SATIN AL

Corel Painter 2016

KOMPLE DİJİTAL SANAT STÜDYOSU

Gerçek hayattaki resim materyallerini mükemmel bir şekilde simule eden ve gerçek hayatta olmayan hayali resim materyallerini içeren, etkileyici düzeyde hassas, gerçekçi Natural-Media® seçeneklerini inceleyin. Painter® 2016 ile, Audio Expression, akıllı fotoğraf klonlama, etkileyici kompozisyon araçları, fizikten ilham alan parçacık fırçaları, uygulama içi eğitiminin benzersiz harmonisini deneyimleyin—tümü yüksek çözünürlükte.

 

 

 

KENDİNİZİ İFADE EDİN   YENİLİKLERİ KEŞFEDİN   YARATICILIĞINIZI GELİŞTİRİN

 

KENDİNİZİ İFADE EDİN

Ses göre davranan Audio Expression fırçalarıyla, duyular senfonisinde mest olun. Nefis Natural-Media® fırça darbelerini, neşeli serpiştirmeleri ve kağıt döndürmeyi deneyimleyin. Particles özelliğini Real Watercolor, Liquid Ink ve Impasto ile birleştirerek daha fazla fırça varyasyonu elde edin ve resminizi inceleyenleri etkileyecek sonuçlara daha kısa sürede kavuşun.

 

 

YENİLİKLERİ KEŞFEDİN

Painter'ı çalıştırdığınızda, yeniden tasarlanan, yeni eğitimler içeren Hoşgeldiniz Kitabı sizi karşılar. Yeni bir kanvas açın ve esnek arayüz renk şeması, yüksek çözünürlük, sunum modu ve arayüz özelleştirme olanağıyla mükemmel boya ortamınızı oluşturun. Fırçalarınızı stilinize uydurmak için yeni Fırça Püfleri ve Görsel Araç İpuçlarıyla denemeler yapın.

 

 

YARATICILIĞINIZI GELİŞTİRİN

Adobe Photoshop fırçalarınızı Painter'a aktarın ve Painter'ın fırça kontrollerini kullanarak yeni, mega fırçalarınızı oluşturun. Yeni Custom Toolbox özelliğiyle favori fırçalarınızı ve medyanızı diğerleriyle paylaşın. Sonraki boyama projeniz için hayali özel fırçaları keşfetmek için ek Fırça Paketlerine göz atın.

 

 

  DİNAMİK BENEKLER   ÖZEL MEDYA FIRÇALARI   SESE GÖRE BOYAMA   İLHAM VEREN FIRÇALAR  
 

 

DİNAMİK BENEKLER

Dokunarak kıl kalınlığı kontrolüyle farklı medya tipleri üzerinde Benek sistem fiziğini birleştirerek enfes Natural-Media® fırça darbeleri veya gerçekçi serpiştirmeler oluşturun. Ek olarak, Dinamik Benekleri araştırarak yeni fırçalara erişin.

 

 

ÖZEL MEDYA FIRÇALARI

Öncesine göre çok daha fazla fırça varyasyonu oluşturun! Orijinal karışık medya kombinasyonları elde etmek için Particle fırçalarıyla Real Watercolor, Liquid Ink ve Impasto medyalarını birleştirdiğinizi hayal edin. Daha da iyisi, bu zaman kazandıran fırçalar, öncesine göre daha kısa sürede benzersiz sonuçlar sağlayacak.

 

 

SESE GÖRE BOYAMA

Ritmi fırçalarınızda hissedin! Painter 2016 artık sese göre davranan fırçalara sahip. Favori ezgilerinizle doğaçlama yapın, darbelerinizle serenat yapın, mırıldanın, tıngırdatın veya bağırarak söyleyin, çünkü ses ilhamınız ne olursa olsun, kanvasınızı şarkı söyleyecek.

 

 

İLHAM VEREN FIRÇALAR

En yeni ve mükemmel 2016 fırça teknolojisiyle kolaylıkla denemek ve sonraki boyama projeniz için en doğru fırçayı gösteren bonus dahili Fırça Paketini önizlemek için Yeni Fırça Paleti aranjmanını seçin.

 
                 
  KULLANICI ARAYÜZÜ SEÇENEKLERİ   PHOTOSHOP FIRÇALARINI İÇE ALMA   GÖRSEL ARAÇ VE FIRÇA İPUÇLARI   ÖZEL ARAÇ KUTUSU  
 

 

KULLANICI ARAYÜZÜ SEÇENEKLERİ

Sizi yeni ürün eğitimleriyle karşılayan, yeniden tasarlanmış Hoşgeldiniz Kitabıyla yerinde öğrenin. Boş bir kanvasla başlayın, esnek arayüz renk şeması, yüksek çözünürlük ve gözlerinizin çizime odaklanmasını sağlayan sezgisel sunum modu sayesinde mükemmel boyama ortamına kavuşun.

 

 

PHOTOSHOP FIRÇALARINI İÇE ALMA*

En sık kullandığınız Adobe Photoshop fırçalarınızı doğrudan Painter içine alın. Artık resim ıstampasıyla olduğu gibi boyayabilir veya orijinal fırçanızda etkileyici varyasyonlar elde etmek için Painter'ın esnek fırça kontrolleriyle denemeler yapabilirsiniz.

*ABR - Adobe Photoshop Brush Dosyası

 

 

GÖRSEL ARAÇ VE FIRÇA İPUÇLARI

Kapsamlı Görsel Araç İpuçlarını kullanarak, Painter'ın fırça kontrollerinin sizin özel fırçalarınızı nasıl etkileyeceğini anlayabilirsiniz. Ek olarak, özel medya tiplerinin arkasında yapan mekanizmayı, yeni fırça teknolojisini ve bu araçları çalışmanızda nasıl verimli bir şekilde kullanacağınızı anlamak için fırça püflerine erişebilirsiniz.

 

 

ÖZEL ARAÇ KUTUSU

Özel Araç Kutunuzu dışa vererek benzersiz araçlarınızı başkalarıyla paylaşın. İster sınıftakilerin dersi takip edebilmelerini sağlamak, isterse sık kullandığınız özel fırçaları, kağıtları, akış yolunu, desenleri ve paletleri başkalarıyla paylaşmak istiyor olun, yeni dışa verme özelliği tümünü sizin için mükemmel bir pakette toplayacaktır.

 
                 
  KAĞIT VE AKIŞ YOLU DÖNMESİ   HARMANLAMA   AKILLI FOTOĞRAF BOYAMA   FİZİKTEN İLHAM ALAN PARÇACIK FIRÇALARI  
 

 

KAĞIT VE AKIŞ YOLU DÖNMESİ

Çalışmanızda artistik dokunuşlar elde etmek için, kağıdınızı ve boya akış yönünü dilediğiniz zaman, dilediğiniz yöne döndürün. Daha önce sadece dijital dünyada elde edebileceğiniz görünümler için, katı medyada dönmüş dokuyu yönetin veya suluboyayı dönmüş gren üzerinden akıtın.

 

 

HARMANLAMA 2.0

Yeni harmanlanan fırça varyantlarını kullanarak katmanlar ve medya tipleri arasında gelişmiş karışımı deneyimleyin. Yeni harmanlama hazırsetleriyle, harmanlanan fırça varyantlarını öncesine göre çok daha kolay, hızlı ve yumuşak şekilde düzenleyebileceksiniz.

 

 

AKILLI FOTOĞRAF BOYAMA

Painter 2016'in güçlü klonlama ve fotoğraf boyama araçlarıyla fotoğraflarınızı tablolara dönüştürün. Resimleri elle klonlayın veya Auto-Painting paletinin seçtiğiniz fırça ve medyayla fotoğrafı sizin için boyamasını sağlayın. Güçlü SmartStroke™ fırça teknolojisi, gerçek dünyada olduğu gibi resminizdeki çizgileri ve konturları takip eder, resminizi görenleri etkileyecek inanılmaz fotoğraf sanatı elde etmenizi sağlar.

 

 

FİZİKTEN İLHAM ALAN PARÇACIK FIRÇALARI

Kaotik yaratıcılıkta üst düzeyi deneyimlemenizi veya iğne ucu bazında hassasiyetle kontrolü ele almanızı sağlayan, geniş bir yelpazede inanılmaz dijital fırçalarla boyayın. Bu fizikten ilham alan, devrimsel Parçacık Fırçalarıyla fotoğrafları klonlayarak boyama işlemini daha da geliştirin veya boş kanvas üzerinde yay çizen, akan, parlayan ve yerçekimine göre görünümü değişen, gerçekçi olmayan fırça darbeleri üretin. Parmaklarınızın ucunda sonsuz yaratıcılık olanağına sahip olacaksınız.

 
                 
  ETKİLEYİCİ KOMPOZİSYON ARAÇLARI              
 

 

ETKİLEYİCİ KOMPOZİSYON ARAÇLARI

Mirror ve Kaleidoscope ile mükemmel bir simetriyle boyadığınızı, 1, 2 ve 3-noktalı Perspective Guide ile mükemmel ortamı ayarladığınızı hayal edin. Altın Oran araçlarıyla Da Vinci gibi çizin, üçler kuralını kullanarak final kompozisyonunuzun ilgi çekici ve dinamik olmasını garantileyin.

             
 

 

             

 

 

Ana uygulama

 • Corel Painter 2016 – Mac OS® ve Windows® sürümleri (Aynı DVD'de)

İçerik

 • Benzersiz fırça, degrade, tüp, desen ve kağıt dokuları kütüphaneleri

Dokümantasyon

 • HTML Help (Windows) ve Apple Help (Macintosh®) dosyaları (En)
 • Online Kullanıcı Kılavuzu ve Hızlı Başlangıç Kılavuzu (En - PDF)
 • Hoşgeldiniz Penceresi
 • youtube.com/paintertutorials
 • painterartist.com

 

 

Windows:

 • Windows 10 (64-bit), Windows 8.1 (64-bit) veya Windows 7 (64-Bit) (son servis dosyalarıyla)
 • Intel Pentium 4, AMD Athlon 64 veya AMD Opteron
  • Intel Core 2 Duo veya sonrası (Önerilir)
 • 2 GB RAM
  • 4 GB RAM (Önerilir)
 • Uygulama dosyaları için sabit diskte 225 MB boş alan*
 • 1024 x 768 ekran çözünürlüğü
  • 1280 x 800 (Önerilir)
 • Fare veya tablet
 • Microsoft Internet Explorer 11 veya sonrası

*Microsoft .NET Framework 4.5 için ek alan gerekebilir

Mac:

 • Mac OS X 10.10 veya 10.9 (son güncellemelerle)
 • Intel Core 2 Duo
 • 2 GB RAM
  • 4 GB RAM (Önerilir)
 • Uygulama dosyaları için sabit diskte 175 MB boş alan
 • 1024 x 768 ekran çözünürlüğü
  • 1280 x 800 (Önerilir)
 • Fare veya tablet
 • Safari v7 veya sonrası

 

 

YAZILI EĞİTİM NOTLARI   EĞİTİM VİDEOLARI   İPUÇLARI

 

YAZILI EĞİTİM NOTLARI

Hem yeni başlayanlar hem de uzmanlar için çok zengin kapsamda boyama programı konularını içeren, adım adım yönlendiren eğitim dokümanlarını takip edin.

 

 

 

EĞİTİM VİDEOLARI

Bugün ne öğrenmek istersiniz? Adım adım ilerleyen eğitim videolarıyla, Painter'da farklı projeleri nasıl hazırlayabileceğinizi öğrenin.

 

 

İPUÇLARI

Farklı yaratıcılık alanlarında çalışan profesyonel Painter sanatçılarından faydalı ipuçları ve püf noktaları öğrenin.

İncele   İncele   İncele