SATIN AL

Corel PaintShop Pro X8

 

YENİ Yaratıcı Metin Sarmalaması

YENİ İçeriğe duyarlı Sihirli Taşıma

GELİŞMİŞ Toplu İşlem uygulama

GELİŞMİŞ Fırçalar, seçimler ve katmanlar

 

 

PaintShop Pro X8'in kapsamlı fotoğraf düzenleme ve grafik tasarımı gücüyle sınırsız yaratıcılık dünyasına girin. Gelişmiş katmanlar, çok daha hassas seçim araçları, daha hızlı fırçalar ve zengin üretimi arttıran gelişmelerle fotoğraf düzenleme işlemini ivmelendirin. En kapsamlı fotoğraf düzenleme yazılımının değeriyle fikirlerinizi hayata geçirin — aylık üyelik gerekmeden.

 
   

 

  Güçlü görüntü düzenleme yazılımı   Yaratıcı grafik tasarım   Kolay, hızlı düzeltmeler  
 

 

Güçlü görüntü düzenleme yazılımı

Çok daha hassas seçim araçları, gelişmiş katmanlar ve daha hızlı fırçalarla fotoğraflarınızı dönüştürün.

 

 

Yaratıcı grafik tasarım

Fırçalar, dokular, çizim ve boyama araçlarıyla etkileyici web, baskı ve fotoğraf projeleri oluşturun.

 

 

Kolay, hızlı düzeltmeler

Komple görüntü işleme araçlarıyla tüm fotoğraflarınızı geliştirin. Kırpın, düzeltin, rötuşlayın ve kırmızı gözü temizleyin.

 

 

  Metnin Sarmalaması   Sihirli Taşıma   Toplu İşlem Modu  
  YENİ!
Metnin Sarmalaması

Bir seçimi veya vektörel şekli, anında etrafını saran metinle çevirin. Web grafikleri, posterler, albümler, broşürler, kollajlar ve diğer projeler için ilgi çekici tasarım öğeleri oluşturur.
 

YENİ!
Sihirli Taşıma
Bir nesneyi veya insanı taşıdığınızda boşluğu artalan ile dolduran içeriğe duyarlı araçla hemen düzeltin. Seçimi yeni bir bölgeye taşıyın, boş alan otomatik olarak etrafındaki zemin ile doldurulacaktır.

  GELİŞTİRİLDİ!
Toplu İşlem Modu

Yeniden tasarlanan Batch Mode ile filigran ekleme, yeniden boyutlandırma ve script uygulama gibi işlemleri, seçili fotoğraflara bir adımda hızlıca uygulayın. Fotoğrafı paylaşmadan önce dosya ve konum bilgisini silme, filigran ekleme gibi güvenlik özelliklerini seçin.
 
             
  Çok daha hassas seçimler   Lens Düzeltmesi   4K monitör desteği  
  YENİ!
Çok daha hassas seçimler

Fotoğraf düzenleme yazılımı için hassas seçim olanağı olmazsa olmazdır. PaintShop Pro X8, daha kolay ve hassas seçimler için seçim boyutunu genişlik ve yükseklik değeri girerek veya sabit bir oranda ayarlamanızı sağlıyor.
 

YENİ!
Lens Düzeltmesi
Birçok fotoğraf makinesi lensinin yol açtığı deformasyonları, vinyetleri ve renk sapmasını, Edit arayüzünde ve Camera RAW Lab içinde Lens Correction araçlarıyla hızlıca düzeltin.

  YENİ!
4K monitör desteği

Yeni fotoğraf düzenleme yazılımınızla yüksek çözünürlüklü bir monitörü birleştirdiğinizde, her detayı görün ve fotoğraflarınızın güzelliğinin keyfini çıkarın. Tüm yeni ikonlar ve gelişmiş arayüz, Ultra High DPI görüntülemeyle uyumludur (4K çözünürlükte %250'ye kadar yakınlaştırma).
 
             
  Daha hızlı fırçalar   Akıllı Kenar   Katmanlarda gelişmeler  
  YENİ!
Daha hızlı fırçalar

%40-120 oranında artan hızla birçok fırça daha hızlı ve etkisini hemen görmenizi sağlıyor. Ek olarak maksimum fırça boyutu 3000 piksele arttırıldı, böylece daha büyük alanları daha hızlı şekilde kaplayabileceksiniz.
 

GELİŞTİRİLDİ!
Akıllı Kenar
Birçok aracın fırça darbelerinin "sınır içerisinde" kalmasında yardımcı olan Smart Edge ile %50 oranında daha hızlı performansın keyfini çıkarın.

  YENİ!
Katmanlarda gelişmeler

Gelişmiş görüntü düzenleme, kompozisyon ve grafik tasarımın olmazsa olmaz öğesi olan katmanları kullanmak artık daha kolay. İstediğiniz katmanı ismini yazarak hızlıca bulun, seçili katmanları birleştirin, katman gruplarını kolaylıkla genişletin ve daraltın.
 
             
  Metin ve Şekil ile Kesme   Camera RAW Lab   Kolay dahili eğitim  
  GELİŞTİRİLDİ!
Metin ve Şekil ile Kesme

Alttaki fotoğrafı veya resmi metin veya bir şekil içerisine kırparak anında fotoğraf nesnesi oluşturun. Sonra herhangi bir resme katman olarak yapıştırın veya sürükleyin. Yeni Cutter Preview, kesmeden önce neyi kestiğinizi tam olarak görüntüleyecek.
  GELİŞTİRİLDİ!
Camera RAW Lab

Önce ve sonra görünümü ve daha büyük önizlemeyle RAW Lab içinde düzenlemek daha kolay. Ek olarak PaintShop Pro yeni fotoğraf makinesi modelleri için destek eklemeye devam ediyor.
  GELİŞTİRİLDİ!
Kolay dahili eğitim

Ödüllü Learning Center penceresinden edineceğiniz ek ipuçları ve püf noktalarıyla daha akıllı ve hızlı çalışın. Bu entegre referans kılavuzu, fotoğraf düzenleme yazılımınızı en iyi şekilde kullanabilmeniz için adım adım talimatlar ve doğru araca hızlı erişim sağlıyor.
 
             
  Geçişli filtre efekti   Gradyan   Daha hızlı kayıt  
  GELİŞTİRİLDİ!
Geçişli filtre efekti

Çeşitli fotoğraf makinesi lens filtrelerini simüle etmek için fotoğraflarınıza hızlıca benzersiz renk gradyanları uygulayın. Çok sayıda kullanımı kolay gradyan kontrolü, daha fazla yaratıcılık ve deneme sağlıyor.
  GELİŞTİRİLDİ!
Gradyan

Artık Material Properties penceresinde degradeleri ayarlarken resim üzerinde önizleyebileceksiniz.
  GELİŞTİRİLDİ!
Daha hızlı kayıt

Doğal PaintShop Pro resim formatı (*.pspimage) %50 daha hızlı kaydeder.
 
             
  Sihirli Dolgu   Görsel bir web sitesi için fotoğraf ve grafikler   Boyama ve çizim araçları  
  Sihirli Dolgu
Magic Fill ile fotoğrafta istenmeyen bölgeleri silin ve dokulu veya değişken olsa da etraftaki alanla uyumlu olacak şekilde zemin rengiyle doldurun. Bu içeriğe duyarlı özellik, favori seçim araçlarınızla birlikte çalışıyor.
  Görsel bir web sitesi için fotoğraf ve grafikler
Fotoğraf düzenleme yazılımınızı kullanarak, eTicaret siteleriniz, bloğunuz ve web siteleriniz için hızlıca yüksek kalitede resimler oluşturun. Komple web grafiği düzenleme araçlarıyla, şablonları kaydedin, hızlıca marka ekleyin ve diğer işlemleri uygulayın.
  Boyama ve çizim araçları
Dijital sanat çalışmalarınız ve yaratıcı tasarımlarınızı hayata taşımak için, boya fırçası, airbrush gibi dahili çok sayıda fırçadan birini seçin, dolgu ve renk değiştirme seçeneklerini kullanın veya Adobe Photoshop fırçalarını aktarın. Vektörel illüstrasyon araçları, hazır set şekiller ve kalemlerlerle çizim yapmanızı ve yol üzerine metin yerleştirmenizi sağlar.
 
             
  Fotoğraf Eşleştirme   Gezimi Paylaş   Sosyal medya paylaşımı  
  Fotoğraf Eşleştirme
Fotoğraflarınızı GPS verisi ve Facebook nerede özelliğini kullanarak haritayala eşleştirerek neyin nerede olduğunu takip edin. Map modu, Google Maps ile konumları ekleyerek, fotoğraflarınızı konuma göre görüntülemenizi ve organize etmenizi sağlar.
  Gezimi Paylaş
Kapsamlı fotoğraf gezgini deneyimi için, Share My Trip özelliğini kullanarak fotoğraflarınızı ve yorumlarınızı doğrudan etkileşimli haritaya bağlayan etkileyici bir slayt gösterisi oluşturun. Fotoğraf eşleştirmenizi bir slayt gösterisi olarak kaydedin, Facebook'ta uygun bir paylaşım için Dropbox hesabınıza aktarın.
  Sosyal medya paylaşımı
PaintShop Pro X8 dahili sosyal medya özelliğini kullanarak, sevdiklerinizle iletişime geçin ve fotoğraflarınızı dünyayla paylaşın. Fotoğraflarınızı ve fotoğraflarla hazırladığınız projeleri hızlı ve kolay bir şekilde Facebook, Flickr ve Google+ hesapları üzerinden paylaşın.
 
             
  Eğitim Videoları   Güçlü betik desteği   Üçüncü parti eklenti desteği  
  Eğitim Videoları
Dahili Discovery Center aradığınız yardımı bulmanızı hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Yeteneklerinizi geliştirmek, daha iyi bir fotoğrafçı ve fotoğraf düzenleyici olmak için, yardımcı eğitim videoları kütüphanesini inceleyin.
  Güçlü betik desteği
Güncellenen betik özelliğiyle sık kullanılan ve tekrarlanan görevleri hızlandırın. Geliştirilen, tam özellikleriyle betik oluşturma motorunu ve güncellenen betik kılavuzunu kullanarak, kaydettiğiniz betiklerle herhangi bir işlemi kaydedebilirsiniz.
  Üçüncü parti eklenti desteği
Özel üçüncü parti eklentilerle fotoğraf düzenleme yazılımınızın yeteneklerini geliştirin. Üçüncü parti eklentilerin 64-bit sürümlerinin desteklenmesi ve Adobe Photoshop eklentileri için gelişmiş destek, yaratıcılık olanaklarının kapısını açıyor.
 
             
  Nesne Ayırıcı   İlgi çekici portre rötuşu   Zengin dosya desteği  
  Nesne Ayırıcı
64-bit performansı sayesinde çok büyük resimlerdeki nesneleri kolaylıkla kesin. Bu aracı kullanarak, bir nesneyi orijinal artalanından ayırma, ayrılan resmi kopyalama ve farklı bir fotoğrafa aktarma gibi işlemleri büyük resimlerde uygulayabilirsiniz.
  İlgi çekici portre rötuşu
Kolay kırmızı göz düzeltme ve lekeleri ve istenmeyen çizgileri kaldıran, kırışıklıkları yumuşatan, dişleri beyazlatan ve hatta tenin tonunu değiştiren Makeover araçlarıyla, herkesin güzel görünmesini sağlayın.
  Zengin dosya desteği
Fotoğrafınızı ister fotoğraf makinesinden, ister tarayıcıdan, web'den veya bir başka fotoğraf düzenleyiciden aktarın, PaintShop Pro Adobe Photoshop .psd dosyaları dahil olmak üzere çok sayıda popüler raster ve vektörel dosya formatını destekler. Kolay paylaşım için, dosyalarınızı çok sayıda resim formatından birinde kaydedin.
 
             
  Kapsamlı 1-2-3 fotoğraf düzenleme yazılımı   Retro Lab   Hızlı efektler  
  Kapsamlı 1-2-3 fotoğraf düzenleme yazılımı
Sekmeli çalışma arayüzü tüm fotoğraf ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Manage sekmesini kullanarak hızlıca gözatın, etiketleyin ve organize edin. Adjust sekmesindeki araçlar, kırpmanızı, düzeltmenizi, rötuşlamanızı ve diğer fotoğraf düzenlemelerini uygulamanızı sağlıyor. Diğer fotoğraf düzeltmeleri, kompozisyon ve grafik tasarım özellikleri için Edit sekmesini kullanın.
  Retro Lab
Eski tip renk ve kontrast uygulayarak fotoğraflarınıza nostaljik bir görünüm verin. Eski düşük çözünürlüklü kameralardan ilham alan hızlı efektleri seveceksiniz.
  Hızlı efektler
Saniyeler içinde fotoğraflarınıza yaratıcı efektler ekleyin. Artistic, Film Styles, Black & White ve Landscape gibi stil kategorileri ile organize edilmiş çok sayıda hazır efekt arasından seçim yapın. Küçük resimler istediğiniz efekti seçmenizi kolaylaştırıyor.
 
             
  Seçilir odak   Web araçları   İlgi çekici fotoğraf restorasyonu  
  Seçilir odak
Para ödemeden pahalı tilt-shift lens efektlerini elde edin! Selective Focus, fotoğraflarınızda tilt-shift efektler oluşturmanızı sağlar. Bu araçlarla alan derinliği oluşturarak, resmin belirli bölümlerini flulaştırarak diğer bölümlere odaklanma sağlayabilirsiniz.
  Web araçları
Resimleri online kullanım için kaydetmek ve iyileştirmek için çok sayıda gelişmiş web araçlarını kullanın. Grafiklerinizle HTML sayfaları bağlamak için resim eşleştirme araçlarını, web sayfalarınızda kullanacağınız resimler için Slicing ve Rollover araçlarını kullanın.
  İlgi çekici fotoğraf restorasyonu
Güçlü fotoğraf restorasyon araçlarıyla eski aile fotoğraflarınızı hayata döndürün. Solmuş fotoğraflardaki renk ve kontrastı düzeltmek için Fade Correction aracını, yıpranmış fotoğraflardaki çatlakları düzeltmek için Scratch Remover aracını kullanarak fotoğrafları yenileştirin.
 
             
  Kapsamlı metin araçları          
  Kapsamlı metin araçları
Güçlü fotoğraf restorasyon araçlarıyla eski aile fotoğraflarınızı hayata döndürün. Solmuş fotoğraflardaki renk ve kontrastı düzeltmek için Fade Correction aracını, yıpranmış fotoğraflardaki çatlakları düzeltmek için Scratch Remover aracını kullanarak fotoğrafları yenileştirin.

     
 

 

 

Özellikler Corel ® PaintShop Pro X8 Ultimate Corel ® PaintShop Pro X8 Corel ® PaintShop Pro X7 Ultimate Corel ® PaintShop Pro X7 Corel ® PaintShop Pro X6
Yeni! on1 Perfect Effects 9.5 – Özelleştirilebilir filtreler ve dahili hazırsetlerle fotoğraflarınızın öne çıkmasını sağlayın.        
Yeni! ® Corel AfterShot™ 2 - Büyük fotoğraf koleksiyonlarını bile hızlıca ayarlayın ve yönetin, RAW dosyalarını geliştirin.        
Athentech Imaging'den Perfectly Clear – ödüllü, akıllı fotoğraf düzeltme teknolojisiyle fotoğraflara yetenekli, tek tıklamalık düzeltmeler uygulayın. Yeni sürüm      
Yaratıcı koleksiyon – Çok sayıda fırça, doku ve serbet telifli artalan içeriyor.      
Yeni! Metin sarmalaması – Yeni yaratıcı seçenekler için vektörel şeklin veya seçimin etrafını hemen metinle sarmalayın.      
Yeni! Magic Move – Taşıyacağınız insanı veya nesneyi seçin, yeni konuma taşıyın. Arkada kalan boş alan otomatik olarak doldurulur      
Geliştirildi! Yeniden tasarlanan Batch Mode arayüzü – Fotoğrafları kolaylıkla seçin ve silin, toplu işlemleri hızlıca uygulayın.      
Yeni! Daha hassas seçimler – Seçim boyutunu genişlik ve yükseklik değerlerini yazarak ya da seçim için bir boyut oranı belirterek tanımlayın.      
Yeni! Lens Düzeltmesi – Deformasyonları, vinyetleri ve renk sapmalarını, Edit arayüzünde veya Camera RAW Lab penceresinde kolaylıkla düzeltin.      
Yeni! 4K monitör desteği – Tüm yeni ikonlar ve gelişmiş arayüz, Ultra High DPI görüntülemeyle uyumludur.
     
Yeni! Katman geliştirmeleri – Katmanı ismine göre arayın, katmanları birleştirin, katman gruplarını genişletin veya daraltın.      
Geliştirildi! Gradyanlar – Material Properties panelinde düzenlerken gradyan değişikliklerini resim üzerinde önizleyin.      
Geliştirildi! Daha hızlı kaydetme – Doğal PaintShop Pro resim dosyası formatı (*.pspimage) %50'ye kadar daha hızlı kaydeder.      
Magic Fill – Fotoğrafınızda istemediğiniz bölgeleri kolaylıkla silin ve uygun şekilde artalan renkleriyle kaplayın.  
Geliştirildi! Metin ve Şekil Kesme araçları – Altta kalan resmi metin ve şeklin içine yerleştirerek hemen fotoğraf nesneleri oluşturun. Yeni Cutter Önizlemesi, kırpmadan önce yeni kestiğinizi görüntüler. Geliştirildi
Geliştirildi
 
Color Materials Paleti – yeniden tasarlanan paletle istediğiniz rengi, dokuyu veya deseni hızlıca bulun ve seçimlerinizi kaydetmek için kendi özel paletlerinizi oluşturun.  
Image iletişim kutusu – Fotoğraf, baskı, web grafiği, multimedya veya diğer projeler için temel boyutlardan birini seçin ve projeye hızlıca başlayın.  
Instant Effects için Hızlı Önizleme – Instant Effects sonucunu resme uygulamadan önce hızlıca önizleyin.  
Geliştirildi! Smart Edge – Fırça darbelerinizin "sınırlar içerisinde" kalması için çok sayıda araçla çalışan Smart Edge özelliğini kullanırken %50 daha hızlı performans elde edeceksiniz. Geliştirildi
Geliştirildi
 
XMP desteği – RAW resimler için XMP desteğiyle, PaintShop Pro X8 XMP dosyalarında kaydedilen verileri okuyabilir ve içe alabilir.  
Geliştirildi! Daha hızlı fırçalar – %40 - 120 daha hızlı fırçalar ve 3000 piksel maksimum fırça boyutunun keyfini çıkarın. Geliştirildi
Geliştirildi
 
Yeniden tasarlanan iletişim kutuları – Yeniden tasarlanan Selective Focus, Vignette, Retro Lab, Graduated Filter, Depth of Field, Red Eye Removal gibi sekiz popüler efektle düzenlemenin keyfini çıkarın.  
64-bit performansı – Yeni 64-bit mimarisiyle büyük dosyaları daha hızlı açın, hızlıca ayarlayın ve bir kerede daha fazla fotoğrafla çalışın.
Hızlı seçim araçları – Auto Selection ile bir seçim penceresini sürükleyerek bir nesneyi veya alanı kolaylıkla seçin. Veya, Smart Selection fırçası ile istenen bölgenin bir örneği üzerinde imleci geçirerek hızlıca bir seçim yapın.
Videolarla eğitim – Discovery Center'daki yardımcı eğitim videosu kütüphanelerini izleyerek öğrenin.
Eklenti desteği – Üçüncü parti ve Adobe Photoshop eklentilerinin 64-bit sürümlerinin keyfini çıkarın.
RAW desteği – RAW resim dosyalarındaki IPTC metadata bilgilerini yöneterek ve kaydederek dosya bilgisi üzerinde daha fazla kontrole sahip olabilirsiniz.
Katman iş akışı – Bir katmanı bir resimden diğerine sürükleyin ve Layers panelinde dilediğiniz sıralamaya göre bırakın.
Places – Fotoğraflarınızı gerçek dünyadaki konumlara bağlayın. Places ile fotoğraf koleksiyonunu kolaylıkla ekleyin, görüntüleyin ve yönetin.
People – Yüz tanıma teknolojisini kullanarak fotoğraflarınızdaki insanları tanımlayın ve etiketleyin.
HDR fotoğraf birleştirme – Birden fazla pozlamadaki fotoğrafları birleştirerek çekici High Dynamic Range (HDR) fotoğraflar oluşturun.
Geliştirildi! Gradyanlı filtre efekti – farklı fotoğraf makinesi lens filtrelerini etkisini simüle etmek için, fotoğrafınıza hızlıca benzersiz gradyanları uygulayın. Geliştirildi
Geliştirildi
Retro Lab™ – Eski renk ve kontrastları uygulamak için, eski düşük çözünürlüklü fotoğraf makinesinden esinlenen filtreler uygulayın.
Instant Effects paleti – Vintage fotoğraflardan, film stillerinden esinlenilen onlarca benzersiz, yaratıcı efekti uygulayarak fotoğraflarınızı dönüştürün.
Share My Trip – Google Maps uygulamasını da kullanarak etkileşimli slayt gösterinize dönüştürdüğünüz tatil fotoğraflarınızla gösteriş yapın.
Paylaşma seçenekleri – Ek sosyal medya entegrasyonu, fotoğraflarınızı aynı anda Facebook, Flickr ve Google+ hesaplarınıza aktarmanızı sağlıyor.
Script – Toplu işlemler için betik motorunu ve kılavuzunu kullanarak sık kullanılan ve tekrarlayan işlemleri yaparken hızlanın.
Fotoğraf Harmanlama – Auto Brush geliştirmesiyle, kolaylıkla hareket eden nesneler ekleyin ve hizalamayı önizleyin.
Seçili Odak – Pahalı tilt-shift objektifleri taklit ederek manzarayı bir minyatür dünyaya dönüştürün.
Işık ve netlik ekleyin – Fotoğrafın diğer kısımlarını olduğu gibi korurken gölgeli alanları aydınlatın.
Geliştirildi! RAW Lab – RAW resimlerle çalışırken, öncesi ve sonrası görünümü, daha büyük önizleme olanağıyla geliştirilmiş sayfa düzeninin keyfini çıkarın. Geliştirildi
Geliştirildi
Hızlı toplu işlemler – Bir fotoğrafta ayarlamalar yapın, sonra işlemleri birden fazla fotoğrafa uygulayın.
Entegre Organizatör – Fotoğrafları hızlıca organize etmek ve seçmek için, organizatöre herhangi bir arayüzden erişin, özel tepsiler oluşturun, küçük resimleri ve önizlemeleri kullanın.
Fotoğraf Yönetim Araçları – Fotoğrafları insanlara ve yerlere göre arayarak bulun. Fotoğraflarınızı kataloglayarak, arama yaparak, oylayarak ve etiketleyerek favorileri hemen bulun.
Smart Carver™ – Gelişmiş, 64-bit Smart Carver ile istemediğiniz nesneleri fotoğraftan çıkarın.
Object Extractor – Hızlı ve hassas şekilde izole edin ve resimden çıkarın. 64-bit desteği sayesinde artık çok büyük resimlerle de çalışabilirsiniz.
Görünür Filigran – Fotoğraflarınıza ticari markanızı ve markanızı ekleyin.
Color Changer Aracı
Adjustment Layers
Makeover Araçları – Lekeleri temizleyin, dişleri beyazlatın, cildi bronzlaştırın ve öznenini zayıflatın
Digital Camera Noise Removal ve Chromatic Aberration Removal Filtreleri
History Palette ve Selective Undo
Straighten, Perspective ve Lens Distortion Correction Filtreleri
Clone ve Scratch Remover araçları
Vektörel Çizim Araçları
Web grafikleri: Image Optimizer, Rollover Creator ve Image Slicer & Mapper

 

 

 

 • Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7 son servis dosyalarıyla (32-bit veya 64-bit sürümleri)
 • Intel® veya AMD 1.5 GHz veya daha hızlı işlemci, SSE2 desteği (multi-core işlemci önerilir)
 • 2 GB RAM (4 GB veya fazlası önerilir)
 • Sabit diskte 1 GB RAM boş alan (2 GB önerilir)
 • 1024x768 çözünürlük, 16-bit renkli görünüm (1366x768 çözünürlük, 24-bit veya daha fazla renkli görünüm önerilir)
 • DirectX® 9 veya uyumlu ses kartı, son sürücüsüyle
 • Çevrimiçi özellikler ve eğitim videoları için İnternet bağlantısı gerekir
 • Yükleme için Windows uyumlu CD/DVD sürücüsü
 • ON1 Perfect Effects 9 sadece 64-bit sistemlerle uyumlu

Açılabilen Formatlar

 • AI, BMP, CAL, CALS, CGM, CLP, CMX*, CT, CUR, CUT, DCX, DIB, DRW*, EMF, EPS, GIF, HDP, HGL*, HPG*, IFF, IMG, J2C, J2K, JIF, JP2, JPC, JPE, JPEG, JPG, JPS, JPX, MAC, MPO, MRW, MSP, PBM, PCD*, PCT, PCX, PDF, PGL*, PGM, PIC, PICT, PNG, PNS, PPM, PS, PSD, PSP (PSP resim dosyaları), RAS, RAW, RIF, RLE, SCT, SVG, SVGZ, TGA, TIF, UFO, WBM, WBMP, WDP, WEBP, WMF, WPG**
 • Aşağıdaki uzantılarda 350'den fazla kamera modelinin RAW dosyaları desteklenmektedir: 3FR, ARW, CR2, CRW, DCR, DNG, ERF, K25, KDC, MEF, MOS, NEF, NRW, ORF, PEF, RAF, RW2, SR2, SRF, X3F

Desteklenen Fırça Formatları

 • PaintShop Pro Brush (.pspbrush), Adobe Photoshop Brush (.abr), Jasc Brush (.jbr)

Kaydedilebilen Formatlar

 • BMP, CAL, CALS, CLP, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, AI, PS, GIF, HDP, WDP, IFF, IMG, JP2, J2C, J2K, JPC, JPX, JPG, JIF, JPE, JPEG, MAC, MSP, PBM, PCX, PGM, PIC, PPM, PNG, PSD, PSP (PSPIMAGE FILES), RAS, RAW, RIF, RIFF, RLE, SCT, CT, JPS, PNS, TGA, TIF, TIFF, WBMP, WBM, WEBP, WMF

* Sadece 32-bit yüklemelerde destekleniyor

** WPG (WordPerfect Vector) 64 bit sistemlerde desteklenmiyor. WordPerfect Bitmap 64 bit sistemlerde destekleniyor.