SATIN AL

Roxio Toast 14 Professional

 • Yeni! Corel AfterShot 2 RAW fotoğraf yönetimi ve düzenlemesi
 • Yeni! FotoMagico™ 4,5 RE yüksek tanımlı slayt gösterileri
 • FaceFilter3 foto rötuş ve güzellik araç kiti
 • Blu-ray Disc Authoring - Blu-ray Disklerinde filmler oluşturun
 • HDR Express 3, yüksek dinamik aralık düzenleme
 • iZotope Music & Speech Cleaner ses temizleme ve geliştirme

 

Toast Pro

Mutlaka sahip olmanız gereken dijital medya uygulamaları içeriyor

 

 

Fotoğraflarınızı yönetin, ayarlayın ve mükemmelleştirin

Corel AfterShot 2 ile RAW resimleri hızlıca dönüştürün ve ayarlayarak gerçek detaylarını, rengini ve güzelliğini ortaya çıkarın. Sezgisel düzenleme araçları, büyük koleksiyonlar için güçlü fotoğraf yönetimi ve 250+ RAW fotoğraf makinesi profili desteğiyle, fotoğrafları bir üst düzeye taşımak için ihtiyaç duyacağınız her şeye sahip.


Portre düzenleme araçlarıyla fotoğrafları geliştirin

Kapsamlı bir fotoğraf rötuş aracı koleksiyonu olan FaceFilter3 Standard ile fotoğraflarınızdaki gerçek güzelliği ortaya çıkarın. Ten yumuşatma, leke temizleme, kullanımı kolay şablonlarıyla çok katmanlı rötuş sistemi, yeni DSLR ve lens efektleriyle fotoğraflarınızdaki herkesin mükemmel görünmesini sağlayın.

 


 

Kolay HDR fotoğraf oluşturma

HDR Express 3, göz kamaştıran HDR resimlerin püf noktasıdır. Akışkan işakışı, kolay kontroller ve hazır setler, etkileyici sonuçlara ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Ek olarak güçlü teknolojisi, kamera titremesi, hareket eden özneler gibi temel sorunların üstesinden gelir.


Sihirli HD öyküler oluşturun

FotoMagico™ 4,5 RE, fotoğraflarınızı ve videolarınızı, müzik, geçiş efektleri ve metinlerle sihirli High-Def öykülere dönüştürmenizi sağlıyor. Yenilikçi metin, geçiş ve hizalama araçları, parıltılı sonuçlar sağlıyor.

 


 

İstenmeyen parazitleri temizleyin ve ses dosyalarını geliştirin

iZotope Music & Speech Cleaner ile artan etkiyi ve berraklığı deneyin. Adım adım kılavuz, istenmeyen parazitlerin temizlenerek profesyonel kalitede sonuçlar elde etmenizde size rehberlik edecek. Plak veya kaset kayıtlarındaki tıklamaları, patlamaları ve tıslamaları yok edin.


HD videoları Blu-ray Diske kaydedin

Blu-ray oynatıcıda HD izlemek için Blu-ray Disklerde başlıklı, menülü ve bölümlü filmler oluşturun. Bu özellik Toast 14 Pro’nun klasik DVD kayıt araçlarının ve yeni Toast MyDVD gelişmiş kayıt araçlarının içindedir.

 

 

 

Fotoğraf

Sadece Toast 14 Pro içinde yer alan profesyonel kalitedeki araçlarla fotoğraflarınızı şahesere dönüştürün

Şimdi Corel AfterShot 2 programını içeriyor!

Corel AfterShot 2 ile RAW fotoğraf düzenleme potansiyellerini keşfedin. Güçlü fotoğraf yönetimi, kapsamlı ayarlama araçları, benzersiz hız ve performansıyla AfterShot 2, fotoğrafları yönetmek, ayarlamak ve mükemmelleştirmek için ihtiyaç duyacağınız her şeyi içeriyor.

Komple fotoğraf ayarlaması  

Komple fotoğraf ayarlaması

Crop, Straighten, Highlight Recovery, Noise Removal, Color, Temperature, Exposure, Highlights, Fill Light gibi kapsamlı ayarlama araçlarıyla fotoğrafları hızlıca geliştirin.

 

Yüzlerce RAW profili desteği

250'den fazla RAW fotoğraf makinesi ile AfterShot 2, tüm önemli fotoğraf makinesi üreticilerinin RAW dosyalarını destekler.

     
Güçlü fotoğraf yönetimi  

Güçlü fotoğraf yönetimi

Güçlü varlık yönetimi araçlarıyla büyük fotoğraf koleksiyonlarını bir yönetmek çok kolay. Fotoğraflarınızı hızlıca organize edin ve dilediğiniz an yenilerini ekleyin. Oylama ve etiketleme içeren arama araçlarıyla doğru fotoğrafı hızlı bulun.

 

Gelişmiş hız ve performans

AfterShot 2’nin 64-bit mimarisi, çok daha fazla işlem gücü sağlayarak ve bellek kısıtlamalarını aşarak, çok büyük RAW dosyalarıyla çalışırken bile sonucu daha kısa sürede görmenizi sağlayacak.

     
Çok sürümlü düzenleme   Hassas düzenleme

Çok sürümlü düzenleme

Asıl fotoğrafın birden fazla sürümüne kolaylıkla ayarlama yaparken, orijinal fotoğrafınızı koruyun. Black & White, Cross Processing gibi çeşitli düzeltmeler ve özelleştirilebilir hazır setler ile resmin sınırsız sayıda sürümünü oluşturun.

 

Hassas düzenleme

Selective Editing ile düzeltmeleri tam istediğiniz noktalara uygulayın. Katmanları ve Bölgeleri kullanarak düzelttiğiniz resmin değerli bölümlerini izole edin.

     
Hassas renk düzeltmesi   Lens düzeltmesi

Hassas renk düzeltmesi

Vibrance, Saturation, Color Balance ve Mixer, ve Selective Color Control gibi çok sayıda düzeltme aracıyla, tüm resimde veya tek bir renkteki renkleri kontrol etmenin keyfini çıkarın.

 

Lens düzeltmesi

Favori lenslerinizin yol açtığı deformasyonu düzelterek detay ve hassaslığı ortaya çıkarın. Üç gelişmiş lens düzeltme işlemiyle AfterShot 2, 350'den fazla lensin gerçekçi olmayan eğiltmelerini düzeltir, resimlerin köşelerine koyuluk ekler veya koyuluğu temizler, resim detaylarının etrafındaki istenmeyen renkleri düzeltir.

     
   

Özelleştirilebilir varlık yönetimi

AfterShot 2 fotoğraflarınıza istediğiniz şekilde ulaşmanızı sağlar — varolan bir klasörden, ağdan veya bellek kartından. Dilerseniz, büyüyen kolaksiyonlarınızı organize etmek ve yönetmek için katalogları deneyin.

   

 

Ek Aftershot 2 özellikleri:

 • Kırmızı göz kaldırma
 • Hızlı inceleme (iki çekimi yanyana karşılaştırın)
 • Profesyonel arayüz
 • Güçlü etiketleme ve arama
 • Toplu işlemler
 • Web galerisi oluşturma
 • Kolay yedekleme

Daha fazla fotoğraf gücü

FaceFilter3 Standard
      Portre düzenleme   HDR Express 3
      Göz kamaştıran HDR resimler

FaceFilter3 Standard
Portre düzenleme

Cilt yumuşatması, leke temizleme, makyaj gibi kapsamlı araçlarla öznenizi rötuşlayın ve güzelleştirin.

 

HDR Express 3
Göz kamaştıran HDR resimler

Güçlü kontroller ve kolay hazır setlerle etkileyici HDR resimler oluşturun.

     
FotoMagico 4.5 RE
      Sofistike slayt gösterileri    

FotoMagico 4.5 RE
Sofistike slayt gösterileri

Fotoğrafları ve videoları, göz kamaştıran bir Yüksek Tanımlı öyküde birleştirin. Benzersiz bir görsel deneyim için müzik, geçiş ve metin ekleyin.

 

 

 

Yakala

Videoyu herhangi bir yerden yakalayın — ekranınızdan, web'den, diskten ve taşınır aygıtlardan.

Toast Audio Assistant   Live Screen Capture

Toast Audio Assistant

Neredeyse her yerden ses alın — uzun çalarlardan, kasetlerden, mikrofondan veya Internet sesinden — düzenleyin ve geliştirin, sonra müzik kütüphanenize ekleyin veya CD'ye kaydedin. Ses filtreleriyle kayıtları temizleyin ve geliştirin. Müziği otomatik olarak iTunes'a yakalayın.

 

Live Screen Capture

İçeriği doğrudan ekranınızdan kaydedin, üzerine ses ekleyin, düzenleyin, kaydedin ve paylaşın. Videolara, sunumlara ve diğer projelere ilginç içeirkler eklemenin hızlı ve kolay yolu.

     
HD video yakalayın   Web videosu yakalayın

HD video yakalayın

Toast, AVCHD™ kameranızdan video katarmanın en hızlı yoludur, aktarım süresi kısadır ve herhangi bir HD video kaynağından alabilir. HD içeriği Blu-ray oynatıcılarda oynatılmak üzere standart DVD'lere kaydedin.

 

Web videosu yakalayın

Favori web sitenizdeki akışkan web videosunu kaydedin ve büyük ekran televizyonunuzda izlemek için DVD'ye kaydedin. Toast videoyu, favori aygıtlarınızla senkronize edebilmek için otomatik olarak iTunes'a da gönderebilir.

     
Video kliplerini ayıklayın ve düzenleyin   iPad için CD'deki sesli kitapları kaydedin

Video kliplerini ayıklayın ve düzenleyin

DVD filmlerinden video klipler kesin ve istediğiniz bir oynatıcı aygıtta izlemeye ve paylaşmaya uygun olacak şekilde dönüştürün. Başlangıç ve bitiş noktalarını kırpın, kaydetmeden önce video kliplerin ortasında istenmeyen bölümleri çıkarın, hatta ses efektleri uygulayın.

 

iPad için CD'deki sesli kitapları kaydedin

Sesli kitap CD'lerini bölümleri, duraklatma/devam etme desteği ve değişik oynatma hızlarıyla iTunes'a aktarın. iPad, iPhone veya favori taşınır aygıtınızın keyfini çıkarmak için dönüştürün.

 

Dönüştür

Videoyu iPad, iPhone, video oyun konsolları için dönüştürün

Özel video profilleri ve hazırsetleriyle zamandan tasarruf edin   Videoyu iPad veya iPhone için dönüştürün

Geliştirildi! Özel video profilleri ve hazırsetleriyle zamandan tasarruf edin

Popüler mobil aygıtlara uygun çok sayıda video hazırsetlerinin keyfini çıkarın veya yeni özel video profilleri oluşturarak videonuzu hızlıca tercih ettiğiniz aygıta aktarın. Yeni video şablonları içeriyor.

 

Videoyu iPad veya iPhone için dönüştürün

Web, EyeTV tuner, Flip Video™ kamera ve DVD-Video dosyalarınız iPad™, iPhone® ve diğer aygıtlarda oynatacak şekilde dönüştürün.

     
2x daha hızlı video dönüşümü   Sizin kurallarınıza göre video dönüşümü

2x daha hızlı video dönüşümü

VideoBoost* teknolojisi, modern Nvidia grafik kartlarının kullanılmayan işleme gücünün avantajını kullanarak favori mobil aygıtlara video aktarımı işlemini hızlandırıyor.

 

Sizin kurallarınıza göre video dönüşümü

Video dönüştürme projelerini bilgisayarın başında olmadığınız zamanlarda çalışacak şekilde programlayın, çalışmakta olan dönüşümleri duraklatın veya devam ettirin.

     
Video kalite önizlemesi   Desteklenen formatlar

Video kalite önizlemesi

Videonuzun kısa bir bölümünü seçilen kalite ayarlarıyla izleyerek, saniyeler içinde en iyi video kalitesini seçebilirsiniz. Önizleme aralıklarını, başlangıç noktalarını ayarlayın ve masaüstüne kaydedin.

 

Desteklenen formatlar

DivX Plus HD, MKV, Elgato's Turbo.264 HD ivmelendirici donanım için destek içerir. Otomatik olarak oluşturulan HTML şablonla videoyu Adobe Flash olarak kaydedin.

*VideoBoost, en iyi performans için uyumlu bir NVIDIA® kartı ve 4 GB RAM gerektirir

Kopyala

CD, DVD ve Blu-ray diskleri kaydedin — birden fazla sürücü kullanarak daha hızlı.

Tek tıklamada disk kopyalama   DVD Video kopyalayın

Tek tıklamada disk kopyalama

CD, DVD ve Blu-ray Diskleri tek tıklamayla kopyalayın. Mac OS, Toast ve diğer disk imaj formatlarında kaydedin. Disk imajlarını doğrudan Finder içinden diske kaydedin.

 

DVD Video kopyalayın

Fit-to-DVD komutuyla büyük DVD-Video diskleri pahalı olmayan DVD disklere kopyalayın. Sessiz alanlarda film keyfi yaşamak için, filmeri iPad veya iPhone'a aktarırken DVD altyazılarını da kopyalayın ve koruyun.

     
Özel DVD derleme   Bozulan Diskler için Dosya Onarımı

Özel DVD derleme

Tek bir diskte 4 saatlik DVD video oluşturarak özel DVD derlemeleri yapın. Geçerli alan ve video kalitesini arttırırken, tek tek DVD filmleri, sesleri ve dilleri seçin.

 

Bozulan Diskler için Dosya Onarımı

Önemli verileri kaybetme riskine girmeyin. Bozulan disklerdeki okunamayan dosyaları onararak, onarılamayan dosyaların listesiyle birlikte yeni bir diske kaydedin. Bir kısmının kurtarılması bile hiç yoktan iyidir!

Kaydet

Video, ses ve veriyi diske kaydetmenin en kolay ve hızlı yolu

Toast 14 Pro ile DVD ve Blu-ray disk filmleri oluşturun
     
Toast MyDVD – Gelişmiş DVD kaydı   DVD ve Blu-ray Disk kaydı

Toast MyDVD – Gelişmiş DVD kaydı

Stili olan HD menüleri ve müzikle, videolarınızı proesyonel görünümlü multimedya projelerine dönüştürün. Birkaç basit adımda DVD, AVCHD ve Blu-ray Disk olarak kaydedin veya Advanced Modunda menüleri, metinleri, müziği ve diğer özellikleri özelleştirin. Temalı şablonlarla güzel sonuçlar elde edin ve birden fazla filmi kolaylıkla tek diskte birleştirin.

 

DVD ve Blu-ray Disk kaydı

Kolayca Blu-ray, DVD ve AVCHD filmler oluşturun. Videolarınızı sürükleyerek projeye ekleyin ve videoları kırpın. Sonrasında başlık, menü, bölüm ve sis filtreleri ekleyin. Projeyi kaydederken video kalitesi düzeyini seçin.

     
HD videoları Blu-ray Diske kaydedin   HD içeriği standart DVD'lere kaydedin

HD videoları Blu-ray Diske kaydedin

Blu-ray oynatıcıda HD izlemek için Blu-ray Disklerde başlıklı, menülü ve bölümlü filmler oluşturun. Bu özellik Toast 14 Pro’nun klasik DVD kayıt araçlarının ve yeni Toast MyDVD gelişmiş kayıt araçlarının içindedir.

 

HD içeriği standart DVD'lere kaydedin

HD videoları Blu-ray Disk oynatıcılarda çalıştırmak üzere standart DVD'lere kaydedin. Yaklaşık 30 dakikalık bir HD video, Blu-ray Disk oynatıcıda oynatılacak şekilde standart bir DVD'ye kaydedilebilir.

 
Toast 14 Pro ile veri ve müziği diske kaydedin
 
Sürükle, bırak, kaydet   Ses Diski döndürme

Sürükle, bırak, kaydet

Toast 14 Pro, müzik, video, fotoğraf ve veri dosyalarınızı Mac ve PC için CD, DVD veya Blu-ray Disc™ üzerine kaydetmek için en kolay ve hızlı yoldur. Yüksek kapasiteli Blu-ray disklere 50 GB arşiv kaydedin.

 

Ses Diski döndürme

Audio Disc Spanning, birden fazla diskteki ses CD'si projelerinizi döndürmenizi ve mükemmel müzik miksi için şarkıları ve diskleri özelleştirmenizi sağlar.

 
HD videolarınızı serbet bırakın   DiscCatalogMaker

HD videolarınızı serbet bırakın

AVCHD™ Archive, kameradaki tüm HD videoları diske tek tıklamada aktarır ve kolayca incelemeniz için otomatik olarak Mac bilgisayarınıza bir kopyasını kopyalar.

 

DiscCatalogMaker

DiscCatalogMaker diskleri kataloglamanızı kolaylaştırıyor. Sonrasında kataloglanan disklerinizdeki dosyaları ve klasörleri kolaylıkla tarayabilir, dosya veya klasör isminin tümüne veya bir kısmına göre arama yapabilirsiniz.

 
Tüm dosyalar parmaklarınızın ucunda   Kolay arama ve hızlı erişim

Tüm dosyalar parmaklarınızın ucunda

Toast'un Media Browser uygulaması, projeniz için doğru içeriği bulmanızı kolaylaştırıyor. Media Browser dosyaları taramanızı sağlar, spot arama yapar, iTunes, iPhoto, iMovie, Aperture ve artık Lightroom içinde aramayı destekler.

 

Kolay arama ve hızlı erişim

Diklerinizi kaydederken otomatik olarak kataloglayın - bilgisayarınıza kaydedilen fotoğraf küçük resimleri sayesinde disklerinizin içeriğini kolaylıkla önizleyebilir, disk sürücüde takılı olmasa da herhangi bir dosya veya fotoğrafın hangi diskte olduğunu bulabilirsiniz.

 

Paylaş

Videonuzu YouTube, Facebook veya Vimeo ortamlarında paylaşın

Online paylaşın   Mac ve PC'de paylaşın

Online paylaşın

Videonuzu tek adımda doğrudan YouTube™, Facebook® veya Vimeo® ortamlarına aktararak arkadaşlarınız, aileniz ve dünyayla paylaşın. Hatta Toast, tek tıklamayla YouTube ve Vimeo video linklerinizi otomatik olarak tweetleyecektir.

 

Mac ve PC'de paylaşın

İkonları, arkaplan resimleri ve PC'de otomatik çalışan diskleriyle, Mac ve PC için benzersiz içerikleri olan hibrit diskler oluşturun. Kolay paylaşım için platformlar arası fotoğraf diskleri oluşturun.

     
Mac'de HD video oynatma    

Mac'de HD video oynatma

Toast ile oluşturulan yüksek tanımlı DVD video disklerini Mac'te oynatın.

 

 

 

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimi:

 • Intel® işlemcili Mac® bilgisayar
 • 1 GB RAM (Pro için 2 GB RAM önerilir)
 • Mac OS® X 10.7, 10.9, 10.10. Mac OS 10.8 üzerinde kısmi fonksiyonalite
 • Tüm bileşenleri yüklemek için yaklaşık 1 GB (Pro için 5 GB) disk alanı
 • VideoBoost, en iyi performans için uyumlu bir NVIDIA® kartı ve 4 GB RAM gerektirir
 • DVD sürücüsü, yükleme için
 • Eğitim videoları, OS uyumluluğu, diğer ürün güncellemeleri ve fonksiyonaliteleri için İnternet bağlantısı

Desteklenen Giriş Formatları:

 • Ses: AAC, AIFF, MP3, WAV, M4A, OGG, FLAC ve Dolby® Digital AC-3
 • Video: AVCHD, AVCHD Lite, AVI, DivX Plus HD, DV, FLV ve F4V for Adobe® Flash®, MJPEG, MOV, MKV, MPEG-1/2/4, VOB, VIDEO_TS klasörü ve EyeTV kayıtları
 • Fotoğraf: BMP, GIF. JPG, PDF, PSD, PNG, TIFF
 • Disk İmajları: ISO, BIN/CUE, IMG, DMG, CDR, NRG

Diller:

İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca ve Japonca*

 

* Bu ek Toast 14 Pro uygulamaları sadece İngilizcedir: FaceFilter3, HDR Express 3, FotoMagico 4.5 ve iZotope Music & Speech Cleaner.

 

 

Corel AfterShot 2 Toast 14 Titanium Toast 14 Pro
250+ RAW fotoğraf makinesi profili desteği  

Çok büyük fotoğraf koleksiyonlarını kolaylıkla yönetin

 
Kırpın, düzeltin, renk ve ışıklandırmayı geliştirin  
Orijinal fotoğrafları korurken düzeltmeler yapın  
Katmanlar ve Bölgelerle hassas düzenleyin  
Kırmızı gözü düzeltin  
Lens deformasyonunu düzeltin  
Resimleri topluca işleyin  
Web galerileri oluşturun  
Fotoğraflarınızı kolaylıkla yedekleyin  
FaceFilter 3 Toast 14 Titanium Toast 14 Pro
Cilt renk tonunu ayarlayın ve cildi yumuşatın  
Allık, göz farı, ruj kullanılmış gibi makyajlar yapın  
Kırmızı göz düzeltme ve dişleri beyazlatma  
İfadeleri ve yüz özelliklerini yeniden tanımlayın  
Akıllı fotoğraf odak ayarlaması gibi DSLR efektleri uygulayın  
HDR Express 3 Toast 14 Titanium Toast 14 Pro
Kolaylıkla gerçek HDR renkli fotoğraflar oluşturun  
Birden fazla pozlamayı tek bir HDR resmi olarak birleştirin  
Auto Image Stacking ile belirli bir dosyayı hemen bulun  
Image Browser ile kolaylıkla fotoğraflarınızı bulun  
Auto Image Stacking ile belirli bir dosyayı hemen bulun  
Hazırsetler hızlıca doğru HDR ayarlarını bulmanızı sağlıyor  
Slideshow özelliğiyle resimlerinizi tam ekran modunda görüntüleyin  
Adaptive Tone Mapping zor parlak bölgeleri düzeltmeniz için yardımcı olur  
Birden fazla fotoğrafı birleştirirken kamera titremesi etkisini en aza indirin  
De-ghosting, nesnelerin çerçeveler arasında hareketini en aza indirir  
iZotope Music & Speech Cleaner Toast 14 Titanium Toast 14 Pro
İstenmeyen parazitleri kolaylıkla temizleyin ve kayıtları geliştirin  
Klimaların veya elektrikli cihazların arkaplandaki gürültülerini temizleyin  
Plak ve kaset kayıtlarındaki tıklama, patlama ve tıslamaları temizleyin  
Ses dosyasını temizlerken arayüz kılavuzları adım adım sizi yönlendirecek  
FotoMagico 4.5 RE Toast 14 Titanium Toast 14 Pro
Resimleri sihirli öykülere dönüştürün ve göz kamaştıran HD kalitesinde sunun  
Sunumunuza video klipler ekleyin  
Audio ducking  
iPhoto kütüphane entegrasyonu  
Projeleri doğrudan Toast'a gönderin  
Slayt gösterilerini sürükleyip bırakarak kaydedin  
High-Def/Blu-ray Disc Eklentisi Toast 14 Titanium Toast 14 Pro
HD videoları Blu-ray Disklere kaydedin  
Toast My DVD Toast 14 Titanium Toast 14 Pro
DVD ve AVCHD olarak kaydedin
Blu-ray olarak kaydedin  
10 temalı şablondan seçim yapın
Film eklemek için sürükleyip bırakın
Tanıtım videosu ekleyin
Menü görünümünü değiştirin
Altmenü ekleyin/çıkarın
Videoya bölüm noktaları yerleştirin
Projedeki şablonları karıştırın ve sabitleyin
Metni düzenleyin
Müziği değiştirin
Arkaplan resmini değiştirin
Toast Audio Assistant Toast 14 Titanium Toast 14 Pro
Uzun çalarlardan, kasetlerden ve mikrofondan ses alın
Internet Sesini yakalayın
Müziği otomatik olarak iTunes'a yakalayın
Gürültüyü azaltın ve ses kalitesini geliştirin
Müzik kütüphanenize ekleyin veya CD'ye kaydedin
Yakalama Toast 14 Titanium Toast 14 Pro
Live Screen Capture ile ekrandaki görüntüyü üzerine ses ekleyerek kaydedin
iTunes ve iLife kütüphanelerine göz atın ve önizleyin
Katıştırılmış ve Ayrılabilir Media Browser Görünümleri
Uzun dönüşümler olmadan kameranızdaki AVCHD videoları yakalayın
Entegre Diyafram Kütüphanesi Araması
Entegre Lightroom Kütüphanesi Araması
Entegre Belirli Dosyayı Arama ve Dosya Tarama
Favori video paylaşım sitelerindeki web videoları yakalayın
Video ve Dönüştürme projeleri için, DVD-Video'daki klipleri ayırın
Sesli kitap CD'lerini bölümleri ve değişik oynatma hızlarıyla iTunes'a aktarın
Kopyalama Toast 14 Titanium Toast 14 Pro
Tek tıklamada CD, DVD ve Blu-ray Disc kopyalama*
Mac OS, Toast ve diğer disk imaj formatlarında kaydedin
Bozulan disklerdeki verileri kurtarın
Fit-to-DVD* komutuyla büyük DVD-Video diskleri pahalı olmayan DVD disklere kopyalayın
DVD kopyaları* için DVD-Video başlıklarını, ses izlerini ve dil seçeneklerini özelleştirin
iPad ve iPhone'a geçirirken DVD altyazılarını kopyalayın ve koruyun
Disk imajlarını doğrudan Finder içinden diske kaydedin
Dönüştürme Toast 14 Titanium Toast 14 Pro
Video dönüşümleri için ek şablonlar
Popüler mobil cihazlar için kapsamlı video hazırseti seçimi
DVD-Video disklerden, resimlerden ve klasörlerden videoları dönüştürün
EyeTV tuner ve AVCHD kameralardan video dönüştürün
DivX Plus HD Format Desteği
MKV (Matroska) Format Desteği
Mükemmel kırpma için videonun başlangıç ve bitiş noktalarını kırpın
Videoları aktarmadan önce video kliplerin arasındaki istenmeyen bölümleri çıkarın
Farklı video formatlarını iPad, iPhone ve Apple TV ile izlemek üzere dönüştürün
Özel Video profilleri oluşturun ve kaydedin
VideoBoost** ile iPad için daha hızlı H.264 video dönüşümü ve dahası
Audio Unit eklentisini kullanarak video projelerine ses efektleri uygulayın
Gerektiğinde sistemi serbestleştirmek için video dönüşümünü duraklatın veya devam ettirin
Saniyeler içinde seçili video kalitesini önizleyin
Video dönüştürme projelerini bilgisayardan uzak olduğunuz zamanlarda çalıştırılacak şekilde programlayın
Videoyu HTML şablonla birlikte Adobe Flash (FLV ve F4V) olarak kaydedin
Dilediğiniz bölümlere daha kolay erişmek için dönüştürülen videoya ayraçlar ekleyin
Elgato's Turbo.264 HD ivmelendirme donanımı için destek
Ses dosyalarını dönüştür ve kaydet
Paylaşma Toast 14 Titanium Toast 14 Pro
Videoyu doğrudan YouTube'da yayınlayın
Videoyu doğrudan Vimeo'da yayınlayın
Videoyu doğrudan Facebook'da yayınlayın
Yayınlanan YouTube video linklerini otomatik olarak tweetleyin
Mac ve PC kullanıcılarıyla kolaylıkla paylaşabilmek için platformlar arası fotoğraf diskleri oluşturun
Kaydetme Toast 14 Titanium Toast 14 Pro
HD videolarını, BD oynatıcılarda izlemek üzere standart DVD'lere kaydedin
Farklı formatlardaki dosyaların küçük resimlerden oluşan disk kataloglarını oluşturun
Mac veya Mac ve PC için CD, DVD ve Blu-ray diskler kaydedin
Writing Toast Dynamic Writing ile BD-RW (Blu-ray) masaüstüne kaydetme
ISO 9660, Özel Hibrit ve DVD-ROM UDF diskler gibi gelişmiş projeler
Platformlar arası Disk Döndürme (Mac & PC)
Veri disklerinizi, ikonlar, artalanlar ve diğer seçeneklerle özelleştirin
Mac veri disklerinizi şifreyle koruyun ve sıkıştırın
Kolay arama ve önizleme için veri disklerini otomatik olarak kataloglayın
Veri, Ses ve Kopyalama projelerinizi bir kerede birden fazla kaydediciye gönderin
CD metni, iz kırpma ve sönümleme efektleriyle ses CD'leri hazırlayın
MP3 CD'si, Müzik DVD'leri, Gelişmiş ve Karıştırılmış ses diskleri oluşturun
Birden fazla diskteki ses CD projelerini döndürün
Menü ve bölümlü DVD-Video diskleri oluşturun
Blu-ray video disk oluşturma *Eklenti gerekiyor
Toast ile oluşturulan yüksek tanımlı DVD video disklerini Mac'te oynatın
Ekler Toast 14 Titanium Toast 14 Pro
Retina görünümünü destekler
Temel işlemler ve projeler için sizi adım adım yönlendirecek eğitim videoları
Her eğitim videosu ile ilgili yazdırılabilir PDF belge
Uygulama içi otomatik güncelleyici, düşük dosya boyutları
PDF formatında Toast Kullanım Kılavuzu (İng)

*Şifreli veya korumalı içerikler kaydedilmez veya kopyalanmaz.

**Sonuçlar, Roxio tarafından PC sistemlerde ATI Stream ve nVidia CUDA teknolojileri etkinken yapılan testlere dayanmaktadır. Performans sonuçları, test edilen video içeriğe, kullanılan CPU ve grafik kartına göre değişebilir.