SATIN AL

ABBYY FineReader 12 Corporate

Firmalarda ve kurumlarda kağıtlar, taranan, fotoğrafı çekilen belgeler ve PDF içinde
 • hızlı ve kolay bir şekilde Word, Excel ve diğer uygulamalara aktarır
 • dijital arşivleme için hazırlar
 • tek tıklamayla metin ve tabloları çekebilir
 • otomatik belge dönüştürme yeteneğiyle ağdaki çok işlevli aygıtlarla (MFP) çalışma
 • ağ işbirliği araçları, büyük boyuttaki belgelerin kısa sürede işlenmesini sağlar
 • esnek kurumsal lisanslama ve LAN üzerinde merkezi lisans yönetimi, kurumun yazılım maliyetini düşürürken yükleme ve yönetim sürelerini kısaltır

 

 

ABBYY FineReader 12 Corporate, firmalarda ve kurumlarda kağıtlar, taranan, fotoğrafı çekilen belgeler ve PDF'lerle çalışmak için tasarlanan bir yazılımdır. FineReader Corporate ofisinizdeki çalışanların üretkenliğini arttırır. Çalışanlarınız, belgeleri düzenleyebilmek için hızlı ve kolay bir şekilde Word, Excel ve diğer uygulamalara aktarabilecek, dijital arşivleme için hazırlayabilecek ve tek tıklamayla metin ve tabloları çekebilecekler.

Otomatik belge dönüştürme yeteneği ABBYY FineReader Corporate kullanıcılarının ağdaki çok işlevli aygıtlarla (MFP) daha verimli çalışmasını sağlar. Ağ işbirliği araçları, büyük boyuttaki belgelerin kısa sürede işlenmesini sağlar. Son olarak, esnek kurumsal lisanslama ve LAN üzerinde merkezi lisans yönetimi, kurumun yazılım maliyetini düşürürken yükleme ve yönetim sürelerini kısaltıyor.

 

   

Tüm Belgeleri Arama Yapılabilir Kılın 

Taranan veya fotoğrafı çekilen kağıttaki belgeleri ve herhangi bir türdeki PDF'i arama yapılabilir ve yeniden kullanılabilir metinlere dönüştürün.

 

Alıntı ve Tablo İçeriği Çekme

Herhangi bir belgedeki metin, tablo veya resmi çekin ve bir başka belgede yeniden kullanın.

 

Ofisteki Belge Dönüştürmeyi Akışkanlaştırın

Ağdaki çok işlevli yazıcıdan tarananları otomatik olarak dönüştürün, katılımsız belge dönüştürmeyi zamanlayın ve işlemleri topluca uygulayın.

 

Windows® 8/8.1’e hazır

  ABBYY FineReader 12 Corporate Windows®8/8.1’le uyumludur. Hem 32, hem de 64 bit sistemler desteklenmektedir.

 

 

Kağıttaki Belgeleri Benzersiz Hassasiyetle Dijitalleştiriyor

Tek başına veya ağ tarayıcısı, çok fonksiyonlu yazıcılar kullanarak tarayın ve anında düzenlenebilir metin veya arama yapılabilir PDF'lere dönüştürün. ABBYY FineReader 12, %99,8* tanıma hassaslığıyla dönüşüm sağlayarak, kağıt belgelerde kilitlenmiş kalmış bilgiyi yeniden yazmaktan kurtarıyor ve firmanızdaki belge işleme sürecini akışkanlandırıyor.

FineReader, metin boyutu ve yazıtipi stilleri, tablolar ve diyagramlar, sütunlar, üst bilgi, alt bilgi, dipnot, sayfa numarası dahil olmak üzere, sayfa tasarımını, biçimlendirmesini ve tüm belge yapısını yeniden oluşturur.

 

Alıntı ve Tablo İçeriği Çekme

Tüm belge işlenene kadar beklemenize gerek yok — ABBYY FineReader, belge henüz dönüştürülmüş olmasada, metinleri, tabloları ve resimleri kullanmak üzere hemen almanıza izin veriyor. Kopyalamanız gereken bölümü seçin, FineReader bu bölümü dönüştürecek ve saniyeler içinde bir başka uygulamaya yapıştırmaya uygun hale getirecek.

 

Özel, Paylaşılan Tek Tıklamalık Görevlerle Daha Hızlı İşlem 

Üretkenliğiniz artsın: belgeleri Hızlı modda dönüştürmek, ortalama olarak %40* daha hızlı sonuç sağlar. Çok sayfalı belgelerin çok çekirdekli işlemiyle dönüşüm hızı büyük ölçüde artıyor.

Kullanıcı dostu arayüz, karmaşık rutinleri ve ayarları öğrenme ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Otomatik Görevler, en sık kullanılan dönüşüm görevleri tek tıklamayla uygulamanızı sağlıyor - sonuca ulaşmak için en hızlı ve kolay yol. Özel ihtiyaçlarınıza göre özel Görevler oluşturabilir ve iş arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

 

Otomatik OCR ve Toplu Dönüşüm

Gelen belgelerin işlenmesini otomatikleştirmek: Hot Folder aracıyla, ABBYY FineReader Corporate lokal sürücü, ağ sürücüsü veya FTP sunucudaki belirli bir klasörü veya bir gelen posta kutusunu takip ederek bu konumdaki tüm dosyaları otomatik olarak dönüştürür.

HotFolder belge dönüştürmeyi daha da esnekleştirir ve ihtiyaç duyduğunuz zaman çalışır: derlenen veya gelen belgelerin belirli zamanlarda katılımsız dönüştürülmesini zamanlayabilir, Hot Folder içinde çok sayıda, farklı dönüşüm görevini aynı anda çalıştırabilir, durdurabilir ve yönetebilirsiniz.

HotFolder katılımsız işleme işlevi, FineReader programını ofis ağındaki çok işlevli yazıcılarla tümleştirme olanağı da sağlar. Sadece ihtiyaç duyduğunuz belgeyi çok işlevli yazıcıda tarayın - FineReader Corporate otomatik olarak sizin için dönüştürecektir.

Son olarak, otomatik belge besleyicili (ADF) tarayıcı desteğiyle, HotFolder kağıt belgelerin topluca dönüştürülmesini sağlar.

 

Gelişmiş PDF Dönüşümü ve Güvenlik

ABBYY FineReader, taranan belgeleri ve PDF'leri, arşivlemeye ve diğer kullanımlara uygun bir şekilde arama yapılabilir PDF ve PDF/A belgelerine dönüştürür. Verimli MRC sıkıştırması, PDF formatında arşivlenen belgeler için kullanılan disk alanını azaltır.

FineReader şifre korumasıyla oluşturulan PDF dosyalarının güvenliğini garantiler, belgedeki hassas ve gizli bilgileri silmek için bir araç sunmaktadır.

 

Herhangi bir OCR Programından Daha Fazla Dili Destekler

Uluslararası yeteneklerinizi genişletin! ABBYY FineReader 12, büyük ölçüde geliştirilen Asya dilleri, Arapça ve İbranice OCR yeteneğiyle birlikte, 190 dildeki belgeleri tanır ve dönüştürür.

 

Ekonomik Eş Zamanlı/Ağ Lisanslaması

ABBYY FineReader 12 Corporate eş zamanlı lisans satın aldığınızda, dilediğiniz kadar bilgisayara yükleyebilir ve lisansları LAN'daki tüm kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Özel bir araç olan Lisans Yöneticisi, eş zamanlı olarak çalışan toplam kullanıcı sayısını kontrol eder. Lisans Yöneticisi, lisans atamak, eklemek, çıkarmak ve takip etmek için de kullanılabilir. Eş zamanlı lisanslar Terminal Sunucuları destekler.

 

Zengin Desteklenen Format Yelpazesi

ABBYY FineReader 12 çok sayıda resim formatındaki belgeleri açar ve belge veya resim formatlarında kaydeder (DOCX, XLSX, ODT, PPT dahil). Sonuçlar, Microsoft® Word, Excel®, PowerPoint®, Apache OpenOffice® Writer ve Adobe® Acrobat/Reader gibi uygulamalara doğrudan gönderilebilir. 

 

Belgeleri Buluta Gönderin veya Buluttan Alın

Dönüştürülecek belgeler doğrudan Google Drive™, Dropbox™, Microsoft OneDrive® veya SharePoint® Online gibi tercih ettiğiniz bulut depolarından alınabilir. Sonuçları, yedeklemek ve iş arkadaşlarınızla paylaşmak için tekrar tercih ettiğiniz bulut hesabına kaydedebilirsiniz.

 

Business Card Reader for Windows

Hediye uygulama ABBYY Business Card Reader, kağıt kartvizitlerdeki kişi bilgilerini Microsoft Outlook veya Salesforce.com kartına dönüştürmenin veya vCard format (*.vcf) olarak kaydetmenin kolay bir yoludur. Uygulama özel kartvizit tarayıcıları, geleneksel tarayıcılar veya çok işlevli yazıcılarla birlikte çalışır.

 

Ağ İstasyonlarına Kolay Yükleme

Otomatik Ağ Yüklemesi, yöneticilerin yazılımı sunucudan iş istasyonlarına uzaktan yüklemelerine olanak sağlıyor. Yöneticiler, bir ağdaki lisansları Lisans Yöneticisi uygulaması üzerinden yönetebilirler: ekleme ve aktivasyon yapabilir, iş istasyonuna lisans atayabilir veya atamayı kaldırabilirler.

 

Tam özellikler listesine bakın.

* Dahili ABBYY testine göre. Hassaslık ve biçimlendirme sonuçları, belge kalitesi ve tarayıcı ayarları gibi faktörlere göre değişebilir. 

 

 

Daha hızlı ve hassas belge dönüşümü

faster_conversion.png  

Öncesine göre %15 daha hızlı belge işlemi yapan ABBYY FineReader 12 ile daha fazla belge dönüşüm hızına kavuşun*. FineReader 12 hızını daha da arttırın: Hızlı okuma modunu kullanarak dönüşüm hızını daha da arttırın — varsayılan dönüşüm moduna göre %40 daha fazla hıza kavuşun.

Toplamda %99,8* OCR hassaslığıyla yeni FineReader 12, grafiklerin daha iyi korunmasını (%30 kadar*) sağlar ve tablo dönüşümünü geliştirir (%40 kadar*), böylece iş ve finansal belgelerle çalışmayı basitleştirir.

 

Hızlı belge açma ve arkaplanda işlem

Custom-Tasks.png   ABBYY FineReader 12 belgeleri hemen açar, zaman alan ve kaynakları kullanan OCR işlemi arkaplanda uygulanırken belge üzerinde hemen çalışmanıza olanak verir. Belgenin tümü işlenirken, kullanıcıların belgenin içeriğini görüntülemesine, sayfaları yönetmesine, tanınan alanları düzenlemesine, hatta hızlıca alıntı yapmak için bir parçayı seçmesine olanak verir.

 

Arşivlenen kopyalar için daha iyi görünüm

archved_copies2.png  

Pikselleri belirgin olan karakterleri yumuşatan yeni PreciseScan teknolojisi, yeni artalan beyazlatma ve çoklu sayfa kırpma araçlarıyla ABBYY FineReader 12, arşivlemek, okumak veya yazdırmak için hazırlanan arama yapılabilir PDF'lerin görsel kalitesini yükseltir. Ek olarak yeni renkli damgaları ve kalem işaretlerini temizleme aracı, daha iyi tanıma kalitesini garantiler ve arşivlenen iş belgelerinin görünümünü iyileştirir.

FineReader 12 bu yeni araçları kullanarak, fotoğrafı çekilen belgeleri otomatik olarak arama yapılabilir PDF veya diğer desteklenen formatlara dönüştürmek için taranan belgelerin kalitesine ulaştırır.

 

Hızlı metin ve veri çekme

text_quoting.png   ABBYY FineReader 12 metin ve veri çekme işlemini basitleştiriyor — şimdi sadece birkaç saniye sürüyor. Sadece kopyalamanız gereken alanı seçin ve sağ tuşa tıklayarak metni veya veriyi hemen çekin. Tüm belge işlenirken beklemenize gerek yok — seçili alan kopyalandı ve bir başka belgede kullanılmaya hazır.

 

Hot Folder içinde geliştirilmiş toplu işlem

Overview_Batch.png   ABBYY FineReader Corporate içindeki Hot Folder uygulaması, iki CPU çekirdeğiyle çalışma desteği sayesinde katılımsız belge dönüşümünü hızlandırırken, kullanıcıların bilgisayarında diğer işlemler için yeterli işlem gücü bırakır. Ek olarak daha esnek dosya isimlendime seçeneği sunar, kullanıcılar dosya ve klasör isimleri için önbilgi ve sonbilgi ekleyerek, dosyalarını daha iyi organize edebilirler. Hot Folder içinde dosyaların ayrı ayrı işlenmesi özelliği sayesinde kullanıcılar, diğer belgeleri beklemeden dönüştürülen belgeyle çalışmaya başlayabilirler.

 

Daha çok dili daha hassas tanır

languages.jpg   Yeni ABBYY FineReader 12, Arapça, Çince, Japonca ve Korece dilleri için gelişmiş bir hassasiyet sunarken, gelişmiş bir İbranice OCR sağlıyor. Rusça aksanlarının eklenmesiyle FineReader piyasada en çok dilde OCR yapan yazılım olma konusundaki liderliğini sürdürüyor, desteklenen 190 dilinkombinasyonlarından oluşan çok dilli belgeleri dönüştürme olanağı sağlıyor.

 

Daha hızlı doğrulama ve düzeltme

verification.png   ABBYY FineReader 12 sonuçların doğrulanmasını ve düzeltilmesini basitleştirir: gelişmiş Doğrulama aracı şimdi yazım ve biçim doğrulamasını birleştiriyor, sezgisel kısayol tuşları ve sekme kontrolleri doğrulama sürecinde dolaşımı kolaylaştırıyor. 

 

Kesintisiz belge paylaşımı ve Bulut erişimi

Features_Cloud.png   ABBYY FineReader 12 Corporate, dönüştürülen belgelerin daha etkili şekilde paylaşılması ve resimlerin alınması için Microsoft SharePoint® Online, Office 365® ve Google Drive™, Dropbox™, Microsoft OneDrive® gibi popüler bulut dosya depolarına erişim sağlar. Belge açma ve kaydetme işlemleri doğal Windows iletişim kutularıyla uygulanmaktadır.

 

Tam Windows 8 desteği

win8_support.png   ABBYY FineReader 12, Windows 8 sertifikalıdır ve tam olarak uyumludur. İşinizi daha da kolaylaştırmak için işletim sisteminin sağladığı yeni seçenekleri kullanır. Yeniden tasarlanan kullanıcı arayüzü doğrdan Windows 8 başlangıç ekranından ulaşılabilen tek tıklamalık dönüşüm görevleri içerir. FineReader 12, dokunmatik ekranı olan dizüstü bilgisayarlarda dokunarak yakınlaştırma ve kaydırma hareketlerini de destekler.

 

* Dahili ABBYY testine göre. Hassaslık ve biçimlendirme sonuçları, belge kalitesi ve tarayıcı ayarları gibi faktörlere göre değişebilir.

 

 


ABBYY® FineReader®

Genel Professional Corporate

Taranmış Belgeleri, PDF'leri ve Dijital Fotoğraf Makinesi Görüntülerini Üstün Doğruluk Oranı (%99,8'e varan) ile ve Sayfa Düzenini Aynen Koruyarak Dönüştürme

190 Tanıma Dili - Geliştirildi!

Otomatik Dil Algılama ve Çok Dilli Belgeleri Tanıma

Tabloları Tanıma ve Koruma - %40'a kadar daha yüksek doğruluk oranıyla!

Şema ve grafikleri Tanıma ve Koruma - %30'a kadar daha yüksek doğruluk oranıyla!

RTF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPTX, CSV, TXT, ODT olarak kaydetme

Microsoft® Word, Excel®, Corel® WordPerfect®, Apache OpenOffice.org™ Writer, E-posta İstemcisi, Web Tarayıcı ve Pano'ya doğrudan gönderme

Microsoft SharePoint®'e kaydetme


Çok Sayfalı Belgeleri Yeniden Yapılandırma  Professional Corporate

ABBYY Uyarlanabilir Belge Tanıma Teknolojisi (ADRT™) - Geliştirildi!

Üst ve Alt Bilgileri, Dipnotları, Sayfa Numaralarını, İçindekiler Tablosunu, Hiyerarşik Başlık Yapısını Yerel Microsoft Word, OpenOffice.org Writer (.ODT) Biçimlendirmesi içinde Yeniden Oluşturma - Geliştirildi!

Yazı Tipi ve Stilini Eşleştirme

PDF Formatında Ana Hatları (Yer İmlerini) Yeniden Şekillendirme

Verimlilik ve Otomatik İşleme  Professional Corporate

Genel İşlem Hızı - %15'e kadar daha hızlı!

Anında belge açma – Yeni!

İşleme Arka Planda Devam Ederken Açılan Belgeye Anında Erişim – Yeni!

Hızlı Alıntı Çıkarma – Yeni!

Hızlı Modda Tanıma - %40 daha hızlı!

Daha Hızlı İşleme için Siyah-Beyaz Modu

Çok Çekirdekli İşlemcileri Verimli Kullanma

Özelleştirilebilir Hızlı Görevlerle Belge Dönüştürmeyi Otomatikleştirme


Başlangıç Ekranı Menüsüne Özelleştirilmiş Hızlı Görevler Ekleme


ABBYY Hot Folder & Scheduling Özelliği ile Katılımsız Otomatik Belge İşleme - Geliştirildi!


ABBYY Hot Folder'da Gelişmiş Planlama Seçenekleri


Yerel Klasöre veya Ağ Klasörlerine, FTP Klasörlerine, Posta Kutusuna Gelen Belgeleri İzleme ve Topluca İşleme


PDF Dönüştürme ve Arşivleme  Professional Corporate

Her türlü PDF'yi Düzenlenebilir ve İçinde Arama Yapılabilir Biçimlere Dönüştürme

PDF'ye Kaydetme (salt resim, içinde arama yapılabilir, parola korumalı veya etiketli)

ABBYY PreciseScan (karakter görüntülerini düzeltir, görünümü iyileştirir) – Yeni!

MRC Sıkıştırma

Uzun Süreli Arşivleme için PDF/A Desteği

Esnek Elektronik Kitap Oluşturma Özelliği Professional Corporate

Popüler e-kitap biçimlerinde kaydetme – ePub (2.0.1, 3.0), fb2

E-kitabı Kindle Hesabına gönderme

Fotoğraf ve Görüntü İşleme  Professional Corporate

ABBYY Camera OCR Teknolojisi - Geliştirildi!

Özelleştirilebilir - Tam Otomatik veya Manüel - Görüntü Düzeltme (Çözünürlük Düzeltme, Satır Düzleştirme, Eğrilik Giderme, Leke Temizleme, Yön Algılama, İkili Sayfaları Bölme ve Bulanık Görüntüleri Düzeltme, Ters Çevirme, ISO Karıncalanmalarını Azaltma) – Yeni!

Özelleştirilebilir - Otomatik veya Manüel - Renk İşaretlerini Kaldırma, Arka Planı Beyazlaştırma - Yeni!

Çoklu Sayfalarda Sayfa Kenarlarını Otomatik Kırpma - Yeni!

Bulut Depolama Hizmetleri ile Çalışma – Yeni! Professional Corporate

Google Drive, Dropbox, SkyDrive vb. hizmetlerinden belge açma ve bunlara belge kaydetme - Yeni!

Microsoft SharePoint Online'a kaydetme – Yeni!

Üstün Sonuçlar için Kullanım Kolaylığı  Professional Corporate

“Windows 8 görünümü ve pratikliği” için yeniden tasarlanmış kullanıcı arayüzü – Yeni!

Windows 8'li dokunmatik cihazlarda temel dokunma hareketlerini destekleme – Yeni!

Microsoft Word, Excel, Outlook® ve Windows Explorer ile entegrasyon

Akıllı Metin Editörü - Geliştirildi!

Hassas Bilgileri Çıkartma/Karartma

Doğrulama Aracı - Geliştirildi!

Verimli Grup Çalışması  Professional Corporate

ABBYY Hot Folder içinde MFP ve Ağ Tarayıcı Desteği


Dağıtılmış Belge İşleme


Bir çalışma grubu içinde Özelleştirilmiş Hızlı Görevler Paylaşma


Terminal Sunucu Desteği


Yazılım Yönetimi  Professional Corporate

Otomatik Ağ Kurulumu


Yerel Ağ içinde Lisans Kullanımını Kontrol Etmek için Lisans Yöneticisi


Maliyeti Düşüren Eşzamanlı Lisanslar


Ekstra Verimlilik Uygulamaları  Professional Corporate

ABBYY Screenshot Reader

ABBYY Business Card Reader


 

 

1. PC Gereksinimleri

İşletim Sistemi
 • Microsoft® Windows® 8.1 / 8 / 7 / Vista® / XP
 • Microsoft Windows Server® 2012 / 2012 R2 / 2008 / 2008 R2 / 2003
 • Yerelleştirilmiş arabirimlerle çalışmak için ilgili dil desteği gereklidir
Donanım
 • 1 GHz veya daha yüksek PC 

 • 1024 MB RAM
 • Çok işlemcili sistemlerde, diğer her işlemci çekirdeği için 512 MB RAM daha gereklidir
 • Standart program kurulumu için 850 MB boş disk alanı ve programın optimum düzeyde çalışması için de ek 850 MB boş alan
 • 1280x1024 veya daha yüksek çözünürlüğe sahip ekran kartı
 • Seri numaranızı etkinleştirmek için internet bağlantısı. FineReader 12'nin bazı sürümleri, internet üzerinden aktivasyona ek olarak telefonla aktivasyonu da destekler. Telefon ve internet için bağlantı ücretlesi uygulanabilir
Diğer Donanımlar
 • FineReader TWAIN ve WIA uyumlu tarayıcıları, çok işlevli çevre birimleri (MFP'ler) ve hepsi bir arada cihazları desteklemektedir.
 • Dijital Fotoğraf Makinesi için Önerilen Gereksinimler: 
  • 5-megapiksel sensör (en az 2 megapiksel)
  • Flaşı devre dışı bırakma özelliği - Manuel diyafram denetimi veya diyafram öncelik modu
  • Manüel odaklama
  • Titreme önleyici sistem veya yoksa bir tripod kullanmanız önerilir 
  • Optik yakınlaştırma 

 

2. Arayüz Dilleri

Bulgarian UI language Bulgarca

Chinese simplified UI language Çince basitleştirilmiş

Chinese traditional UI language Çince geleneksel

Czech UI language Çekçe

Danish UI language Danca

Dutch UI language Felemenkçe

English UI language İngilizce

Estonian UI language Estonca

French UI language Fransızca

German UI language Almanca

Greek UI language Yunanca

Hungarian UI language Macarca

Italian UI language İtalyanca

Japanese UI language Japonca

Korean UI language Korece

Polish UI language Lehçe

Portuguese UI language Portekizce (Brezilya)

Russian UI language Rusça

Slovak UI language Slovakça

Spanish UI language İspanyolca

Swedish UI language İsveççe

Turkish UI language Türkçe

Ukrainian UI language Ukraynaca

Vietnamese UI language Vietnamca

 

3. Desteklenen Görüntü Biçimleri

Girdi biçimleri:

Biçim

Tanımlama

PDF

PDF 1.7 ve daha eski

BMP

Siyah ve beyaz, gri, renkli

PCX, DCX

Siyah ve beyaz, gri, renkli

JPEG, JPEG 2000

Gri, renkli

JBIG2

Siyah ve beyaz

PNG

Siyah ve beyaz, gri, renkli

TIFF

Siyah ve beyaz, gri, renkli (RGB, CMYK), çok sayfalı 

XPS

XML Kağıt Özellikleri (Microsoft .NET Framework 3.0 gereklidir)

DjVu

Taranmış belgeler için tasarlanmış görüntü sıkıştırma teknolojisi

GIF

Grafik değişim biçimi (*.gif)

Belge kayıt biçimleri:

Biçim

Tanımlama

DOC

Microsoft Word 97-2003 Belgesi 

DOCX

Microsoft Word 2007-2013 Belgesi

XLS

Microsoft Excel 97-2003 Çalışma Sayfası

XLSX

Microsoft Excel 2007-2013 Çalışma Sayfası

PPTX

Microsoft PowerPoint 2007-2013 Sunumu

RTF

Zengin Metin Biçimi (*.rtf)

PDF, PDF/A

sadece metin ve resimler, sadece sayfa görüntüsü, sayfa görüntüsünün üzerinde metin, sayfa görüntüsünün altında metin

HTML

HTML belgesi

CSV

Microsoft Office Excel Virgülle Ayrılmış Değerler dosyası

TXT 

Metin Belgesi (Windows, DOS, Mac ve ISO kod sayfaları ile Unicode kodlama)

ODT 

OpenOffice.org Writer biçimi

DjVu 

Sıkıştırılmış taranmış görüntüleri saklamak için dosya biçimi

EPUB 

EPUB Belgesi

FB2 

FB2 Belgesi

Görüntü kaydetme biçimleri:

Biçim

Tanımlama

BMP

Siyah ve beyaz, gri, renkli

TIFF

Siyah ve beyaz, gri, renkli (RGB, CMYK), çok görüntülü

PCX, DCX

Siyah ve beyaz, gri, renkli

JPEG, JPEG 2000

Gri, renkli

JBIG2

Siyah ve beyaz

PNG

Siyah ve beyaz, gri, renkli

 

4. Tanıma dilleri

ABBYY FineReader 12, her kombinasyonda supports 190 tanıma dilini destekler; 48 dil için sözlük desteği sunar* (+ ile işaretli):

Abhazca  
Adıgece  
Güney Afrika Hollanda lehçesi  
Agul dili  
Arnavutça 
Arapça (Suudi Arabistan) + 
Altay dili  
Ermenice (Doğu, Batı, Grabar) +  
Avarca  
Aymara dili  
Azerice (Kiril)  
Azerice (Latin) +         
Başkurtça +  
Baskça  
Belarusça  
Bemba dili  
Blackfoot (Kızılderili) dili  
Bretonca  
Bugotu dili  
Bulgarca +  
Buryat dili  
Katalanca +  
Kebuano dili  
Çamorro  
Çeçence  
Çince (basitleştirilmiş yazım, geleneksel yazım)  
Çukçice  
Çuvaşça  
Korsikaca  
Kırım Tatarcası  
Hırvatça +  
Krov dili  
Çekçe +  
Dakota dili  
Danca +  
Dargwa  
Dungan dili  
Felemenkçe (Hollanda ve Belçika)+ 
İngilizce +  
Eskimo dili (Kiril, Latin)  
Esperanto  
Estonca +  
Even dili  
Evenki dili  
Faroe dili  
Fiji dili 
Fince +  
Fransızca +  
Frizce  
Friuli adası  
Gagavuzca  
Galiçyaca  
Ganda dili  
Almanca (Lüksemburg)  
Almanca (yeni ve eski yazım) +  
Yunanca +   
Guarani dili   
Hanca   
Hausa dili   
Hawaii dili 
İbranice    
Macarca +   
İzlandaca   
Ido   
Endonezya dili   
İnguşça  
İnterlingua  
İrlandaca  
İtalyanca +  
Japonca +  
Jingpo dili  
Kabardeyce  
Kalmıkça  
Karaçay-Balkarca  
Karakalpakça  
Kasub dili  
Kawa dili  
Kazakça  
Hakasça  
Hantice  
Kikuyu dili  
Kırgızca  
Kongo dili  
Korece  +   
Korece (Hangul) +  
Koryak dili  
Kpelle dili  
Kumuk dili  
Kürtçe  
Lakça  
Latin  +    
Letonya dili +   
Lezgi Dili  
Litvanya dili +  
Luba dili  
Makedonca  
Malgaşça  
Malayca  
Malinke dili  
Maltaca  
Mansi dili  
Maori dili  
Mari dili  
Maya dili  
Miao dili  
Minangkabau dili  
Mohawk dili  
Moldovca  
Moğolca  
Mordovya dili  
Nahuatl dili  
Nenets dili  
Nivkh dili  
Nogayca  
Norveççe (nynorsk ve bokmál) +  
Nyanja dili   
Oksidental dili   
Ojibwe dili   
Osetçe  
Papiamento dili   
Polonyaca +   
Portekizce (Portekiz ve Brezilya) +  
Provencal dili   
Occitan (Provanca lehçesi)    
Keçuva dili   
Rhaeto-Roman dili   
Rumence +   
Romanca   
Kirundi   
Rusça (eski yazım) + 
Rusça +   
Aksanlı Rusça yeni +  
Ruanda dili   
Sami dili (Laponca)   
Samoa dili    
İskoçça Kelt dili   
Selkup dili  
Sırpça (Kiril)  
Sırpça (Latin)  
Shona dili  
Slovakça +  
Slovence +  
Somalice  
Sorb dili  
Sotho dili  
İspanyolca +  
Sunda  
Svahilice  
Siswati dili  
İsveççe +  
Tabasaranca  
Tagalogca  
Tahitice  
Tacikçe  
Tatarca +  
Tay dili +  
Tok Pisin dili  
Tongaca  
Tswana dili  
Tun dili  
Türkçe +  
Türkmence  
Tuva dili  
Umdurt dili  
Uygurca (Kiril, Latin)  
Ukraynaca +  
Özbekçe (Kiril, Latin)  
Vietnam dili +   
Galce  
Wolof dili  
Xhosa dili  
Yakutça  
Yidçe (Alman İbranicesi)   
Zapotek dili  
Zulu dili 

*Sözlük desteği, metin öğelerinin kelime düzeyinde ikincil analizini destekler. Sözlük desteği ile, program belgelerin daha da doğru analiz edilip tanınmasını sağlar ve sonrasında tanıma sonuçlarının doğrulanmasını kolaylaştırır.

 

5. Desteklenen Uygulamalar

 • Microsoft Word 2003 (11.0), 2007 (12.0), 2010 (14.0) ve 2013 (15.0)  
 • Microsoft Excel 2003 (11.0), 2007 (12.0), 2010 (14.0) ve 2013 (15.0)
 • Microsoft PowerPoint 2003 (11.0) (Microsoft Office Word, Excel, ve PowerPoint 2007 biçimleri için Uyumluluk Paketi ile), 2007 (12.0), 2010 (14.0) ve 2013 (15.0)
 • Apache OpenOffice Writer 3.4, 4.0
 • Corel WordPerfect X5, X6
 • Adobe Acrobat/Reader (8.0 ve üzeri)

Not: Daha iyi uyumluluk sağlamak için, yukarıdaki uygulamalar için mevcut en yeni güncellemeleri ve yükseltmeleri yüklemenizi öneririz.

 

6. Desteklenen Barkod Tipleri

Kod 3/9

Aralanmış 2/5'i Denetle    

Kod 3/9'u Denetle

Matris 2/5

Kod 3/9, yıldız işareti olmadan 

Popstnet

Codabar

Endüstriyel 2/5

Kod 93

UCC-128

Kod 128

UPC-A

EAN 8

UPC-E

EAN 13

PDF417

IATA 2/5

Aztek Kodu

Aralanmış 2/5

Veri Matrisi

QR Kodu

Eklenmiş Kod

 

İlgili Resimler

 • Ana pencere
 • Resim Düzenleyici
 • Tek adım görevler
 • Tek adımda Word'e dönüştürme
 • Tek adımda Excel'e dönüştürme
 • Hızlı görevler PDF
 • E-kitap oluşturma ve diğer hızlı görevler