SATIN AL

WebSite X5 Professional 12

Arama Motorları için optimize edilmiş web siteleri, Bloglar ve uyarlamalı E-ticaret siteleri oluşturun, üstelik Uygulaması da var.

 

       
             
  UYARLAMALI

MOBİL UYUMLU WEB SİTELERİ

Tüm aygıtlara mükemmel şekilde adapte olan uyarlamalı web siteleri oluşturun. Masaüstü bilgisayardan akıllı telefona geçerken neyin değişeceğine siz karar verin: ziyaretçi hangi aygıtı kullanıyor olursa olsun, dolaşma deneyimi en iyisi olacaktır.

  FEEDREADY

WEB SİTELERİNİZ İÇİN MOBİL UYGULAMA

Bu uygulama, değerli bir hizmet sağlıyor: mobil aygıtlarda doğru görüntülenen ve çalışan bir web sitesi ve çalışmasını tamamlayan bir uygulama. FeedReady uygulaması iOS ve Android için hazır ve ücretsizdir: blog veya RSS beslemenizi bağlayın, kullanıcılarınızın haberleri anında tabletlerine ve akıllı telefonlarına almaları için uygulamayı indirmeye ve güncel kalmaya davet edin.

  E-TİCARET

DOĞRUDAN ONLİNE SATIN

Ürün listesini içe alın ve tüm tanımları, maliyet,, varyantları, fotoğrafları, stop durumunu yapılandırarak katalog oluşturun. Ürünlerinizi en iyi şekilde sergilemek, satış sürecini ve özel teklifleri ayarlamak, istiyorsanız kupon kullanmak, stok durumunu takip etmek için ihtiyaç duyacağınız tüm araçlara sahip olacaksınız.

 
             
       
             
  DİNAMİK İÇERİKLER

WEB SİTENİZİ ONLİNE GÜNCELLEYİN

Dinamik içerikler özelliğini kullanarak başka kullanıcıların doğrudan online çalışarak güncelleme yapmalarını sağlayın. Müşterilerinizin küçük değişiklikler için size başvurmak zorunda kalmamalarını sağlayarak proje üzerinde tam kontrol sağlayabilirsiniz.

  ERİŞİM YÖNETİMİ

KULLANICILARIN ONLİNE KAYDOLMALARINA İZİN VERİN

Kullanıcıların üyelik alanları için kaydolmalarını sağlayarak, e-posta adreslerini doğruladıktan sonra şifreyle oturum açarak belirli sayfalara erişmesini olası kılın. Verileri bir veritabanında saklayabilir ve kayıtları online Kontrol Paneli'nden yönetebilirsiniz.

  ARAMA MOTORU SONUÇLARINDA ÖNE ÇIKIN

SEO OPTİMİZASYONU VE ANALİZİ

Web sitesi sayfalarının ve resim, video, ürün gibi içeriklerinin optimizasyonunu geliştirmek için geçerli seçenekleri kullanın. Online yayınlama öncesi proje analiz özelliklerini kullanarak optimizasyonu bir sonraki düzeye çıkarın.

 

WEBSİTE X5 PROGRAMINI DENEYİN VE PROFESSIONAL 12 İLE WEB SİTENİZİ TASARLAYIN

     

 

 

     
Metatag <generator>

Sitenizi oluşturmak için kullandığınız uygulamayı gizlemek istiyorsanız, tüm sayfalarda metatag bilgisini kaldırın.

  Proje yönetimi

Projelerinizi klasörler olarak organize edin: bu çalışmak istediğiniz projeyi hızlı ve kolayca bulmanızı ve açmanızı sağlar.

  Proje Yedeklemesi

Projelerinizin yedek kopyalarını elle veya otomatik olarak alın: gerektiğinde her zaman geri yükleyeceğiniz bir kopyanız olacak.

  Sitemap.xml ve Robots.txt

Sitenin Google gibi arama motorları tarafından indekslenmesini geliştirmek için program tarafından oluşturulan Sitemap.xml ve robots.txt dosyalarını kullanın.

             
     
Site Haritası

Tamamlanmamış sayfaları "yapım aşamasında" olarak işaretleyin: bu sayfalar önizlemede görülebilecek ama online olarak yayınlanmayacak.

  Sekme Görünümü

Metinleri ve tabloları, kısıtlı bir alana sığdırmak için sekmelerde görüntüleyin. Sekmeler mobil aygıtlarda touch gezinmesini destekler.

  Fotoğraf galerileri

Video ve fotoğraf galerileri oluşturun: tam ekran görüntüleme ve touch hareketlerini desteklerler. 360° Nesne Döndürme Galerisini deneyin.

  Eposta Formları

Basit veya karmaşık eposta formları oluşturun: birden fazla sayfaya bölebilir, çeşitli iletme yöntemlerini belirleyebilir ve veritabanlarıyla bütünleştirebilirsiniz.

             
     
Video Uyumluluğu

İçe alınan sürümler, tüm video/ses dosyası için farklı formatlarda kaydedilir: tarama sırasında kullanılan wen tarayıcısına göre en uygun format seçilir.

  Ürün Listesi

Bir veya daha fazla katalog oluşturun: özel teklifleri ve yeni ürünleri vurgulamak için işaretler kullanın.

  Kuponlar ve İndirimler

Mağazanızda sabit/ yüzde olarak indirim sağlayın veya tek tek öğelerde ya da tüm siparişte geçerli olacak indirim kuponları kullanın.

  Stok Durumu

Stokta ne kadar ürün olduğunu gösterin: servis kalitesini ve satış memnuniyetini arttırırsınız.

             
     
Blog ve RSS Beslemesi

Bir blog oluşturun veya RSS Beslemeyi etkinleştirin, online kontrol panelini ,Facebook ve Disqus hizmetlerini kullanarak yorumları izleyin.

  Veritabanları

Projenizi veritabanıyla bütünleştirerek eposta, ziyaretçi defteri veya web sitesinin bloğundan gelen mesajları saklayın.

  Online kontrol paneli

Blogtaki tartışmaya moderatörlük etmek ve online mağaza siparişleri ve stok durumlarınla çalışmak için kontrol panelini kullanın.

  Gizlilik ve güvenlik

Yasal olarak gerekli olan gizlilik ve güvenlik konularını ve politikasını görüntüleyin, web sitenizi istirmara ve spam saldırılarına karşı koruyun.

             
         
Open Graph

Open Graph etiketini kullanarak sayfalarınızın sosyal ağlarda paylaşıldığında mükemmel görünmesini sağlayın.

  Hoşgeldiniz Sayfası

Ziyaretçileri kullandığı tarayıcının çözünürlüğüne veya diline göre web sitesinin en uygun sürümüne otomatik olarak yönlendirin.

   

WEBSİTE X5 PROGRAMINI DENEYİN VE PROFESSIONAL 12 İLE WEB SİTENİZİ TASARLAYIN

     

 

 

Uyarlamalı Web Tasarımı

Web siteniz mobil aygıtlar için hazır mı? WebSite X5 ile artık uyarlamalı web siteleri oluşturabilirsiniz. Web sitenizin masaüstü bilgisayarda, tablette veya akıllı telefonda görüntülenmesi fark etmeyecek: sayfalar otomatik olarak kullanılan aygıtın boyutuna adapte edilecek, böylece içerik ve resimler net bir şekilde görünür olacak ve ziyaretçileriniz her zaman mükemmel bir dolaşma deneyimi yaşayacak.

 

   
Şablon yönetimi – Grafik şablonların masaüstü bilgisayarlarda ve akıllı telefonlarda farklı karakteristikleri vardır. Tüm projelerinizde iki tür şablonla da çalışabileceksiniz ve şablonu dilediğiniz gibi özelleştirebileceksiniz. Varsayılan şablonlardan biriyle çalışmaya başladıysanız, tümünün uyarlamalı olacak şekilde optimize edileceğini unutmayın.   Kesme noktalarını ayarlama – Kesme noktası, çözünürlükler çizgisi üzerindeki noktalardır, web sitelerinin sayfa tasarımları bu kesme noktalarından itibaren değişir. Kesme noktalarını çalışmakta olduğunuz projeye ve ziyaretçilerinizin kullandığı aygıtlara göre ayarlayın.   İçerik tanımı – Herbir sayfanın içeriklerini inceleyin ve neler olabileceğine karar verin, çözünürlük azaldıkça nasıl görüneceklerini tahmin edin ve gereksiz içerikleri gizleyin. Tutarlı ve mantıksal bir sayfa düzenini garantilemek için gerekli yerlere çizgi kesmeleri ekleyin.

 


 

Sipariş ve Stok yönetimi

Online alışveriş günümüzde bir standart, zaman geçtikçe daha çok mağaza bu olanağı sağlıyor. WebSite X5'in stoğu yönetmenizi sağlayan e-ticaret sepeti artık çok daha güçlü. Online kontrol panelini de uyarlamalı hale getirdik: artık gelen sipraişleri ve stok durumunu akıllı telefonunuzdan kontrol edebileceksiniz.

 

 

 
Stok durumu – Tüm ürünlerinizin stok durumunun online mağazanızda doğru görüntülendiğinden emin olun. Otomatik olarak güncellenen bu özellik sayesinde müşterileriniz bundan memnun kalacak.   Kontrol paneli – online kontrol panele istediğiniz zaman dilediğiniz yerden erişebileceksiniz. Gelen siparişleri kontrol etmek, teslim edilenleri organize etmek ve stok durumunu takip etmek için kullanın.

 


 

Gizlilik ve güvenlik

Hem bir web sitesinde kullanıcı haklarını korumayı da içeren gizlilik koruma politikalarını hem de web sayfalarını istismar ve spam müdahalelerinden koruma ölçümleri konusunda bir dizi önemli konuyu kolaylıkla yönetebileceğiniz tamamen yeni bir bölüm ekledik.

 

 

 
Politika yönetimi – Kısa bir açıklama içeren ve web sitesinin politikalarına giden bir banner oluşturun: bu banner sitenin erişilen tüm sayfalarında yer alır ve birçok ülkede artık zorunlu olarak kullanıcıları gizlilik politikanız konusunda bilgilendiren yasal gereksinimleri görüntüler.   anti-spam reCaptcha – Web sitenizi spam e-postalarından korumak istiyor musunuz? Bunun en iyi yolu Google'ın yeni reCaptcha sistemini kullanmak. Basit bir tıklamayla e-posta formlarınıza ekleyin.

 


 

Hoşgeldiniz sayfası

Hoşgeldiniz sayfası web sitesi için sade bir kapak gibi kullanılırdı: artık bundan çok daha fazlası. Hoşgeldiniz sayfası geçmişte olduğu gibi web sitesinin görüntüleneceği dili seçmek için kullanılan düğmeleri görüntülemek için kullanılabilir, fakat artık ziyaretçiyi algılanan tarayıcı dili ve/veya çözünürlüğüne göre uygun web sitesi sürümüne yönlendirmek için de kullanılabilir.

 

 

 
Dil yönlendirmesi – Ziyaretçinin web sitesini görüntülemek istediği dili seçmesini sağlayabileceğiniz gibi bu yeni özelliği kullanarak ziyaretçinin kullandığı tarayıcının dilini otomatik olarak algılanmasını ve ilgili web sitesi sürümüne yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.   Çözünürlük yönlendirmesi – Web sitenizin hem mobil hem de masaüstü sürümlerini oluşturmak istiyorsanız, bu özellik tarayıcının çözünürlüğünü algılayarak ve ziyaretçiyi web sitenizin en uygun sürümüne yönlendirerek kullanışlılığını ispatlayacaktır. Alternatif olarak, uyarlamalı bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

WEBSİTE X5 PROGRAMINI DENEYİN VE PROFESSIONAL 12 İLE WEB SİTENİZİ TASARLAYIN

     

 

 

  HOME 12 EVOLUTION 12 PROFESSIONAL 12
PROJE YÖNETİMİ      
Maksimum proje sayısı Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Proje Yedekleme   Standart Premium
Web Fontları ve Google Fonts desteği  
GRAFİK ŞABLONLAR      
Varsayılan şablonlar 200 1000'den fazla 1000'den fazla
Yeni şablon oluşturma  
Dahili editörler ve stiller Lite Standart Premium
İÇERİKLER      
Standart nesneler 4 11 11
Tercihe bağlı uygulamalar
Dinamik içerikler    
Özelleştirme seçenekleri Lite Standart Premium
E-TİCARET
Ödeme yönetemleri   Standart Premium
Kupon ve indirim yönetimi   Standart Premium
Stok yönetimi    
GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER
Bloglar  
Veritabanı entegrasyonu   Standart Premium
Erişim yönetimi ve Kilitli sayfalar   Standart Premium
SEO OPTİMİZASYONU
Meta etiketler (başlık, açıklama vs) Lite
Google Analytics için hazır  
Sitemap.xml tanımı  
Robots.txt tanımı    
Proje analizi    
MOBİL
Temel kod optimizasyonu
Mobil sürüm
Uyarlamalı tasarım   Standart Premium
RSS Besleme için Uygulama    
ONLİNE KONTROL PANELİ
Blog ve Ziyaretçi Defteri yorum yönetimi  
Kullanıcı kayıt yönetimi    
Sipariş ve stok yönetimi    
EKSTRA
Web hosting hizmeti  
400.000 serbest telifli resim kütüphanesi
TEKNİK DESTEK
Ticket ile destek

 

 

Minimum Gereksinimi:

  • Windows™ Vista, 7, 8, 10
  • RAM 1 GB
  • Ekran Çözünürlüğü 1024 x 768

Online Yayınlama Gereksinimleri :

  • Windows, Linux veya Unix Sunucu
  • PHP 5.x, MySQL (sadece bazı gelişmiş özellikler için)

Not: Ürün aktivasyonu için İnternet bağlantısı ve e-posta hesabına ihtiyacınız olacak.

Diller:

 

Biliyor muydunuz...

WebSite X5 lisansınızı 2 PC'ye yükleyebilir ve dilediğiniz sayıda web sitesi tasarlayabilirsiniz.

Bir lisans satın aldığınızda WebSite X5'i 2 bilgisayara yükleyebilirsiniz, örneğin birini masaüstü bilgisayarınıza diğerini dizüstü bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Böylece projelerinizle rahat bir şekilde çalışabilir, kendiniz, arkadaşlarınız, klübünüz ve müşterileriniz için istediğiniz tüm web sitelerini oluşturabilirsiniz. Herhangi bir limit ve ek maliyet yok!

Windows emulatörü kullanarak WebSite X5 ile Mac bilgisayarda çalışabilirsiniz.

WebSite X5 Windows sistemleri için tasarlanmıştır, şu anda özellikle Mac için bir sürümü yok. Fakat sanallaştırma yazılımıyla Mac bilgisayara Windows yükleyebilir ve sonra Mac sistemde WebSite X5 ile çalışabilirsiniz.