SATIN AL

ACDSee Ultimate 8

ACDSee Pro 8 programının tüm fotoğraf düzenleme gücünün yanı sıra ACDSee 18'in kataloglama ve organizasyon üstünlüğü, 32-bit ve 64-bit resim desteği, parlak yeni Katmanlı Editör ile birlikte ACDSee Ultimate 8 çalıştığınız hiç bir uygulamaya benzemiyor. Katmanlı ilk dijital varlık yönetim uygulaması olarak ACDSee Ultimate 8, paralel olmayan çok sayıda yaratıcı grafik ve resim kompozisyonu ihtiyaçlarınızı karşılayacak.

 

 

Tümü bir arada dijital varlık yöneticisi ve katmanlı editörle organizasyon ve resim düzenleme ihtiyaçlarınızı için birden fazla uygulama almanıza veya çalıştırmanıza gerek kalmayacak. ACDSee Ultimate 8 Edit modundaki fotoğraf düzenleme ayarları ile katmanları birleştirir, GPU-ivmelendiricili işlem yapar, 32-bit ve 64-bit şeffaflık desteği sağlar.

Kompozisyon oluşturmak için resimleri içe alın. Boş bir resim oluşturarak resimleri ve efektleri ekleyerek manzara ve portre kollajları oluşturun. Öznesi aynı olan ama farklı açılardan çekilen iki resmi birleştirerek en iyisini elde edin. Resmin öznesini güzel görünecek şekilde değiştirin. Orijinal reklamlar, yenlikçi grafikler ve güçlü sanatsal görseller elde etmek için çizim ve seçim araçlarını kullanın.

 

   

Hayalgücünüzü Etkinleştirin:

Dilediğiniz kadar Edit modu efektini dilediğiniz kadar katmana ekleyerek sınırsız yaratıcılık potansiyelinizin keyfini çıkarın.

 

Parlamasını Sağlayın:

Blend modları ve Opacity ayarlarıyla birleştirdiğiniz katmanlarınıza stil verin.

 

Maskeleyin:

Katman maskesi, resimlerinizde fırça düzeyinde şeffaflığı açıp kapatarak çalışmanızı sağlar.

         
       

İkisi biraraya gelince:

Bir veya daha fazla birleştirmek için katmanları kullanarak etki yaratın.

 

 

 

 

 

 

Tümü bir arada dijital varlık yöneticisi ve katmanlı editörle organizasyon ve resim düzenleme ihtiyaçlarınızı için birden fazla uygulama almanıza veya çalıştırmanıza gerek kalmayacak. ACDSee Ultimate 8 Edit modundaki fotoğraf düzenleme ayarları ile katmanları birleştirir, GPU-ivmelendiricili işlem yapar, 32-bit ve 64-bit şeffaflık desteği sağlar.

Kompozisyon oluşturmak için resimleri içe alın. Boş bir resim oluşturarak resimleri ve efektleri ekleyerek manzara ve portre kollajları oluşturun. Öznesi aynı olan ama farklı açılardan çekilen iki resmi birleştirerek en iyisini elde edin. Resmin öznesini güzel görünecek şekilde değiştirin. Orijinal reklamlar, yenlikçi grafikler ve güçlü sanatsal görseller elde etmek için çizim ve seçim araçlarını kullanın.

Katmanlar

   

Boş Sayfanız

Sıfırdan yeni resimler oluşturun, sihrinizi ortaya çıkarın. Metin, filigran ve katmanlı öğeler ekleyin, boyutu, renk derinliğini ve artalanı konuya göre değiştirin.

 

Kısıtlamalara Elveda

Diğer bölümleri etkilemeden resmin belirli bölgeleriyle çalışmak için katman oluşturma ve çoğaltma olanağı sayesinde kısıtlamaları fırlatıp atın. Katmanları uzman düzenleme araçları ve sezgisel efektlerle birleştirerek profesyonel sonuçlar elde edin.

 

İkisi Biraraya Gelince

Çok daha etkileyici artalanlar oluşturmak, daha geniş alan derinliği elde etmek veya sadece gerçeküstü efekt için sanatçı kişiliğinizi ortaya çıkarmak için, resimleri birleştirmek için katmanları kullanın.

         
   

Maskele

Katmanların şeffaflık düzeyini katman maskeleriyle kontrol etme olanağı sayesinde limitsiz potansiyelin keyfini çıkarın. Fotoğrafın bazı bölümlerini beyaz veya siyah fırça ile boyayarak gizleyin veya ortaya çıkarın, resimleri birleştirin ve seçimlerden katman maskesi oluşturun.

 

Sadece Sıralayın

Öndekileri arkaya veya arkadakileri öne taşıyarak tasarımınızın görünümünü dinamik olarak değiştirin. Katmanlarınızın diziliş sıralamasını değiştirerek hızlı ve kolayca istediğiniz esere kavuşun.

 

Pratik Manevra

İstediğiniz sonuçlara kolaylıkla kavuşun. Katmanlarınızı tam doğru görünüm alacak şekilde ayarlamak, kaydırmak, döndürmek, çekmek ve itmek için Move aracını kullanın.

         
   

Vizyonunuzu Gösterin

Katmanları birleştirerek tasarımınızı tek parçaya dönüştürün. Kaç katman oluşturmuş olursanız olun, dosyanızı bilgisayarınızı yormayacak şekilde kırparak sadeleştirin.

 

Katlayın

Resmin tümünü veya seçtiğiniz bir kısmını kopyalayarak yeni bir katman olarak yapıştırma olanağıyla, katmanlı çalışmanızı bir üst aşamaya taşırken zaman kazanın.

 

Eklemeler

Metin ve filigranları ayrı katmanlara ekleyerek, istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz, resmin diğer bölümleri etkilenmez.

   

Gözden Uzak

Gerektiğinde katmanları gizleme olanağıyla resim düzenleme işlemininizi sadeleştirin.

 

Taze, Esnek Format

Yeni .acdc dosya formatından faydalanın. Güçlü bir format olmanın yanısıra, resminizi gelecekte Edit modunda açtığınızda katmanları teker teker düzenlemenizi sağlıyor.

 

Şu Pikselleri Yok Edin

İstemediğiniz pikselleri Eraser aracıyla silerek şeffaflaştırın. Fotoğrafın belirli bölümlerini kırparak alttaki katmanın görünmesini sağlayın.

         
   

Hayalgücünüzü Etkinleştirin

Düzenlmeyi tamamlamak ve resim manipülasyon özgürlüğü için tek tek katmanlara dilediğiniz Edit modu filtresini, efektini veya ayarını uygulayın. Teker teker tüm katmanlara veya katmanların belirli bölümlerine bir veya daha fazla farklı efekt uygulayın.

 

Hassaslık Hedefi, Katmandan Katmana

Piksel Hedefleme ve katmanların birleştirilmiş fonksiyonalitesiyle, düzenleme özgürlüğünüz sırasında nokta hassasiyetinde hassaslığa sahip olun. Pikselleri çeşitli Edit modu araçlarını kullanarak seçerek düzenleyin, resimdeki ve katmanlardaki hedef rengi ve tonları hedefleyin.

 

Parlamasını Sağlayın

Birleştirme modları ve şeffaflık ayarı, birleştirilen katmanlar üzerinde büyük kontrole sahip olmanızı sağlıyor.

         
       

Fırçalayın

Resimlerinize fırçayla renk ekleyin, şekiller çizin veya alttaki katmanın bir kısmını elde etmek için katman maskesi oluşturun.

 

 

 

 

Manage Modu

   

Klasör Ağacı - GELİŞTİRİLDİ

Akışkan Klasör Görüntüleme

ACDSee dosyaları tıpkı işlerim sisteminizde olduğu gibi görüntüler, böylece alıştığınız ortama dönüştürmeniz gerekmez, aradığınızı daha rahat bulursunuz.

 

İçe Alma Yok

Hızlı Başlangıç için

Doğrudan bilgisayarınızdaki klasörlere bağlanın — ayrı bir kütüphaneye almanız gerekmez. Fotoğraflarınızı aygıtınızdan aktarırken organize ederek ve kataloglayarak hızınızı ve performansınızı arttırın. Çalışma arayüzünüzü stilinize göre özelleştirin, birden fazla veritabanı arasında geçiş yapın ve diğer editörlere basitçe, kesintisiz olarak erişin.

 

Toplu İşlem

Toplu İşlemi Hızlandırın

Bir dizi resimde bir dizi işlemi bir adımda uygulayın, düzenleme yapın, formatlarını ve renk uzayını dönüştürün, yeniden boyutlandırın, yeniden isimlendirin vs. Bir daha ki sefere daha hızlı olmak için işlemleri hazırset olarak kaydedin.

         
   

Metadata

Teknik Detaylara Girin

EXIF, IPTC ve XMP metaverilerin keyfini çıkarın. Devamlı kullanım ve paylaşım için hazırset oluşturarak zaman kazanın, işlem sırasında metaverileri kopyalaıp yapıştırın. Özel bilgilerinizi gizlemek için kaldırabilirsiniz.

 

Arama

Artık Duyarsız Arama Yok

Metaverilere, dosya özelliklerine, tarihe, anahtar kelimeye, oylamaya, renk etiketine ve GPS konumuna göre resimleri bulun. Detaylı aramalar oluşturun ve kaydedin. Bir veya birden fazla kelime girin, sadece belirli klasörlerde arama yapın, fotoğraf makinesinin dosya bilgisine göre aramayı daraltın veya Quick Search çubuğundan özel bir resmi aratın.

 

Organizasyon

Sisteminizi Esnekleştirin

Resimlerinize oylama, hiyerarşik anahtar kelimeler, kategoriler ve konum bilgileri ekleyin. Görsel etiketler ve özelleştirilebilir renk etiketleriyle fotoğraflarınızı sonraki işlemler için hızlıca tanımlayın.

         
     

Harita

Global Gruplama

Fotoğraflarınızı konuma göre bulun ve organize edin, GPS'li fotoğraf makinelerinde resimlerin konumunu hemen görün veya bilgileri hızlıca elle girin. Haritaya bir işaret yerleştirin, “Reverse Geocode” düğmesine tıklayarak seçili konumun detaylarının ilgili IPTC alanlarına girilmesini sağlayın.

 

SeeDrive - YENİ

Bulutta Bile Olsanız Net Görün

Online resimlerinize hızlıca ve kolaylıkla erişim ve yönetin, ailenizle, arkadaşlarınızla ve dünyayla paylaşın — ACDSee SeeDrive sayesinde tümü Manage modunda.

 

 

Görünüm Modu

   

Hareketler - YENİ

Tam Olarak Hareketler

Parmak hareketiyle fotoğraf kolleksiyonunda dolaşın. ACDSee Ultimate 8 artık Windows Touch Gestures™- etkin aygıtların bu özelliğini destekliyor.

 

Auto Lens View -YENİ

Her Bir Lensin İçinden

Auto Lens View sayesinde, filtreler arasında dolaşırken resimlerdeki etkisini önizlersiniz.

 

Auto EQ -YENİ

Özgür Gelişmiş Pozlama

Auto EQ ile resimleri henüz görüntülerken pozlama anında düzeltilir.

         
       

İkinci Monitör Desteği

Katlayın

İkinci monitör desteğiyle, seçtiğiniz herhangi bir resmin büyük önizlemesini görüntüleyerek değerlendirme sürecini daha da hızlandırın.

       

Develop/Edit Modu

   

Piksel Hedefleme -YENİ

Düzenlemelerinizi Hedefleyin

Pikselleri çeşitli Edit modu araçlarını kullanarak seçerek düzenleyin, resimdeki hedef rengi ve tonları hedefleyin. Hatta ten tonlarını hedefleyin! Daha hassas düzenleme için Piksel Hedefleme işlemini Düzenleme Fırçası ile birleştirin.

 

1-Step EQ -YENİ

Etkileşimli Parlaklık

1-Step EQ ile otomatik pozlama ayarlama basitliğinin keyfini çıkarın. ACDSee’nin patentli LCE (Lighting and Contrast Enhancement) teknolojisi, resmi açarken uygulanan 1-Step EQ sezgisel düzeltmelerine güç katıyor.

 

Edit Modu Fill Aracı - YENİ

Dolgunuzu Alın

Hızlı düzeltmeler için, zemin rengini Edit Modundaki Fill aracıyla seçin.

         
   

History Penceresi - YENİ

Zamanda Geri Dönün

Edit modundaki History Penceresini kullanarak yaptığınız düzeltmelerin geçmişini görüntüleyin, her kadar işlem yapmış olursanız olun, belirli bir aşamaya geri dönün. Yaptığınız tüm işlemleri bir seferde geri alın.

 

Filters -YENİ

Uyandıran Bezemeler

İlginç veya nostaljik görünümler için, hantal, teknik çok adımlı işlemlerle uğraşmadan yeni efektleri uygulayın.

 

Geliştirilmiş Seçimler - GELİŞTİRİLDİ

Verimlilik için geliştirilen kullanıcı arayüzünde, Seçim ve Çizim araçlarına daha kolay erişeceksiniz, böylece nerede istiyorsanız oradaki düzeltmelere odaklanacak, çalıştıkça çizim varlıkları ekleyeceksiniz.

         
   

Navigation Penceresi - GELİŞTİRİLDİ

Yakın ve Kişisel Durun

Geliştirilen Edit modunun Navigator özelliği, küçük detaylara bile yakınlaştırarak tahmin etme işlemini ortadan kaldırıyor.

 

Gelişmiş Renk

Kapsamlı Renk Geliştirmesi Spektrumu
(Bozmadan düzenleme)

Advanced Color araçlarıyla tek tek veya tüm renkleri ayarlayın. Hue, saturation ve lightness değerlerinde ince veya dramatik değişiklikler yapın.

 

Degradeler

Kokteyli Çırpın
(Bozmadan düzenleme)

Işığı, doygunluğu, ortam ışığını, karşıtlığı, netliği düzeltirken, efekt uygularken dairesel veya çizgisel degrade uygulayarak merkezden dışa veya resim boyunca geçişli bir etki oluşturun.

         
   

Keskinleştirme

Akıllı Keskinleştirin
(Bozmadan düzenleme)

Keskin haleleri düzeltin, parazit ve dokuları yumuşatın, kenarları öne çıkarın, kenarlardaki keskin piksel oranını kontrol edin, keskinleştirme önceki kenarlardaki açıklık değerini belirtin.

 

Geometri/Tamir Araçları

İstediğiniz Gibi Düzeltin (Bozmadan düzenleme)

Piksel boyutu ve çözünürlüğü üzerinde tam kontrole sahip olarak kırmızı gözleri, geometriyi, perspektifi, deformasyonu ve lens vinyetlerini düzeltin.

 

Açıklık

Işığı Karanlık Çağlardan Çıkarın (Bozmadan düzenleme)

ACDSee’nin patentli LCE (Lighting and Contrast Enhancement) teknolojisinin gücünü kullanan Lighting aracıyla çok aydınlık ve karanlık bölgeleri ayarlayarak ilgi çekici HDR sonuçlar elde edin. Tek tıklamayla gölgeleri hemen aydınlatın ve aşırı aydınlık bölgelerdeki ışığı azaltın, sürgüleri kullanarak düzeltin, ton dağılımını ve renk dengesini değiştirin.

         
   

Fırça

Seçerek Ayarlayın
(Bozmadan düzenleme)

Kapsamlı Edit Brush, fotoğrafınızın belirli bölgelerinde küçük veya belirgin düzenlemeler yapmanızı sağlıyor. Pozlamayı düzeltin, rengi değiştirin, detayları ayarlayın, oraya buraya özel efektler uygulayın. Devam ederken fırça boyutunu ve kenar yumuşaklığını dinamik olarak değiştirin.

 

Tonlamayı Bölme

Tonlayın
(Bozmadan düzenleme)

Split Toning özelliğiyle resminizdeki gölge ve parlak alanlardaki ton dengesinin kontrolünü alın. Canlı ton efekti oluşturmak için, parlak bölgelere bir renk, gölgelere farklı bir renk uygulayın. Tek renkli resimleriniz için renk değeri temelli ayarlamalar yapın, doygunluk temelli tonlama için siyah beyaz resimlerin arkasına belirli bir renk uygulayın.

 

Onar ve Klonla

Resmi Mükemmelleştir
(Bozmadan düzenleme)

Dinamik Heal ve Clone seçenekleriyle hataları, lekeleri ve diğer istenmeyen nesneleri temizleyin. Bir düzeltmeyi kopyalayıp yapıştırarak, sensördeki tozdan kaynaklanan lekeler gibi hataları benzer çok sayıdaki resimden temizleyebilirsiniz.

365 Modu

     

ACDSee 365

Buluta Hükmedin

ACDSee Ultimate 8 ile tamamen bütünleşik olan ACDSee 365, diğer yazılım çözümlerine, paylaşımlara, bulut temelli fotoğraf yönetimine ve depolamaya emeksiz, serbest erişim sağlıyor. Yedekleyin, depolayın ve organize kalın — fotoğraflarınızı ne zaman ihtiyaç duyduğunuzda sizin için hazır olacak. ACDSee 365'e doğrudan Manage modunda ACDSee SeeDrive paneliyle erişin.

 

SeeDrive - YENİ

Bulutta Bile Olsanız Net Görün

Online resimlerinize hızlıca ve kolaylıkla erişim ve yönetin, ailenizle, arkadaşlarınızla ve dünyayla paylaşın — ACDSee SeeDrive sayesinde tümü Manage modunda.

 

 

Dahası

   

PicaView -YENİ

Özel Görünümlü Sağ Tuş

ACDSee PicaView sayesinde, resmi bir uygulama ile açmadan işletim sisteminin sağ tuş menüsünde önizleyin. EXIF bilgilerini görüntüleyin ve düzenlemek için resimleri ACDSee ile açın.

 

Smart Indexer -YENİ

Ayarlayın ve Devam Edin

Verimliliği geliştirmek için Smart Indexer klasörleri kataloglar ve bilgisayarınız uykuda olsa da ACDSee Veritabanına ekler. Smart Indexer yaptığınız değişiklileri takip eder ve görünümü anında günceller, tüm ACDSee deneyiminizi geliştirir.

 

Renk Yönetimi

ACDSee'nin renk yönetimi sistemi, farklı aygıtlar arasında ortaya çıkan renk eşleştirme sorunlarını çözerek hassas renk eşleşmesi ve yüksek kalitede sonuçlar sağlıyor.

         
     

Arşivleme

Saklamak ve Korumak için

Dijital değerlerinizi koruyun. Kolleksiyonlarınızı .zip klasörlerine, DVD veya Blu-Ray disklere arşivleyin, harici disk veya ACDSee 365 ortamında yedekleyin.

 

Paylaşım

Kesintisiz Paylaşın

Bir anda pozlarınızı e-posta ile gönderin, flickr™, SmugMug™ ve Zenfolio™ ortamlarına aktarın, Facebook™'da paylaşın. Resimleri pratik bir şekilde iyileştirin ve FTP üzerinden web alanına aktarın. Resimlerinizden slayt gösterisi tasarlayın ve sunun.

   

 

 

  acdsee 18 acdsee Pro 8 acdsee Ultimate 8

ACDSee Ultimate 8, ACDSee Pro 8 ve ACDSee 18, fotoğraflarınızı yönetmeniz, görüntülemeniz, düzenlemeniz, oluşturmanız ve paylaşmanız için gereken tüm özellikleri içerirler.

Bu tabloyu inceleyerek sizin için hangi ACDSee sürümünün en doğrusu olduğuna karar verebilirsiniz.

     
Büyüyen fotoğraf koleksiyonlarına sahip uzman fotoğrafçılar için ideal
İşakışlarında tam kontrole sahip olmak isteyen profesyonel ve uzman amatör fotoğrafçılar için geliştirildi  
Grafik tasarımcılar ve yaratıcı sanatçılar için geliştirildi    

Yönetme

acdsee 18 acdsee Pro 8 acdsee Ultimate 8
SeeDrive™ ile Bulutta Bile Olsanız Net Görün
ACDSee Smart Indexer ile Ayarlayın ve Unutun
Fotoğrafları, klasör, anahtar kelime, oylama, renk etiketleri, metaveri ve kategorileri kullanarak organize edin
Fotoğrafları hızlı bulun — metaveri, dosya özellikleri, veri, olay, anahtar kelime, oylama, konum ve düzenleme durumuna göre arama yapın ve bu aramaları saklayın
Dilediğiniz kadar ACDSee veritabanı oluşturun, aralarında hızlıca ve kolaylıkla geçiş yapın
Renkli etiketlerle resimleri görsel olarak etiketleyin
Çalışma arayüzü düzenini, metaveri görünümlerini, dosya sıralama düzenini ve kısayol tuşlarını özelleştirin ve kaydedin
Gizli bilgileri ve entellektüel varlıkları korumak için seçtiğiniz metaverileri silin  
Tools menüsündeki yeni Metaveri alt menüsünden herhangi bir metaveri fonksiyonuna rahatlıkla erişin
Haritada bir işareti seçerek resimleri haritda görün ve koordinat bilgilerini fotoğrafa kaydedin
Harici editörlere erişimi özelleştirin
64-bit Windows işletim sistemi desteğiyle işakışınızı hızlandırın  
Çoklu monitör desteğiyle geliştirilmiş renk yönetimi  
Gelişmiş Klasör Ağacı ve Arayüz geliştirmeleriyle akışkan klasör görüntüleme

Görüntüleme

acdsee 18 acdsee Pro 8 acdsee Ultimate 8
PicaView — Görünümlü Sağ Tuş
Auto Lens View sayesinde, filtreler arasında dolaşırken resimlerdeki etkisini önizlersiniz
Auto EQ — Pozlama geliştirmesi
Windows Touch Gestures™ desteği - etkin aygıtlar
Resimleri sektördeki en hızlı teknolojiyle görüntüleyin
100'den fazla resim, ses ve video formatı desteği
Fotoğrafları tam ekran görüntüleyin
Zoom, Navigator, Magnifying Glass ve Histogram araçlarıyla detayları inceleyin
Sonraki düzenlemeler veya yorumlamalar için fotoğrafları kolaylıkla etiketleyin
RAW resimlerde yüksek kalitede kodlama  
Info paletinden fotoğraflardaki verileri görüntüleyin

Geliştirme

acdsee 18 acdsee Pro 8 acdsee Ultimate 8
RAW, JPEG, TIFF ve diğer dosyalarda hasarsız işlemler  
Farklı ton bantları için parlaklığı ve karşıtlığı ayarlayın  
Tek bir resimde HDR sonuçları elde edin  
Bombe, balıkgözü lens ve perspektif deformasyonlarını düzeltin  
Vibrance araçlarıyla cilt renklerini etkilemeden doygunluğu geliştirin  
Özel siyah-beyaz modunda renk değeri temelli parlaklık ayarları ve doygunluk temelli tonlama uygulayın  
Herhangi bir kırpılmış resme kırpılma sonrası vinyet efekti uygulayın  
Gerçeküstü, retro efekti uygulamak için Cross Process aracını kullanın  
Tahrip etmeden kırmızı gözleri düzeltin  

Düzenleme

acdsee 18 acdsee Pro 8 acdsee Ultimate 8
Pikselleri çeşitli Edit araçlarını kullanarak seçerek düzenleyin, resimdeki hedef rengi ve tonları hedefleyin.  
ACDSee'nin patentli LCE teknolojisiyle güçlendirilen 1-Step EQ
Verimlilik için tasarlanan geliştirilmiş Selections aracı
Bir rengi seçmek ve seçili artalanı zenginleştirmek için Fill aracını kullanın  
Düzenleme geçmişinizi görüntüleyin ve belirli bir düzenlemeye geri dönün  
Navigator özelliği, küçük detaylara bile yakınlaştırarak tahmin etme işlemini ortadan kaldırıyor
Pozlamayı ve baskın renkleri anında düzeltin
Heal ve Clone ile hataları ve istenmeyen nesneleri silin
Yeni Edit Modu Filtreleri
Metin, özel çerçeveler, vinyetler, gölgeler ve kenar efektleri ekleyin
Resimler üzerinde elle çizim yapın veya çizgiler ve şekiller ekleyin
Fotoğraf gruplarını topluca düzenleyin — döndürün, kırpın, dosya tipini değiştirin, filigran ekleyin vs  
Herhangi bir düzenleme veya özel efekti fotoğrafın belirlibir bölümüne hızlıca boyayın
Smart Blur filtresiyle kenarlar arasındaki grenleri ve parazit desenlerini yumuşatın
Fotoğraf boyunca geçişli bir etki oluşturmak için herhangi bir düzenleme efektine dairesel veya çizgisel degrade uygulayın
Lens Blur filtresiyle gerçekçi bir bokeh efekti uygulayın
Fotoğrafınızı minyatür ölçeğinde bir modele dönüştürmek için tilt-shift efekti oluşturun
32-bit ve 64-bit şeffaflık desteği    
Ek efektler için Layered Editor    
Katmanları düzeltmek için Move arcını kullanın    
Eraser aracını kullanarak istemediğiniz pikselleri silin    
Gerektiğinde katmanları gizleme olanağı    
Resimleri gelecekte Edit modunda açabilmek için .acdc dosya formatı    
Birleştirilen katmanlar için Blending modları ve opacity ayarı    

Paylaşma & Yayınlama

acdsee 18 acdsee Pro 8 acdsee Ultimate 8
Fotoğrafları ve fotoğraf sayfasını kolaylıkla yazdırın
Fotoğraflardan ekran koruyucular ve slayt gösterileri oluşturun
Fotoğraflarınızı iyileştirin ve FTP ile yönetilen Web alanlarına aktarın
Fotoğrafları bir masaüstü uygulama veya web postası aracılığıyla e-posta ile gönderin
Fotoğrafları SmugMug, Flickr™, Facebook® ve Twitter® ortamlarına aktarın
Sürücüleri otomatik olarak senkronize edin
CD, DVD ve Blu-Ray'e kaydedin
Fotoğrafları Zenfolio'ya aktarın  
Telif ihlallerine karşı fotoğraflarınıza filigran ekleyin  

 

 

Donanım

 • Intel® Pentium® III / AMD Athlon işlemci veya eşdeğeri (Intel® Pentium® 4 / AMD Athlon XP veya eşdeğeri önerilir)
 • 512 MB RAM (1 GB önerilir)
 • Sabit diskte 310 MB boş alan (1 GB önerilir)
 • Yüksek Renk görüntüleme, 1024 x 768 çözünürlük (1280 x 1024 önerilir)

Yazılım

 • Microsoft® Windows® 7 veya Windows® 8
 • Microsoft® Internet Explorer® 9+
 • Microsoft® DirectX® 9.0c
 • Ghostscript 8.0 - PDF desteği için
 • Windows Media® Player 9.0

Desteklenen RAW Formatları

ACDSee Ultimate 8, ACDSee Pro 8, ACDSee 18 ve ACDSee Photo Editor 6 ürünleri, aşağıdaki dijital fotoğraf makinelerinin RAW formatlarını destekler.

ACDSee Mac RAW desteği işletim sistemi tarafından sağlanır. En yeni RAW desteği için lütfen Mac OS Support sayfasını ziyaret edin.

Adobe

 • Digital Negative (DNG)

Canon

 • EOS 1D Mark IV
 • EOS 1Ds-Mark III
 • EOS 5D
 • EOS 5D Mark II
 • EOS 5D Mark III
 • EOS 6D
 • EOS 7D
 • EOS 7D Mark II
 • EOS 10D
 • EOS 20D
 • EOS 30D
 • EOS 40D
 • EOS 50D
 • EOS 60D
 • EOS 70D
 • EOS 100D/Rebel SL1/Kiss X7
 • EOS 300D/Digital Rebel/Kiss Digital
 • EOS 350D/Digital Rebel XT/Kiss Digial N
 • EOS 400D/Digital Rebel Xti/Kiss Digital X
 • EOS 450D/Digital Rebel XSi/EOS Kiss X2
 • EOS 500D/Digital Rebel T1i/Kiss X3
 • EOS 550D/Digital Rebel T2i/Kiss X4
 • EOS 600D/Digital Rebel T3i/Kiss X5
 • EOS 650D/Rebel T4i/Kiss X6i
 • EOS 700D/Rebel T5i/Kiss X7i
 • EOS 1000D/Digital Rebel XS/Kiss F
 • EOS 1100D/Digital Rebel T3/Kiss X50
 • EOS 1200D (REBEL T5, KISS X70)
 • EOS-1D
 • EOS-1D Mark II
 • EOS-1D Mark III
 • EOS-1D Mark II N
 • EOS-1Ds
 • EOS-1Ds Mark II
 • EOS-1D X
 • EOS D30
 • EOS D60
 • EOS D2000C
 • EOS M
 • PowerShot 600
 • PowerShot A5
 • PowerShot A5 Zoom
 • PowerShot A50
 • PowerShot G1
 • PowerShot G2
 • PowerShot G3
 • PowerShot G5
 • PowerShot G6
 • PowerShot G7 X
 • PowerShot G9
 • PowerShot G10
 • PowerShot G11
 • PowerShot G12
 • PowerShot G15
 • PowerShot G16
 • PowerShot G1 X
 • PowerShot Pro1
 • PowerShot Pro70
 • PowerShot Pro90 IS
 • PowerShot S30
 • PowerShot S40
 • PowerShot S45
 • PowerShot S50
 • PowerShot S60
 • PowerShot S70
 • PowerShot S90
 • PowerShot S95
 • PowerShot S100
 • PowerShot S110
 • PowerShot S120
 • PowerShot SX1 IS
 • PowerShot SX50 HS
 • PowerShot SX60 HS
 • PowerShot G1X Mark II

Casio

 • EX-P600
 • EX-100
 • EXILIM EX-F1
 • EXILIM EX-FH20
 • EXILIM EX-FH25
 • EXILIM EX-FH100
 • EXILIM EX-FC300S
 • EXILIM EX-ZR700
 • EXILIM EX-ZR710
 • EXILIM EX-ZR750
 • EXILIM EX-ZR800
 • EXILIM EX-ZR1000
 • QV-2000UX
 • QV-3000EX
 • QV-3500EX
 • QV-4000
 • QV-5700

Contax

 • N DIGITAL

Epson

 • R-D1
 • R-D1s

FujiFilm

 • F710
 • FinePix E550
 • FinePix E900
 • FinePix F700
 • FinePix HS10
 • FinePix S2Pro
 • FinePix S3Pro
 • FinePix S5 Pro
 • FinePix S20Pro
 • FinePix S5000
 • FinePix S6000fd
 • FinePix S6500fd
 • FinePix S7000
 • FinePix S9000/S9500
 • FinePix S100FS
 • FinePix S5100
 • FinePix S5500
 • FinePix S5600
 • FinePix S9600
 • FinePix SL 1000
 • FinePix X100
 • FinePix S1

Imacon

 • Ixpress

Kodak

 • DCS315C
 • DCS330C
 • DCS420
 • DCS460
 • DCS460A
 • DCS520C
 • DCS560C
 • DCS620C
 • DCS620X
 • DCS660C
 • DCS720X
 • DCS760C
 • DCS Pro 14n
 • DCS Pro 14nx
 • DCS Pro SLR/c
 • DCS Pro SLR/n
 • EOSDCS1
 • EOSDCS3B
 • EasyShare P712
 • EasyShare P850
 • EasyShare P880
 • EasyShare Z980
 • EasyShare Z990
 • NC2000F
 • ProBack645
 • ProBack
 

Konica

 • Minolta DiMAGE 5
 • Minolta DiMAGE 7
 • Minolta DiMAGE 7Hi
 • Minolta DiMAGE 7i
 • Minolta DiMAGE A1
 • Minolta DiMAGE A2
 • Minolta DiMAGE A200
 • Minolta Dynax 5D/Maxxum 5D/Alpha Sweet Digital/Alpha-5 Digital
 • Minolta Dynax 7D/Maxxum 7D/Alpha-7 Digital

Leaf

 • Aptus 17
 • Aptus 22
 • Aptus 65
 • Aptus 75
 • Cantare
 • HDR
 • Valeo 6
 • Valeo 11
 • Valeo 17
 • Valeo 22
 • Volare

Leica

 • D-LUX 2
 • D-LUX 3
 • D-LUX 4
 • D-LUX5
 • D-LUX 6
 • DMR
 • Digilux 2
 • Digilux 3
 • M
 • M8
 • M Monochrom
 • R9
 • S
 • V-LUX 1
 • V-LUX 3
 • X1
 • X2

Mamiya

 • ZD

Nikon

 • 1 AW1
 • 1 J1
 • 1 J2
 • 1 J3
 • 1 J4
 • 1 S1
 • 1 V1
 • 1 V2
 • 1 V3
 • Coolpix 8400
 • Coolpix A
 • Coolpix P330
 • Coolpix P340
 • Coolpix P6000
 • Coolpix P7000
 • Coolpix P7100
 • D1
 • D1H
 • D1X
 • D2H
 • D2Hs
 • D2X
 • D2Xs
 • D3
 • D4
 • D4S
 • Df
 • D3S
 • D3X
 • D40
 • D40X
 • D50
 • D60
 • D70
 • D70s
 • D80
 • D90
 • D100
 • D200
 • D300
 • D300s
 • D600
 • D610
 • D700
 • D750
 • D800
 • D810
 • D800E
 • D3000
 • D3100
 • D3200
 • D3300
 • D5000
 • D5200
 • D5100
 • D5300
 • D7000
 • D7100
 • E5000
 • E5400
 • E5700
 • E8700
 • E8800
 • P7700
 • P7800

Olympus

 • C-5050 Zoom
 • C-5060 Wide Zoom
 • C-7000 Zoom
 • C-7070 Wide Zoom
 • C-8080 Wide Zoom
 • E-1
 • E-3
 • E-5
 • E-10
 • E-20
 • E-30
 • E-300
 • E-330
 • E-400
 • E-410
 • E-420
 • E-450
 • E-500
 • E-510
 • E-520
 • E-620
 • E-M1
 • E-M5
 • E-M10
 • E-P1
 • E-P2
 • E-P3
 • E-P5
 • E-PL1
 • E-PL2
 • E-PL3
 • E-PL5
 • E-PM1
 • E-PM2
 • SP-350
 • SP-500 UZ
 • SP-510 UZ
 • SP-550 UZ
 • SP-560 UZ
 • SP-570 UZ
 • Stylus1
 • XZ-1
 • XZ-2 iHS
 • XZ-10
 

Panasonic

 • DMC-FX150
 • DMC-FZ8
 • DMC-FZ18
 • DMC-FZ28
 • DMC-FZ30
 • DMC-FZ35/FZ38
 • DMC FZ-70/FZ-72
 • DMC-FZ40/FZ-45
 • DMC-FZ50
 • DMC-FZ100
 • DMC-G1
 • DMC-G6
 • DMC-GF1
 • DMC-GX1K
 • DMC-L1
 • DMC-L10
 • DMC-LC1
 • DMC-LF1
 • DMC-LX1
 • DMC-LX2
 • DMC-LX3
 • DMC-LX5
 • DMC-LX7
 • DMC-LX100
 • DMC G2
 • DMC G10
 • DMC GH2
 • DMC-GH4
 • DMC GM5
 • DMC GF2
 • DMC-G3
 • DMC-GF3
 • DMC-G5
 • DMC-GF5
 • DMC-GM1
 • DMC-FZ150
 • DMC-FZ200
 • DMC-FZ1000
 • DMC-TZ60
 • DMC-ZS40
 • DMC-TZ61
 • GH1
 • GH3
 • GMC-GX1
 • DMC-GX7

Pentax

 • ist D
 • ist DL2
 • ist DL
 • ist DS2
 • ist DS
 • K-01
 • K-30
 • K10D
 • K20D
 • K50
 • K100D
 • K100D Super
 • K110D
 • K200D
 • K500
 • K2000/K-m
 • K-3
 • K-5
 • K-5 II/K-5 IIs
 • K-7
 • K-r
 • K-x
 • MX-1
 • Optio S4
 • Optio S
 • Q
 • Q7
 • Q10

Phase One

 • H 10
 • H 20
 • H 25
 • LightPhase

Ricoh

 • GR
 • GR Digital
 • GR Digital IV
 • GX200
 • GXR
 • GXR A 12

Samsung

 • EX2F
 • GX-1S
 • GX-20
 • NX10
 • NX11
 • NX20
 • NX-30
 • NX100
 • NX200
 • NX210
 • NX300
 • NX1000
 • NX2000
 • Pro 815
 • TL350/WB2000
 • TL500/EX1

Sinar

 • 12582980-byte

Sony

 • A200
 • A230
 • A290
 • A300
 • A330
 • A350
 • A380
 • A390
 • A450
 • A500
 • A550
 • A560
 • A700
 • A580
 • A850
 • A900
 • A5100 (ILCE-5100)
 • A3000
 • Alpha 7
 • Alpha 7 II
 • Alpha 7R
 • Alpha QX1
 • Alpha A5000
 • Alpha A6000
 • Alpha DSLR-A100
 • Alpha NEX-3
 • Alpha NEX-5
 • Alpha NEX-5R
 • Alpha NEX-6
 • Alpha NEX-7
 • Alpha NEX-C3
 • Alpha NEX-F3
 • Alpha NEX-5N
 • Alpha SLT-A37
 • Alpha SLT-A57
 • DSC-F828
 • DSC-R1
 • DSC-RX1
 • DSC-RX1R
 • DSC-RX10
 • DSC-RX100
 • DSC-RX100II
 • DSC-V3
 • NEX-3N
 • NEX-5T
 • RX100M3
 • SLT-A33
 • SLT-A55V
 • SLT-A35
 • SLT-A58
 • SLT-A65
 • SLT-A77
 • SLT-A77 II
 • SLT-A99V