SATIN AL

Roxio Toast 14 Titanium

 • Yeni! Toast Audio Assistant ile sesi yakalayın, düzenleyin ve geliştirin
 • Yeni! Toast MyDVD ile gelişmiş DVD kayıt yeteneği
 • DVD oluşturma: Başlık, menü ve bölümleriyle DVD filmleri oluşturun
 • Disc kaydı: CD ve DVD'leri kopyalayın, veri ve müzik kaydedin
 • Ekran Yakalama: Ekranınızı kaydedin ve üzerine ses ekleyin
 • Video dönüştürme: iPad, iPhone, Apple TV ve diğer aygıtlar için
  • Yeni! iPhone 6 ve Samsung Galaxy S6 gibi aygıtların desteği
 • Video yakalayın: Web, kamera ve DVD
 • Paylaşım: Facebook, YouTube, Google+ ve diğerlerine gönderin!

 

 

Yakala

Doğrudan ekranınızdan kaydedin, taşınır aygıtlardan, disklerden ve web'den video yakalayın. Uzun çalarlardan, kasetlerden ve online kaynaklardan ses alın.


Dönüştür

Videoları web, EyeTV tuners, Flip Video™ kameralardan alarak iPad™, iPhone®, video oyunu konsollarında oynatılacak şekilde dönüştürün.

 


 

Kopyala

CD, DVD ve Blu-ray diskler — hatta birden fazla sürücü kullanabilirsiniz. 4.7 GB tek katmanlı disklere çift katmanlı DVD-Video diskleri kaydedin.*


Kaydet

Toast, dijital medyanızı Mac ve PC için CD ve DVD üzerine kaydetmek için en kolay ve hızlı yoldur. Müzik ve veriyi kaydedin veya başlığı, menüleri ve bölümleriyle DVD filmleri oluşturun.

 


 

Paylaş

Videonuzu doğrudan YouTube™, Facebook® veya Vimeo®'da paylaşın. Toast YouTube ve Vimeo linklerinizi otomatik olarak tweetleyecektir.

*Şifreli veya korunan içerikleri kaydetmez veya sabit diske almaz.

 

 

Yakala

Videoyu herhangi bir yerden yakalayın — ekranınızdan, web'den, diskten ve taşınır aygıtlardan.

 

Toast Audio Assistant  

Toast Audio Assistant

Neredeyse her yerden ses alın — uzun çalarlardan, kasetlerden, mikrofondan veya Internet sesinden — düzenleyin ve geliştirin, sonra müzik kütüphanenize ekleyin veya CD'ye kaydedin. Ses filtreleriyle kayıtları temizleyin ve geliştirin. Müziği otomatik olarak iTunes'a yakalayın.

  Live Screen Capture  

Live Screen Capture

İçeriği doğrudan ekranınızdan kaydedin, üzerine ses ekleyin, düzenleyin, kaydedin ve paylaşın. Videolara, sunumlara ve diğer projelere ilginç içeirkler eklemenin hızlı ve kolay yolu.

             
HD video yakalayın  

HD video yakalayın

Toast, AVCHD™ kameranızdan video katarmanın en hızlı yoludur, aktarım süresi kısadır ve herhangi bir HD video kaynağından alabilir. HD içeriği Blu-ray oynatıcılarda oynatılmak üzere standart DVD'lere kaydedin.

  Web videosu yakalayın  

Web videosu yakalayın

Favori web sitenizdeki akışkan web videosunu kaydedin ve büyük ekran televizyonunuzda izlemek için DVD'ye kaydedin. Toast videoyu, favori aygıtlarınızla senkronize edebilmek için otomatik olarak iTunes'a da gönderebilir.

             
Video kliplerini ayıklayın ve düzenleyin  

Video kliplerini ayıklayın ve düzenleyin

DVD filmlerinden video klipler kesin ve istediğiniz bir oynatıcı aygıtta izlemeye ve paylaşmaya uygun olacak şekilde dönüştürün. Başlangıç ve bitiş noktalarını kırpın, kaydetmeden önce video kliplerin ortasında istenmeyen bölümleri çıkarın, hatta ses efektleri uygulayın.

  iPad için CD'deki sesli kitapları kaydedin  

iPad için CD'deki sesli kitapları kaydedin

Sesli kitap CD'lerini bölümleri, duraklatma/devam etme desteği ve değişik oynatma hızlarıyla iTunes'a aktarın. iPad, iPhone veya favori taşınır aygıtınızın keyfini çıkarmak için dönüştürün.

 

Dönüştür

Videoyu iPad, iPhone, video oyun konsolları için dönüştürün

 

Özel video profilleri ve hazırsetleriyle zamandan tasarruf edin  

Özel video profilleri ve hazırsetleriyle zamandan tasarruf edin

Popüler mobil aygıtlara uygun çok sayıda video hazırsetlerinin keyfini çıkarın veya yeni özel video profilleri oluşturarak videonuzu hızlıca tercih ettiğiniz aygıta aktarın. Yeni video şablonları içeriyor.

  Videoyu iPad veya iPhone için dönüştürün  

Videoyu iPad veya iPhone için dönüştürün

Web, EyeTV tuner, Flip Video™ kamera ve DVD-Video dosyalarınız iPad™, iPhone® ve diğer aygıtlarda oynatacak şekilde dönüştürün.

             
2x daha hızlı video dönüşümü  

2x daha hızlı video dönüşümü

VideoBoost* teknolojisi, modern Nvidia grafik kartlarının kullanılmayan işleme gücünün avantajını kullanarak favori mobil aygıtlara video aktarımı işlemini hızlandırıyor.

  Sizin kurallarınıza göre video dönüşümü  

Sizin kurallarınıza göre video dönüşümü

Sizin kurallarınıza göre video dönüşümü
Video dönüştürme projelerini bilgisayarın başında olmadığınız zamanlarda çalışacak şekilde programlayın, çalışmakta olan dönüşümleri duraklatın veya devam ettirin.

             
Video kalite önizlemesi  

Video kalite önizlemesi

Videonuzun kısa bir bölümünü seçilen kalite ayarlarıyla izleyerek, saniyeler içinde en iyi video kalitesini seçebilirsiniz. Önizleme aralıklarını, başlangıç noktalarını ayarlayın ve masaüstüne kaydedin.

  Desteklenen formatlar  

Desteklenen formatlar

DivX Plus HD, MKV, Elgato's Turbo.264 HD ivmelendirici donanım için destek içerir. Otomatik olarak oluşturulan HTML şablonla videoyu Adobe Flash olarak kaydedin.

*VideoBoost, en iyi performans için uyumlu bir NVIDIA® kartı ve 4 GB RAM gerektirir

 

Kopyala

CD, DVD ve Blu-ray diskleri kaydedin — birden fazla sürücü kullanarak daha hızlı.

 

Tek tıklamada disk kopyalama  

Tek tıklamada disk kopyalama

CD, DVD ve Blu-ray Diskleri tek tıklamayla kopyalayın. Mac OS, Toast ve diğer disk imaj formatlarında kaydedin. Disk imajlarını doğrudan Finder içinden diske kaydedin.

  DVD Video kopyalayın  

DVD Video kopyalayın

Fit-to-DVD komutuyla büyük DVD-Video diskleri pahalı olmayan DVD disklere kopyalayın. Sessiz alanlarda film keyfi yaşamak için, filmeri iPad veya iPhone'a aktarırken DVD altyazılarını da kopyalayın ve koruyun.

             
Özel DVD derleme  

Özel DVD derleme

Tek bir diskte 4 saatlik DVD video oluşturarak özel DVD derlemeleri yapın. Geçerli alan ve video kalitesini arttırırken, tek tek DVD filmleri, sesleri ve dilleri seçin.

  Bozulan Diskler için Dosya Onarımı  

Bozulan Diskler için Dosya Onarımı

Önemli verileri kaybetme riskine girmeyin. Bozulan disklerdeki okunamayan dosyaları onararak, onarılamayan dosyaların listesiyle birlikte yeni bir diske kaydedin. Bir kısmının kurtarılması bile hiç yoktan iyidir!

 

Kaydet

Video, ses ve veriyi diske kaydetmenin en kolay ve hızlı yolu

 

Toast 14 Titanium ile DVD filmleri oluşturun
             
Toast MyDVD – Gelişmiş DVD kaydı  

Toast MyDVD – Gelişmiş DVD kaydı

Stili olan HD menüleri ve müzikle, videolarınızı proesyonel görünümlü multimedya projelerine dönüştürün. Birkaç basit adımda DVD ve AVCHD olarak kaydedin veya Advanced Modunda menüleri, metinleri, müziği ve diğer özellikleri özelleştirin. Temalı şablonlarla güzel sonuçlar elde edin ve birden fazla filmi kolaylıkla tek diskte birleştirin.

  DVD oluşturma  

DVD oluşturma

Kolayca DVD ve AVCHD filmler oluşturun. Videolarınızı sürükleyerek projeye ekleyin ve videoları kırpın. Sonrasında başlık, menü, bölüm ve ses filtreleri ekleyin. Projeyi kaydederken video kalitesi düzeyini seçin.

             
HD içeriği standart DVD'lere kaydedin  

HD içeriği standart DVD'lere kaydedin

HD videoları Blu-ray Disk oynatıcılarda çalıştırmak üzere standart DVD'lere kaydedin. Yaklaşık 30 dakikalık bir HD video, Blu-ray Disk oynatıcıda oynatılacak şekilde standart bir DVD'ye kaydedilebilir.

       
             
Toast 14 Titanium ile veri ve müziği diske kaydedin
             
Sürükle, bırak, kaydet  

Sürükle, bırak, kaydet

Toast 14 Titanium, müzik, video, fotoğraf ve veri dosyalarınızı Mac ve PC için CD, DVD veya Blu-ray Disc™ üzerine kaydetmek için en kolay ve hızlı yoldur. 50 GB kapasitesindeki veriyi yüksek kapasiteli Blu-ray Disklerine arşivlemek için ek eklenti gerekmiyor.

  Ses Diski döndürme  

Ses Diski döndürme

Audio Disc Spanning, birden fazla diskteki ses CD'si projelerinizi döndürmenizi ve mükemmel müzik miksi için şarkıları ve diskleri özelleştirmenizi sağlar.

             
HD videolarınızı serbet bırakın  

HD videolarınızı serbet bırakın

AVCHD™ Archive, kameradaki tüm HD videoları diske tek tıklamada aktarır ve kolayca incelemeniz için otomatik olarak Mac bilgisayarınıza bir kopyasını kopyalar.

  DiscCatalogMaker  

DiscCatalogMaker

DiscCatalogMaker diskleri kataloglamanızı kolaylaştırıyor. Sonrasında kataloglanan disklerinizdeki dosyaları ve klasörleri kolaylıkla tarayabilir, dosya veya klasör isminin tümüne veya bir kısmına göre arama yapabilirsiniz.

             
Tüm dosyalar parmaklarınızın ucunda  

Tüm dosyalar parmaklarınızın ucunda

Toast'un Media Browser uygulaması, projeniz için doğru içeriği bulmanızı kolaylaştırıyor. Media Browser dosyaları taramanızı sağlar, spot arama yapar, iTunes, iPhoto, iMovie, Aperture ve artık Lightroom içinde aramayı destekler.

  Kolay arama ve hızlı erişim  

Kolay arama ve hızlı erişim

Disklerinizi kaydederken otomatik olarak kataloglayın - bilgisayarınıza kaydedilen fotoğraf küçük resimleri sayesinde disklerinizin içeriğini kolaylıkla önizleyebilir, disk sürücüde takılı olmasa da herhangi bir dosya veya fotoğrafın hangi diskte olduğunu bulabilirsiniz.

 

Paylaş

Videonuzu YouTube, Facebook veya Vimeo ortamlarında paylaşın

 

Online paylaşın  

Online paylaşın

Videonuzu tek adımda doğrudan YouTube™, Facebook® veya Vimeo® ortamlarına aktararak arkadaşlarınız, aileniz ve dünyayla paylaşın. Hatta Toast, tek tıklamayla YouTube ve Vimeo video linklerinizi otomatik olarak tweetleyecektir.

  Mac ve PC'de paylaşın  

Mac ve PC'de paylaşın

İkonları, arkaplan resimleri ve PC'de otomatik çalışan diskleriyle, Mac ve PC için benzersiz içerikleri olan hibrit diskler oluşturun. Kolay paylaşım için platformlar arası fotoğraf diskleri oluşturun

             
Mac'de HD video oynatma  

Mac'de HD video oynatma

Toast ile oluşturulan yüksek tanımlı DVD video disklerini Mac'te oynatın

     

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimi:

 • Intel® işlemcili Mac® bilgisayar
 • 1 GB RAM (Pro için 2 GB RAM önerilir)
 • Mac OS® X 10.7, 10.9, 10.10. Mac OS 10.8 üzerinde kısmi fonksiyonalite
 • Tüm bileşenleri yüklemek için yaklaşık 1 GB (Pro için 5 GB) disk alanı
 • VideoBoost, en iyi performans için uyumlu bir NVIDIA® kartı ve 4 GB RAM gerektirir
 • DVD sürücüsü, yükleme için
 • Eğitim videoları, OS uyumluluğu, diğer ürün güncellemeleri ve fonksiyonaliteleri için İnternet bağlantısı

Desteklenen Giriş Formatları:

 • Ses: AAC, AIFF, MP3, WAV, M4A, OGG, FLAC ve Dolby® Digital AC-3
 • Video: AVCHD, AVCHD Lite, AVI, DivX Plus HD, DV, FLV ve F4V for Adobe® Flash®, MJPEG, MOV, MKV, MPEG-1/2/4, VOB, VIDEO_TS klasörü ve EyeTV kayıtları
 • Fotoğraf: BMP, GIF. JPG, PDF, PSD, PNG, TIFF
 • Disk İmajları: ISO, BIN/CUE, IMG, DMG, CDR, NRG

Diller:

İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca ve Japonca*

 

* Bu ek Toast 14 Pro uygulamaları sadece İngilizcedir: FaceFilter3, HDR Express 3, FotoMagico 4.5 ve iZotope Music & Speech Cleaner.

 

 

Corel AfterShot 2 Toast 14 Titanium Toast 14 Pro
250+ RAW fotoğraf makinesi profili desteği  

Çok büyük fotoğraf koleksiyonlarını kolaylıkla yönetin

 
Kırpın, düzeltin, renk ve ışıklandırmayı geliştirin  
Orijinal fotoğrafları korurken düzeltmeler yapın  
Katmanlar ve Bölgelerle hassas düzenleyin  
Kırmızı gözü düzeltin  
Lens deformasyonunu düzeltin  
Resimleri topluca işleyin  
Web galerileri oluşturun  
Fotoğraflarınızı kolaylıkla yedekleyin  
FaceFilter 3 Toast 14 Titanium Toast 14 Pro
Cilt renk tonunu ayarlayın ve cildi yumuşatın  
Allık, göz farı, ruj kullanılmış gibi makyajlar yapın  
Kırmızı göz düzeltme ve dişleri beyazlatma  
İfadeleri ve yüz özelliklerini yeniden tanımlayın  
Akıllı fotoğraf odak ayarlaması gibi DSLR efektleri uygulayın  
HDR Express 3 Toast 14 Titanium Toast 14 Pro
Kolaylıkla gerçek HDR renkli fotoğraflar oluşturun  
Birden fazla pozlamayı tek bir HDR resmi olarak birleştirin  
Auto Image Stacking ile belirli bir dosyayı hemen bulun  
Image Browser ile kolaylıkla fotoğraflarınızı bulun  
Auto Image Stacking ile belirli bir dosyayı hemen bulun  
Hazırsetler hızlıca doğru HDR ayarlarını bulmanızı sağlıyor  
Slideshow özelliğiyle resimlerinizi tam ekran modunda görüntüleyin  
Adaptive Tone Mapping zor parlak bölgeleri düzeltmeniz için yardımcı olur  
Birden fazla fotoğrafı birleştirirken kamera titremesi etkisini en aza indirin  
De-ghosting, nesnelerin çerçeveler arasında hareketini en aza indirir  
iZotope Music & Speech Cleaner Toast 14 Titanium Toast 14 Pro
İstenmeyen parazitleri kolaylıkla temizleyin ve kayıtları geliştirin  
Klimaların veya elektrikli cihazların arkaplandaki gürültülerini temizleyin  
Plak ve kaset kayıtlarındaki tıklama, patlama ve tıslamaları temizleyin  
Ses dosyasını temizlerken arayüz kılavuzları adım adım sizi yönlendirecek  
FotoMagico 4.5 RE Toast 14 Titanium Toast 14 Pro
Resimleri sihirli öykülere dönüştürün ve göz kamaştıran HD kalitesinde sunun  
Sunumunuza video klipler ekleyin  
Audio ducking  
iPhoto kütüphane entegrasyonu  
Projeleri doğrudan Toast'a gönderin  
Slayt gösterilerini sürükleyip bırakarak kaydedin  
High-Def/Blu-ray Disc Eklentisi Toast 14 Titanium Toast 14 Pro
HD videoları Blu-ray Disklere kaydedin  
Toast My DVD Toast 14 Titanium Toast 14 Pro
DVD ve AVCHD olarak kaydedin
Blu-ray olarak kaydedin  
10 temalı şablondan seçim yapın
Film eklemek için sürükleyip bırakın
Tanıtım videosu ekleyin
Menü görünümünü değiştirin
Altmenü ekleyin/çıkarın
Videoya bölüm noktaları yerleştirin
Projedeki şablonları karıştırın ve sabitleyin
Metni düzenleyin
Müziği değiştirin
Arkaplan resmini değiştirin
Toast Audio Assistant Toast 14 Titanium Toast 14 Pro
Uzun çalarlardan, kasetlerden ve mikrofondan ses alın
Internet Sesini yakalayın
Müziği otomatik olarak iTunes'a yakalayın
Gürültüyü azaltın ve ses kalitesini geliştirin
Müzik kütüphanenize ekleyin veya CD'ye kaydedin
Yakalama Toast 14 Titanium Toast 14 Pro
Live Screen Capture ile ekrandaki görüntüyü üzerine ses ekleyerek kaydedin
iTunes ve iLife kütüphanelerine göz atın ve önizleyin
Katıştırılmış ve Ayrılabilir Media Browser Görünümleri
Uzun dönüşümler olmadan kameranızdaki AVCHD videoları yakalayın
Entegre Diyafram Kütüphanesi Araması
Entegre Lightroom Kütüphanesi Araması
Entegre Belirli Dosyayı Arama ve Dosya Tarama
Favori video paylaşım sitelerindeki web videoları yakalayın
Video ve Dönüştürme projeleri için, DVD-Video'daki klipleri ayırın
Sesli kitap CD'lerini bölümleri ve değişik oynatma hızlarıyla iTunes'a aktarın
Kopyalama Toast 14 Titanium Toast 14 Pro
Tek tıklamada CD, DVD ve Blu-ray Disc kopyalama*
Mac OS, Toast ve diğer disk imaj formatlarında kaydedin
Bozulan disklerdeki verileri kurtarın
Fit-to-DVD* komutuyla büyük DVD-Video diskleri pahalı olmayan DVD disklere kopyalayın
DVD kopyaları* için DVD-Video başlıklarını, ses izlerini ve dil seçeneklerini özelleştirin
iPad ve iPhone'a geçirirken DVD altyazılarını kopyalayın ve koruyun
Disk imajlarını doğrudan Finder içinden diske kaydedin
Dönüştürme Toast 14 Titanium Toast 14 Pro
Video dönüşümleri için ek şablonlar
Popüler mobil cihazlar için kapsamlı video hazırseti seçimi
DVD-Video disklerden, resimlerden ve klasörlerden videoları dönüştürün
EyeTV tuner ve AVCHD kameralardan video dönüştürün
DivX Plus HD Format Desteği
MKV (Matroska) Format Desteği
Mükemmel kırpma için videonun başlangıç ve bitiş noktalarını kırpın
Videoları aktarmadan önce video kliplerin arasındaki istenmeyen bölümleri çıkarın
Farklı video formatlarını iPad, iPhone ve Apple TV ile izlemek üzere dönüştürün
Özel Video profilleri oluşturun ve kaydedin
VideoBoost** ile iPad için daha hızlı H.264 video dönüşümü ve dahası
Audio Unit eklentisini kullanarak video projelerine ses efektleri uygulayın
Gerektiğinde sistemi serbestleştirmek için video dönüşümünü duraklatın veya devam ettirin
Saniyeler içinde seçili video kalitesini önizleyin
Video dönüştürme projelerini bilgisayardan uzak olduğunuz zamanlarda çalıştırılacak şekilde programlayın
Videoyu HTML şablonla birlikte Adobe Flash (FLV ve F4V) olarak kaydedin
Dilediğiniz bölümlere daha kolay erişmek için dönüştürülen videoya ayraçlar ekleyin
Elgato's Turbo.264 HD ivmelendirme donanımı için destek
Ses dosyalarını dönüştür ve kaydet
Paylaşma Toast 14 Titanium Toast 14 Pro
Videoyu doğrudan YouTube'da yayınlayın
Videoyu doğrudan Vimeo'da yayınlayın
Videoyu doğrudan Facebook'da yayınlayın
Yayınlanan YouTube video linklerini otomatik olarak tweetleyin
Mac ve PC kullanıcılarıyla kolaylıkla paylaşabilmek için platformlar arası fotoğraf diskleri oluşturun
Kaydetme Toast 14 Titanium Toast 14 Pro
HD videolarını, BD oynatıcılarda izlemek üzere standart DVD'lere kaydedin
Farklı formatlardaki dosyaların küçük resimlerden oluşan disk kataloglarını oluşturun
Mac veya Mac ve PC için CD, DVD ve Blu-ray diskler kaydedin
Writing Toast Dynamic Writing ile BD-RW (Blu-ray) masaüstüne kaydetme
ISO 9660, Özel Hibrit ve DVD-ROM UDF diskler gibi gelişmiş projeler
Platformlar arası Disk Döndürme (Mac & PC)
Veri disklerinizi, ikonlar, artalanlar ve diğer seçeneklerle özelleştirin
Mac veri disklerinizi şifreyle koruyun ve sıkıştırın
Kolay arama ve önizleme için veri disklerini otomatik olarak kataloglayın
Veri, Ses ve Kopyalama projelerinizi bir kerede birden fazla kaydediciye gönderin
CD metni, iz kırpma ve sönümleme efektleriyle ses CD'leri hazırlayın
MP3 CD'si, Müzik DVD'leri, Gelişmiş ve Karıştırılmış ses diskleri oluşturun
Birden fazla diskteki ses CD projelerini döndürün
Menü ve bölümlü DVD-Video diskleri oluşturun
Blu-ray video disk oluşturma *Eklenti gerekiyor
Toast ile oluşturulan yüksek tanımlı DVD video disklerini Mac'te oynatın
Ekler Toast 14 Titanium Toast 14 Pro
Retina görünümünü destekler
Temel işlemler ve projeler için sizi adım adım yönlendirecek eğitim videoları
Her eğitim videosu ile ilgili yazdırılabilir PDF belge
Uygulama içi otomatik güncelleyici, düşük dosya boyutları
PDF formatında Toast Kullanım Kılavuzu (İng)

*Şifreli veya korumalı içerikler kaydedilmez veya kopyalanmaz.

**Sonuçlar, Roxio tarafından PC sistemlerde ATI Stream ve nVidia CUDA teknolojileri etkinken yapılan testlere dayanmaktadır. Performans sonuçları, test edilen video içeriğe, kullanılan CPU ve grafik kartına göre değişebilir.