SATIN AL

WebSite X5 Evolution 12

WebSite X5 Evolution kullanmak için programcılık bilmenize gerek yok. Web sitenizi oluşturmak için tek ihtiyacınız olan bir fare!

 

WebSite X5 Evolution kullanmak için programcılık bilmenize gerek yok. Web sitenizi oluşturmak için tek ihtiyacınız olan bir fare!

       
             
  GRAFİK ŞABLONLAR

STİLİNİZİ İFADE EDİN

1000'den fazla grafik şablon sayesinde profesyonel görünümlü web siteleri oluşturun. En beğendiğinizi seçin ve istiyorsanız dahili editörü ve çok sayıda stil ayarını kullanarak değiştirin. İsterseniz sıfırdan kendi şablonunuzu oluşturabilirsiniz.

  BLOGLAR VE RSS BESLEMELERİ

SESİNİZİ ONLİNE OLARAK DUYURUN

Web sitenizin ziyaretçileriyle daha kişisel ilişkiler kurun: blog oluşturun veya haberlerinizi RSS beslemesiyle ulaştırın. Makaleler yazabilir, içine resim ve videolar ekleyebilirsiniz, daha da önemlisi online kontrol panelini kullanarak yorumları yanıtlayabilir ve tartışmaları yönlendirebilirsiniz.

  E-TİCARET

DOĞRUDAN ONLİNE SATIN

Online mağazanızı kurun: çok kolay. Bir ürün kataloğu oluşturun, fotoğraflar, açıklamalar ve fiyatlar ekleyin. Kredi kartı yönetimi dahil olmak üzere ödeme koşullarını ve teslim yöntemlerini belirleyin. Web, ürünleriniz için mükemmel bir mağaza vitrinidir.

 
             
       
             
  MULTİMEDYA NESNELER

ZENGİN İÇERİKLİ SAYFALAR

Metin, fotoğraf, video, eposta formları, harita, sosyal ağ düğmeleri içeren, zengin içerikli sayfalar oluşturun. Ayrıca kullanabileceğiniz opsiyonel nesneler kütüphanesi de var: özel içerikleri entegre etmek için uygulamaları yükleyin.

  WEB FONTLARI

METNİNİZE ÖZEN GÖSTERİN

Yeni metin editörü ve entegre Web Fontları sayesinde metinleri mükemmel bir şekilde düzenleyeceğinizden emin olabilir, her zaman doğru görüntüleneceğinden emin olarak dilediğiniz fontları kullanabilirsiniz.

  UYARLAMALI WEB SİTELERİ

MOBİL İÇİN HAZIR

Görüntülendiği ekrana mükemmel şekilde sığan uyarlamalı web siteleri oluşturun. Kullanıcılar diler bir masaüstü bilgisayar, dilerlerse akıllı telefon kullanıyor olsunlar, sayfalarınızı her zaman en iyi şekilde görüntüleyecekler.

 

WEBSİTE X5 PROGRAMINI DENEYİN VE EVOLUTİON 12 İLE WEB SİTENİZİ TASARLAYIN

     

 

 

     
Özel Şablon

Grafik şablonlardan birini özelleştirerek veya kendi şablonunuzu oluşturarak web sitenizi benzersiz kılın: çalışmanızı bir kütüphaneye kaydederek daha sonra tekrar kullanabilirsiniz.

  Dahili Grafik Editörü

Şablonları özelleştirmek, fotoğrafları rötuşlamak veya menüler ve diğer öğeler için yeni stiller tanımlamak için dahili grafik editörü kullanın.

  Otomatik Yedekleme

Otomatik yedekleme özelliğini kullanarak projenizin kopyalarını alın: bu beklenmeyen durumlarda çalışmanızı kaybetmemeniz için sizi koruyacaktır.

  Yakınlaştırma ve Yatay Resimler

Sayfalarınızı olağanüstü hale getirin: fotoğraflarınıza yakınlaştırma, hareket ve fare üzerinde efektleri uygulamak sadece birkaç tıklama alır.

             
     
Fotoğraf/video galerileri

Favori fotoğraflarınızı ve videoları içe alarak fantastik galeriler oluşturun: tümü mobil aygıtlarda görüntülenebilir ve parmakla dokunmayı destekler.

  E-posta Formları

Ziyaretçilerin ileti gönderebileceği veya kayıt kapabileceği e-posta formları oluşturun: captcha ekleyerek spam koruması sağlayın.

  Ürün Katalogları

Ürünlerinizi en iyi ve hızlı şekilde sunun, kataloglar oluşturarak ziyaretçilerinize online mağazanızda sunduğunuz ürünleri bir arada gösterin.

  Özel HTML Kodu

Dilerseniz sayfanın HTML kodunu değiştirebilirsinizveya yeni kod satırları ekleyebilirsiniz: dahili HTML editörü size yardımcı olacaktır.

             
     
Çok Dilli Web Siteleri

Uluslararası ziyaretçilere hitap etmek istiyorsanız, web sitenizi farklı dillerde oluşturun: UTF8 desteği herhangi bir alfabeyi kullanmanızı olası kılar.

  Dahili FTP Motoru

Dahili FTP motorunu kullanarak web sitenizi online yayınlayın: güvenli bağlantı sağlar ve sadece düzenlenen sayfaları yayınlayarak zaman kazandırır.

  SEO Optimizasyonu

Sadece yönergeleri takip edin: sayfaları arama motorları için optimize etmek ve site erişim istatistikleri gibi servisleri etkinleştirmek çok kolay.

  Online Yönetici Paneli

Blogdaki ve ziyaret defterindeki yorumları yönetmek için yönetici olarak online kontrol paneline erişin.

WEBSİTE X5 PROGRAMINI DENEYİN VE EVOLUTİON 12 İLE WEB SİTENİZİ TASARLAYIN

     

 

 

Uyarlamalı Web Tasarımı

Web siteniz mobil aygıtlar için hazır mı? WebSite X5 ile artık uyarlamalı web siteleri oluşturabilirsiniz. Web sitenizin masaüstü bilgisayarda, tablette veya akıllı telefonda görüntülenmesi fark etmeyecek: sayfalar otomatik olarak kullanılan aygıtın boyutuna adapte edilecek, böylece içerik ve resimler net bir şekilde görünür olacak ve ziyaretçileriniz her zaman mükemmel bir dolaşma deneyimi yaşayacak.

 

   
Şablon yönetimi – Grafik şablonların masaüstü bilgisayarlarda ve akıllı telefonlarda farklı karakteristikleri vardır. Tüm projelerinizde iki tür şablonla da çalışabileceksiniz ve şablonu dilediğiniz gibi özelleştirebileceksiniz. Varsayılan şablonlardan biriyle çalışmaya başladıysanız, tümünün uyarlamalı olacak şekilde optimize edileceğini unutmayın.   Kesme noktalarını ayarlama – Kesme noktası, çözünürlükler çizgisi üzerindeki noktalardır, web sitelerinin sayfa tasarımları bu kesme noktalarından itibaren değişir. Kesme noktalarını çalışmakta olduğunuz projeye ve ziyaretçilerinizin kullandığı aygıtlara göre ayarlayın.   İçerik tanımı – Herbir sayfanın içeriklerini inceleyin ve neler olabileceğine karar verin, çözünürlük azaldıkça nasıl görüneceklerini tahmin edin ve gereksiz içerikleri gizleyin. Tutarlı ve mantıksal bir sayfa düzenini garantilemek için gerekli yerlere çizgi kesmeleri ekleyin.

 


 

Gizlilik ve güvenlik

Hem bir web sitesinde kullanıcı haklarını korumayı da içeren gizlilik koruma politikalarını hem de web sayfalarını istismar ve spam müdahalelerinden koruma ölçümleri konusunda bir dizi önemli konuyu kolaylıkla yönetebileceğiniz tamamen yeni bir bölüm ekledik.

 

 

 
Politika yönetimi – Kısa bir açıklama içeren ve web sitesinin politikalarına giden bir banner oluşturun: bu banner sitenin erişilen tüm sayfalarında yer alır ve birçok ülkede artık zorunlu olarak kullanıcıları gizlilik politikanız konusunda bilgilendiren yasal gereksinimleri görüntüler.   anti-spam reCaptcha – Web sitenizi spam e-postalarından korumak istiyor musunuz? Bunun en iyi yolu Google'ın yeni reCaptcha sistemini kullanmak. Basit bir tıklamayla e-posta formlarınıza ekleyin.

 


 

Hoşgeldiniz sayfası

Hoşgeldiniz sayfası web sitesi için sade bir kapak gibi kullanılırdı: artık bundan çok daha fazlası. Hoşgeldiniz sayfası geçmişte olduğu gibi web sitesinin görüntüleneceği dili seçmek için kullanılan düğmeleri görüntülemek için kullanılabilir, fakat artık ziyaretçiyi algılanan tarayıcı dili ve/veya çözünürlüğüne göre uygun web sitesi sürümüne yönlendirmek için de kullanılabilir.

 

 

   
Dil yönlendirmesi – Ziyaretçinin web sitesini görüntülemek istediği dili seçmesini sağlayabileceğiniz gibi bu yeni özelliği kullanarak ziyaretçinin kullandığı tarayıcının dilini otomatik olarak algılanmasını ve ilgili web sitesi sürümüne yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.    

WEBSİTE X5 PROGRAMINI DENEYİN VE EVOLUTİON 12 İLE WEB SİTENİZİ TASARLAYIN

     

 

 

  HOME 12 EVOLUTION 12 PROFESSIONAL 12
PROJE YÖNETİMİ      
Maksimum proje sayısı Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Proje Yedekleme   Standart Premium
Web Fontları ve Google Fonts desteği  
GRAFİK ŞABLONLAR      
Varsayılan şablonlar 200 1000'den fazla 1000'den fazla
Yeni şablon oluşturma  
Dahili editörler ve stiller Lite Standart Premium
İÇERİKLER      
Standart nesneler 4 11 11
Tercihe bağlı uygulamalar
Dinamik içerikler    
Özelleştirme seçenekleri Lite Standart Premium
E-TİCARET
Ödeme yönetemleri   Standart Premium
Kupon ve indirim yönetimi   Standart Premium
Stok yönetimi    
GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER
Bloglar  
Veritabanı entegrasyonu   Standart Premium
Erişim yönetimi ve Kilitli sayfalar   Standart Premium
SEO OPTİMİZASYONU
Meta etiketler (başlık, açıklama vs) Lite
Google Analytics için hazır  
Sitemap.xml tanımı  
Robots.txt tanımı    
Proje analizi    
MOBİL
Temel kod optimizasyonu
Mobil sürüm
Uyarlamalı tasarım   Standart Premium
RSS Besleme için Uygulama    
ONLİNE KONTROL PANELİ
Blog ve Ziyaretçi Defteri yorum yönetimi  
Kullanıcı kayıt yönetimi    
Sipariş ve stok yönetimi    
EKSTRA
Web hosting hizmeti  
400.000 serbest telifli resim kütüphanesi
TEKNİK DESTEK
Ticket ile destek

 

 

Minimum Gereksinimi:

  • Windows™ Vista, 7, 8, 10
  • RAM 1 GB
  • Ekran Çözünürlüğü 1024 x 768

Online Yayınlama Gereksinimleri :

  • Windows, Linux veya Unix Sunucu
  • PHP 5.x, MySQL (sadece bazı gelişmiş özellikler için)

Not: Ürün aktivasyonu için İnternet bağlantısı ve e-posta hesabına ihtiyacınız olacak.

Diller:

 

Biliyor muydunuz...

WebSite X5 lisansınızı 2 PC'ye yükleyebilir ve dilediğiniz sayıda web sitesi tasarlayabilirsiniz.

Bir lisans satın aldığınızda WebSite X5'i 2 bilgisayara yükleyebilirsiniz, örneğin birini masaüstü bilgisayarınıza diğerini dizüstü bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Böylece projelerinizle rahat bir şekilde çalışabilir, kendiniz, arkadaşlarınız, klübünüz ve müşterileriniz için istediğiniz tüm web sitelerini oluşturabilirsiniz. Herhangi bir limit ve ek maliyet yok!

Windows emulatörü kullanarak WebSite X5 ile Mac bilgisayarda çalışabilirsiniz.

WebSite X5 Windows sistemleri için tasarlanmıştır, şu anda özellikle Mac için bir sürümü yok. Fakat sanallaştırma yazılımıyla Mac bilgisayara Windows yükleyebilir ve sonra Mac sistemde WebSite X5 ile çalışabilirsiniz.