler ve eğitim videoları için İnternet bağlantısı gerekir
 • Yükleme için Windows uyumlu CD/DVD sürücüsü

Microsoft Windows 7, 8 ve 10 ile çalışır

Windows 8 Uyumlu

PaintShop Pro X8

Açılabilen Formatlar

 • AI, BMP, CAL, CALS, CGM, CLP, CMX*, CT, CUR, CUT, DCX, DIB, DRW*, EMF, EPS, GIF, HDP, HGL*, HPG*, IFF, IMG, J2C, J2K, JIF, JP2, JPC, JPE, JPEG, JPG, JPS, JPX, MAC, MPO, MRW, MSP, PBM, PCD*, PCT, PCX, PDF, PGL*, PGM, PIC, PICT, PNG, PNS, PPM, PS, PSD, PSP (PSP resim dosyaları), RAS, RAW, RIF, RLE, SCT, SVG, SVGZ, TGA, TIF, UFO, WBM, WBMP, WDP, WEBP, WMF, WPG**
 • Bu uzantılarda 350'den fazla kamera modelinin RAW dosyaları desteklenmektedir: 3FR, ARW, CR2, CRW, DCR, DNG, ERF, K25, KDC, MEF, MOS, NEF, NRW, ORF, PEF, RAF, RW2, SR2, SRF, X3F

Fırça Formatları

 • PaintShop Pro Brush (.pspbrush), Adobe Photoshop Brush (.abr), Jasc Brush (.jbr)

Kaydedilebilen Formatlar

 • BMP, CAL, CALS, CLP, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, AI, PS, GIF, HDP, WDP, IFF, IMG, JP2, J2C, J2K, JPC, JPX, JPG, JIF, JPE, JPEG, MAC, MSP, PBM, PCX, PGM, PIC, PPM, PNG, PSD, PSP (PSPIMAGE FILES), RAS, RAW, RIF, RIFF, RLE, SCT, CT, JPS, PNS, TGA, TIF, TIFF, WBMP, WBM, WEBP, WMF

Video Studio Pro X8

3D ve full HD video düzenlemek için, Corel bir Intel Core i7 veya AMD Phenom II X8 işlemci, Windows 7 veya Windows 8 64-bit işletim sistemi ve en az 4 GB RAM önerir. 4K video düzenlemek için, 4. nesil Intel Core i7 işlemci önerilir.

Desteklenen giriş/çıkış aygıtları

 • iPhone, iPad, iPod Classic videolu, iPod touch, Sony PSP, Windows ve Android akıllı telefonlar
 • Dahili bellek, bellek kartı, DVD disk ve sabit diske kaydeden kameralar
 • USB yakalama aygıtları, PC kameraları, webcam
 • DV, D8 veya HDV kameralar ile kullanmak için IEEE 1394/FireWire kartları
 • USB Video Class (UVC) DV
 • OHCI-Uyumlu IEEE-1394 desteği
 • Analog kameralar için analog yakalama kartı (Windows XP ve yayınlama için VFW ve WDM desteği)
 • Windows Vista ve Windows 7 için sürücü mimarisi desteği
 • Analog ve dijital TV yakalama aygıtı (Broadcast Sürücü Mimarisi desteği)
 • Windows uyumlu Blu-ray Disc™, DVD-R/RW, DVD+R/RW, DVD-RAM ve CD-R/RW sürücüleri
 • Stop motion için Digital Single-Lens Reflex (SLR) kameralar: EOS-1D Mark III, EOS-1D Mark IV, EOS-1Ds Mark III, EOS 1D X, EOS-1D C, EOS 5D Mark II, EOS 5D Mark III, EOS 6D, EOS 7D, EOS 40D, EOS 50D, EOS 60D, EOS 60Da, EOS 450D/Rebel XSi, EOS 500D/Rebel T1i, EOS 550D/Rebel T2i, EOS 600D/Rebel T3i, EOS 650D/Rebel T4i, EOS 1000D/Rebel XS, EOS 1100D/Rebel T3, EOS M

*Sadece 32-bit yüklemelerde destekleniyor.

** WPG (WordPerfect Vector) 64 bit sistemlerde desteklenmiyor. WordPerfect Bitmap 64 bit sistemlerde destekleniyor.
Blu-ray kaydetmek için VideoStudio içinden satın alınabilen bir eklenti gerekiyor.